Moscow Academy of Finance and Law

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدرسه بازرگانی MFUA

مدرسه کسب و کار دانشگاه امور مالی و حقوق قانونی مسکو متخصص در ارائه آموزش و پرورش کسب و کار با کیفیت بالا و در حال حاضر ارائه می دهد "MBA در مدیریت استراتژیک"، و "برنامه های کارشناسی ارشد در مدیریت عمومی"، علاوه بر برنامه دو درجه "MBA در مدیریت بین المللی "با مدرسه کسب و کار سوئیس.

مدرسه کسب و کار MFUA تحت مدیریت متخصصان کسب و کار با تجربه است که خود را در رشته مدرک MBA در دانشگاه های برجسته در ایالات متحده آمریکا و بریتانیا بریتانیا و نقش رهبری قابل توجه در شرکت های بین المللی. هدف آنها ایجاد یک مدرسه کسب و کار در سطح جهانی در روسیه بود ، با استفاده از تجربه هر دو جوامع محلی روسیه و بین المللی کسب و کار، و همچنین متخصصان در زمینه آموزش و پرورش.

برنامه های انعطاف پذیر ارائه شده در فرمت های آخر هفته و عصر، دانش آموزان بالقوه را قادر می سازد تا در حین تکمیل مدارک تحصیلات خود، کار خود را ادامه دهند. در مدرسه کسب و کار دانشگاه امور مالی و قانون مسکو موفقیت دانشجویان ما اولویت اول ما است. به همین دلیل است که ما به همه دانش آموزان ارائه می دهیم تا درس های انگلیسی بیشتر، جلسات آموزشی راهنمایی، فرصت های شرکت در برنامه های مربیگری و طیف گسترده ای از مطالعات بین المللی و فرصت های کارآموزی که از طریق مشارکت ما در دسترس ما قرار می گیرد.

کلاس ها توسط متخصصان کسب و کار ارشد کسب و کار آموزش داده می شوند که از یک روش "یادگیری فعال" استفاده می کنند. از طریق استفاده از موارد کسب و کار، بازی ها، شبیه سازی ها، و پروژه ها، دانش آموزان فرصتی فوری برای اعمال آنچه در عمل یاد می گیرند!

پردیس مدرسه کسب و کار ما در مجتمع تجاری مجتمع مسکونی مجتمع مسکونی مدرن مدرن واقع شده است که ما را با همسایگان خود در برخی از مشهورترین و معتبرترین شرکتهای جهانی و روسیه - از جمله IBM، KPMG، Energizer و بسیاری دیگر آشنا می سازد. یک مرکز خرید و کافه نیز در طبقه پایین ساختمان قرار دارد.

دانشگاه در سال 1991 تاسیس شد و یکی از قدیمی ترین دانشگاه های خصوصی در فدراسیون روسیه است. MFUA عضو فعال انجمن آموزش بازرگانی روسیه (RABO)، انجمن آموزش معتبر EFMD (بنیاد اروپایی توسعه مدیریت) و انجمن روابط عمومی روسیه است.

امتیازات

MFUA از سال 2003 به طور مداوم رتبه اول را در رشته های خصوصی و معتبر موسسات عالی عالی رتبه بندی کرده است .

مکان ها

مسکو

Address
build. 1, 8, Presnenskaya Embankment, Moscow
MIBC “Moscow-City”, IFC “Capital City”, Tower “Moscow”, 9th floor

مسکو, مسكوا, روسیه

اعتیار سنجی ها

EFMD Equis Accredited

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: