European University at St. Petersburg

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در سال 1994 با حمایت فعال از شهرستان از سنت پترزبورگ تاسیس، دانشگاه های اروپایی شروع به کار کرد به عنوان یک فارغ التحصیل مدرسه نخبگان در علوم اجتماعی و انسانی در سال 1996. از آغاز به کار خود، ماموریت EUSP شده است برای پاسخگویی به نیازهای توسعه اجتماعی روسیه با آموزش نسل جدیدی از استادان و صاحب نظران در بهترین سنت روسی و غربی. دانشگاه های اروپایی یکی از تنها چند دانشگاه غیر دولتی به طور کامل توسط وزارت آموزش و پرورش به جایزه درجه کارشناسی ارشد و جوی پیشرفته واجد شرایط است. بیش از 20 سال، EUSP شهرت بین المللی برای کمک هزینه تحصیلی عالی از دانشکده و آموزش دانش آموزان بهترین و درخشان ترین فارغ التحصیل روسیه در بالاترین سطح بین المللی به دست آورد.

مانند بهترین دانشگاه های خصوصی در خارج از روسیه، استقلال EUSP هر دو فکری و سیاسی است. با بخش قابل توجهی از هیات علمی دارای مدرک از موسسات غربی، و روابط نزدیک با دانشگاه استنفورد، میشیگان، دانشگاه کمبریج، جورج تاون، هاروارد، دانشگاه هلسینکی، و دانشگاه کالیفرنیا، برکلی، میشیگان، آن آربور؛ دانشگاه کمبریج (UK)؛ دانشگاه هلسینکی (فنلاند)، و موسسه دانشگاه اروپایی در فلورانس، EUSP یک تعهد قوی به ادغام بورس تحصیلی روسیه با بورس تحصیلی در اروپا و امریکا. با فاصله تاریخی روسیه از غرب در شرایط فکری و اجتماعی، این است یک موقعیت اساسا مهم، که تحرک را تشویق می کند و تشویق می کند تا به دنبال فارغ التحصیلان آموزش حرفه ها و علمی خود را در در خانه بوده است. برای غیر روس ها، MA بین المللی در مطالعات روسیه برنامه دائمی تنها در سطح تحصیلات تکمیلی در روسیه که در رشته جامعه شناسی، علوم سیاسی و مطالعات فرهنگی ارائه می دهد به دانش آموزان از شمال امریکا، اروپا و آسیا است.

دانشگاه یک عامل مهم نوآوری و تغییر در روش های دیگر نیز می باشد. همانطور که دولت روسیه خود را به رسمیت شناخته است، سیستم حکومت دموکراتیک آن به عنوان الگویی برای دیگر موسسات روسی تلاش برای به رسمیت شناختن بین المللی است. EUSP آغازگر بودجه بنیاد خصوصی است که در حال حاضر یک استاندارد در دیگر دانشگاه ها و موسسات فرهنگی تبدیل شد. اگر چه به طور کامل مستقل از کنترل دولت، دانشگاه اغلب میزبان چهره های دولت مهم و همچنین دانشمندان روسیه و بین المللی برای سمینارها و سخنرانی در خصوص مسایل مهم اجتماعی است. هیئت علمی و کارکنان EUSP نیز به طور مرتب به عنوان مشاوران متخصص توسط اتاق فدراسیون روسیه عمومی، وزارت توسعه اقتصادی، و وزارت آموزش و پرورش و علوم دعوت کرد.

دانشگاه نیز به طور جدی با سنت پترزبورگ انجمن بین المللی اقتصادی، گفتگوی انجمن پترزبورگ، و انجمن اقتصادی کراسنویارسک درگیر شده است. تا حدودی به این دلیل، تا حدودی به دلیل فارغ التحصیلان ما در میان روسیه بهترین، بسیاری از نه تنها به مواضع را در دانشگاه های پیشرو هستند، اما اشغال پست های کلیدی در سازمان های دولتی و غیر دولتی، و همچنین شرکت های پیشرو روسیه و بین المللی. بیش از چهل درصد از کسانی که برنامه آموزشی اصلی ما با موفقیت پایان نامه خود دفاع پایان رسید.

اعضای موسس دانشگاه:

کمیته مدیریت املاک و مستغلات، دولت سنت پترزبورگ؛ موسسه سن پترزبورگ اقتصاد و ریاضیات (آکادمی علوم روسیه)؛ سن پترزبورگ موسسه جامعه شناسی (آکادمی علوم روسیه)؛ سنت پترزبورگ انجمن از دانشمندان و محققان

ماموریت دانشگاه است که برای ارضای نیازهای اجتماعی در افزایش و گسترش صلاحیت حرفه ای از متخصصان و در حال توسعه از پتانسیل خلاق و علمی خود را بر اساس دستاوردهای تجربه و همکاری روسیه و بین المللی.

با توجه به حرفه ای عالی و پتانسیل علمی منحصر به فرد، EUSP شهرت به عنوان یکی از موسسات آموزشی پویا ترین و مدرن در کشور به دست آورد.

پنج نقطه مهم در مورد دانشگاه های اروپایی در سن پترزبورگ

  1. EUSP است استقلال از بوروکراسی دولتی روسیه نسبت به دیگر دانشگاه های روسیه. این استقلال به دلایل سیاسی و فکری مهم است. دانشگاه های روسیه به طور سنتی تحت کنترل دولت بودند، به حدی از سوالات از محتوای آموزش و پژوهش، ایدئولوژی سیاسی، و دولت.

  2. در EUSP یک نسبت بالا از دانشکده دارای درجات از دانشگاه های برجسته غربی است. دانشگاه استخدام روس دارای مدرک دکترا از این مدارس به رسمیت شناخته شده به عنوان دانشگاه کالیفرنیا، برکلی؛ دانشگاه میشیگان، آن آربور؛ دانشگاه کمبریج (UK)؛ دانشگاه هلسینکی (فنلاند)، AO 3. EUSP یک تعهد به ادغام بورس تحصیلی روسیه با بورس تحصیلی در اروپا و امریکا. در برابر پس زمینه از انزوا ادامه بورس تحصیلی روسیه از غرب، این یک موقعیت اساسا مهم است.

  3. EUSP تحرک را تشویق می کند اما مبارزه فرار مغزها. به جای ترویج از خروج از دانش آموزان فارغ التحصیل به غرب، EUSP دانشجویان غربی دعوت به آمده و تحصیل در روسیه. متحرک بین المللی در مطالعات روسیه برنامه دائمی فقط در سطح تحصیلات تکمیلی در روسیه که در رشته جامعه شناسی، علوم سیاسی و مطالعات فرهنگی ارائه می دهد به دانش آموزان از شمال امریکا، اروپا و آسیا (حدود 50 دانش آموز در سال) است. هر دو دانش آموزان بین المللی و روسیه لذت بردن از مزایای تحصیل در یک محیط بین المللی.

  4. EUSP یک عامل تعیین کننده نوآوری و تغییر است، معرفی و انتشار استانداردها و شیوه های جدید در نظام آموزشی روسیه. برنامه های آموزشی EUSP محبوب نه تنها در میان فارغ التحصیلان با استعداد از دانشگاه های روسیه، که در حال حاضر 50-4 مناطق روسیه تگرگ، بلکه در میان فارغ التحصیلان دانشگاه های خارجی (عمدتا در غرب اروپا و شمال امریکا). برای این دانش آموزان، EUSP ارائه می دهد برنامه های ویژه بین المللی به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس.

دانشکده آموزش EUSP است که توسط دانشگاهیان شناخته شده است که نتایج قابل توجهی و به رسمیت شناختن در زمینه های خود دست یافته اند کارکنان. بسیاری از آنها دارای مدرک دکتری خود را از بهترین دانشگاه های اروپا و آمریکا را دریافت کرد، و آموزش تجربه در دانشگاه های خارجی.

استادان ما memebrs permament از انجمن بین المللی هستند برای علوم انسانی سالانه EUSP دارای یک کنفرانس «نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی علمی» میان رشته ای - یک رویداد مرکزی در زندگی علمی دانشگاه، که در حال حاضر تبدیل به یک پلت فرم با گرد هم آوردن محققان از بخش های مختلف از EUSP و تامین زمین برای همکاران ما برای آشنایی با دستاوردهای پژوهشی است.

فارغ التحصیلان EUSP در موسسات علمی و پژوهشی معتبر کار، و اشغال پست های کلیدی در سازمان های دولتی و غیر دولتی، و همچنین در شرکت های پیشرو روسیه و بین المللی. بیش از چهل درصد از کسانی که برنامه آموزشی اصلی ما با موفقیت پایان نامه خود دفاع پایان رسید.

از آنجا که EUSP کار خود را در اصل ترکیب آموزش با پژوهش لبه برش بر اساس است، آن را اولین دانشگاه روسی برای موفقیت دانشگاه هایی نظیر هاروارد و دانشگاه برکلی را تکرار کرده است. مدل دانشگاه تحقیقاتی است که نه تنها در برنامه ریزی استراتژیک EUSP و تمرین روزانه، بلکه در ساختار سازمانی خود منعکس شده است. این دانشگاه شامل پنج بخش و یازده مراکز تحقیقاتی. بخش قابل توجهی از کار خود شامل تحقیقات میان رشته ای استفاده می شود.

EUSP تخصص در طول آماده سازی و اجرای اصلاحات کلید توسعه کشور حیاتی فراهم می کند. به طور خاص، کارکنان دانشگاه به طور منظم به عنوان مشاوران متخصص توسط اتاق فدراسیون روسیه عمومی، وزارت توسعه اقتصادی، و وزارت آموزش و پرورش و علوم دعوت کرد. EUSP است به طور فعال با سن پترزبورگ انجمن بین المللی اقتصادی، گفتگوی انجمن پترزبورگ، و انجمن اقتصادی کراسنویارسک درگیر شده است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

از دوره های ارشد بازدید کنید » بازدید کنید Courses »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

Ma در سیاست های انرژی در اوراسیا (enerpo)

Campus تمام وقت پاره وقت February 2018 روسیه St. Petersburg + {تعداد} بیشتر

این برنامه ENERPO طراحی شده است برای دیدار با علاقه رو به رشد در این چالش ها، و اهمیت این مسائل برای هر دو سیاست گذاران و کسب و کار انرژی می داند. برنامه درسی نوآورانه خود ترکیبی از دیدگاه سیاست انرژی، مطالعات امنیتی، و اقتصاد سیاسی، مطالعات حقوقی و توسط تخصص دست اول در بخش انرژی اوراسیا از کارشناسان برجسته در ENERPO کارگاه تکمیل شده است. [+]

ENERPO: کلید شناخت امور بین المللی در قرن 21

رقابت و همکاری بیش از کنترل منابع طبیعی اوراسیا عمیقا در قرن 21 خواهد نفوذ در سیاست جهان است. مسائل مهم عبارتند از آینده تجارت نفت و گاز روسیه و اروپا، "انرژی محوری" روسیه به آسیا، اخیرا "انقلاب های گاز طبیعی" و "گاز شیل"، بحران های ژئوپولتیک در حال وقوع در فضای بعد از شوروی و خاورمیانه، فرصت های بزرگ و سود بزرگ تولید شده از سوی بخش انرژی، استفاده از "سلاح های انرژی" و اهرم ها و پیگیری پایداری زیست محیطی و اقتصادی، رژیم تحریم های روسیه و ایران و کاهش قیمت جهانی نفت در حال حاضر است.... [-]


Ma در سیاست های انرژی در اوراسیا (enerpo به علاوه)

Campus تمام وقت September 2018 روسیه St. Petersburg

این برنامه ENERPO PLUS بر اساس برنامه یک ساله ENERPO برای دیدار با علاقه رو به رشد در این چالش ها طراحی شده است، و اهمیت این مسائل برای هر دو سیاست گذاران و کسب و کار انرژی می داند. برنامه درسی نوآورانه خود ترکیبی از دیدگاه سیاست انرژی، مطالعات امنیتی، و اقتصاد سیاسی. علاوه بر آموزش دانشگاهی ارائه شده توسط برنامه درسی ENERPO، آن را نیز شامل یک تجربه عملی و اجازه می دهد تا زمان بیشتری برای کار تحقیق دانش آموز است. ENERPO و ENERPO PLUS تنها برنامه MA انگلیسی زبان در روسیه تمرکز به طور خاص در امور انرژی اوراسیا هستند. [+]

رقابت و همکاری بیش از کنترل منابع طبیعی اوراسیا عمیقا در قرن 21 خواهد نفوذ در سیاست جهان است. مسائل بسیار مهم عبارتند از آینده از تجارت نفت و گاز روسیه و اروپا، روسیه "محور انرژی" به آسیا، کنندگان LNG و گاز شیل "انقلاب"، بحران ژئوپلیتیکی در محدوده زمانی معین در فضای پس از شوروی و شرق میانه، فرصت های بزرگ و سود عظیمی تولید شده توسط بخش انرژی، استفاده از "سلاح های انرژی" و اهرم، و دستیابی به پایداری محیط زیست و مقرون به صرفه، رژیم تحریم ها علیه روسیه و ایران، و در حال حاضر در حال سقوط قیمت جهانی نفت.... [-]


کارشناسی ارشد بین المللی در مطالعات روسیه و اوراسیا (imares)

Campus تمام وقت 1 - 1  February 2018 روسیه St. Petersburg

IMARES قدیمی ترین برنامه های کارشناسی ارشد بین المللی در حال حاضر توسط دانشگاه های اروپایی در سنت پترزبورگ ارائه شده است، و به دانش آموزان از سال 1998 در دسترس بوده است. مانند موضوع اصلی خود را از مطالعه - فضای پس از شوروی - IMARES تغییر کرده است و طی 18 سال گذشته. این برنامه نه تنها به بررسی گذشته، بلکه بیشتر تا امروز حوادث اتفاق می افتند در این منطقه جذاب تفسیر می کند. با ترکیب تجزیه و تحلیل از گذشته و حال، دانش آموزان ما یک درک عمیق از پویایی سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی از فضای پس از شوروی به دست آورید. [+]

معرفی IMARES

IMARES قدیمی ترین برنامه های کارشناسی ارشد بین المللی در حال حاضر توسط دانشگاه های اروپایی در سنت پترزبورگ ارائه شده است، و به دانش آموزان از سال 1998 در دسترس بوده است. مانند موضوع اصلی خود را از مطالعه - فضای پس از شوروی - IMARES تغییر کرده است و طی 18 سال گذشته. این برنامه نه تنها به بررسی گذشته، بلکه بیشتر تا امروز حوادث اتفاق می افتند در این منطقه جذاب تفسیر می کند. با ترکیب تجزیه و تحلیل از گذشته و حال، دانش آموزان ما یک درک عمیق از پویایی سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی از فضای پس از شوروی به دست آورید.... [-]


کارشناسی ارشد مطالعات روسیه و اوراسیا (imares به علاوه)

Campus تمام وقت September 2018 روسیه St. Petersburg

برنامه کارشناسی ارشد بین المللی در مطالعات روسیه و اوراسیا قدیمی ترین برنامه های بین المللی MA در زبان انگلیسی در حال حاضر توسط دانشگاه های اروپایی در سنت پترزبورگ از سال 1998 ارائه شده است. مانند موضوع اصلی خود را از مطالعه - فضای پس از شوروی - برنامه تغییر کرده است و توسعه یافته بیش از 18 سال گذشته و در حال حاضر در دسترس به عنوان برنامه معتبر دولتی مدرک دو ساله کارشناسی ارشد. این برنامه IMARES PLUS نه تنها به بررسی گذشته، بلکه تفسیر ترین تا امروز حوادث اتفاق می افتند در این منطقه جذاب. با ترکیب تجزیه و تحلیل از گذشته و حال، دانش آموزان ما یک درک عمیق از پویایی سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی از فضای پس از شوروی به دست آورید. [+]

IMARES معرفی PLUS

برنامه کارشناسی ارشد بین المللی در مطالعات روسیه و اوراسیا قدیمی ترین برنامه های بین المللی MA در زبان انگلیسی در حال حاضر توسط دانشگاه های اروپایی در سنت پترزبورگ از سال 1998 ارائه شده است. مانند موضوع اصلی خود را از مطالعه - فضای پس از شوروی - برنامه تغییر کرده است و توسعه یافته بیش از 18 سال گذشته و در حال حاضر در دسترس به عنوان برنامه معتبر دولتی مدرک دو ساله کارشناسی ارشد. این برنامه IMARES PLUS نه تنها به بررسی گذشته، بلکه تفسیر ترین تا امروز حوادث اتفاق می افتند در این منطقه جذاب. با ترکیب تجزیه و تحلیل از گذشته و حال، دانش آموزان ما یک درک عمیق از پویایی سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی از فضای پس از شوروی به دست آورید.... [-]