توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه اروپایی در سال 1994 با حمایت فعال شهر سنت پترزبورگ تاسیس شد و در سال 1996، دانشگاه اروپایی به عنوان یک مدرسه فارغ التحصیلی در علوم اجتماعی و علوم انسانی مشغول به فعالیت بود. از ابتدا، مأموریت EUSP برای تامین نیازهای روسیه توسعه اجتماعی با آموزش نسل جدیدی از معلمان و محققان در بهترین سنت های روسی و غربی. دانشگاه اروپایی یکی از تنها چند دانشگاه غیر دولتی است که به طور کامل توسط وزارت آموزش و پرورش برای اعطای مدرک پیشرفته فارغ التحصیل شده اند. در حدود 20 سال، EUSP شهرت جهانی را برای دانش پژوهان برجسته دانشکده خود و آموزش بهترین و روشن ترین دانشجویان فارغ التحصیل روسیه در بالاترین سطوح بین المللی کسب کرده است.

استقلال اتحادیه اروپا، مانند بهترین دانشگاه های خصوصی خارج از روسیه، هم فکری و هم سیاسی است. با تعداد قابل توجهی از دانشکده های با درجه از موسسات غربی غربی و روابط نزدیک با استنفورد، میشیگان، دانشگاه کمبریج، جورجتاون، هاروارد، دانشگاه هلسینکی و دانشگاه کالیفرنیا، برکلی، میشیگان، آن آربور؛ دانشگاه کمبریج (بریتانیا)؛ دانشگاه هلسینکی (فنلاند) و موسسه دانشگاه اروپایی در فلورانس، EUSP تعهد قوی به ادغام بورس تحصیلی روسیه با بورس تحصیلی در اروپا و امریکا دارد. با توجه به فاصله تاریخی روسیه از غرب از لحاظ فکری و اجتماعی، این یک موضع اساسا مهم است، که تحرک را تحریک می کند و فارغ التحصیلان را ترغیب می کند که تحصیلات و تحصیلات خود را در خانه دنبال کنند. برای غیر روسها، بین المللی کارشناسی ارشد مطالعات روسیه تنها برنامه دائمی در سطح تحصیلات تکمیلی در روسیه است که درجه های جامعه شناسی، علوم سیاسی و مطالعات فرهنگی را به دانش آموزان از آمریکای شمالی، اروپا و آسیا ارائه می دهد.

این دانشگاه عامل مهم نوآوری و تغییر در شیوه های دیگر نیز می باشد. همانطور که دولت روسیه خود را به رسمیت شناخته است، سیستم حکومت دموکراتیک خود را به عنوان یک مدل برای دیگر موسسات روسیه است که در تلاش برای شناخت بین المللی است. EUSP موسسه بودجه تأمین مالی خصوصی بود که اکنون در سایر دانشگاهها و نهادهای فرهنگی استاندارد شده است. گرچه کاملا مستقل از نظارت دولتی، دانشگاه اغلب میزبان چهره های مهم دولتی و همچنین محققان روسی و بین المللی برای برگزاری سمینارها و سخنرانی در مورد مسائل مهم اجتماعی است. هیات علمی و کارکنان EUSP نیز به طور منظم به عنوان مشاوران تخصصی توسط اتاق عمومی عمومی فدراسیون روسیه، وزارت توسعه اقتصادی و وزارت آموزش و پرورش دعوت شده است.

این دانشگاه همچنین با انجمن بین المللی اقتصادی سنت پترزبورگ، انجمن گفتگوی گفتگوی پترزبورگ و انجمن اقتصادی کراسنویارسک همکاری می کند. بخشی از این دلیل، بخشی از این که فارغ التحصیلان ما در میان بهترین ها هستند، بسیاری نه تنها در دانشگاه های برجسته ای جای می گیرند، اما مقام های کلیدی در سازمان های دولتی و غیر دولتی، و همچنین شرکت های پیشرو روسیه و بین المللی را اشغال می کنند. بیش از چهل درصد از کسانی که برنامه آموزشی اصلی خود را به پایان رسانده اند، از رساله های خود دفاع کرده اند.

مأموریت دانشگاه این است که برآورده ساختن نیازهای جامعه در ارتقاء و ارتقاء صلاحیت حرفه ای متخصصان و توسعه پتانسیل خلاقانه و علمی خود را بر اساس دستاوردهای تجربی و همکاری بین المللی و روسیه به دست آورند.

EUSP با توجه به حرفه ای بودن و پتانسیل علمی منحصر به فرد خود، به عنوان یکی از دایمی ترین و مدرن ترین موسسات آموزشی در کشور به دست آورده است.

پنج نکته مهم در مورد European University at St. Petersburg

  1. EUSP استقلال بیشتری از بوروکراسی دولتی روسیه نسبت به سایر دانشگاه های روسی دارد. این استقلال برای هر دو به دلایل فکری و سیاسی مهم است. دانشگاه ها در روسیه به طور سنتی تحت کنترل دولت بودند، تا حدی که سوالات محتوای آموزش و پژوهش، ایدئولوژی سیاسی، و اداره می شد.
  2. در اتحادیه اروپا بخش بزرگی از دانشکده ها دارای مدرک دانشگاهی برجسته دانشگاه های غربی است. این دانشگاه روس ها را با دکترای خود از جمله دانشکده های شناخته شده مانند دانشگاه کالیفرنیا برکلی استخدام می کند؛ دانشگاه میشیگان، آن آربور؛ دانشگاه کمبریج (بریتانیا)؛ دانشگاه هلسینکی (فنلاند)، ao
  3. EUSP تعهد به ادغام بورس تحصیلی روسیه با بورس تحصیلی در اروپا و امریکا است. در مقابل پس زمینه انزوای ادامه تحصیلی روسیه از غرب، این موضع اساسا مهم است.
  4. EUSP تحرک را تشویق می کند اما از تخلیه مغز جلوگیری می کند. EUSP از دانشجویان غربی دعوت به آمدن و تحصیل در روسیه را ترجیح می دهد تا دانشجویان فارغ التحصیل را به غرب ترغیب کند. بین المللی کارشناسی ارشد مطالعات روسیه برنامه دائمی تنها در سطح تحصیلات تکمیلی در روسیه است که درجهبندیهای جامعهشناسی، علوم سیاسی و مطالعات فرهنگی را برای دانشجویان آمریکای شمالی، اروپا و آسیا (حدود 50 دانشآموز سالانه) ارائه میدهد. هر دو دانشجوی بین المللی و روسی از مزایای تحصیل در یک محیط واقعا بین المللی لذت می برند.
  5. EUSP عامل تعیین کننده ای برای نوآوری و تغییر است، معرفی و انتشار استانداردها و شیوه های جدید در نظام آموزشی روسیه است.

برنامه های آموزشی EUSP نه تنها در میان فارغ التحصیلان با استعداد از دانشگاه های روسیه محبوب است که در حال حاضر از پنجاه و چهار منطقه روسیه، بلکه در میان فارغ التحصیلان دانشگاه های خارجی (به طور عمده در اروپای غربی و آمریکای شمالی) است. برای این دانشجویان، EUSP برنامه های ویژه بین المللی را به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می کند.

دانشکده آموزش و پرورش EUSP است که توسط دانشگاهی شناخته شده است که نتایج قابل توجه و شناخت در زمینه های خود را به دست آورد. بسیاری از آنها دکترای خود را از بهترین دانشگاه های اروپا و ایالات متحده دریافت کرده اند و در دانشگاه های خارجی تجربه می کنند.

استادان ما عضو دائمی انجمن بین المللی علوم انسانی هستند

سالانه EUSP یک کنفرانس بین رشته ای «نمایشگاه تحولات علمی پژوهشی» برگزار می کند - یک رویداد مرکزی در زندگی دانشگاهی دانشگاهی است که در حال حاضر به عنوان یک پلت فرم جمع آوری محققان از بخش های مختلف EUSP و ایجاد زمینه برای همکاران ما برای آشنا با تحقیقات ما دستاوردها

فارغ التحصیلان EUSP فارغ التحصیلان در موسسات معتبر علمی و پژوهشی کار می کنند و پست های کلیدی را در سازمان های دولتی و غیر دولتی، و نیز شرکت های پیشرو روسیه و بین المللی اشغال می کنند. بیش از چهل درصد از کسانی که برنامه آموزشی اصلی خود را به پایان رسانده اند، از رساله های خود دفاع کرده اند.

از آنجایی که EUSP کار خود را بر مبنای تطبیق تدریس با تحقیقات پیشرفته انجام داده است، این اولین دانشگاه روسی است که موفق به موفقیت چنین دانشگاههایی مانند هاروارد و UC Berkeley شده است. مدل دانشگاه پژوهشی نه تنها در برنامه راهبردی و عملی روزانه EUSP بلکه در ساختار سازمانی آن منعکس می شود. این دانشگاه شامل پنج بخش و یازده مرکز تحقیقاتی است. بخش قابل توجهی از کار آنها شامل تحقیقات میان رشته ای است.

EUSP در زمینه آماده سازی و اجرای اصلاحات کلیدی حیاتی برای توسعه کشور تخصص دارد. به طور خاص، کارکنان دانشگاه به طور منظم به عنوان مشاوران متخصص در اتاق عمومی عمومی فدراسیون روسیه، وزارت توسعه اقتصادی و وزارت آموزش و پرورش دعوت شده اند. EUSP به طور فعال در کنفرانس بین المللی اقتصادی سنت پترزبورگ، انجمن گفتگوی گفتگوی پکن و انجمن اقتصادی کراسنویارسک مشغول به فعالیت است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

European University at St. Petersburg

برنامه کارشناسی ارشد IMARES بر روسیه و منطقه پس از اتحاد جماهیر شوروی متمرکز است. این برنامه جامع به شما امکان می دهد روسیه و کل منطقه اوراسیا را از همه جنبه ها از A تا Z ... [+]

برنامه کارشناسی ارشد IMARES بر روسیه و منطقه پس از اتحاد جماهیر شوروی متمرکز است. این برنامه جامع به شما امکان می دهد روسیه و کل منطقه اوراسیا را از همه جنبه ها از A تا Z مطالعه کنید. شما گذشته را بررسی کرده و به روزترین وقایع را که در منطقه در حال وقوع است ، تجزیه و تحلیل کنید ، روسی را یاد بگیرید و زندگی در روسیه را تجربه کنید.

در کنار سایر دانشجویان بین المللی موضوعات مختلفی از جمله سیاست خارجی و مسائل امنیتی در روسیه و کشورهای همسایه ، تاریخ و رویدادهای جاری ، تغییر جامعه و اصلاحات و البته فرهنگ و هنر روسیه را مطالعه و بحث خواهید کرد.... [-]

روسیه سن پترزبورگ
فوریه 2020
انگلیسی
تمام وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی ارشد(MA)

European University at St. Petersburg

برنامه کارشناسی ارشد ENERPO به طور خاص در امور انرژی در روسیه ، فضای پس از اتحاد جماهیر شوروی ، اروپا ، آسیا و خاورمیانه متمرکز است. ... [+]

برنامه کارشناسی ارشد ENERPO تنها برنامه کارشناسی ارشد به زبان انگلیسی در روسیه است که به طور خاص در امور انرژی در اوراسیا متمرکز است. در 21 رقابت قرن و همکاری بر منابع انرژی باقی می ماند یکی از عوامل کلیدی در امور بین المللی است.

شما موضوعات مختلفی از جمله روابط و چالش های انرژی روسیه و اروپا و روسیه و آسیا ، انقلاب های LNG و شیل ، چشم انداز انرژی سبز در اوراسیا ، تأثیر بخش انرژی در سیاست ، اقتصاد و توسعه اجتماعی در روسیه را یاد خواهید گرفت و مورد بحث قرار می دهید. آسیای میانه ، خاورمیانه و قفقاز.... [-]

روسیه سن پترزبورگ
فوریه 2020
انگلیسی
تمام وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Address
Independent not-for-profit educational organization of higher education “European University at St. Petersburg” 6/1A Gagarinskaya st., St. Petersburg 191187 Russia
سن پترزبورگ, سانکت-پیتربورگ, روسیه