University of Copenhagen

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

یک دانشگاه تحقیقاتی در سطح جهانی

محققان و دانشجویان University of Copenhagen که از سال 1479 به سبب خلاقیت و تفکر انتقادی از سال 1479 رونق گرفته اند افق ها را گسترش داده و به حرکت جهان به سمت جلو حرکت کرده اند. این دانشگاه دارای 5،000 محقق و 39،000 دانش آموز است و دارای یک محیط تحقیق و مطالعه بین المللی است و در رده های برتر رتبه های برتر جهان قرار دارد.

این دانشگاه دانش پژوهان و دانش آموزان را فرصتی برای توسعه استعدادهای خود و راه اندازی طرح های بین رشته ای بلند پروازانه برای حمایت از جوامع علمی قوی خود را آغاز می کند. با آموزش مبتنی بر تحقیق - و درگیر کردن آنها در تحقیق - دانش آموزان مجهز به پاسخگویی به چالش ها و نیازهای جامعه هستند.

University of Copenhagen در تلاش است تا به یکی از سبزترین مناطق دانشگاه تبدیل شود ، تا جایی که ممکن است ردپای محیطی و اقلیمی باقی بماند. دانشگاه همکاری سازمانی متقابل ، ارتباط با جامعه تجارت را تسهیل می کند و به دانشجویان کمک می کند تا برنامه ها و پروژه های مربوطه را در زمینه پایداری پیدا کنند.

این دانشگاه بر روی برابری جنسیتی تمرکز کرده و تنوع را به عنوان یک قدرت می بیند.

109623_clinic-doctor-health-hospital.jpg

به طور خلاصه

University of Copenhagen در سال 1479 توسط پادشاه دانمارک مسیحی 1 تاسیس شد و امروز تقریباً 39،000 دانشجو و 9000 کارمند - که حدود 5000 نفر از آنها محقق هستند - و درآمد 8.6 میلیارد DKK دارد.

نه جایزه نوبل به محققان دانشگاه اهدا شد.

اتحادها

University of Copenhagen عضو دو انجمن بین المللی دانشگاه های عالی رتبه است:

  • اتحاد بین المللی دانشگاه های تحقیقاتی (IARU)

و

  • لیگ اروپایی های پژوهشی (LERU)

فارغ التحصیلان

دانشگاه آرزو دارد که روابط مادام العمر با فارغ التحصیلانش را پشتیبانی کند. اگر از University of Copenhagen فارغ التحصیل شده اید، بیش از حد خوش آمدید برای پیوستن به شبکه فارغ التحصیلان. عضویت رایگان است

مکان ها

کپنهاگ

Address
10 Nørregade
1165 کپنهاگ, دانمارک