توضیحات رسمی را مطالعه کنید

113201_rsz_image.jpg

North-Caucasus Federal University با بالاترین سطح تحصیلات عالی در جنوب روسیه، منطقه استاوروپول واقع شده است. قفقاز شمالی بین دریای سیاه در غرب و دریای خزر در شرق قرار دارد و منطقه Stavropol به عنوان بخش قابل توجهی از قفقاز شمالی یکی از زیباترین مناطق روسیه است. شهر استاوروپول یک مرکز فرهنگی، تجاری و چند ملیتی منطقه است که با موفقیت به ترکیب جذابیت یک شهر اتمسفر با مکان های متعدد، پارک ها، مناطق جنگلی وسیع، آب و هوای دلپذیر و ریتم زندگی سریع منطقه ی مدرن شهری متصل می شود.

North-Caucasus Federal University (NCFU) یک مرکز علمی و علمی منحصر به فرد است که پرورش متخصصان رقابتی با ارزش های شخصی و فرهنگی بالا، تفکر خلاقانه و عزم و اراده برای توسعه مداوم است.

ماموریت NCFU ارائه فرصت های منحصر به فرد در زمینه های علمی، علمی و فرهنگی است که رهبران آینده را قادر می سازد تا بتوانند در توسعه کشور و جهان نقش مثبتی داشته باشند.

North-Caucasus Federal University دارای 2 شاخه - در پیتیگورسک و نوینویمیسس - و 9 موسسه: موسسه علوم انسانی، موسسه علوم ریاضی و علوم طبیعی، موسسه علوم زندگی، موسسه حقوق، موسسه اقتصاد و مدیریت، موسسه آموزش و علوم اجتماعی موسسه نفت و گاز، موسسه فناوری اطلاعات و ارتباطات و موسسه مهندسی.

فعالیت های تحقیقاتی در NCFU در 29 مرکز آموزشی علمی، 33 آزمایشگاه علمی و 2 دفاتر طراحی دانشجویی، 26 مدرسه علمی و 47 حوزه علمی انجام شده است. این دانشگاه دارای 1626 معلم، از جمله 229 پزشک و 1090 نامزد علمی است. نزدیک به 25 هزار نفر از 86 ملیت و گروه های قومی از 81 منطقه از جمله 1656 دانشجوی بین المللی از 56 کشور حضور دارند.

کتابخانه علمی North-Caucasus Federal University در میان بهترین و بزرگترین کتابخانه های دانشگاهی روسیه با بیش از 2.5 میلیون واحد رتبه بندی شده است. این کتابخانه دسترسی به منابع آموزشی متعددی را فراهم می کند و اشتراک های هر دو روزنامه های روسی و خارجی را دارد. هر ساله کتابخانه با روزنامه های ادبیات آموزشی و علمی تکمیل می شود. کاتالوگ دانشگاه به طور مرتب به روز می شود. هر دانش آموز NCFU دسترسی کامل به تمامی منابع کتابخانه دارد.

NCFU بهترین شرایط را برای دانش آموزان فراهم می کند تا فرایند تولید دانش را با تضمین راحت شدن مسکن در خط مقدم ایجاد کنند. 8 خوابگاه در استاوروپول وجود دارد و در Pyatigorsk یکی اضافی است که مسکن را برای بیش از 2500 دانش آموز فراهم می کند. یکی از جدیدترین خوابگاه ها به طور خاص برای دانشجویان بین المللی ساخته شده است.

مرکز پزشکی دانشگاه دارای جدیدترین تجهیزات برای نظارت بر سلامت کارکنان و دانشجویان NCFU است. گروهی از متخصصان متشکل از متخصص اپتومیست، متخصص مغز و اعصاب، پزشک عمومی، دندانپزشک، متخصص گوش و حلق و بینی و پزشکان اورژانس در جهت مراقبت و حمایت از پزشکی هستند.

ارائه خدمات با کیفیت بالا یکی از اولویت های NCFU با تجهیزات آشپزخانه مدرن و تیم آشپزهای بسیار حرفه ای است. غذا و نوشیدنی های دانشگاهی، کافه ها و کافه ها در حالی که دانش آموزان در معرض دانش هستند، گرسنگی می کنند. هر ساختمان با یک اتاق غذاخوری و یک بوفه مجهز است.

استودیوهای خلاق که دانشجوی NCFU مشغول فعالیت هستند، شامل 2 استودیوی آوایی، 6 تیم رقص، 2 تئاتر دانشجویی، 4 گروه داوطلب، 12 باشگاه KVN (کمدی) هستند . انتخاب فعالیت های ورزشی نیز گسترده است: 14 باشگاه ورزشی، 10 سالن ورزشی، سالن های ورزشی، مراکز تناسب اندام و استخر شنا.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
روسی
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

North-Caucasus Federal University

آموزش در برنامه کارشناسی ارشد به شما این امکان را می دهد که یاد بگیرید: بر اساس تجزیه و تحلیل سیستم، انجام رسمی سازی موضوع و ارزیابی پیچیدگی سیستم های اطلاعات مدیریت اطلا ... [+]

شرح برنامه:

آموزش در برنامه کارشناسی ارشد به شما این امکان را می دهد که یاد بگیرید: بر اساس تجزیه و تحلیل سیستم، انجام رسمی سازی موضوع و ارزیابی پیچیدگی سیستم های اطلاعات مدیریت اطلاعات طراحی شده و اجرا شده را انجام دهید. طراحی، توسعه سیستم های اطلاعاتی طبیعت کاربردی با استفاده از ابزارهای فناوری اطلاعات مدرن، با استفاده از روش های توصیف رسمی مدل های سیستم، روش های شبیه سازی و مدل سازی آماری، روش های داده کاوی و غیره؛ پیاده سازی و نگهداری سیستم های اطلاعات کاربردی در موسسات و موسسات مختلف و فعالیت ها.... [-]

روسیه Stavropol
سپتامبر 2019
روسی,انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
North-Caucasus Federal University

این برنامه کارشناسی ارشد برای آموزش متخصصان واجد شرایط است که می توانند زمینه های رسمی را تشکیل دهند و پیچیدگی سیستم های اطلاعات طراحی و پیاده سازی داده ها را بر اساس تجز ... [+]

شرح:

این برنامه کارشناسی ارشد برای آموزش متخصصان واجد شرایط است که می توانند زمینه های رسمی را تشکیل دهند و پیچیدگی سیستم های اطلاعات طراحی و پیاده سازی داده ها را بر اساس تجزیه و تحلیل سیستم ارزیابی کنند؛ طراحی و توسعه سیستم های اطلاعات کاربردی با ابزار مدرن فناوری اطلاعات با استفاده از تکنیک های توصیف رسمی مدل های سیستم، تکنیک های شبیه سازی و مدل سازی آماری، تکنیک های داده کاوی و غیره؛ پیاده سازی و کمک به سیستم های اطلاعاتی کاربردی در موسسات و موسسات مختلف و فعالیت ها.... [-]

روسیه Stavropol
سپتامبر 2019
انگلیسی,روسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
North-Caucasus Federal University

این برنامه با همکاری شرکای خارجی بر اساس قوانین اروپایی و روسیه در زمینه ایمنی بهداشتی و صنعتی توسعه یافته است. رشته های حرفه ای چرخه بر اساس مقررات گروه مهندسی و طراحی ب ... [+]

این برنامه با همکاری شرکای خارجی بر اساس قوانین اروپایی و روسیه در زمینه ایمنی بهداشتی و صنعتی توسعه یافته است. رشته های حرفه ای چرخه بر اساس مقررات گروه مهندسی و طراحی بهداشتی توسعه داده می شود و دانش، تجربه عملی و تحقیقاتی در طراحی تجهیزات فرایند و فرایندهای تولید مواد غذایی مطابق با الزامات طراحی بهداشتی و اطمینان از کیفیت و محصولات ایمن ایجاد می شود. .

هدف از برنامه:

متخصصان آموزش در زمینه طراحی، پیاده سازی، نگهداری و ممیزی تجهیزات فرایند و فرآیندهای تولید مواد غذایی، زیست شناسان و داروسازی برای رعایت آنها در شرایط بهداشت جهانی و ایمنی. علاوه بر این، برنامه تمرکز بر آموزش محققان در زمینه مدل سازی کامپیوتر و بهینه سازی فرایندهای تولید مواد غذایی، طراحی و آزمایش قطعات جدید و یا بهبود یافته تجهیزات و خطوط تکنولوژیکی جهت حذف آلودگی احتمالی محصولات در طول تولید آنها است.... [-]

روسیه Stavropol
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
North-Caucasus Federal University

این برنامه بر اساس قوانین اروپا و روسیه در زمینه بهداشت و ایمنی تولید در همکاری با شرکای خارجی توسعه یافته است. رشته ها مطابق با مقررات انجمن مهندسی بهداشت و طراحی (گروه ... [+]

شرح:

این برنامه بر اساس قوانین اروپا و روسیه در زمینه بهداشت و ایمنی تولید در همکاری با شرکای خارجی توسعه یافته است. رشته ها مطابق با مقررات انجمن مهندسی بهداشت و طراحی (گروه مهندسی بهداشت و مهندسی و گروه طراحی) با هدف ایجاد دانش، تجربه عملی و تحقیقاتی در مورد طراحی تجهیزات فنی و فرایند تولید مواد غذایی مورد نیاز طراحی طراحی بهداشتی و اطمینان از کیفیت محصول و ایمنی.

هدف برنامه:

متخصصین آموزش در زمینه طراحی، پیاده سازی، نگهداری و ممیزی تجهیزات فنی و تولید مواد غذایی، محصولات بیولوژیکی و دارویی برای اطمینان از رعایت آنها در شرایط جهانی بهداشت و ایمنی. همچنین هدف این است که آموزش محققان در زمینه مدل سازی کامپیوتر و بهینه سازی فرایندهای تولید مواد غذایی، طراحی و آزمایش جدید و / یا بهبود یافته تجهیزات و خطوط تولید جهت جلوگیری از هر گونه احتمال ناخالصی یا آلودگی در فرایندهای تولید، مورد هدف قرار گیرد.... [-]

روسیه Stavropol
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Давай к нам!