توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه Ammosov شمال شرقی فدرال یکی از ده دانشگاه فدرال است که در حل وظایف ژئوپولیتیک گرا است، ملاقات پرسنل نیاز برای پروژه های بزرگ سرمایه گذاری بین منطقه ای.
NEFU رسما در ماه آوریل، 2010 بر اساس دانشگاه ایالتی یاقوتی Ammosov، که دارای یک 75-سال سابقه قدیمی تاسیس شد.
این دانشگاه پس از MK Ammosov، یک رهبر سیاسی شناخته شده، که یکی از بنیانگذاران این سیستم دولت در یاکوتیا و قرقیزستان بود نام گرفت.
امروز NEFU یک دانشگاه متنوع در اختیار داشتن ظرفیت های بزرگ برای آموزش، آموزش و پژوهش با شاخه های در به Mirny، Neryungri و آنادیر (چوکوتکا) است.
هر ماه 100 دانش آموز امکان دریافت مراقبت های پزشکی در "Smena" بقیه دانش آموزان و مراکز تفریحی است.
NEFU کتابخانه علمی دارای یک وضعیت کتابخانه جمهوری و بین دانشگاه ها، آن را به یک مرکز تحقیقاتی و روشمند برای دیگر کتابخانه ها و موسسات دانشگاهی است. سهام کتابخانه خود را بیش از 1300000 کتاب.

f0a1aa2db72c507d1821789340430a4e

دانشگاه شمال شرقی فدرال در مختصر

تعداد کل جمعیت دانشجویی در مقطع کارشناسی NEFU است در مورد 17358.

1601 هیات علمی در حال حاضر در دانشگاه استخدام شده اند. درجه این دکتر 209 نگه دارد، 845 نامزد در رشته علوم.

بیش از 500 دانش آموز در کار کارشناسی ارشد مشغول اند.

13 موسسه، 5 دانشکده، 3 شاخه دانشگاه در به Mirny، Nerungry و چوکوتکا، 6 موسسات تحقیقاتی بزرگ.

119 رشته برای دانش آموزان ما هستند.

دانشگاه را اشغال 40 ساختمان و 12 سالن محل اقامت واقع عمدتا در پردیس دانشگاه. بعد در دسترس و جشنی از دانشگاه باعث می شود دانش آموزان در خانه احساس. دانشجویان بین المللی به خوبی یکپارچه از آن آسان است برای تماس با هیئت علمی، مدیریت و دانش آموزان دیگر. هستند رو میزی دانش آموز تقریبا در همه جا در سراسر محوطه دانشگاه که پیشنهاد وعده های غذایی مختلف با قیمت مناسب وجود دارد.

1 500،000 کتابها، نشریات دوره ها و موارد دیگر در کتابخانه دانشگاه وجود دارد. ایستگاه های کامپیوتر منابع کتابخانه دانشگاه در دسترس کاربران در سراسر محوطه دانشگاه را تشکیل می دهند. علاوه بر آن دسترسی به یک پایگاه داده دسترسی به منابع الکترونیکی از جمله هر دو دوره ای روسی و خارجی (استEBSCO، علوم، JSTOR، انتشارات دانشگاه آکسفورد و غیره) این دانشگاه دارای زمین شناسی ایستگاه درست، موزه باستان شناسی و مردم شناسی، باغ گیاه شناسی و نارنجستان باز به کارکنان و دانش آموزان تحقیق و مطالعه است.

این دانشگاه دارای یک استادیوم، استخر شنا، مرکز اجتماع.

دانش آموزان و کارکنان ما دسترسی آزاد به اترنت و Wi-Fi در تمام ساختمان دانشگاه و محل اقامت سالن دارند

NEFU رسمی در آوریل 2010 بر اساس Ammosov دانشگاه ایالتی یاکوتسک MK، دانشگاه با سابقه 75 سال تاسیس شد.

دانشگاه پس از ماکسیم Kirovich Ammosov، یک سیاستمدار برجسته، پسر ملت یاقوتی و یکی از بنیانگذاران یاکوتیا و Kyrgizstan استقلال نامگذاری شد.

6 موسسات تحقیقات علمی مانند موسسه ریاضیات، موسسه بهداشت، موسسه اکولوژی کاربردی از شمال، موسسه اقتصاد منطقه ای از شمال، موسسه AE Kulakovsky، قطعا، موسسه Olonkho وجود دارد.

اولویت های دانشگاه:

  • کیفیت جدید دانشگاه
  • حفظ امنیت و محیط زیست و تولید مثل موثر از مواد معدنی و پایه اولیه؛ مدیریت طبیعت عقلانی
  • استفاده از فن آوری و تولید در شمال
  • افزایش استانداردهای زندگی در شمال
  • حفظ و توسعه فرهنگ ملت های قطب شمال
برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

M. K. Ammosov North-Eastern Federal University

هدف برنامه مدیریت استراتژیک استاد به توسعه توانایی های دانش آموزان برای تعامل موثر در روند تصمیم گیری های مهم برای توسعه سازمان ها و برای حصول اطمینان از رقابت خود را در ... [+]

استاد در مدیریت استراتژیک

اهداف اصلی و موضوعات این دوره / برنامه:

برنامه "مدیریت استراتژیک" کارشناسی ارشد با هدف توسعه توانایی های دانش آموزان برای تعامل موثر در روند تصمیم گیری های مهم برای توسعه سازمان ها و برای حصول اطمینان از رقابت خود را در یک محیط به سرعت در حال تغییر. دانش آموزان در جنبه های بین المللی مدیریت، فعالیت ها و عملیات در یک محیط بین المللی، و همکاری میان فرهنگی تمرکز می کنند. این برنامه فراهم می کند یک محیط یادگیری برای دانشجویان بین المللی بر اساس انتخاب از دوره های که منعکس کننده ویژگی های مدیریت و توسعه اقتصادی در روسیه، و در فرصت هایی برای شکل گیری برنامه درسی است.... [-]

روسیه یاکوتسک
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی ارشد(MA)

M. K. Ammosov North-Eastern Federal University

هدف از این برنامه برای آموزش دانش آموزان با یک برنامه آموزشی با کیفیت بالا و آنها را به زبان شناسان واجد شرایط و یا کارشناسان، به طوری که آنها می تواند نقش کلیدی در فعالی ... [+]

استاد زبان شناسی

اهداف اصلی و موضوعات این دوره / برنامه:

هدف از این برنامه برای آموزش دانش آموزان با یک برنامه آموزشی با کیفیت بالا و آنها را به زبان شناسان واجد شرایط و یا کارشناسان، به طوری که آنها می تواند نقش کلیدی در فعالیت های مختلف مرتبط با زبان شناسی در استانداردهای بین المللی با کیفیت بالا است. ما در بر دانش آموزان آینده نگر با کلاس های مختلف با کیفیت بالا را فراهم خواهد کرد، به طوری که تبدیل شدن آنها به آشنا با روند فعلی در زمینه های مختلف زبان شناسی. پس از اتمام این برنامه آموزشی، دانش آموزان باید قادر به گرفتن یک نقش عمده ای در فعالیت های مربوط به زبان شناسی حرفه ای و استفاده از دانش پژوهش و مهارت های خود را به مشاغل آینده خود باشد. ... [-]

روسیه یاکوتسک
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی