توضیحات رسمی را مطالعه کنید

DTU

مزیت جامعه در مقیاس جهانی

تقریبا دو قرن DTU، دانشکده فنی دانمارک، برای برآورده کردن دیدگاه HC Ørsted - پدر الکترومغناطیس - که در سال 1829 برای ایجاد و ارزش دادن به استفاده از علوم طبیعی و علوم فنی برای به نفع جامعه، تاسیس شد، متعهد شد.

امروز DTU به عنوان یکی از مهمترین دانشگاه های فنی در اروپا رتبه بندی شده است، همچنان در رکورد های جدید در تعداد انتشارات قرار دارد و همچنان مشارکت های ما را با صنعت و برنامه های انجام شده توسط مشاوره علمی DTU افزایش می دهد.

شمار ثبت نام دانشجویان بالاتر از همیشه است و برای سال یازدهمین سال متوالی تعداد دانشجویان از دانشجویانی که مایل به تحصیل در رشته های تحصیلی دانشگاه نخبگان با چشم انداز جهانی هستند، ثبت نام کرده اند.

بعد بین المللی اهمیت حیاتی برای DTU دارد. در سال 2014، ما 538 دانشجوی بین المللی را به برنامه های کارشناسی ارشد خود رضایت دادیم، نیمی از دانشجویان PhD ما خارج از کشور استخدام می شوند و بیش از یک سوم کارکنان علمی ما، محققانی با محوریت بین المللی هستند. علاوه بر این، میزان و شدت همکاری ما با سایر دانشگاه های فنی پیشرو در سراسر جهان همچنان رشد می کند.

DTU دارای برنامه های تبادل آموزشی بین المللی با بیش از 200 دانشگاه در سرتاسر جهان است و همکاری های پژوهشی نزدیک با شرکای ما را علاوه بر ایجاد برنامه های تحقیقاتی و آموزشی با اتحاد پنج فناوری نوردیک، اتحادیۀ دانشگاه های Euro Tech، KAIST در کره جنوبی، چین مرکز دانمارکی در پکن، Rensselaer در ایالات متحده و Nanyang در سنگاپور.

درباره برنامه های MSc DTU

DTU برنامه های کارشناسی ارشد را برای تقریبا تمام زمینه های تحقیقاتی به زبان انگلیسی تدریس می کند، در نتیجه دانشجویان با ارائه وسیع ترین گزینه ممکن را انتخاب می کنند. ساختار و محتوای برنامه های مختلف نشان دهنده وضعیت DTU به عنوان یکی از بالاترین رتبه دانشگاه های فنی اروپا می باشد.

از طریق برنامه های توصیه شده خطوط / مناطق تمرکز، برنامه های بین المللی MSc مشترک، برنامه های MSc Erasmus Mundus، و برنامه های افتخار، برنامه های MSc DTU ارائه طیف گسترده ای از برنامه های درسی - از تخصص بسیار تخصصی به یک نمایه آموزشی گسترده تر و متنوع تر.

در صورت تمایل با موسسات بین المللی یا استاد مسئول برنامه MSc مربوطه تماس بگیرید.

ساختار برنامه کارشناسی ارشد

برنامه کارشناسی ارشد برنامهی تکنولوژیکی مبتنی بر تحقیق در سطح نخبه است که هدف آن واجد شرایط بودن دانشآموختگان برای دانش و تمرکز دانش در صنعت و بخش کسب و کار و در کل جامعه است. فارغ التحصیلان به دست آوردن عنوان استاد علوم در مهندسی در زمینه مهندسی داده شده است.

FLAGMODEL

کارشناسی ارشد برنامه دو ساله با حجم کاری 120 ECTS امتیاز است. برنامه های کارشناسی ارشد DTU شامل اکثر زمینه های مهندسی مدرن و به طور انحصاری به زبان انگلیسی آموزش داده می شود. این برنامه ها شامل چهار گروه از دوره های: صلاحیت عمومی، تخصص فناوری، انتخابی و پایان نامه است.

شایستگی عمومی

برنامه های کارشناسی ارشد شامل تعدادی دوره های صلاحیت عمومی می شود. اینها طراحی شده اند تا دانش آموزان را در زمینه مهارت های لازم برای برآورده ساختن چالش های پیچیده یک حرفه مهندسی، از جمله مدیریت پروژه، کار گروهی، ارتباط، حل مسئله و برنامه ریزی منابع، به دانش آموزان ارائه دهند. تمام این مهارت ها در حوزه پژوهش دانش آموزان تدریس می شوند و به دسته های زیر می رسند:

  • شایستگی مهندسی عمومی
    شما یاد می گیرید که کاربرد فناوری و توسعه را با مدیریت مالی، مدیریت و سازمان ترکیب کنید. مهمتر از همه، شما یاد می گیرید که چگونه از شرایط و مهارت های فنی خود در زمینه حرفه ای و اجتماعی استفاده کنید.
  • شایستگیهای سنتز
    شما یاد می گیرید چگونه به تعریف و ارائه راه حل برای یک مشکل باز. شما ممکن است بخشی از تیم متضمن انضباطی باشید و در ارتباطات و همکاری آموزش دیده شود.
  • شایستگی های قانونی
    شما مجموعه ای از رشته های ضروری را که برای همه جنبه های فنی مهندسی در یک حوزه خاص مشترک است یاد می گیرید.

تخصص فناوری

این گروه از دوره ها به شما دانش عمیق علمی و فنی لازم برای به دست آوردن صلاحیت های پیشرفته در حوزه خاص مهندسی می دهد. با ترکیب دوره های تخصصی فناوری با دوره های انتخابی مناسب، می توانید برنامه آموزشی الهام بخش و بسیار فردی خود را ایجاد کنید.

انتخابی

جنبه مهمی از برنامه های مدرک کارشناسی ارشد DTU تعداد قابل توجهی دوره های انتخابی است. در اینجا شما می توانید منافع علمی و حرفه ای خود را دنبال کنید. در اصل، شما می توانید بین بیش از 400 دوره DTU مختلف را انتخاب کنید.

پایان نامه

پایان نامه کارشناسی ارشد پایان کار دو ساله کارشناسی ارشد را نشان می دهد. پروژه تحقیقاتی اغلب در DTU و در بسیاری موارد با همکاری یکی از شرکای صنعتی ما انجام می شود. تمام پروژه ها شامل عناصر تحقیق، نوآوری و کاربرد بنیادی هستند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

Technical University of Denmark (DTU) Graduate Programs

DTU یکی از معدود دانشگاه های اروپا به ارائه یک برنامه کارشناسی ارشد اختصاص داده شده به طور انحصاری به حمل و نقل و تدارکات را تحت پوشش است. برنامه مطالعه یک رویکرد مبتنی ب ... [+]

برنامه کارشناسی ارشد در حمل و نقل و لجستیک طراحی شده است که به شما تمام مدارک لازم را به منظور توسعه، تجزیه و تحلیل و مدیریت سیستم های حمل و نقل و تدارکات را تحت پوشش پیشرفته.

این برنامه کارشناسی ارشد به شما می دهد رویکردهای روش برای حل حمل و نقل و تدارکات را تحت پوشش چالش جامعه با استفاده از دولت از هنر، ابزار بهینه سازی، ابزار برنامه ریزی پایدار، تکنیک های مدل سازی پیشرفته و روش های ارزیابی قوی.... [-]

دانمارک Lyngby
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Technical University of Denmark (DTU) Graduate Programs

برنامه کارشناسی ارشد در رشته فیزیک و فناوری نانو در فیزیک به عنوان اساس تکنولوژی مدرن است. شکاف بین تحقیقات علمی و پیشرفت های تکنولوژیک کم شدن است. بنابراین، در زمینه های ... [+]

برنامه کارشناسی ارشد در رشته فیزیک و فناوری نانو در فیزیک به عنوان اساس تکنولوژی مدرن است.

شکاف بین تحقیقات علمی و پیشرفت های تکنولوژیک کم شدن است. بنابراین، در زمینه هایی مانند فناوری نانو و انرژی پایدار، نیاز رو به رشد برای مهندسان که می توانید دانش علمی جامد با مهارت های مهندسی گسترده ترکیب وجود دارد.

تمرکز برنامه مطالعه

برنامه کارشناسی ارشد در رشته فیزیک و فناوری نانو را پوشش می دهد طیف گسترده ای از تکنیک های فن آوری، نظری، و تجربی در فیزیک مدرن است. برنامه های کاربردی شامل موضوعات مختلف، از جمله توسعه مواد نانو ساختار با سفارشی ساخته شده الکتریکی، مغناطیسی، نوری، مکانیکی و شیمیایی، ساخت و ادغام نانو و میکرو قطعات در طراحی سیستم، مدل سازی سیستم های بیولوژیکی پیچیده، پردازش نوری داده ها و انتقال، و توسعه فن آوری برای یافتن منابع، ذخیره سازی و تبدیل سلول های سوخت پایدار به عنوان مثال انرژی و فن آوری هیدروژن است.... [-]

دانمارک Lyngby
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Technical University of Denmark (DTU) Graduate Programs

با کارشناسی ارشد در علوم و فناوری در آب، شما می توانید به برداشت پایدار و تولید ماهی و پوسته ماهی، ارزیابی و مدیریت تاثیر انسان و تغییرات زیست محیطی و همچنین تحقیق برش لب ... [+]

با کارشناسی ارشد در علوم و فناوری در آب، شما می توانید به برداشت پایدار و تولید ماهی و پوسته ماهی، ارزیابی و مدیریت تاثیر انسان و تغییرات زیست محیطی و همچنین تحقیق برش لبه در اکوسیستم های آبی، صفات از ساکنان آنها کمک و تاثیر خود را بر آب و هوای جهانی.

دو سوم از سطح زمین توسط آب پوشیده شده، و دریاها، دریاچه ها، رودخانه ها و نقش مهمی را در تنظیم جغرافیای زیستی سیاره ما و آب و هوا و در حفظ تنوع زیستی است. علاوه بر این، بخش بزرگی از جمعیت جهان وابسته به شیلات و آبزی پروری است به عنوان یک منبع غذایی و یا درآمد و رشد آبی 'ویژگی های بالا در دستور کار سیاسی اتحادیه اروپا.... [-]

دانمارک Lyngby
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Location address
DTU
Anker Engelunds Vej 1
Building 101A

Lyngby, 2800 DK
Social Media