توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Irkutsk National Research Technical University (INRTU) در شهر Irkutsk واقع شده است، در 75 کیلومتری مروارید سیبری - باکال دریاچه. INRTU امروز یک مرکز بزرگ علمی و پژوهشی است که یکی از برجسته ترین دانشکده های فنی، شرق شناسی دانشگاه ملی در میان 29 NRU در فدراسیون روسیه است. این در سال 1930 به عنوان مؤسسه معادن سیبری تاسیس شد، در سال 1960 موسسه پلی تکنیک ایرکوتسک شد، در سال 1993 - دانشگاه فنی ایرکوتسک و در سال 2010 - Irkutsk National Research Technical University .

مأموریت دانشگاه این است که از طریق توسعه فن آوری های علمی و آموزشی، آموزش و پرورش با کیفیت بالا، مقرون به صرفه و به روز، با دانش و تجربه ما تبدیل شود.

هدف ما آموزش متخصصان تشکیل جدید است که قادر است کاربرد عملی دانش جدید در فعالیت علمی، صنعتی و کارآفرینی خود را داشته باشند.

INRTU دارای 17،500 دانش آموز است که یک سوم کل دانش آموزان در شهر ایرکوتسک، از جمله حدود 1، 300 دانشجوی بین المللی است. کارکنان آموزش دانشگاه تعداد 900 نفر است. ساختار دانشگاهی این دانشگاه شامل مؤسسات اصلی زیر می باشد: مکتب بیکل BRICKS (برنامه های آموزش انگلیسی)؛ موسسه فن آوری های بالا؛ موسسه معماری، ساخت و طراحی؛ موسسه ساخت و ساز هواپیما، مهندسی مکانیک و حمل و نقل؛ موسسه مدیریت منابع زیرزمینی؛ موسسه اقتصاد، مدیریت و حقوق؛ موسسه مهندسی برق و موسسه زبان شناسی و ارتباطات بین فرهنگی که در آن زبان روسی را قبل از ورود به برنامه های آموزشی اصلی همراه با مدارس حرفه ای و کالج تحصیل می کنند. در کتابخانه 50000 عدد وجود دارد. سال تحصیلی از سپتامبر تا ژوئن ادامه دارد و به دو ترم تقسیم می شود: سپتامبر - ژانویه، فوریه - ژوئن. تعداد کل برنامه های تحصیلی (لیسانس، کارشناسی ارشد، دکتری) 199 است. هزینه تحصیل دانشجویان خود تحصیلی از 134000 تا 206000 ریال برای برنامه های کارشناسی متفاوت است، از 145000 تا 216000 برای برنامه های کارشناسی ارشد و از 162 000 به 231000 دلار برای برنامه های دکترا پرداخته است. هزینه تحصیل برای دوره آماده سازی 10 ماهه برای دانشجویان خارجی که به زبان روسی صحبت نمی کنند 75000 ریال در هر سال تحصیلی است. سایر مراکز آموزشی و پژوهشی INRTU مرکز بین رشته ای مرکز آموزش، آموزش و مرکز نوآوری "بهره وری انرژی"، مرکز آموزش و تحقیقات تولید نفت و گاز، مرکز آموزش و تحقیقات شرکت "INRTU - IRKUTSKENERGO" می باشد.

محوطه دانشگاه در سمت چپ رودخانه آنگارا، در 10-15 دقیقه رانندگی از مرکز شهر واقع شده است. تمام ساختمان های دانشگاه و خوابگاه دانشجویی 5 دقیقه پیاده روی می کنند. امکانات ورزشی، پارک، غذای دانشجویی، کلینیک دانشجویی، آسایشگاه در محوطه دانشگاه قرار گرفته است. اقامت در خوابگاه دانشجویی ca. 850 ریال / ماه برای هر مکان 1 در یک اتاق 2 یا 3 دانشجو. امکانات ورزشی برای دانش آموزان عبارتند از استادیوم برای 2 500 کرسی، آهنگ - 8، زمین فوتبال - 3، ورزشگاه - 16، ورزشگاه سنگاپور، اردوگاه های آموزشی ورزشی برای 800 نفر، 21 باشگاه برای فعالیت های دانشجویی اضافی. بیمه درمانی بیمه هزینه 5،000 RUR در سال و شامل کمک های پزشکی و درمانگاه های ثابت است. میانگین میانگین ماهانه حدود 6000-7000 ریال / ماه، اتوبوس / ثابت تاکسی / تراموا / کرایه تاکسی - 15 تا 25 ریال، طول مدت ویزای دانشجویی - 1 600 ریال. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا از وب سایت ما دیدن کنید: www.istu.edu/eng و با دفتر بین المللی دانشگاه تماس بگیرید از طریق پست الکترونیکی: admissions@istu.edu، tel. 7 (3952) 405215، 7 (3952) 405114.

ما خوشحالیم که به شما کمک می کند تا دانشجو INRTU شوید!

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی
  • روسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

Irkutsk National Research Technical University

این برنامه دانشجویان را در فعالیت های پژوهشی و تولیدی آموزش می دهد. این آموزش بر روی راه حل عملی وظایف بهره برداری از منابع انرژی تجدیدپذیر انرژی و توسعه سیستم های تامین ... [+]

بررسی اجمالی برنامه

این برنامه دانشجویان را در فعالیت های پژوهشی و تولیدی آموزش می دهد. این آموزش بر روی راه حل عملی وظایف بهره برداری از منابع انرژی تجدیدپذیر انرژی و توسعه سیستم های تامین انرژی از جمله تولید توزیع شده متمرکز شده است.

این برنامه با هدف آموزش دانش آموزان برای تبدیل شدن به متخصصان سیستم مالکیت نسل جدید و دانش بنیادی در ادغام تولید توزیع شده در سیستم های قدرت است. کیفیت انرژی الکتریکی؛ الکترونیک قدرت؛ حالت های اضطراری در سیستم های انرژی الکتریکی؛ حفاظت و کنترل سیستم های تامین انرژی از جمله تولید توزیع شده؛ انرژی تجدید پذیر؛ روش های عددی و بهینه سازی؛ نظریه میدان الکترومغناطیسی سیستم های مدیریت برای ماشین های الکتریکی؛ تئوری کنترل شبکه های برق سیستم ذخیره انرژی قدرت سیستم های اندازه گیری دیجیتال؛ گیاهان آبی؛ صنعت برق باد؛ کنترل بر ژنراتورهای انرژی های تجدید پذیر.... [-]

روسیه Irkutsk
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Irkutsk National Research Technical University

این برنامه با هدف آموزش مهارت در توسعه و بهره برداری از سیستم های اطلاعاتی و فن آوری ها است. این ارائه می دهد تا زمینه های تخصصی تحقیقاتی مانند علم کامپیوتر، شبکه ها، داد ... [+]

بررسی اجمالی برنامه

این برنامه با هدف آموزش مهارت در توسعه و بهره برداری از سیستم های اطلاعاتی و فن آوری ها است. این ارائه می دهد تا زمینه های تخصصی تحقیقاتی مانند علم کامپیوتر، شبکه ها، داده های بزرگ و فن آوری های ابر را بررسی کند.

مأموریت برنامه آموزش متخصصان با داده های بزرگ است، ایجاد یک پایه در تکنولوژی های جدید فناوری اطلاعات و فناوری اطلاعات در فعالیت های شرکت های بزرگ که امکان افزایش بهره وری مدیریت را با توجه به فن آوری های جدید فراهم می کند.... [-]

روسیه Irkutsk
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
International Office
Address
664074 Irkutsk, Lermontova street, 83. Russia
Irkutsk, Irkutsk Oblast, روسیه
تلفن
+7 3952 405709