توضیحات رسمی را مطالعه کنید

هدر

در مورد دانشگاه

دانشگاه Innopolis یک موسسه آموزش عالی روسیه در آموزش و پژوهش در زمینه IT، رباتیک متمرکز شده است.

تحصیلات

روند آموزشی در دانشگاه Innopolis است که در بهترین برنامه های بین المللی و روش تدریس روسیه است. دانش آموزان از ادغام سنت مشهور روسی از علوم پایه و بهترین شیوه های بین المللی بهره مند شوند. منطقه تمرکز خاص اجازه می دهد تا دانشگاه Innopolis شامل کارشناسان صنعت در فرایند آموزشی، در نتیجه نگه داشتن برنامه تا به امروز است. مشارکت کارشناسان کمک می کند تا دانش آموزان دانش و مهارت های حرفه ای و در دنیای واقعی به دست آوردن. بیش از 40 درصد از برنامه های علمی به فعالیت های عملی در قالب پروژه های تیم اختصاص داده است. دانش آموزان کارآموزی و پروژه های خود را در شریک شرکت از دانشگاه. این کمک به آنها برای به دست آوردن تجربه ارزشمند و شروع به کار وجود دارد پس از فارغ التحصیلی بلافاصله.

دانشگاه Innopolis استخدام استادان و محققان که مدارک خود را از دریافت و یا در دانشگاه های پیشرو در جهان کار می کرد: دانشگاه کارنگی ملون (USA)، ETH زوریخ (سوئیس)، دانشگاه ملی سنگاپور (سنگاپور)، دانشگاه آمستردام (هلند)، کره و جوی پیشرفته موسسه علوم و فناوری (جمهوری کره)، دانشگاه پلی تکنیک میلان (ایتالیا)، EURECOM (فرانسه) و غیره 80 اعضای هیات علمی از سراسر جهان در حال تدریس در دانشگاه Innopolis. تمام برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد به زبان انگلیسی تدریس می شود.

دانشگاه Innopolis در پروژه ها و مشارکت در سراسر جهان مشغول اند. دانشگاه Innopolis ترویج تبادل علمی بین المللی و توسعه یک شبکه جامد دانشگاه شریک. تبادل علمی یک فرصت منحصر به فرد به صرف بخشی از یک برنامه مطالعه در یکی از دانشگاه های جهان است. این یک شانس بزرگ است، و نه تنها از نظر آموزش و پرورش: ارز ترویج همکاری جهانی و درک بین فرهنگی است. در جهان که تبدیل برای تبدیل شدن به جهان وطنی، مهم است که به یک پس زمینه بین المللی است. ارز آکادمیک بهبود، تجربه زندگی در حال تغییر است.

هدر

پژوهش

دانشگاه Innopolis توسعه یک شبکه جهانی از شرکای دانشگاهی به منظور ادغام سنت مشهور روسی از علوم پایه و بهترین شیوه های بین المللی، ایجاد و حمایت از یک سیستم با کیفیت بالا از آموزش و پژوهش، و مطابق با استانداردهای بین المللی.

دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه Innopolis در تحقیق و توسعه برش لبه تحت نظارت اساتید مشهور و محققان با تجربه با توجه به خواسته های همکاران صنعت ما نقش دارند. برنامه های دانشگاه Innopolis پیش بینی ترکیبی فشرده از دوره های اساسی و عملی، و کارآموزی در شرکت شروع از همان ابتدا از مطالعات است. دانشگاه ارائه می دهد یک آموزش IT با کیفیت بالا برای متخصصان جوان و مهندسان توسعه در برنامه های زیر: مهندسی نرم افزار، امنیت سایبر، علوم اطلاعات و رباتیک. دوره های آموزشی در همکاری نزدیک با دانشگاه های پیشرو شریک جهان طراحی شد. با توجه به دانشگاه استراتژی بین المللی Innopolis آموزش متخصصان در سطح جهانی، ایجاد و تجاری فن آوری رخنه، و کمک به رشد دانش در جهان است.

بیشتر فعالیت های تحقیقاتی از دانشگاه توسط ابتکار نمایندگان صنعت انجام شده است. موفقیت این مطالعات توسط این واقعیت است که سهم قابل توجهی از بودجه می آید از شرکای صنعتی تایید شده است. علاوه بر این، متخصصان از بخش های مختلف برای پیاده سازی تحقیقات، که آنها را رشتهایاش باعث می شود نقش دارد. 13 آزمایشگاه در عمل در حال حاضر در دانشگاه Innopolis هستند.

هدر

همکاری

دانشگاه Innopolis ادغام علم، آموزش و پرورش و کسب و کار. دانشگاه Innopolis به نفع صنعت تاسیس شد. شرکت های همکار در توسعه و تنظیم از برنامه های علمی، تعیین حوزه های تحقیقاتی، انتخاب دانش آموزان، کارآموزی و اشتغال دانش آموختگان ما نقش دارند.

زمینه های کلیدی از همکاری های دانشگاهی شامل توسعه مشترک و ارائه برنامه کارشناسی و کارشناسی ارشد مدرک، تحقیقات مشترک، آموزش اعضای هیات علمی، تبادل علمی (استادان و دانشجویان) و سازماندهی رویدادهای منافع مشترک. دانشگاه Innopolis همکاری با تعدادی از موسسات بسیار مشهور از روسیه، کشورهای مستقل مشترک المنافع، اروپا، آسیا و کشورهای دیگر.

دانشگاه Innopolis همکاری به شدت با شرکت های با تکنولوژی بالا فعال در زمینه فناوری های مربوط به آنها را در فعالیت ها و اقدامات آموزشی ما. هدف از همکاری همکاری از سنت های روسیه و تجربه بین المللی، آموزش متخصصان در سطح جهانی، ایجاد و تجاری سازی فناوری رخنه و کمک به رشد دانش است.

هدر

وقایع زندگی غنی از

شالوده

کلاس های درس مناسب برای سخنرانی ها و کار گروهی کمک به دانشجویان ما به تمرکز بر روی مطالعات خود را. در مجموعه ورزشی با یک استخر شنا، سالن بدنسازی و امکانات ورزشی آنها می توانند گروه و آموزش فردی تحت نظارت مربیان شرکت کنند. اتاق های بزرگ از چهار ساختمان های محوطه دانشگاه با تمام موارد لازم برای یک زندگی راحت مجهز شده است.

مناسبت ها

زندگی روزمره در دانشگاه Innopolis پر از حوادث جالب است. دانشگاه میزبان جشنواره ها، کنفرانس ها، سخنرانی ها باز داده شده توسط نمایندگان صنعت با تکنولوژی بالا را به صورت منظم.

بورس تحصیلی

دانشگاه Innopolis ارائه می دهد کمک هزینه تحصیلی را پوشش 100٪ از شهریه و کمک هزینه های ماهانه.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

Innopolis University

این برنامه کارشناسی ارشد توسط کارشناسان سطح جهانی در زمینه علوم کامپیوتر، رباتیک و مهندسی نرم افزار با همکاری نمایندگان جامعه تحقیقاتی و شرکت های فناوری اطلاعات طراحی شده ... [+]

این برنامه برای کسانی است که می خواهند تکنیک های پیشرفته ای را برای تجزیه و تحلیل مشکلات در زمینه داده ها / علوم داده بزرگ یاد بگیرند.

در طول برنامه، دانش آموزان با 6 دوره اصلی برای تکمیل و دوره های مختلف انتخاب می شوند که دانش و زمینه های کاربرد را گسترش می دهند. اکثر دوره ها با پروژه هایی طراحی شده اند که دانشجویان را قادر می سازد الگوریتم ها را به مجموعه داده های دنیای واقعی اعمال کنند.... [-]

روسیه کازان
درخواست اطلاعات
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Innopolis University

مدرک کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات - مهندسی نرم افزار (MSIT-SE) برای حرفه ای های مدرن با یک یا دو سال تجربه کاری در زمینه توسعه نرم افزار طراحی شده است و کسانی که می خواهن ... [+]

مدرک کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات - مهندسی نرم افزار (MSIT-SE) برای حرفه ای های مدرن با یک یا دو سال تجربه کاری در زمینه توسعه نرم افزار طراحی شده است و کسانی که می خواهند حرفه خود را ارتقاء دهند و رهبران فنی، معماران نرم افزار و یا مدیران پروژه شوند.

این برنامه بر اساس برنامه کارنگی ملون (CMU) در مهندسی نرم افزار طراحی شده است و از طریق مربیان با سابقه ای طولانی از تجربه صنعت و کارشناسان خارجی انتخاب شده در زمینه های خاص که در MSIT- دوره های اصلی SE... [-]

روسیه کازان
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Innopolis University

سیستم های امن و مهندسی شبکه یک برنامه کارشناسی یک ساله است که ابتدا در Innopolis University از دانشگاه آمستردام (SNE در UvA) به ارمغان آورد. برنامه خود بسیار گسترده است و ... [+]

سیستم های امن و مهندسی شبکه یک برنامه استادانه است که ابتدا به Innopolis University از دانشگاه آمستردام (SNE در UVA) آورده شده است. برنامه خود بسیار گسترده است و دانش آموزان باید زمان خود را به طور کامل به فرآیند مطالعه اختصاص دهند. این برنامه نیاز به تجربه 1.5 سال تجربه در زمینه امنیت دارد. از آنجا که پیچیدگی تکالیف تکالیف و مباحث تحت پوشش در طول سال، ما باید روش پذیرش جامع، که شامل آزمون و ارائه.

دوره های اصلی... [-]

روسیه کازان
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Innopolis University

فارغ التحصیلان مهارت های کلیدی در علوم کامپیوتر، رباتیک و برنامه نویسی را دریافت می کنند. آنها یاد می گیرند چگونه چارچوب ها و الگوریتم های تعامل انسان / کامپیوتر / روبات ... [+]

فارغ التحصیلان مهارت های کلیدی در علوم کامپیوتر، رباتیک و برنامه نویسی را دریافت می کنند. آنها یاد می گیرند چطور چارچوب ها و الگوریتم های تعامل انسان / کامپیوتر / روبات و راه حل های جدید رباتیک با عناصر AI را توسعه دهند.

دانش آموزان مهارت هایی مانند برنامه ریزی روبات های صنعتی و موبایل، الگوریتم های کنترل برای سیستم های روباتیک، کار با سیستم های رایانه ای و مدل سازی و پیش بینی رفتار روبات ها را به دست می آورند.... [-]

روسیه کازان
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Location address
1, Universitetskaya Str.,
Innopolis

Kazan, تاتارستان, 420500 RU
Social Media