Technical University of Denmark

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

DTU وضعیت COVID-19 و تأثیر آن را از نزدیک دنبال می کند ، لطفاً برای دریافت آخرین به روزرسانی با صفحه dtu.dk مشورت کنید.

href = "https://www.dtu.dk/english/Service/coronavirus

برای کسب اطلاعات بیشتر از مقامات دانمارک در مورد تأثیر در دانمارک: href = "https://politi.dk/fa/coronavirus-in-denmark

مشخصات

تقریباً دو قرن است که DTU ، Technical University of Denmark ، به تحقق بخشیدن به دیدگاه HC Ørsted - پدر الکترومغناطیس - که این دانشگاه را در سال 1829 تأسیس کرده است برای توسعه و ایجاد ارزش با استفاده از علوم طبیعی و علوم فنی به نفع جامعه است.

DTU یک دانشگاه فنی پر جنب و جوش است که به دلیل سطح بالای تحقیقات بین المللی و فارغ التحصیلان به دنبال آن شناخته می شود. با همکاری ، کارکنان و دانشجویان ما به دنیای جهان می آیند و در رشته ها کار می کنند تا با توسعه فن آوری هایی که در یک دنیای جهانی شده کار می کنند ، ارزش ها ، رفاه و رشد را ایجاد کنند و از تفاوت های اجتماعی و فرهنگی فراتر روند.

در DTU ، ما به فناوری به عنوان ابزاری برای تغییرات لازم اعتقاد داریم ، و 17 هدف توسعه پایدار سازمان ملل را به عنوان بستری برای فعالیت های دانشگاه می بینیم.

ایده های عالی دنیا را تغییر می دهد و ما از تمایل به توسعه فناوری های پایدار که باعث ایجاد شغل و فرصت های جدید می شود ، هدایت می شویم. در DTU ، محققان و دانشجویان برای ایجاد راه حلهای خلاقانه در تقاطع مهندسی و خلاقیت ، نظریه و عمل و دانشگاه و جامعه با صنعت و دولت همکاری می کنند.

DTU چشم انداز یک دنیای بهتر را دارد و ما از جهان دعوت می کنیم تا در تحقق این دیدگاه به ما بپیوندند.

128571_brooke-cagle--uHVRvDr7pg-unsplash.jpg

پژوهش

تحقیقات بر تمام کارهای ما است. این فناوری از طریق هم افزایی تحقیقات ، آموزش ، نوآوری و مشاوره های علمی و توسط محققان نوآورانه که در مشاغل جهانی کار می کنند ایجاد می شود.

مراکز تحقیقاتی DTU در علوم طبیعی و فنی و تحت تأثیر نیازهای جامعه است - مرزهای احتمالی ، کشف و رانندگی را تحت فشار قرار می دهد. مناطق متمرکز شامل چندین رشته مهندسی مرتبط با جامعه ، از جمله دیجیتالی شدن ، فناوری های انرژی پایدار و علم زندگی است.

کلید اصلی برای رسیدگی به 17 هدف توسعه پایدار سازمان ملل ، همکاری در همه زمینه ها است. در نتیجه ، تحقیقات در DTU غالباً مقطعی است. ما به طور گسترده با شرکای برجسته دانشگاهی ، خصوصی و دولتی همکاری می کنیم تا نوآوری ها و اکتشاف ها را به مردم منتقل کنیم.

تحصیلات

DTU نسل آینده متفکران ، مبتکران و دست اندرکاران را آموزش می دهد. ما حل کننده های مشکل را آموزش می دهیم که می توانند راه را طی کنند و مهمترین چالش های جهانی را که توسط 17 هدف توسعه پایدار سازمان ملل شرح داده می شود ، مقابله کنند.

تمام برنامه های مطالعاتی ما بین رشته ای هستند و برای ارتقاء پایداری ، نوآوری و روحیه کارآفرینی طراحی شده اند. دانش آموزان به دستیابی به امکانات کلاس جهانی دست می یابند و با شرکای صنعت درگیر تکالیف پروژه محور می شوند تا بتوانند دانش نظری خود را برای حل مشکلات در زندگی واقعی به کار گیرند.

128566_rsz_annie-spratt-dwyu3i-mqeo-unsplash.jpg

مشاوره علمی

DTU مشاوره علمی به مقامات بخش دولتی ، صنایع و نهادهای بین المللی ارائه می دهد. این یکی از فعالیتهای اصلی DTU است و در انتقال دانش و تصمیم گیری آگاهانه در جامعه نقش بسزایی دارد.

DTU با گردش مالی بیش از 107 میلیون یورو (در سطح ملی و بین المللی) یکی از اصلی ترین ارائه دهندگان مشاوره علمی در دانمارک است.

خدمات مشاوره ای ما شامل حل مسئله پیچیده ، توصیف ریسک برای تنظیم استاندارد آگاهانه ، توسعه سیستم های نظارت برای ارزیابی ریسک در حال انجام و ظرفیت تشخیصی برای برنامه ریزی های احتمالی و حل بحران است.

نوآوری

DTU روحیه کارآفرینی دارد و از انرژی و اشتیاق دانشجویان ، کارمندان و افرادی که با آنها کار می کنیم بهره می برد. ایده ها رها می شوند و در آنجا تغییر می کنند و به جامعه و صنعت منتقل می شوند.

DTU با ارائه برنامه های آموزشی ، بودجه ، شایستگی ها ، تشکیل تیم ، مشاوره و جوجه کشی ، از شروع برنامه های مقیاس پذیر و پایدار پشتیبانی می کند.

در DTU همچنین DTU Skylab را پیدا خواهید کرد ، که قطبی برای نوآوری است که در آن دانشجویان و محققان ایده های خود را با آن آزمایش ، اصلاح و آزمایش می کنند. هر ساله ، DTU Skylab صدها پروژه اولیه و نمونه اولیه اولیه را تولید می کند.

DTU دارای چندین تحقیق و آموزش در مناطق دیگر دانمارک است. پردیس اصلی در لیونبی واقع در منطقه Geater کپنهاگ واقع شده است.

مکان ها

لینگبی

Address
Anker Engelunds Vej 1
Building 101A

2800 لینگبی, دانمارک

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید