توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Altai State University (شهر بارنول، جنوب سیبری غربی، روسیه) یک موسسه آموزش عالی در زمینه بودجه ایالت فدرال است.

Altai State University که در سال 1973 تأسیس شد، پیشگام آموزش کلاسیک در منطقه Altai . دانشگاه امروز مرکز توسعه کلاسیک آموزش عالی عالی، علوم پایه و کاربردی، زندگی اجتماعی و فرهنگی در جنوب سیبری غربی است.

این دانشگاه دارای تحقیقات قابل توجه و پتانسیل کارکنان است. بیش از 900 نفر از اعضای هیات علمی همکاری می کنند، از جمله 97 دکترای تخصصی و 483 دکترای تخصصی. متخصصان بیش از 18000 دانش آموز در 16 دانشگاه تحصیلات دانشگاهی ثبت نام می کنند. این دانشگاه در 52 تخصص از آموزش عالی و 18 تخصص از آموزش حرفه ای ثانویه، 34 جهت آموزش کارشناسی و 32 جهت آموزش کارشناسی ارشد، 56 مدرک دکتری ارائه می دهد. و 16 تخصص علمی دکترا.

این دانشگاه شامل 6 شاخه، 3 موسسه علمی و پژوهشی، 21 مرکز بازآموزی و بازشناسی، باغ گیاه شناسی جنوب سایبر، آزمایشگاه میدانی دریاچه کراسفیلو، گالری هنر «دانشگاه»، 7 مرکز تحقیقاتی. 17 مدرسه علمی شکل گرفته اند و در دانشگاه فعالانه فعال هستند. این دانشگاه بنیانگذار 5 شرکت کوچک نوآور است.

در چارچوب برنامه توسعه استراتژیک دانشگاهی 2012-2016 که توسط وزارت آموزش و پرورش و فدراسیون روسیه حمایت می شود، پنج مجتمع پژوهشی آموزشی (REC) از قبیل "زیست شناسی مولکولی، نانو و بیوتکنولوژی"، "نظارت ژئوالکتریک و پیش بینی دولت ژئواستراتسی برای توسعه اقتصادی و توسعه پایدار منطقه "،" مؤسسه همکاری با کشورهای آسیایی "،" برنامه های آموزشی ابتکاری در زمینه های اولویت Altai و سیبری "،" زیرساخت های نوآورانه و سیستم مدیریت دانشگاه ". توابع اساسی RECs این است که هماهنگی تحقیق بین رشته ای و تحقق پروژه را درون روند اولویت قرار دهند.

Altai State University در حال توسعه همکاری های بین المللی است. این دانشگاه دارای بیش از 40 قرارداد همکاری با شرکای خارجی است که اکثریت آن از آسیا هستند.

Altai State University ، تمایل و قصد قوی برای ایجاد پیوندهای همکاری های پرطرفدار را به منظور ایجاد برنامه های دوجانبه لیسانس، برنامه های کارشناسی ارشد و انجام پروژه های تحقیقاتی مشترک در میان گرایش های ذکر شده در بالا ذکر شده است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی
  • روسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

Altai State University

این برنامه است که در کسب دانش نظری و مهارت های عملی از انواع مختلف ترجمه از زبان روسی و زبان روسی است. ... [+]

جهت حرکت: استاد زبان آموزش: مطالعه زبان روسی: تمام وقت هزینه 75،000 برنامه روبل است که در کسب دانش نظری و مهارت های عملی از انواع مختلف ترجمه از روسی هدفو زبان روسی.

[-]
روسیه بارنول
سپتامبر 2020
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Altai State University

هدف از این برنامه - آموزش متخصصان در زمینه روابط بین المللی، دولت های عمومی خارجی و سیاست های منطقه ای. یادگیری منطقه - چین و آسیای مرکزی است. ... [+]

جهت حرکت: استاد زبان آموزش: مطالعه زبان روسی: تمام وقت هزینه 75000 روبل هدف از این برنامه - آموزش متخصصان در زمینه روابط بین المللی، دولت های عمومی خارجی و سیاست های منطقه ای.یادگیری منطقه - چین و آسیای مرکزی است. دانشجویان رشته های اصلی در این مسیر آماده سازی زبان چینی است.شرایط فراهم می کند regionovedov عملکرد یک مترجم در زبان مناسب (بازدید کنندگان) این منطقه مطالعه (کشور)، مرجع، کارشناس، مشاور در این زمینه در حالی که مشغول به کار در دولت های منطقه و فدرال، NAUگانه، موسسات آموزشی، فرهنگی و آموزشی.... [-]

روسیه بارنول
سپتامبر 2020
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Altai State University

این برنامه به طور کامل نیازهای امروز برای حرفه ای ها بسیار ماهر که دانش از جنبه های سیاسی، اقتصادی، حقوقی و منطقه ای از روابط بین المللی معاصر، صحبت کردن به زبان و مهارت ... [+]

جهت حرکت: استاد زبان آموزش: مطالعه زبان روسی: تمام وقت هزینه 75،000 برنامه روبل به طور کامل نیازهای امروز برای حرفه ای ها بسیار ماهر که دانش سیاسی، اقتصادیجنبه -algebraic، قانونی و منطقه ای از روابط بین المللی معاصر، صحبت کردن به زبان و مهارت های پژوهش، تجزیه و تحلیل و طراحی فعالیت های خارجی، گشت و گذار در فضای اطلاعات و قادر به N مستمرofessionalnomu خود بهبود می باشد.

[-]
روسیه بارنول
سپتامبر 2020
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی