European University at St. Petersburg

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در سال 1994 با حمایت فعال از شهرستان از سنت پترزبورگ تاسیس، دانشگاه های اروپایی شروع به کار کرد به عنوان یک فارغ التحصیل مدرسه نخبگان در علوم اجتماعی و انسانی در سال 1996. از آغاز به کار خود، ماموریت EUSP شده است برای پاسخگویی به نیازهای توسعه اجتماعی روسیه با آموزش نسل جدیدی از استادان و صاحب نظران در بهترین سنت روسی و غربی. دانشگاه های اروپایی یکی از تنها چند دانشگاه غیر دولتی به طور کامل توسط وزارت آموزش و پرورش به جایزه درجه کارشناسی ارشد و جوی پیشرفته واجد شرایط است. بیش از 20 سال، EUSP شهرت بین المللی برای کمک هزینه تحصیلی عالی از دانشکده و آموزش دانش آموزان بهترین و درخشان ترین فارغ التحصیل روسیه در بالاترین سطح بین المللی به دست آورد.

مانند بهترین دانشگاه های خصوصی در خارج از روسیه، استقلال EUSP هر دو فکری و سیاسی است. با بخش قابل توجهی از هیات علمی دارای مدرک از موسسات غربی، و روابط نزدیک با دانشگاه استنفورد، میشیگان، دانشگاه کمبریج، جورج تاون، هاروارد، دانشگاه هلسینکی، و دانشگاه کالیفرنیا، برکلی، میشیگان، آن آربور؛ دانشگاه کمبریج (UK)؛ دانشگاه هلسینکی (فنلاند)، و موسسه دانشگاه اروپایی در فلورانس، EUSP یک تعهد قوی به ادغام بورس تحصیلی روسیه با بورس تحصیلی در اروپا و امریکا. با فاصله تاریخی روسیه از غرب در شرایط فکری و اجتماعی، این است یک موقعیت اساسا مهم، که تحرک را تشویق می کند و تشویق می کند تا به دنبال فارغ التحصیلان آموزش حرفه ها و علمی خود را در در خانه بوده است. برای غیر روس ها، MA بین المللی در مطالعات روسیه برنامه دائمی تنها در سطح تحصیلات تکمیلی در روسیه که در رشته جامعه شناسی، علوم سیاسی و مطالعات فرهنگی ارائه می دهد به دانش آموزان از شمال امریکا، اروپا و آسیا است.

دانشگاه یک عامل مهم نوآوری و تغییر در روش های دیگر نیز می باشد. همانطور که دولت روسیه خود را به رسمیت شناخته است، سیستم حکومت دموکراتیک آن به عنوان الگویی برای دیگر موسسات روسی تلاش برای به رسمیت شناختن بین المللی است. EUSP آغازگر بودجه بنیاد خصوصی است که در حال حاضر یک استاندارد در دیگر دانشگاه ها و موسسات فرهنگی تبدیل شد. اگر چه به طور کامل مستقل از کنترل دولت، دانشگاه اغلب میزبان چهره های دولت مهم و همچنین دانشمندان روسیه و بین المللی برای سمینارها و سخنرانی در خصوص مسایل مهم اجتماعی است. هیئت علمی و کارکنان EUSP نیز به طور مرتب به عنوان مشاوران متخصص توسط اتاق فدراسیون روسیه عمومی، وزارت توسعه اقتصادی، و وزارت آموزش و پرورش و علوم دعوت کرد.

دانشگاه نیز به طور جدی با سنت پترزبورگ انجمن بین المللی اقتصادی، گفتگوی انجمن پترزبورگ، و انجمن اقتصادی کراسنویارسک درگیر شده است. تا حدودی به این دلیل، تا حدودی به دلیل فارغ التحصیلان ما در میان روسیه بهترین، بسیاری از نه تنها به مواضع را در دانشگاه های پیشرو هستند، اما اشغال پست های کلیدی در سازمان های دولتی و غیر دولتی، و همچنین شرکت های پیشرو روسیه و بین المللی. بیش از چهل درصد از کسانی که برنامه آموزشی اصلی ما با موفقیت پایان نامه خود دفاع پایان رسید.

اعضای موسس دانشگاه:

  • کمیته مدیریت املاک و مستغلات، دولت سنت پترزبورگ؛
  • موسسه سن پترزبورگ اقتصاد و ریاضیات (آکادمی علوم روسیه)؛
  • سن پترزبورگ موسسه جامعه شناسی (آکادمی علوم روسیه)؛
  • سنت پترزبورگ انجمن از دانشمندان و محققان

ماموریت دانشگاه است که برای ارضای نیازهای اجتماعی در افزایش و گسترش صلاحیت حرفه ای از متخصصان و در حال توسعه از پتانسیل خلاق و علمی خود را بر اساس دستاوردهای تجربه و همکاری روسیه و بین المللی.

با توجه به حرفه ای عالی و پتانسیل علمی منحصر به فرد، EUSP شهرت به عنوان یکی از موسسات آموزشی پویا ترین و مدرن در کشور به دست آورد.

پنج نقطه مهم در مورد دانشگاه های اروپایی در سن پترزبورگ

  1. EUSP است استقلال از بوروکراسی دولتی روسیه نسبت به دیگر دانشگاه های روسیه. این استقلال به دلایل سیاسی و فکری مهم است. دانشگاه های روسیه به طور سنتی تحت کنترل دولت بودند، به حدی از سوالات از محتوای آموزش و پژوهش، ایدئولوژی سیاسی، و دولت.

  2. در EUSP یک نسبت بالا از دانشکده دارای درجات از دانشگاه های برجسته غربی است. دانشگاه استخدام روس دارای مدرک دکترا از این مدارس به رسمیت شناخته شده به عنوان دانشگاه کالیفرنیا، برکلی؛ دانشگاه میشیگان، آن آربور؛ دانشگاه کمبریج (UK)؛ دانشگاه هلسینکی (فنلاند)، AO 3. EUSP یک تعهد به ادغام بورس تحصیلی روسیه با بورس تحصیلی در اروپا و امریکا. در برابر پس زمینه از انزوا ادامه بورس تحصیلی روسیه از غرب، این یک موقعیت اساسا مهم است.

  3. EUSP تحرک را تشویق می کند اما مبارزه فرار مغزها. به جای ترویج از خروج از دانش آموزان فارغ التحصیل به غرب، EUSP دانشجویان غربی دعوت به آمده و تحصیل در روسیه. متحرک بین المللی در مطالعات روسیه برنامه دائمی فقط در سطح تحصیلات تکمیلی در روسیه که در رشته جامعه شناسی، علوم سیاسی و مطالعات فرهنگی ارائه می دهد به دانش آموزان از شمال امریکا، اروپا و آسیا (حدود 50 دانش آموز در سال) است. هر دو دانش آموزان بین المللی و روسیه لذت بردن از مزایای تحصیل در یک محیط بین المللی.

  4. EUSP یک عامل تعیین کننده نوآوری و تغییر است، معرفی و انتشار استانداردها و شیوه های جدید در نظام آموزشی روسیه. برنامه های آموزشی EUSP محبوب نه تنها در میان فارغ التحصیلان با استعداد از دانشگاه های روسیه، که در حال حاضر 50-4 مناطق روسیه تگرگ، بلکه در میان فارغ التحصیلان دانشگاه های خارجی (عمدتا در غرب اروپا و شمال امریکا). برای این دانش آموزان، EUSP ارائه می دهد برنامه های ویژه بین المللی به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس.

دانشکده آموزش EUSP است که توسط دانشگاهیان شناخته شده است که نتایج قابل توجهی و به رسمیت شناختن در زمینه های خود دست یافته اند کارکنان. بسیاری از آنها دارای مدرک دکتری خود را از بهترین دانشگاه های اروپا و آمریکا را دریافت کرد، و آموزش تجربه در دانشگاه های خارجی.

استادان ما memebrs permament از انجمن بین المللی هستند برای علوم انسانی سالانه EUSP دارای یک کنفرانس «نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی علمی» میان رشته ای - یک رویداد مرکزی در زندگی علمی دانشگاه، که در حال حاضر تبدیل به یک پلت فرم با گرد هم آوردن محققان از بخش های مختلف از EUSP و تامین زمین برای همکاران ما برای آشنایی با دستاوردهای پژوهشی است.

فارغ التحصیلان EUSP در موسسات علمی و پژوهشی معتبر کار، و اشغال پست های کلیدی در سازمان های دولتی و غیر دولتی، و همچنین در شرکت های پیشرو روسیه و بین المللی. بیش از چهل درصد از کسانی که برنامه آموزشی اصلی ما با موفقیت پایان نامه خود دفاع پایان رسید.

از آنجا که EUSP کار خود را در اصل ترکیب آموزش با پژوهش لبه برش بر اساس است، آن را اولین دانشگاه روسی برای موفقیت دانشگاه هایی نظیر هاروارد و دانشگاه برکلی را تکرار کرده است. مدل دانشگاه تحقیقاتی است که نه تنها در برنامه ریزی استراتژیک EUSP و تمرین روزانه، بلکه در ساختار سازمانی خود منعکس شده است. این دانشگاه شامل پنج بخش و یازده مراکز تحقیقاتی. بخش قابل توجهی از کار خود شامل تحقیقات میان رشته ای استفاده می شود.

EUSP تخصص در طول آماده سازی و اجرای اصلاحات کلید توسعه کشور حیاتی فراهم می کند. به طور خاص، کارکنان دانشگاه به طور منظم به عنوان مشاوران متخصص توسط اتاق فدراسیون روسیه عمومی، وزارت توسعه اقتصادی، و وزارت آموزش و پرورش و علوم دعوت کرد. EUSP است به طور فعال با سن پترزبورگ انجمن بین المللی اقتصادی، گفتگوی انجمن پترزبورگ، و انجمن اقتصادی کراسنویارسک درگیر شده است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

Ma در سیاست های انرژی در اوراسیا (enerpo)

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 1  February 2017 روسیه St. Petersburg + {تعداد} بیشتر

این برنامه ENERPO طراحی شده است برای دیدار با علاقه رو به رشد در این چالش ها، و اهمیت این مسائل برای هر دو سیاست گذاران و کسب و کار انرژی می داند. برنامه درسی نوآورانه خود ترکیبی از دیدگاه سیاست انرژی، مطالعات امنیتی، و اقتصاد سیاسی، مطالعات حقوقی و توسط تخصص دست اول در بخش انرژی اوراسیا از کارشناسان برجسته در ENERPO کارگاه تکمیل شده است. [+]

ENERPO: کلید شناخت امور بین المللی در قرن 21 رقابت و همکاری بیش از کنترل منابع طبیعی اوراسیا عمیقا در قرن 21 خواهد نفوذ در سیاست جهان است. مسائل بسیار مهم عبارتند از آینده از تجارت نفت و گاز روسیه و اروپا، روسیه "محور انرژی" به آسیا، کنندگان LNG و گاز شیل "انقلاب"، بحران ژئوپلیتیکی در محدوده زمانی معین در فضای پس از شوروی و شرق میانه، فرصت های بزرگ و سود عظیمی تولید شده توسط بخش انرژی، استفاده از "سلاح های انرژی" و اهرم، و دستیابی به پایداری محیط زیست و مقرون به صرفه، رژیم تحریم ها علیه روسیه و ایران، و در حال حاضر در حال سقوط قیمت جهانی نفت. این برنامه ENERPO طراحی شده است برای دیدار با علاقه رو به رشد در این چالش ها، و اهمیت این مسائل برای هر دو سیاست گذاران و کسب و کار انرژی می داند. برنامه درسی نوآورانه خود ترکیبی از دیدگاه سیاست انرژی، مطالعات امنیتی، و اقتصاد سیاسی، مطالعات حقوقی و توسط تخصص دست اول در بخش انرژی اوراسیا از کارشناسان برجسته در ENERPO کارگاه تکمیل شده است. همچنین، یک بار در سال، برخی از کارشناسان برجسته در جهان در یک کنفرانس سالانه به میزبانی دانشگاه که در آن دانش آموزان صندلی های ردیف جلو و می توانید سوال بپرسید میزبانی. ENERPO تنها برنامه MA انگلیسی زبان در روسیه که به طور خاص در امور انرژی اوراسیا متمرکز است، بنابراین آن را یک برنامه منحصر به فرد در هر دو چشم انداز دانشگاهی روسیه و بین المللی ساخت. در حال توسعه تخصص انرژی و ساختمان "پل انرژی" بین المللی ENERPO توسعه تخصص خوبی گرد "انرژی پل سازندگان و دیپلمات" در یک مفهوم گسترده، به عنوان دانش آموزان خود این فرصت را به مطالعه روابط بین المللی انرژی در محیط دانشگاهی باز ترین، مستقل و جهان وطنی در روسیه دانشگاه اروپایی در سنت دارند پترزبورگ (EUSP). تمام دوره ها به زبان انگلیسی تدریس، در حالی که دانش آموزان نیز این فرصت برای بهبود فرمان خود را از زبان روسیه از طریق کلاس های فشرده اختیاری داشته باشد. خارج از کلاس درس، دانش آموزان ما خواهد خود را با سیاست های روسیه، جامعه و فرهنگ گرفت، و با انجام این کار، بهبود درک خود را از زمینه در سیاست انرژی و تجارت انرژی در روسیه انجام شده است. ENERPO بنابراین برای دانشجویان بین المللی بهترین شرایطی که در آن به مطالعه سیاست های انرژی اورآسیا و گرفتن روسیه است. انرژی OilWhile اغلب به عنوان یک تقسیم درک شده و بسیار عامل در روابط بین المللی شرق و غرب سیاسی، ENERPO گرد هم می آورد دیدگاه های مختلف و ترویج گفتگو و درک متقابل. این برنامه به طور کامل به آموزش متخصصان هدف و آگاه در سیاست انرژی، با هدف توسعه کادرهای آینده از شرکت های انرژی بین المللی، اعضای نهادهای عمومی، مشاوران و محققان متعهد است. دانشجویان و اعضای هیئت علمی ENERPO ایالات متحده آمریکا، روسیه، بریتانیا، ایتالیا، فرانسه، آلمان، هلند، سوئیس، اتریش، مجارستان، یونان، بلغارستان، اوکراین، استونی، لیتوانی و ترکیه: ENERPO دانش آموزان از شانزده کشورهای مختلف میزبانی کرده است. پس از فارغ التحصیلی، برخی از فارغ التحصیلان ما تخصص و صلاحیت به دست آورد در برنامه ENERPO استفاده کرده اند که برای آغاز فعالیت حرفه ای در شرکت های نفت و گاز، تجارت انرژی و حقوقی، شرکت های مشاوره انرژی، و فکر می کنم تانک، در حالی که دیگران مسیرهای دانشگاهی هدف برای دکترا را دنبال کرده اند درجه یا شروع به کار در نهادهای سیاسی بین المللی است. دانشکده ENERPO ترکیبی از استادان تاریخ و ارشد و امیدوار روسیه و بین المللی، مشهور، که همه آنها دارای تجربه بین المللی جامد و به بالاترین استانداردهای آموزش اختصاص داده شده است. نسبت دانش آموز به معلم در حدود 3: 1. دانشجویی و اعضای هیات علمی نیز مقالات به ENERPO مجله، یک مجله اینترنتی تخصصی در امور انرژی جهان و ENERPO خبرنامه کمک می کند. این سیستم عامل به دانش آموزان ما این فرصت را به انتشار کار خود، اغلب برای اولین بار، و به یاد بگیرند که چگونه به کار در تیم تحریریه. این نه تنها به اعتماد به نفس دانش آموزان ما در کار خود، بلکه باعث می شود سهم با ارزش را به رزومه خود را. روش کاربرد 3 مرحله آسان برای یک سال برنامه ENERPO اعمال در EUSP وجود دارد: تکمیل فرم درخواست تماس با ما ارسال تمام مدارک مورد نیاز دریافت هشدار از طریق پذیرش / رد مدارک مورد نیاز: کپی اسکن شده از گذرنامه خود را کپی اسکن شده از مدرک لیسانس خود را (یا اسناد و مدارک ثابت می کند که شما دیپلم خود را در سال جاری دریافت) کپی اسکن شده از ریز نمرات خود را بیانیه خود را از هدف (حدود 500 کلمات، از جمله بیانیه ای از اهداف، منافع پژوهش و تجربه، از جمله موضوع پایان نامه کارشناسی خود را) دو توصیه نامه از استاد دانشگاه که از نزدیک با کار علمی خود را آشنا برنامه درسی خود را رزومه FORMAT دوره سخنرانی پیگیری جلسات بحث و گفتگو زبان انگلیسی است دستورالعمل بیش از 15 دانش آموز در یک کلاس اجازه 48 اعتبار از دوره ها و 12 واحد از یک پایان نامه کارشناسی ارشد - برای تکمیل مدرک کارشناسی ارشد، دانش آموز باید در مجموع 60 واحد است. دانش آموز ممکن است انتخاب کنید برای توزیع این اعتبارات در طول دو ترم. این است که، آن را ممکن است به تنها 18 واحد در ترم اول و 30 واحد در ثانیه است. علاوه بر این، یک دانش آموز ممکن است کلاس به عنوان بسیاری از خود ممیزی و یا برنامه او اجازه می دهد تا. توجه: دوره های که توسط کمتر از 3 نفر انتخاب شده خواهد شد در طول ترم داده تدریس نمی شود. پاییز دوره ترم دوره های CORE اقتصاد برای بازار انرژی (3 واحد) اقتصاد سیاسی انرژی در اوراسیا (3 واحد) مقدمه ای بر سیاست های انرژی (3 واحد) سمینار در امور نفت و گاز جهان (3 اعتبار) ENERPO کارگاه (بدون اعتبار) دروس اختیاری روسیه-اتحادیه اروپا روابط انرژی (6 اعتبار) امنیت انرژی در آسیا (6 اعتبار) زبان روسی (3 واحد) دوره بهار ترم دوره های CORE تکامل بازارهای نفت و گاز جهان (6 اعتبار) امنیت انرژی و سیاست روسیه (6 اعتبار) سمینار در امور نفت و گاز جهان (3 اعتبار) ENERPO کارگاه (بدون اعتبار) دروس اختیاری مقدمه ای بر اقتصاد سیاسی شرق میانه (6 اعتبار) مقدمه ای بر قانون انرژی (3 واحد) استراتژی روسیه برای گاز (6 اعتبار) زبان روسی (3 واحد) [-]

Ma در سیاست های انرژی در اوراسیا (enerpo به علاوه)

Campus تمام وقت September 2017 روسیه St. Petersburg

این برنامه ENERPO PLUS بر اساس برنامه یک ساله ENERPO برای دیدار با علاقه رو به رشد در این چالش ها طراحی شده است، و اهمیت این مسائل برای هر دو سیاست گذاران و کسب و کار انرژی می داند. برنامه درسی نوآورانه خود ترکیبی از دیدگاه سیاست انرژی، مطالعات امنیتی، و اقتصاد سیاسی. علاوه بر آموزش دانشگاهی ارائه شده توسط برنامه درسی ENERPO، آن را نیز شامل یک تجربه عملی و اجازه می دهد تا زمان بیشتری برای کار تحقیق دانش آموز است. ENERPO و ENERPO PLUS تنها برنامه MA انگلیسی زبان در روسیه تمرکز به طور خاص در امور انرژی اوراسیا هستند. [+]

رقابت و همکاری بیش از کنترل منابع طبیعی اوراسیا عمیقا در قرن 21 خواهد نفوذ در سیاست جهان است. مسائل بسیار مهم عبارتند از آینده از تجارت نفت و گاز روسیه و اروپا، روسیه "محور انرژی" به آسیا، کنندگان LNG و گاز شیل "انقلاب"، بحران ژئوپلیتیکی در محدوده زمانی معین در فضای پس از شوروی و شرق میانه، فرصت های بزرگ و سود عظیمی تولید شده توسط بخش انرژی، استفاده از "سلاح های انرژی" و اهرم، و دستیابی به پایداری محیط زیست و مقرون به صرفه، رژیم تحریم ها علیه روسیه و ایران، و در حال حاضر در حال سقوط قیمت جهانی نفت. این برنامه ENERPO PLUS بر اساس برنامه یک ساله ENERPO برای دیدار با علاقه رو به رشد در این چالش ها طراحی شده است، و اهمیت این مسائل برای هر دو سیاست گذاران و کسب و کار انرژی می داند. برنامه درسی نوآورانه خود ترکیبی از دیدگاه سیاست انرژی، مطالعات امنیتی، و اقتصاد سیاسی. علاوه بر آموزش دانشگاهی ارائه شده توسط برنامه درسی ENERPO، آن را نیز شامل یک تجربه عملی و اجازه می دهد تا زمان بیشتری برای کار تحقیق دانش آموز است. ENERPO و ENERPO PLUS تنها برنامه MA انگلیسی زبان در روسیه تمرکز به طور خاص در امور انرژی اوراسیا هستند. برنامه ENERPO PLUS شما فراهم می کند فرصت برای گسترش دانش خود را از روسیه و بازار انرژی روسیه، برای انجام تحقیقات کامل و دقیق در مورد موضوع خود و برای ایجاد یک پس زمینه انرژی جامد حرفه ای شما. دو سال مدرک برنامه MA به شما می دهد دسترسی مستقیم به تمام برنامه های دکترا در روسیه و در سراسر جهان. ENERPO PLUS دانشجویان و استادان ایالات متحده آمریکا، روسیه، بریتانیا، ایتالیا، فرانسه، آلمان، هلند، سوئیس، اتریش، مجارستان، یونان، بلغارستان، اوکراین، استونی، لیتوانی و ترکیه: ENERPO دانش آموزان از شانزده کشورهای مختلف میزبانی کرده است. پس از فارغ التحصیلی، برخی از فارغ التحصیلان ما تخصص و صلاحیت به دست آورد در برنامه ENERPO استفاده کرده اند که برای آغاز فعالیت حرفه ای در شرکت های نفت و گاز، تجارت انرژی و حقوقی، شرکت های مشاوره انرژی، و فکر می کنم تانک، در حالی که دیگران مسیرهای دانشگاهی هدف برای دکترا را دنبال کرده اند درجه یا شروع به کار در نهادهای سیاسی بین المللی است. دانشکده ENERPO ترکیبی از استادان تاریخ و ارشد و امیدوار روسیه و بین المللی، مشهور، که همه آنها دارای تجربه بین المللی جامد و به بالاترین استانداردهای آموزش اختصاص داده شده است. نسبت دانش آموز به معلم در حدود 3: 1. دانشجویی و اعضای هیات علمی نیز مقالات به ENERPO مجله، یک مجله اینترنتی تخصصی در امور انرژی جهان و ENERPO خبرنامه کمک می کند. این سیستم عامل به دانش آموزان ما این فرصت را به انتشار کار خود، اغلب برای اولین بار، و به یاد بگیرند که چگونه به کار در تیم تحریریه. این نه تنها به اعتماد به نفس دانش آموزان ما در کار خود، بلکه باعث می شود سهم با ارزش را به رزومه خود را. روش کاربرد 4 مرحله آسان برای برنامه دو ساله در ENERPO اعمال در EUSP وجود دارد: تکمیل فرم درخواست تماس با ما ارسال تمام مدارک مورد نیاز در مصاحبه شرکت (از طریق اسکایپ) دریافت هشدار از طریق پذیرش / رد مدارک مورد نیاز: کپی اسکن شده از گذرنامه خود را کپی اسکن شده از مدرک لیسانس خود را (یا اسناد و مدارک ثابت می کند که شما دیپلم خود را در سال جاری دریافت) کپی اسکن شده از ریز نمرات خود را بیانیه خود را از هدف (حدود 500 کلمات، از جمله بیانیه ای از اهداف، منافع پژوهش و تجربه، از جمله موضوع پایان نامه کارشناسی خود را) دو توصیه نامه از استاد دانشگاه که از نزدیک با کار علمی خود را آشنا برنامه درسی خود را رزومه FORMAT دوره سخنرانی پیگیری جلسات بحث و گفتگو زبان انگلیسی است دستورالعمل بیش از 15 دانش آموز در یک کلاس اجازه ترم یک دوره دوره های CORE سیاست خارجی روسیه (6 اعتبار) مقدمه ای بر سیاست های انرژی (3 واحد) اقتصاد برای بازار انرژی (6 اعتبار) زبان خارجی / زبان انگلیسی یا روسی / (3 واحد) IT و آنلاین منابع پژوهشی (3 واحد) دوره های انتخابی شما ممکن است برای ثبت نام تنها یک دوره انتخابی از بلوک. بلوک 1 روسیه-اتحادیه اروپا روابط انرژی (6 اعتبار) امنیت انرژی در آسیا (6 اعتبار) ترم دو دوره دوره های CORE امنیت انرژی و سیاست روسیه (6 اعتبار) تغییر رژیم در پس از فروپاشی شوروی اوراسیا (6 اعتبار) تکامل بازارهای نفت و گاز جهان (6 اعتبار) زبان خارجی / زبان انگلیسی یا روسی / (3 واحد) دوره های انتخابی شما ممکن است برای ثبت نام تنها یک دوره انتخابی از بلوک. بلوک 2 مقدمه ای بر قانون انرژی (3 واحد) مقدمه ای بر اقتصاد سیاسی (3 واحد) ترم سه دوره دوره های CORE نگارش دانشگاهی (3 واحد) زبان خارجی / زبان انگلیسی یا روسی / (3 واحد) ترم چهار دوره دوره های انتخابی شما ممکن است برای ثبت نام تنها یک دوره انتخابی از بلوک. بلوک 3 مقدمه ای بر اقتصاد سیاسی شرق میانه (6 اعتبار) استراتژی روسیه برای گاز (6 اعتبار) [-]

کارشناسی ارشد بین المللی در مطالعات روسیه و اوراسیا (imares)

Campus تمام وقت February 2017 روسیه St. Petersburg

IMARES قدیمی ترین برنامه های کارشناسی ارشد بین المللی در حال حاضر توسط دانشگاه های اروپایی در سنت پترزبورگ ارائه شده است، و به دانش آموزان از سال 1998 در دسترس بوده است. مانند موضوع اصلی خود را از مطالعه - فضای پس از شوروی - IMARES تغییر کرده است و طی 18 سال گذشته. این برنامه نه تنها به بررسی گذشته، بلکه بیشتر تا امروز حوادث اتفاق می افتند در این منطقه جذاب تفسیر می کند. با ترکیب تجزیه و تحلیل از گذشته و حال، دانش آموزان ما یک درک عمیق از پویایی سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی از فضای پس از شوروی به دست آورید. [+]

معرفی IMARES IMARES قدیمی ترین برنامه های کارشناسی ارشد بین المللی در حال حاضر توسط دانشگاه های اروپایی در سنت پترزبورگ ارائه شده است، و به دانش آموزان از سال 1998 در دسترس بوده است. مانند موضوع اصلی خود را از مطالعه - فضای پس از شوروی - IMARES تغییر کرده است و طی 18 سال گذشته. این برنامه نه تنها به بررسی گذشته، بلکه بیشتر تا امروز حوادث اتفاق می افتند در این منطقه جذاب تفسیر می کند. با ترکیب تجزیه و تحلیل از گذشته و حال، دانش آموزان ما یک درک عمیق از پویایی سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی از فضای پس از شوروی به دست آورید. چرا مطالعه اوراسیا؟ در اشکال مختلف آن (امپراتوری روسیه، اتحاد جماهیر شوروی، و فضای پس از شوروی)، اوراسیا است صحنه برخی از نمایشنامه های دیدنی و جذاب ترین در جهان است در طول سه قرن گذشته بوده است، از جمله ظهور و سقوط امپراتوری و موفقیت و رخوت سیستم های سیاسی و اقتصادی کاملا متفاوت. این یک مسیر از یکی از بزرگترین امپراتوری جهان به تولد دولت های ملی را دنبال کرده است. از آن است که میدان نبرد برای جنگ های ناپلئون، جنگ داخلی، و وحشت از دو جنگ جهانی بوده است. در طول یک تاریخ آشفته، مردم اوراسیا نیروهای متضاد از سلطنت استبدادی، سوسیالیسم و ​​دموکراسی شکننده، الحاد و بنیادگرایی مذهبی، و چند فرهنگی و چند درگیری های قومی را تجربه کرد. روسیه، آسیای مرکزی، قفقاز جنوبی و همسایگان غربی روسیه را آزمایش کرده اند که زمینه را برای تئوری های سیاسی و اقتصادی، که میراث که در سمت چپ هنوز هم امروز احساس می شود. IMARES دانش آموزان در مورد فضای جغرافیای سیاسی، مسیر توسعه آن، نظریه و عمل رژیم های سیاسی و اقتصادی مختلف در طول تاریخ خود، و راه هایی که در آن این تجارب گذشته همچنان به نفوذ در تحولات امروز یاد قادر می سازد. برنامه IMARES از طریق ترکیبی از سخنرانی ها، سمینارها، و خود مطالعه، دانش آموزان ما یاد بگیرند، بحث، و خواندن در مورد موضوعات مختلف، از جمله انقلاب در سنت پترزبورگ، اسلام در روسیه، دموکراسی در قرقیزستان، اصلاحات در گرجستان، ملت سازی در اوکراین ، معضلات سیاست خارجی در ارمنستان، اقتصاد در بلاروس، کنترل مرزی در تاجیکستان یا مسائل امنیتی در جمهوری آذربایجان. دانشجویان همچنین فرصتی برای تجربه روسیه تاریخ و فرهنگ دست اول، از طریق یک سفر به شهر قرون وسطی روسیه ولیکی نووگورود دارند. مزایای فوق برنامه از IMARES علاوه بر محتوای علمی هسته ی اصلی آن، این دوره IMARES ارائه می دهد مزایای فوق برنامه: سری کارگاه IMARES معرفی سخنرانان مهمان متخصص، با آنها IMARES می توانید موضوعات متخصص صحبت کنید. سخنرانان قبلی شامل بازرگانان از لیست فوربس روسیه، رئیس شورای اروپا، رئیس سابق تلویزیون دولتی بلاروس و رادیو، انواع محققان و تصمیم گیران از روسیه و خارج از کشور. علاوه بر این، همه دانش آموزان IMARES دوره آموزشی در زبان روسی ارائه شده، متناسب با توجه به توانایی خود، از مبتدی تا پیشرفته. همراه با تجربه زندگی در روسیه، توسعه مهارت های زبان روسی می دهد IMARES دانش آموزان درک بیشتری از معاصر روسیه است. چنین سطحی از درک تنها می تواند توسط در واقع صرف وقت در روسیه، و تجربه کشور را برای خودتان به دست آورد. دانش آموزان IMARES از لحاظ زمینه و تجربه قبلی، IMARES دانش آموزان اغلب به عنوان متنوع به عنوان موضوعات آنها در EUSP مطالعه است. این که آیا شما یک مورخ، دانشمند علوم سیاسی، جامعه شناس، یا متخصص زبان، تحصیل در EUSP به شما این فرصت برای گسترش افق دید خود را و به دست آوردن دیدگاه های جدید در دوره خود را از مطالعه است. در حالی که ماژول البته ما به دانش آموزان در همه زمینه های در دسترس هستند، این شانس را به شرکت در بحث علمی با دانش آموزان دیگر از کشورهای مختلف، فرهنگ ها و رشته های دانشگاهی خواهد دیدگاه های تازه در مورد این موضوع در دست ارائه دهد. برای اطلاعات بیشتر، لطفا به توصیفات از دانشجویان IMARES قبلی به عنوان خوانده شده. IMARES - سرمایه گذاری در آینده شما اعضای هیئت علمی IMARES هیچ تلاشی در ساخت مطمئن شوید که تمام دوره IMARES هم آموزنده و هم جالب است. کارگاه های آموزشی فوق برنامه، دوره مطالعه زبان روسی، و تجربه زندگی در روسیه همه به ارزش دوره IMARES برای آینده کاری خود را. فارغ التحصیلان ما شده اند به دوره بیشتر از مطالعه علمی (از جمله برنامه های دکترا)، و حرفه ای در سازمان های غیر دولتی، کسب و کار، سیاست، روزنامه نگاری و بخش خصوصی رفته است. هر چه حرفه ای خود را به هدف، تجربه از یک سال در روسیه تحصیل در برنامه IMARES به طور قابل توجهی افزایش CV خود را و به شما یک تجربه شخصی منحصر به فرد. روش کاربرد 3 مرحله آسان برای برنامه مدرک کارشناسی ارشد یک سال اعمال می شود در EUSP وجود دارد: تکمیل فرم درخواست تماس با ما ارسال تمام مدارک مورد نیاز دریافت هشدار از طریق پذیرش / رد مدارک مورد نیاز: کپی اسکن شده از مدرک خود را. مدت اعتبار پاسپورت بین المللی باید حداقل 6 ماه پس از تاریخ در حال برنامه ریزی به ترک روسیه در تکمیل برنامه (به عنوان مثال اگر شما قصد در روسیه می تا 30 ژوئن می شود، 2017 پاسپورت تاریخ انقضای باید زودتر از 30 دسامبر ، 2017) کپی اسکن شده از مدرک لیسانس خود را (یا اسناد و مدارک ثابت می کند که شما دیپلم خود را در سال جاری دریافت) کپی اسکن شده از ریز نمرات خود را بیانیه خود را از هدف (حدود 500 کلمات، از جمله بیانیه ای از اهداف، منافع پژوهش و تجربه، از جمله موضوع پایان نامه کارشناسی خود را) دو توصیه نامه از استاد دانشگاه که از نزدیک با کار علمی خود را آشنا برنامه درسی خود را رزومه IMARES FORMAT دوره سخنرانی پیگیری جلسات بحث و گفتگو زبان انگلیسی است دستورالعمل 48 اعتبار از دوره ها و 12 واحد از یک پایان نامه کارشناسی ارشد - برای تکمیل مدرک کارشناسی ارشد، دانش آموز باید در مجموع 60 واحد است. دانش آموز ممکن است انتخاب کنید برای توزیع این اعتبارات در طول دو ترم. این است که، آن را ممکن است به تنها 18 واحد در ترم اول و 30 واحد در ثانیه است. علاوه بر این، یک دانش آموز ممکن است کلاس به عنوان بسیاری از خود ممیزی و یا برنامه او اجازه می دهد تا. توجه: دوره های که توسط کمتر از 3 نفر انتخاب شده خواهد شد در طول ترم داده تدریس نمی شود. پاییز دوره ترم سیاست خارجی روسیه (6 اعتبار) آسیای مرکزی ایالات: ساخت، شکستن و بازسازی (6 اعتبار) روابط روسیه و آمریکا از تاریخی چشم انداز (6 اعتبار) امپراتوری و ناسیونالیسم در روسیه و اتحاد جماهیر شوروی (6 اعتبار) خشونت و امنیت در اوراسیا: منازعات، تروریسم، افراط گرایی (6 اعتبار) شرق شناسی روسیه (3 واحد) درگیری و همکاری در اوراسیا (3 واحد) سنت پترزبورگ در ادبیات روسیه (6 اعتبار) از آیکون به آوانگارد: بررسی هنر روسیه از طریق قرن (6 اعتبار) IMARES کارگاه (بدون اعتبار) زبان روسی (3 واحد) دوره بهار ترم تغییر رژیم در پس از فروپاشی شوروی اوراسیا (6 اعتبار) زندگی یهودیان تحت حکومت بلشویکی در: سیاست، ایدئولوژی، نمایندگی، 1920s به 1930 (3 واحد) روسیه سیاسی و تاریخ اجتماعی (6 اعتبار) مقدمه ای بر اقتصاد سیاسی (3 واحد) بین روسیه و ایران: تاریخچه جغرافیای سیاسی قفقاز در قرن 19-20 (6 اعتبار) مقدمه ای بر تمدن شوروی (3 واحد) عصر طلایی تئاتر روسیه: تاریخ، آزمایش، دیدگاه (6 اعتبار) تاریخ فکری مدرنیسم روسیه (6 اعتبار) IMARES کارگاه (بدون اعتبار) زبان روسی (3 واحد) [-]

کارشناسی ارشد مطالعات روسیه و اوراسیا (imares به علاوه)

Campus تمام وقت September 2017 روسیه St. Petersburg

برنامه کارشناسی ارشد بین المللی در مطالعات روسیه و اوراسیا قدیمی ترین برنامه های بین المللی MA در زبان انگلیسی در حال حاضر توسط دانشگاه های اروپایی در سنت پترزبورگ از سال 1998 ارائه شده است. مانند موضوع اصلی خود را از مطالعه - فضای پس از شوروی - برنامه تغییر کرده است و توسعه یافته بیش از 18 سال گذشته و در حال حاضر در دسترس به عنوان برنامه معتبر دولتی مدرک دو ساله کارشناسی ارشد. این برنامه IMARES PLUS نه تنها به بررسی گذشته، بلکه تفسیر ترین تا امروز حوادث اتفاق می افتند در این منطقه جذاب. با ترکیب تجزیه و تحلیل از گذشته و حال، دانش آموزان ما یک درک عمیق از پویایی سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی از فضای پس از شوروی به دست آورید. [+]

IMARES معرفی PLUS برنامه کارشناسی ارشد بین المللی در مطالعات روسیه و اوراسیا قدیمی ترین برنامه های بین المللی MA در زبان انگلیسی در حال حاضر توسط دانشگاه های اروپایی در سنت پترزبورگ از سال 1998 ارائه شده است. مانند موضوع اصلی خود را از مطالعه - فضای پس از شوروی - برنامه تغییر کرده است و توسعه یافته بیش از 18 سال گذشته و در حال حاضر در دسترس به عنوان برنامه معتبر دولتی مدرک دو ساله کارشناسی ارشد. این برنامه IMARES PLUS نه تنها به بررسی گذشته، بلکه تفسیر ترین تا امروز حوادث اتفاق می افتند در این منطقه جذاب. با ترکیب تجزیه و تحلیل از گذشته و حال، دانش آموزان ما یک درک عمیق از پویایی سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی از فضای پس از شوروی به دست آورید. چرا مطالعه اوراسیا؟ در اشکال مختلف آن (امپراتوری روسیه، اتحاد جماهیر شوروی، و فضای پس از شوروی)، اوراسیا است صحنه برخی از نمایشنامه های دیدنی و جذاب ترین در جهان است در طول سه قرن گذشته بوده است، از جمله ظهور و سقوط امپراتوری و موفقیت و رخوت سیستم های سیاسی و اقتصادی کاملا متفاوت. این یک مسیر از یکی از بزرگترین امپراتوری جهان به تولد دولت های ملی را دنبال کرده است. از آن است که میدان نبرد برای ناپلئون جنگ، جنگ داخلی، و دو جنگ جهانی بوده است. در طول یک تاریخ آشفته، مردم اوراسیا نیروهای متضاد از سلطنت، سوسیالیسم و ​​دموکراسی شکننده، الحاد و بنیادگرایی مذهبی، و چند فرهنگی و چند درگیری های قومی را تجربه کرد. روسیه، آسیای مرکزی، قفقاز جنوبی و همسایگان غربی روسیه را آزمایش کرده اند که زمینه را برای تئوری های سیاسی و اقتصادی، که میراث که در سمت چپ هنوز هم امروز احساس می شود. IMARES PLUS دانش آموزان در مورد این منطقه وسیع اوراسیا، راه توسعه آن، نظریه و عمل رژیم های سیاسی و اقتصادی مختلف در طول تاریخ خود یاد بگیرند، و راه هایی که این تجارب گذشته ادامه برای نفوذ در تحولات امروز را قادر می سازد. مزایای IMARES PLUS علاوه بر محتوای علمی هسته ی اصلی آن، این برنامه ارائه می دهد مزایای فوق برنامه: سری کارگاه IMARES معرفی سخنرانان مهمان متخصص از دانشگاه، سیاست، کسب و کار و روزنامه نگاری. EUSP به عنوان یک دانشگاه تحقیقاتی برتر در علوم انسانی و اجتماعی میزبان بسیاری از کنفرانس های مختلف، سمینارها و سخنرانی. تمام این اتفاقات به دانش آموزان ما باز هستند و انگلیسی است که اغلب زبان کاری از این وقایع. همه IMARES PLUS دانشجویان همچنین دوره های زبان روسی اجباری در سراسر سه ترم اول مطالعات خود، متناسب با توجه به توانایی خود، از مبتدی تا پیشرفته. همراه با تجربه زندگی در روسیه، توسعه مهارت های زبان روسی می دهد IMARES PLUS دانش آموزان درک بیشتری از معاصر روسیه است. چنین سطحی از درک تنها می تواند توسط در واقع گذراندن دو سال در روسیه، و تجربه کشور را برای خودتان به دست آورد. IMARES و دانش آموزان این که آیا شما یک مورخ، دانشمند علوم سیاسی، جامعه شناس، یا متخصص زبان، تحصیل در EUSP به شما این فرصت برای گسترش دانش خود را از روسیه، به انجام طرحها کامل و با جزئیات از موضوع خود و برای ایجاد یک پس زمینه جامد برای حرفه ای خود را به من بدهید. در حالی که ماژول البته ما به دانش آموزان در همه زمینه های در دسترس هستند، این شانس را به شرکت در بحث علمی با دانش آموزان دیگر از کشورهای مختلف، فرهنگ ها و رشته های دانشگاهی خواهد دیدگاه های تازه در مورد این موضوع در دست ارائه دهد. برای اطلاعات بیشتر، لطفا به توصیفات از دانشجویان پیشین ما را بخوانید. سرمایه گذاری در آینده شما اعضای هیئت علمی ما از هیچ تلاشی در ساخت مطمئن شوید که تمام IMARES PLUS دوره هم آموزنده و هم جالب است. کارگاه های آموزشی فوق برنامه، دوره مطالعه زبان روسی، آموزش در نگارش دانشگاهی، کار با سرپرستان دانشگاهی و تجربه زندگی در روسیه همه به ارزش IMARES PLUS دوره برای آینده کاری خود را. IMARES PLUS دیپلم به شما می دهد دسترسی مستقیم به تمام برنامه های دکترا در روسیه و در سراسر جهان. فارغ التحصیلان ما کار خود را در سازمان های غیر دولتی، کسب و کار، دانشگاه، سیاست، روزنامه نگاری و بخش خصوصی ادامه خواهد داد. هر چه حرفه ای خود را به هدف، برنامه درجه دو سال کارشناسی ارشد در روسیه به طور قابل توجهی افزایش خواهد CV خود را و به شما یک تجربه شخصی منحصر به فرد. روش کاربرد 4 مرحله آسان برای برنامه دو ساله در IMARES اعمال در EUSP وجود دارد: تکمیل فرم درخواست تماس با ما ارسال تمام مدارک مورد نیاز در مصاحبه شرکت (از طریق اسکایپ) دریافت هشدار از طریق پذیرش / رد مدارک مورد نیاز: کپی اسکن شده از گذرنامه خود را کپی اسکن شده از مدرک لیسانس خود را (یا اسناد و مدارک ثابت می کند که شما دیپلم خود را در سال جاری دریافت) کپی اسکن شده از ریز نمرات خود را بیانیه خود را از هدف (حدود 500 کلمات، از جمله بیانیه ای از اهداف، منافع پژوهش و تجربه، از جمله موضوع پایان نامه کارشناسی خود را) دو توصیه نامه از استاد دانشگاه که از نزدیک با کار علمی خود را آشنا برنامه درسی خود را رزومه FORMAT دوره مدت زمان: 12 هفته سخنرانی پیگیری جلسات بحث و گفتگو زبان آموزش: انگلیسی ترم یک دوره دوره های CORE سیاست خارجی روسیه (6 اعتبار) روابط روسیه و آمریکا از تاریخی چشم انداز (6 اعتبار) زبان خارجی / زبان انگلیسی یا روسی / (3 واحد) IT و آنلاین منابع پژوهشی (3 واحد) دوره های انتخابی شما ممکن است برای ثبت نام تنها یک دوره انتخابی از هر بلوک. بلوک 1 خشونت و امنیت در اوراسیا: منازعات، تروریسم، افراط گرایی (6 اعتبار) آسیای مرکزی ایالات: ساخت، شکستن و بازسازی (6 اعتبار) امپراتوری و ناسیونالیسم در روسیه و اتحاد جماهیر شوروی (6 اعتبار) سنت پترزبورگ در ادبیات روسیه (6 اعتبار) بلوک 2 درگیری و همکاری در اوراسیا (3 واحد) شرق شناسی روسیه (3 واحد) ترم دو دوره دوره های CORE تغییر رژیم در پس از فروپاشی شوروی اوراسیا (6 اعتبار) روسیه سیاسی و تاریخ اجتماعی (6 اعتبار) زبان خارجی / زبان انگلیسی یا روسی / (3 واحد) دوره های انتخابی شما ممکن است برای ثبت نام تنها یک دوره انتخابی از هر بلوک. بلوک 3 بین روسیه و ایران: تاریخچه جغرافیای سیاسی قفقاز در قرن 19-20 (6 اعتبار) عصر طلایی تئاتر روسیه: تاریخ، آزمایش، دیدگاه (6 اعتبار) تاریخ فکری مدرنیسم روسیه (6 اعتبار) بلوک 4 مقدمه ای بر اقتصاد سیاسی (3 واحد) مقدمه ای بر تمدن شوروی (3 واحد) ترم سه دوره دوره های CORE نگارش دانشگاهی (3 واحد) زبان خارجی / زبان انگلیسی یا روسی / (3 واحد) دوره های انتخابی شما ممکن است برای ثبت نام تنها یک دوره انتخابی از بلوک. بلوک 5 خشونت و امنیت در اوراسیا: منازعات، تروریسم، افراط گرایی (6 اعتبار) آسیای مرکزی ایالات: ساخت، شکستن و بازسازی (6 اعتبار) امپراتوری و ناسیونالیسم در روسیه و اتحاد جماهیر شوروی (6 اعتبار) از آیکون به آوانگارد: بررسی هنر روسیه از طریق قرن (6 اعتبار) [-]