Russian Presidential Academy of National Economy and Public Administration

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

آکادمی اقتصاد ملی در سال 1977 تاسیس شد و از آن زمان تبدیل به یک مرکز آموزشی و پژوهشی پیشرو در روسیه در حوزه آموزش و پرورش کسب و کار.

در ماه اوت 2010، رئیس جمهور فدراسیون روسیه یک فرمان "در شکل گیری فرهنگستان روسیه اقتصاد ملی و مدیریت عمومی تحت رئیس جمهور RF" (RANEPA) صادر شده است. آکادمی اقتصاد ملی تحت دولت RF (ANE) و آکادمی مدیریت عمومی تحت رئیس جمهور RF (RAPA): این نهاد جدید آموزشی و تحقیقاتی در نتیجه ادغام دو آکادمی بزرگ روسیه است.

RANEPA به ارائه برنامه های کسب و کار و آموزش و پرورش و آموزش کارمندان دولت، کارآفرینان، مدیران، سرمایه داران، و وکلا.

تعالی آموزش RANEPA را خود را از طریق موفقیت های خود را بیش از 100،000 فارغ التحصیل نشان می دهد. در میان فارغ التحصیلان آکادمی روسای جمهور کشورهای تازه استقلال یافته در منطقه پس از فروپاشی شوروی، نخست وزیران و وزیران، سرمایه داران معروف و رهبران بخش صنعتی روسیه هستند.

صفحه اصلی به رهبران آینده در بخش های دولتی و کسب و کار در روسیه و خارج از کشور، امروز در آکادمی به منزله یک تحقیق چند لایه و پیچیده آموزشی است که متوجه می شود یک مدل آموزش مداوم که چارچوب شامل آموزش عالی و آموزش کارشناسی ارشد، و همچنین آموزش حرفه ای طراحی شده است.

ساختار آکادمی در طول زمان به ترکیب 15 بخش، 3 موسسات تحقیقاتی، شاخه های منطقه ای، و همچنین مراکز تحقیقاتی و آموزشی متعددی را تکامل یافته است. دانشکده RANEPA 's شده توسط دانشگاهیان برجسته روسی به نمایندگی از ثروت از منافع پژوهش و رنگین کمانی از روش پیشرفته ترین شکل گرفته است.

RANEPA دارای عضویت با چند انجمن آموزش کسب و کار بین المللی، از جمله IAU، AACSB، AMBA، EFMD، CEEMAN، در میان دیگران.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

استاد در مدیریت بین المللی

Campus تمام وقت 1 - 2  September 2017 روسیه Moscow

استاد در مدیریت بین المللی برنامه EPAS accredied برای دانش آموزانی که قصد به دنبال شغلی در مدیریت بین المللی است. این برنامه به زبان انگلیسی داده. [+]

این برنامه به زبان انگلیسی ارائه می شود. بازار جهانی در حال گسترش است. است نیاز رو به رشد برای کارشناسان کسب و کار بین المللی، قادر است هم منجر عملیات در خارج از کشور و کار در سراسر مرزها و آوردن آگاهی فرهنگی و طرز فکر جهانی لازم برای موفقیت وجود دارد. IBS RANEPA کارشناسی ارشد برنامه بین المللی مدیریت (MIM) به دانش آموزان در دنیای جهانی شده امروز را یک مزیت رقابتی می باشد. این برنامه ارائه می دهد دو تخصص - مالی بین المللی و بین المللی Entrepreneureship. دانش آموزان این فرصت را به شرکت در تبادل دانشجو و صرف یک ترم در یکی از IBS شریک دانشگاه داشته باشد. ساختار برنامه و برنامه های درسی: ترم 1 دوره بازاریابی بین المللی توسعه بین المللی کسب و کار تحلیل استراتژی جهانی مالیه بین الملل مدیریت منابع انسانی کسب و کار بین المللی حقوق برنامه ریزی شغلی روش تحقیق مسئولیت اجتماعی شرکت ها زبان از فرهنگ مدرن گرافیک مدیریت ترم 2 دوره سیاست های کلان اقتصادی برای بازارهای در حال ظهور مدل های مدیریت در بازارهای نوظهور رویکرد فرآیند به مدیریت و مدیریت پروژه سرمایه گذاری و تامین مالی پروژه در بازارهای نوظهور بازاریابی استراتژیک در اقتصادهای نوظهور (پروژه میان رشته ای) روش تحقیق زبان از ارتباطات مدرن کسب و کار بین المللی محیط زیست نقد و بررسی 3 رشته از کسانی که ذکر شده در زیر انتخاب شود: بخش کشاورزی در کشورهای در حال BRICS بخش انرژی در کشورهای BRICS صنعت خودرو در کشورهای BRICS فساد و تقلب شرکت در کشورهای BRICS فروش و مدیریت توزیع در کشورهای BRICS رفتار مصرف کننده در کشورهای BRICS ترم 3 دوره روش تحقیق ارتباطات کسب و کار بین المللی مدل کسب و کار Porcess تئوری و عمل از مشاوره مالی بین المللی تخصص: رفتاری امور مالی M & A ارزیابی کسب و کار و شرکت مدیریت ارزش برنامه ریزی مالیاتی بین المللی پروژه Capstone در امور مالی و یا 10 روز کارآموزی در لوکزامبورگ یا استراسبورگ (با هزینه جداگانه) تخصص بین المللی کارآفرینی بین المللی کارآفرینی (پروژه) استراتژی اقیانوس آبی امور مالی برای کارآفرینی کارآفرینی شرکت طراحی کسب و کار-مدل ابتکاری progect Capstone در کارآفرینی یا 10 روز کارآموزی در خارج از کشور. ترم 4 preparaton پایان نامه کارشناسی ارشد و دفاع [-]

رشته کارشناسی ارشد IBSA دوگانه را

Campus تمام وقت 1 - 1  September 2017 روسیه Moscow

برنامه تمام وقت برای دانشجویان داخلی و خارجی با مدرک کارشناسی، با هیچ و یا تجربه کاری کمی در نظر گرفته شده. [+]

استاد در مدیریت بین المللی

 

ارائه شده توسط موسسه مطالعات کسب و کار (IBS-مسکو)

 

از آنجا که موسسه خود را آغاز مطالعات کسب و کار (IBS-مسکو) در آکادمی ریاست جمهوری روسیه از اقتصاد ملی و تجویز عمومی (RANEPA) به یک رهبر در بازار آموزش کسب و کار روسیه بوده است. IBS-مسکو یک مدرسه کسب و کار دانشگاهی فعال در محل RANEPA است در مسکو. IBS-مسکو در سال 1988 در دانشگاه دولتی مسکو روابط بین الملل در سراسر کشور برای دانش قوی بین المللی شناخته شده تاسیس شد. در سال 1994، IBS-مسکو به RANEPA منتقل شده و واحد ساختاری همگن آن شد.... [-]