توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در سال 1930 تاسیس دانشگاه Bonch-Bruevich ایالتی سن پترزبورگ برای ارتباطات (SPB-SUT) دارای تجربه 85 سال در آموزش متخصصان بسیار شایسته برای صنعت ارتباط از راه دور.

دانشگاه در حال حاضر شامل 9 دانشکده با 10،000 دانش آموزان به دنبال بیش از 20 برنامه های آکادمیک. برنامه های کارشناسی در امنیت اطلاعات، فن آوری اطلاعات ارتباطات و سیستم های مخابراتی و همچنین برنامه های مدرک کارشناسی ارشد در سیستم های اطلاعات، ارتباطات هوشمند، امنیت اطلاعات و کسب و کار الکترونیکی به زبان انگلیسی تدریس.

کمک درسی ما این است که از نزدیک با شرکت اقتصاد واقعی مرتبط است. شرکت های پیشرو در روسیه مخابراتی مانند Rostelecom به بیماران پیوندی به و - تلویزیون روسیه و رادیو پخش شبکه - دارای بخش مجاز خود را در دانشگاه های ما به آموزش متخصصان بسیار نزدیک به شرکت های واقعی نیاز است.

SPbSUT از نزدیک با جهان پیشرو شرکت های مخابراتی آلکاتل لوسنت، AT & T، هیولت پاکارد، تست، آی بی ام، اینتل، Iskratel، Italtel، مایکروسافت، موتورولا، NEC، نوکیا-زیمنس، اوراکل، RAD، سامسونگ الکترونیک، سونی اریکسون، خورشید همکاری مایکروسیستمز، T-سیستم، تله 2 و دیگران است.

تحقیق و توسعه حوزه نیز در محدوده فعالیت های مشترک ما هستند. هر دو دانش آموزان و کارکنان آموزشی دانشگاه بهره مندی از چند ساختمان های دانشگاهی فوق مدرن، دولت از هنر، مناطق تجربی، اتاق های کنفرانس، سالن ورزش، علم و فناوری کتابخانه، سالن های دانش آموزان از خوابگاه و امکانات تفریحی. کلاس های درس چند رسانه ای ارائه یک راه برای ارائه سخنرانی در قالب الکترونیکی. بنابراین دانش آموزان ممکن است دسترسی به آنها را از هر نقطه در جهان است که می دهد فرصت های جدید برای اساسا آموزش از راه دور داشته باشد.

برای بیش از 50 سال در دانشگاه چند ملیتی، متحد و واسطه جامعه است. یک دانشگاه مخابراتی ما تجسم جاه طلبی های مردم برای ایجاد روابط قابل اعتماد با جهان و در حال توسعه آنها را در انواع مختلفی از شرکت کنندگان. پس از 50 سال در دانشگاه متعهد به آموزش دانش آموزان از بیش از 60 کشور از اروپا، آسیا، آفریقا و امریکا لاتین باقی مانده است. هیات علمی از دانشگاه های همکار و همچنین بازرگانان برجسته از اتریش، بریتانیا، مجارستان، آلمان، اسلوونی، ایالات متحده آمریکا، فنلاند، سوئد و کشورهای دیگر سخنرانی در مورد مسائل چالش برانگیز در حوزه ارتباطات از راه دور و تبادل بین فرهنگی است.

دانشگاه به طور گسترده ای در برنامه تبادل دانشجو بین المللی دو مدرک کارشناسی ارشد مرتبط با دویچه Telekom هوخشوله خز Telekommunikation (لایپزیگ، آلمان) و فرانسه اکول گراند عمومی (دانشکده مهندسی) مخابرات لیل 1 (لیل، فرانسه) درگیر است. در حال حاضر ما بیش از 70 توافقنامه شریک و احساس مثبت را به این نتیجه حتی بیشتر. دانشگاه ما ارائه می دهد البته از زبان روسی برای دانشجویان خارجی. پس از اتمام آن به دانش آموزان دریافت گواهی آزمون زبان روسی اجازه می دهد آنها به دنبال مطالعات خود را در هر بخش SPbSUT در یک برنامه درجه انتخاب شده است. ما دانش آموزان ما در مطالعات خود و زندگی روزمره را پشتیبانی کند. دفتر بین المللی SPbSUT می تواند به شما هر دو در مسائل تحصیلی و مسائل مربوط به زندگی اجتماعی را راهنمایی کند. همه دانشجویان بین المللی با اقامت ارائه شده است.

زندگی دانش آموزان پر از حوادث است. اگر شما به سنت پترزبورگ از دور آمده، شورای دانشجویان بین المللی ما کمک خواهد کرد که شما عادت به فرهنگ چند ملیتی از شهرستان و شما یک راهنمایی خوب در طول تمام مطالعه خود را در دانشگاه به من بدهید. هر سال در دانشگاه میزبان تعدادی از رویدادهای خاص مانند زیر -

فرهنگ جشنواره بین المللی هنر، ورزش و خیرخواهی، روز جهانی دوستی، مسابقه ورزشی بین المللی برای دانشجویان ارتباطات «ورزشی ارتباطات»، «TOP-10 جهان» بین المللی دانشجویان علمی مسابقه پیشرفت و بسیاری دیگر.

ما بسیار افتخار از فارغ التحصیلان با استعداد و اختصاص داده شده است. بسیاری از فارغ التحصیلان دانشگاه دانشمندان مشهور جهان، رهبران کسب و کار، چهره های برجسته دولتی و سیاستمداران در حال حاضر در سراسر جهان کار تبدیل شده اند. وزیر دکتر ITU کنونی عمومی Hamadoun توره، فارغ التحصیل ما نیز هست. دانشگاه به خصوص به او افتخار است. بسیاری از مدیران اجرائی مخابراتی نیز در میان فارغ التحصیلان معتبر ما هستند.

SPbSUT بهتر است به آینده متصل!

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

The Bonch-Bruevich Saint-Petersburg State University of Telecommunications (SPbSUT)

این دوره دانش آموزان به مفاهیم اساسی و اصول ساخت و ساز و سازمان شبکه های خود سازماندهی، پیش بینی از توسعه شبکه در سراسر جهان در جهت اجرای مفهوم اینترنت از چیزهایی، تجزیه ... [+]

برنامه کارشناسی ارشد در فن آوری های Infocommunication و شبکه های ارتباطات: اینترنت از چیزهایی که و شبکه خود سازمان

شما خوش آمد برای برنامه کارشناسی ارشد در فن آوری های Infocommunication و شبکه های ارتباطات از راه دور اعمال می شود عبارتند از: اینترنت از چیزهایی که شبکه های خود و سازمان در Bonch-Bruevich سنت - دانشگاه دولتی پترزبورگ ارتباطات (SPbSUT)!

دوره های کارشناسی ارشد توسط دانشکده InfocommunicationNetworks و سیستم ها و دانشکده اقتصاد و مدیریت آماده شده است. این یک برنامه آموزشی دو ساله به زبان انگلیسی تدریس و با همکاری دانشگاه های شریک خارجی SPbSUT انجام شده است.... [-]

روسیه Saint Petersburg
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

SPbSUT 85th anniversary