International University in Moscow IUM

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

International University in Moscow IUM اولین دانشگاه خصوصی در روسیه است که دارای مقام رهبری در میان مدارس خصوصی خصوصی روسیه است. این در سال 1991 توسط رئیس جمهور فعلی گاورییل پوپوف، اقتصاددان برجسته، سیاستمدار و نخستین شهردار مسکو تاسیس شد. ایده این دانشگاه در ابتدا توسط رئیس جمهور اتحاد جماهیر شوروی سابق، میخائیل گورباچف ​​و رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا جورج بوش، سرپرست IUM، تاسیس شد و نوع جدیدی از موسسه آموزشی است که در حالی که از لحاظ مالی و قانونی مستقل است، معتبر دولتی است.


گواهی اعتباربخشی № 0078 دسامبر 14، 2009.
از اواخر دهه 90، برنامه های BBA و MBA در IUM به طور منظم توسط شورای اروپا برای آموزش کسب و کار (مجوز فعلی تا ژوئن 2014 معتبر است).

مأموریت


مأموریت ما این است که متخصصین بسیار متخصص، که قادر به کار در محیط کسب و کار ملی و بین المللی هستند، آموزش دهند. IUM دارای جهت گیری لیبرال است. در میان اصول اساسی آن دموکراسی، ارزشهای انسانی و چند فرهنگی، تمرکز بر جهان مدرن، آموزش جامع، مراقبت و توجه به دانش آموزان است. IUM همچنین از کیفیت برتر آموزش پشتیبانی می کند. در میان استادان آن، استادان مشهور، استادان واجد شرایط، و متخصصان، شناخته شده است بازدید از استادان بین المللی. موثرترین و پیشرفته ترین روش های تدریس استفاده می شود. این دانشگاه دارای روابط خوب با چندین موسسه آموزشی در خارج از کشور است. در حال حاضر، حدود 1/8 از همه دانش آموزان بین المللی هستند. کنفرانس های منظم، سمینارها و جلسات کنفرانس در IUM، ایده های جدید و تفکر خلاق را ترویج می دهد و در نتیجه، فعالیت های آموزشی و پژوهشی را بهبود می بخشد.


ما برنامه های کارشناسی، فارغ التحصیل و کارشناسی ارشد در زمینه های مدیریت کسب و کار، اقتصاد، اداره کلان شهر، کسب و کار هنری، زبان های خارجی، قانون و روزنامه نگاری ارائه می دهیم.

پردیس ها


IUM دارای دو محوطه دانشگاهی است: دفتر مرکزی در مرکز مسکو و پردیس Kuntsevo نزدیک به مرکز نوآوری Skolkovo (2 کیلومتری غرب بزرگراه حلقه مسکو).

مکان ها

مسکو

Address
International University in Moscow
Leningradsky Prospect 17

125040 مسکو, مسكوا, روسیه