European Film College EFC

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کالج فیلم اروپا محل فرصت است. فرصت برای کشف و توسعه ایده های خود را، استعداد خود را و خود را. فرصت را به شانس و اشتباه و به انجام آن در یک محیط امن، تشویق و الهام بخش است. فرصتی برای کار و در یک محل که در آن زندگی می کنند دانش آموزان خود را همکار، معلمان خود را، فیلم های شما را ببینید و فیلمسازان حرفه ای شما را ملاقات خواهد از تمام گوشه و کنار جهان آمده است.


8½ ماه برنامه بنیاد فیلم EFC را شما را در یک سفر شدید و پرشور از توسعه است که شما را قادر به پیدا دید خود را خلاق و صدا در زندگی است.


EFC در رویکرد خود را به آموزش فیلم سازی منحصر به فرد است. هر کسی با توجه به یادگیری در مورد ساخت فیلم و یا و تلویزیون خوش آمدید.


چرا که مکتب های مسکونی، شما زندگی می کنند و نفس کشیدن فیلم در 24 ساعت شبانه روز، 7 روز هفته. حتی زمانی که شما در کلاس و یا بخشی از یک خدمه فیلم نیست به شما خواهد شد اکران فیلمهای سینمایی، صحبت کردن در فیلم، تجزیه و تحلیل و استدلال در مورد آنها.


همچنین شما خواهید آموخت به کار در یک تیم - یک مهارت ضروری اگر شما هر گونه هدف از کار در صنعت فیلم، بلکه اگر شما تا پایان انجام تقریبا هر چیز دیگری.


8½ ماه (34 هفته) به شدت متمرکز شده، و شما را از طریق آنچه ترین فیلم های دیگر مدارس در چند سال انجام شد. شما قادر خواهید بود به یک دوره تقریبا در هر جنبه از نظریه فیلم و یا فیلم سازی، بنابراین شما می توانید تمام امکانات و توانایی های خود را قبل از شما را یک انتخاب است که ممکن است برای زندگی است را کشف کند.

در حال حاضر توسط هفته دوم شما خواهد شد تیراندازی یک سری از فیلم 2 دقیقه (بازی های تیراندازی)، و در طول 34 هفته به شما در ساخت فیلمهای حداقل 5 داستان، مستند و یا برنامه های تلویزیونی طول متنوع شرکت خواهد کرد. شما خواهید ارزیابی استادانه درست شده از هر فیلم یا پروژه تکمیل، همه برای اطمینان از رشد و توسعه خود را.

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: