Russian International Olympic University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

سازمان های غیر انتفاعی مستقل "دانشگاه بین المللی المپیک روسیه"(RIOU) در 21 اکتبر سال 2009 تحت تفاهم نامه بین کمیته بین المللی المپیک (IOC)، سوچی 2014 کمیته سازماندهی و کمیته المپیک روسیه تاسیس شد، و تحت یک فرمان از فدراسیون روسیه بدون 774. از بنیانگذاران دانشگاه ورزشی از فدراسیون روسیه، کمیته المپیک روسیه (ROC) و Interros شرکت سرمایه گذاری خصوصی هستند وزارت.

رئیس هیئت مدیره ریوی امنا رئیس جمهور فدراسیون روسیه، ولادیمیر پوتین است.

RIOU اولین دانشگاه در جهان اختصاص داده شده به ورزش آموزش و پرورش کسب و کار، ارائه برنامه های منحصر به فرد تزریق با ارزش های المپیک و تجارب است. فعالیت RIOU در آموزش متخصصان برای صنعت ورزش روسیه و بین المللی، و المپیک و پارالمپیک جنبش تمرکز در مدیریت ورزشی. برنامه های آموزشی دانشگاه را پوشش جنبه های اصلی آموزش و پرورش ورزش: محل برگزاری و مدیریت زیرساخت ها، مسابقات، ارتباطات جمعی، دیپلماسی و مدیریت، و مدیریت حرفه ای.

در سال 2010 RIOU بیش از 10 دوره های آموزشی ویژه ای برای کارکنان سوچی 2014 راه اندازی شد. از سال 2011 در دانشگاه پیشرفت حرفه ای برنامه برای رهبران روسیه ورزشی منطقه ای، کارکنان «Olympstroy» شرکت و دولت شهرستان دولت سوچی اجرا شده است.

در سال 2013 RIOU راه اندازی کرده است زمین شکستن کارشناسی ارشد مدیریت ورزشی (MSA) البته که در مدیران با تجربه در صنعت ورزش است که مشتاق به بهبود درک خود را از کسب و کار ورزش با هدف، خود را مسلح با بهترین در ابزار و شیوه های کلاس، و سرعت بخشیدن به توسعه حرفه ای خود.

در میان معلمان و استادان RIOU هستند کارشناسان مشهور روسیه و بین المللی در مدیریت ورزشی. دانشگاه است که در توسعه مشارکت سیستماتیک با دانشگاه های پیشرو روسی و خارجی است. لیست شریک زندگی ما شامل: دانشگاه علوم کاربردی Kufstein (اتریش)، دانشگاه کاونتری (UK)، دانشگاه برونل (UK)، دانشگاه شرق لندن (انگلستان)، دانشگاه شفیلد هالام (UK)، IPC آکادمی (UK)، آکادمی جهانی ورزش (UK)، مرکز مطالعات المپیک در دانشگاه خودمختار بارسلونا (اسپانیا)، دانشگاه Capilano (کانادا)، دانشگاه دولتی مسکو لومونوس، دانشگاه مسکو از صنعت و امور مالی.

در سال 2011 RIOU راه اندازی یک برنامه چاپ و نشر منحصر به فرد که شامل یک سه ماهه محبوب دوره علوم «RIOU هرالد»، و همچنین به عنوان «RIOU کتابخانه» سری متشکل از خاطرات، مواد آرشیو، پژوهش در تاریخ و فلسفه المپیک، و بهترین فروش روسیه و کتاب خارجی در ورزش و آموزش و پرورش المپیک است.

فعالیت های آموزشی RIOU در حال حاضر در سوچی که در آن RIOU امکانات دانشگاه با نام تجاری جدید مدرن واقع شده است. دفتر مرکزی RIOU در مسکو واقع شده است.

دانشگاه بین المللی المپیک روسیه یک پروژه نقطه عطفی و عنصر اصلی سوچی 2014 بازی میراث انسانی است. فارغ التحصیلان RIOU خواهد نسل جدیدی از مدیران ورزشی موثر مسلح به دانش و مهارت به موفقیت مدیریت سازمان های ورزشی، حوادث و سالن در هر محیط اقتصادی تشکیل می دهند. طیف وسیعی از فرصت های شغلی خود را شامل ساختارهای جنبش المپیک و پارا المپیک روسیه و بین المللی؛ ایالتی و محلی نهادهای حاکم؛ ورزشی فدراسیون و باشگاههای. رسانه های ورزشی؛ ورزشی شرکت های بازاریابی و تولید کنندگان کالاهای ورزشی.

RIOU رئیس پروفسور لو belousov به است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

Master of Sport Administration

Campus تمام وقت 39  September 2018 روسیه Sochi Moscow + {تعداد} بیشتر

دوره MSA است برای افرادی که مدارک آموزش عالی، کیفیت رهبری و جاه طلبی برای توسعه تخصص حرفه ای خود و حرفه برجسته در دولت های ورزشی طراحی شده است. هدف اصلی این برنامه است که برای تولید نسل جدیدی از مدیران ورزش موثر با هر دو مهارت های استراتژیک و عملیاتی. [+]

دوره MSA است برای افرادی که مدارک آموزش عالی، کیفیت رهبری و جاه طلبی برای توسعه تخصص حرفه ای خود و حرفه برجسته در دولت های ورزشی طراحی شده است.

آنها همچنین یاد بگیرند که چگونه نهادهای سیاسی (دولت ها و دیگر مقامات دولتی) در بخش ورزش کار می کنند.

این برنامه به اوج می رسد در یک مقاله تحصیلی تحصیلات تکمیلی (پایان نامه).

زبان آموزش: انگلیسی

[-]

ویدئو ها

Russian International Olympic University

RIOU is a landmark in Sochi

Student Testimonial

Russian International Olympic University

Russian International Olympic University