Russian International Olympic University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

سازمان غیر انتفاعی مستقل " Russian International Olympic University " ( RIOU ) در 21 اکتبر 2009 تحت تفاهم نامه بین کمیته بین المللی المپیک (IOC)، کمیته سازمان المپیک سوچی 2014 و کمیته المپیک روسیه تاسیس شد و تحت حکم فدراسیون روسیه 774. بنیانگذاران این دانشگاه عبارتند از وزارت ورزش فدراسیون روسیه، کمیته المپیک روسی (ROC) و شرکت سرمایه گذاری خصوصی اینترروس.

رئیس هیئت امناء RIOU رئیس جمهور فدراسیون روسیه ولادیمیر پوتین است.

RIOU اولین دانشگاهی است که برای آموزش کسب و کار ورزشی اختصاص داده شده است، ارائه برنامه های منحصر به فرد با ارزش و تجربه های المپیک. فعالیت های RIOU متمرکز بر آموزش متخصصان مدیریت ورزشی برای صنایع ورزشی روسی و بین المللی و جنبش های المپیک و پارا المپیک است. برنامه های آموزشی دانشگاه جنبه های اصلی آموزش ورزش را شامل می شود: محل و مدیریت زیرساخت ها، مسابقات، ارتباطات جمعی، دیپلماسی و مدیریت و مدیریت حرفه ای.

در سال 2010 RIOU بیش از 10 دوره آموزش ویژه برای کارکنان سوچی 2014 راه اندازی کرد. از سال 2011، این دانشگاه برنامه های پیشرفت های حرفه ای را برای رهبران ورزشی منطقه ای روسیه، کارکنان شرکت دولتی "Olympstroy" و اداره شهرستان سوچی برگزار کرده است.

در سال 2013، RIOU دوره سرپرستی مدیریت بازرگانی (MSA) خود را آغاز کرده است که با هدف دستیابی به مدیران باتجربه در صنعت ورزش است که مشتاق بهبود درک خود در مورد کسب و کار در ورزش هستند، خود را با بهترین ابزار و شیوه های آموزشی و سرعت بخشیدن توسعه حرفه ای آنها.

در میان معلمان و استادان RIOU ، کارشناسان روسی و بین المللی در مدیریت ورزشی مشهور هستند. این دانشگاه با هدف توسعه همکاری های منظم با دانشگاه های برجسته روسیه و خارجی است. فهرست کنونی ما عبارتند از: دانشگاه علوم کاربردی Kufstein (اتریش)، دانشگاه کومتری (انگلستان)، دانشگاه برونل (بریتانیا)، دانشگاه شرق لندن (انگلستان)، دانشگاه شفیلد هالم (انگلستان)، آکادمی آی. آی. آی. آی. از مرکز ورزشی (انگلستان)، مرکز مطالعات المپیک در دانشگاه مستقل بارسلونا (اسپانیا)، دانشگاه کاپیلانو (کانادا)، دانشگاه دولتی مسکو لومونسوف، دانشگاه صنعتی و امور مالی مسکو.

در سال 2011، RIOU یک برنامه نشر منحصر به فرد را راه اندازی کرد که شامل یک دوره مجله علمی محبوب « RIOU Herald» و همچنین مجموعه «کتابخانه RIOU » شامل خاطرات، مواد آرشیو، کارهای تحقیقاتی در مورد تاریخ و فلسفه المپیک و بهترین فروش روسیه و کتاب های خارجی در مورد ورزش و آموزش المپیک.

فعالیت های آموزشی RIOU در حال حاضر در سوچی است که در آن RIOU مدرن جدید محوطه دانشگاه جدید تاسیس شده است. دفتر مرکزی RIOU در مسکو واقع شده است.

Russian International Olympic University یک پروژه برجسته و عنصر اصلی از میراث بشردوستانه بازی های سال 2014 است. فارغ التحصیلان RIOU یک نسل جدید از مدیران ورزشی موثر با دانش و مهارت را برای موفقیت سازمان های ورزشی، رویدادها و مراکز در هر محیط اقتصادی طراحی خواهند کرد. محدوده فرصت های شغلی آنها شامل سازه های جنبش های المپیک و پارالمپیک روسیه و بین المللی می باشد. ایالت های محلی و ایالتی؛ فدراسیون ها و باشگاه های ورزشی رسانه های ورزشی؛ شرکت های بازاریابی ورزشی و تولید کنندگان کالاهای ورزشی.

RIOU پروفسور لو RIOU است.

مکان ها

سوچی

Russian International Olympic University

Address
ул. Орджоникидзе, д. 11

Сочи, Россия, 354000

354000 سوچی, کراسنودار کرایی, روسیه
تلفن
+7 862 262-32-00

برنامه ها