توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ibs

دربارهی ما

موسسه مطالعات کسب و کار (IBS-Moscow)

از زمان تاسیس آن موسسه مطالعات کسب و کار (IBS-Moscow) در RANEPA رهبر بازار آموزش کسب و کار در روسیه بوده است. IBS-Moscow یک مدرسه کسب و کار کالج است که محل نگهداری RANEPA را در مسکو دارد. IBS-Moscow در سال 1988 در دانشگاه دولتی روابط بینالملل مسکو تاسیس شد و در سطح ملی شناخته شده است. در سال 1994، IBS-Moscow به RANEPA منتقل شد و به واحد ساختاری همگن تبدیل شد.

ترکیبی از تخصص بین المللی دانشگاه دولتی بین المللی روابط بین المللی و تجربه غنی RANEPA در آماده سازی مدیران و مدیران توانا در تشخیص گسترده IBS-Moscow در روسیه و کشورهای مستقل مشترک المنافع کمک کرده است. به عنوان یک مدرسه کسب و کار کالج و واحد ساختاری RANEPA، ما به منابع انسانی و مادی مورد نیاز برای اطمینان از کیفیت بالا برنامه های یادگیری ما دسترسی داریم. نزدیک به 30،000 فارغ التحصیلان ما عضو فعال انجمن فارغ التحصیلان IBS-Moscow هستند. تمام برنامه های دوره ای ما دارای مجوز دولتی روسیه هستند. دوره های MBA و EMBA ما بخشی است که توسط انجمن کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (AMBA International) تأیید شده است. ibs

ماموریت ما

مأموریت IBS این است که نسل جدیدی از نخبگان کارآفرین و مدیریتی اجتماعی را در روسیه آموزش و پرورش دهیم و از آموزش و پرورش کسب و کار در روسیه حمایت کنیم. قدیمی ترین و معتبر ترین مدرسه کسب و کار در روسیه است

 • در سال 1988 تاسیس شد.
 • رهبر رتبه بندی کسب و کار روسی.
 • مدرسه کسب و کار مبتنی بر بازار (85٪ از برنامه ها برنامه های باز است).
 • مجوز معتبر بین المللی و ملی.

یکی از بزرگترین مدارس RANEPA 4 بخش، 7 صندلی، 4 مرکز، بیش از 20 برنامه، 13 برنامه دو درجه ای است. IBS دارای بیش از 2000 دانشجو، 200 عضو هیات علمی و 15000 فارغ التحصیل است.

شناخت بین المللی و ملی همه برنامه EMBA و MBA IBS دارای مجوز بین المللی از شورای اعتباربخشی AMBA بین المللی برای آموزش و پرورش مدیریت و کسب و کار (NACBME) هستند که در رتبه بندی های مدارس کسب و کار قرار دارند.

IBS در رتبه بندی رتبه مدرسه کسب و کار Eduniversal رتبه بندی: 2011-2018 است. مدارس تجاری ملی روسیه رتبه بندی: 2012 -2018. 160 نفر از فارغ التحصیلان و استادان IBS در لیست "TOP 1000 مدیران روسیه" قرار دارند. در RANEPA رتبه IBS در گروه بالا از مدارس کسب و کار RANEPA، و EMBA و برنامه های MBA دارای بالاترین رتبه از 6 ستاره است.

یک دوره کامل از دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد از برنامه های کارشناسی تا آموزش اجرایی. تعداد کل دانش آموزان و شرکت کنندگان در کارشناسی، کارشناسی ارشد، MBA، کارشناسی ارشد مدرک کارشناسی و برنامه های حرفه ای بازآموزی بیش از 2000 است.

تغییر دهید، اما به خودتان پایبند باشید. عامل کلیدی که موقعیت های پیشرونده IBS را تضمین می کند، توانایی تغییر است، در عین حال به خودتان ثابت می کند - سازگاری با محیط در حال تغییر بازار آموزشی، حفظ بهترین سنت ها و کیفیت بالا برنامه ها. مشاور آکادمیک برنامه های IBS IBS Ichak Adizes، یکی از متخصصان برجسته در زمینه رهبری و مدیریت است.

بیش از 30،000 فارغ التحصیل، انجمن فارغ التحصیلان IBS برای تسهیل ارتباط و همکاری با و بین فارغ التحصیلان ایجاد شد. امروز انجمن فارغ التحصیلان IBS رهبران، مدیران و متخصصان روسیه بسیار متعهد روسیه است که از سال 1988 از IBS فارغ التحصیل شده اند.

مدرسه کسب و کار مبتنی بر بازار، برنامه های تحصیلات تکمیلی IBS، روابط نزدیک با شرکت های برجسته، که همچنین به مشاوره و پروژه های تحقیقاتی کمک می کنند، پایبند هستند. این به IBS اجازه می دهد بلافاصله روند جدیدی را شناسایی و به خواسته های بازار متصل شود. IBS عمدتا در بنگاه های متوسط و بزرگ، که اساس جامعه مدنی روسیه را تشکیل می دهند، هدایت می شود. برنامه های IBS توسط بنگاه های تجاری در روسیه بسیار مورد توجه قرار می گیرند (85٪ از دانشجویان IBS از بازار آزاد می آیند).

110321_ScreenShot2019-02-13at11.49.03AM.png

رتبه بندی و رتبه بندی

 • رتبه بندی Eduniversal TOP کسب و کار کسب و کار از سال 2014 IBS در 4 پهلو از کلاس پیشرفته TOP کسب و کار مدرسه رتبه بندی شده است.
 • EMBA Eduniversal بر اساس رتبه بندی آژانس Eduniversal در 2016-2018 برنامه های IBS در میان بهترین برنامه های جهان قرار دارد. برای پنج سال متوالی، IBS Executive MBA در مدیریت و رهبری استراتژیک در میان برنامه های EMBA برتر 10 در اروپای شرقی رتبه بندی شده است. طبق ادونورسالال، MBA در میان 10 برنامه MBA برتر در اروپای شرقی در 2016 تا 2017 رتبه بندی شده است.
 • کارشناسی ارشد مدیریت بین المللی IBS استاد مدیریت بین المللی رتبه 6 را در Best Eduniversal بهترین کارشناسی ارشد در شرق اروپا در لیست 2015-2016 رتبه بندی کرد. در پنج دوره متوالی، استاد IBS در مدیریت بین المللی در میان 10 برنامه برتر در اروپای شرقی رتبه بندی شده است.
 • برای هفت سال به طور مداوم، IBS در رتبه بندی مدارس کسب و کار ملی روسیه قرار دارد! برای هفت سال به طور مداوم، IBS در رتبه بندی مدارس کسب و کار ملی روسیه قرار دارد. موسسه مطالعات کسب و کار در رده بندی های "افزایش درآمد" و "پیشرفت حرفه ای" قرار دارد. رتبه بندی ملی مدارس کسب و کار روسی توسط لیگ فارغ التحصیلان MBA روسیه و یک سازمان استخدام کننده ملی Job.ru انجام شده است و توسط روزنامه Izvestia در سال 2010-2014، پورتال Secret Firmy در سال 2015 و پورتال اخبار RBK در سال 2016-2018 منتشر شده است.
 • افزایش درآمد شخصی فارغ التحصیلان IBS سریعترین در روسیه است. با توجه به مطالعات مستقل از سازمان استخدام ملی در سراسر کشور Job.ru و لیگ فارغ التحصیلان MBA، درجه MBA به پیشرفت قابل توجهی از حرفه و افزایش درآمد شخصی کمک می کند. IBS مدرک MBA در بالای فهرست رتبه بندی است. درآمد شخصی فارغ التحصیلان IBS در طول 2-4 سال پس از فارغ التحصیلی به طور متوسط 69 درصد افزایش یافته است. نتایج این تحقیق توسط وب سایت های commersant.ru، MBA.su و rbc.ru منتشر شده است.
 • رتبه بندی انجمن مدیریت روس ها "1000 مدیر برتر روسیه" در سطح فردی بین سال های 2001 تا 2018 160 فارغ التحصیل و معلم IBS در انجمن "مدیران روس" در "1000 مدیر برتر روسیه" به آنها اشاره کردند. این شواهد بیطرفانه اثربخشی برنامه های IBS را فراهم می کند.

IBS-Moscow یکی از اعضای فعال انجمن است:

 • AACSB بین المللی
 • EFMD
 • MBA اجرایی (EMBAC)
 • مدیریت پذیرش مدیریت عمومی (GMAC)
 • CEEMAN
 • IBSA
 • شورای اعتباربخشی ملی آموزش و پرورش و مدیریت (NACBME)
 • انجمن روابط عمومی روسیه (RABE)
 • انجمن مدیران روسیه

ibs

برنامه‌های آموزش داده شده در:
 • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

Russian Presidential Academy of National Economy and Public Administration - Institute Of Business Studies

استاد IBS در مدیریت بین المللی است برای دانش آموزان با مدرک کارشناسی، مسلط به زبان انگلیسی و مشتاق به یک حرفه ای موفق در کسب و کار بین المللی طراحی شده است. ... [+]

درخواست آنلاین در اینجا در مورد برنامه

استاد IBS در مدیریت بین المللی است برای دانش آموزان با مدرک کارشناسی، مسلط به زبان انگلیسی و مشتاق به یک حرفه ای موفق در کسب و کار بین المللی طراحی شده است.

با توجه به رتبه بندی از Eduniversal استاد در برنامه بین المللی مدیریت IBS RANEPA در میان برنامه های TOP-6 کارشناسی ارشد در مدیریت بین المللی در شرق اروپا در سال 2013، 2014 و 2015 بود.

قالب تحویل اجازه می دهد تا دانش آموزان به ترکیب کار پاره وقت و مطالعه است.... [-]

روسیه Moscow
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Address
Moscow, Moskva, روسیه
تلفن
false