Altai State University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Altai State University (شهر بارنول، جنوب سیبری غربی، روسیه) یک موسسه آموزش عالی در زمینه بودجه ایالت فدرال است.

Altai State University که در سال 1973 تأسیس شد، پیشگام آموزش کلاسیک در منطقه Altai . دانشگاه امروز مرکز توسعه کلاسیک آموزش عالی عالی، علوم پایه و کاربردی، زندگی اجتماعی و فرهنگی در جنوب سیبری غربی است.

این دانشگاه دارای تحقیقات قابل توجه و پتانسیل کارکنان است. بیش از 900 نفر از اعضای هیات علمی همکاری می کنند، از جمله 97 دکترای تخصصی و 483 دکترای تخصصی. متخصصان بیش از 18000 دانش آموز در 16 دانشگاه تحصیلات دانشگاهی ثبت نام می کنند. این دانشگاه در 52 تخصص از آموزش عالی و 18 تخصص از آموزش حرفه ای ثانویه، 34 جهت آموزش کارشناسی و 32 جهت آموزش کارشناسی ارشد، 56 مدرک دکتری ارائه می دهد. و 16 تخصص علمی دکترا.

این دانشگاه شامل 6 شاخه، 3 موسسه علمی و پژوهشی، 21 مرکز بازآموزی و بازشناسی، باغ گیاه شناسی جنوب سایبر، آزمایشگاه میدانی دریاچه کراسفیلو، گالری هنر «دانشگاه»، 7 مرکز تحقیقاتی. 17 مدرسه علمی شکل گرفته اند و در دانشگاه فعالانه فعال هستند. این دانشگاه بنیانگذار 5 شرکت کوچک نوآور است.

در چارچوب برنامه توسعه استراتژیک دانشگاهی 2012-2016 که توسط وزارت آموزش و پرورش و فدراسیون روسیه حمایت می شود، پنج مجتمع پژوهشی آموزشی (REC) از قبیل "زیست شناسی مولکولی، نانو و بیوتکنولوژی"، "نظارت ژئوالکتریک و پیش بینی دولت ژئواستراتسی برای توسعه اقتصادی و توسعه پایدار منطقه "،" مؤسسه همکاری با کشورهای آسیایی "،" برنامه های آموزشی ابتکاری در زمینه های اولویت Altai و سیبری "،" زیرساخت های نوآورانه و سیستم مدیریت دانشگاه ". توابع اساسی RECs این است که هماهنگی تحقیق بین رشته ای و تحقق پروژه را درون روند اولویت قرار دهند.

Altai State University در حال توسعه همکاری های بین المللی است. این دانشگاه دارای بیش از 40 قرارداد همکاری با شرکای خارجی است که اکثریت آن از آسیا هستند.

Altai State University ، تمایل و قصد قوی برای ایجاد پیوندهای همکاری های پرطرفدار را به منظور ایجاد برنامه های دوجانبه لیسانس، برنامه های کارشناسی ارشد و انجام پروژه های تحقیقاتی مشترک در میان گرایش های ذکر شده در بالا ذکر شده است.

مکان ها

بارنول

Address
Lenina, 61
656049 بارنول, آلتایی کرایی, روسیه

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید