توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه دولتی مسکو (MSU)

موسسه دولتی مسکو در سال 1755 تاسیس شد و قدیمی ترین و معروف ترین دانشگاه در روسیه است. امروز دانشگاه دولتی مسکو تقریبا در تمام شاخه های علوم و علوم انسانی مدرن ارائه می دهد. دانشجویان آن ممکن است یکی از 57 مدرک را انتخاب کنند. تعداد کل دانش آموزان MSU بیش از 40،000 نفر است. علاوه بر این، حدود 10،000 دانش آموز دبیرستان در مراکز و دوره های مختلف در MSU شرکت می کنند. این مرکز علمی پژوهشی معروف برای مدارس علمی بزرگ آن است. در میان استادان و فارغ التحصیلان او، 11 جایزه نوبل جای گرفته است.


دانشگاه دولتی مسکو شامل 29 دانشکده و بیش از 350 اداره، 15 موسسه تحقیقاتی، 4 موزه، پارک علم، باغ گیاه شناسی، کتابخانه، انتشارات دانشگاه و چاپخانه، مرکز تفریحی و مدرسه شبانه روزی برای کودکان با استعداد است.

دانشکده مدیریت انسانی دانشگاه دولتی مسکو

مدرک کارشناسی ارشد (GSBA) که در سال 1989 در دانشگاه دولتی مسکو تاسیس شد، یکی از قدیمی ترین مدارس تجاری در روسیه است.


برنامه های GSBA (لیسانس در مدیریت کسب و کار، کارشناسی ارشد در امور بین الملل، MBA و برنامه های اجرایی MBA، برنامه دکترا) برای برآوردن نیازهای اصلاح شده دانشجویان روسی و خارجی در تمامی سطوح طراحی شده است. GSBA سنت های علمی MSU را با تکنیک های نوین آموزش کسب و کار و مدیریت می پردازد.

GSBA رهبر مدیریت آموزش روسیه است، افتخار می کند که توسط جوامع تجاری و دانشگاهی به رسمیت شناخته شود:


فارغ التحصیلان اقدام گرا که چشم انداز شرکت را در بر می گیرند و منجر به یکپارچگی، دید، قضاوت، تعهد اخلاقی و مسئولیت اجتماعی می شوند.


تدریجی برجسته دانش آموزی که توسط تمام وقت، متخصص و با استقبال اختصاصی از دانشکده های بین المللی با استفاده از انواع فن آوری های آموزش مدیریت مانند روش مورد، پروژه های کار تیمی، شبیه سازی های کسب و کار در کشور و تجربه دستکاری ارائه شده است.


برنامه های برنامه درسی و دوره ی یکپارچه و ابتکاری که به نیازهای یادگیری مادام العمر رهبران کسب و کار در حال حاضر و آینده مرتبط است؛


تحقیقاتی مرتبط با مدیریت در همکاری با شریک استراتژیک ما، موسسه مطالعات استراتژیک پیچیده (ICSS)


تقویت همکاری با سازمان های تجاری روسی و بین المللی، دولت و رهبران جامعه مدنی که دانش آموزان GSBA را به دنیای واقعی کسب و کار معرفی می کنند.

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

MSU - Moscow State University Graduate School

از سال 2007، دانشکده تحصیلات تکمیلی کسب و کار استاد اجرای یک برنامه با یک تخصص در کسب و کار بین المللی است. ... [+]

استاد در کسب و کار بین المللی

از سال 2007، دانشکده تحصیلات تکمیلی کسب و کار استاد اجرای یک برنامه با یک تخصص در کسب و کار بین المللی است.دوره های آموزشی در توسعه قابل توجهی در مهارت های زبانی دانش آموزان تمرکز دارد. آموزش زبان انگلیسی به شدت در طول سال اول مطالعه انجام شده است. با شروع از ترم دوم، تعدادی از افراد به زبان انگلیسی تدریس می شود.

ویژگی ها برنامه های تحصیلات تکمیلی ... [-]

روسیه مسکو
سپتامبر 2020
پاره وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی