Perm National Research Polytechnic University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در دوره بیش از 50 سال، دانشگاه فنی پرمنیک تا حد زیادی به توسعه آموزش و پرورش، علم و فرهنگ در پریم کرای، اورال و روسیه کمک کرده است.

این دانشگاه به عنوان جانشین قانونی و صاحب سنت موسسه پرمیوم پرم و مؤسسه فنی پرم، دانشگاه به یک موسسه عالی آموزش عالی تبدیل شده است که آموزش و پرورش و آموزش مجدد کارگران را در طیف وسیعی از تخصص های فنی و مهندسی فراهم می کند. و همچنین علوم طبیعی، مدیریت اقتصادی و علوم انسانی.

در زمان اقتصاد دانش و نوآوری، دانشگاه برای افراد متخصص نسل جدید آموزش می دهد، دنیای مدرن و پیشرفته را شکل می دهد، مهارت های انسانی و حرفه ای را به وجود می آورد که به فارغ التحصیلان اجازه می دهد تا با زندگی اجتماعی و فرهنگی روسیه روبرو شوند، نرخ کشور

بر اساس صلاحیت و تجربه هیئت علمی، مأموریت دانشگاه از موارد ذیل است:

  • رضایت شهروندان و جامعه نیاز به تحصیلات بالاتری، فارغ التحصیل و حرفه ای اضافی دارد
  • تحقق پژوهشگران بنیادی و کاربردی علمی در سطح دستاوردهای بین المللی؛
  • تحریک دانش و ترویج تکنولوژی، توسعه زیرساخت بازار مبتنی بر نوآوری؛
  • آموزش و پرورش همه جانبه شخصی از یک متخصص آینده نشان دادن سطح بالایی از تخصص، فرهنگ، پالایش، فعالیت اجتماعی و ویژگی های یک شهروند وطن پرست است.
  • ترتیب شرایط برای ایجاد منابع اطلاعاتی و ایجاد دانش برای مردم قابل دسترسی است.

این دانشگاه در حال توسعه فعالیت های خود براساس وحدت فرآیندهای آموزشی، علمی و نوآوری است و پیش از توسعه محتوی آموزشی فعالیت های حرفه ای حرفه ای و نیز فعالیت های عملی در شکل گیری فضای آموزشی و تحقیق جهانی ، کمک به موفقیت فارغ التحصیلان خود را در محیط رقابتی.

مکان ها

پرم

Address
Perm National Research Polytechnic University
Komsomolsky pr., 29

614990 پرم, پرم کراي, روسیه

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: