Aalborg University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Aalborg University AAU ( AAU ) یک Aalborg University نسبتا جوان و بسیار مدرن است که در سال 1974 تاسیس شد. در دانمارک، پردیس اصلی دانشگاه در آلبرگ قرار دارد، اما همچنین دارای یک پردیس در اسبیرگ و یکی در پایتخت دانمارک کپنهاگ است.

این دانشگاه آموزش عالی با بیش از 60 برنامه آموزش انگلیسی در زمینه علوم طبیعی، مهندسی، علوم بهداشتی ارائه می دهد. علوم اجتماعی و علوم انسانی.

این دانشگاه تمرکز زیادی بر نوآوری و خلاقیت دارد، که به ویژه در یادگیری مبتنی بر روش شناخته شده Aalborg University و یا مدل الالبور مشهور است، که نشان داده شده است که نزدیک به مطلوب برای فرایند یادگیری در یک ارزیابی توسط OECD

یادگیری مبتنی بر مشکل مستلزم کار پروژه گرا با زندگی واقعی، مشکلات مرتبط با زمینه در یک گروه از دانش آموزان همکار شما است. این حتی به شما فرصتی برای همکاری با یک شرکت ارائه می دهد و به شما تجارب و توانایی هایی را می دهد که برای زندگی حرفه ای بسیار ارزشمند است.

AAU شما فرصتی می دهد تا دانمارک و اسکاندیناوی را تجربه کنید در حالی که در محیط بسیار بین المللی مطالعه می کنید . تقریبا 10 درصد از دانش آموزان AAU نزدیک به 18،000 دانش آموزان بین المللی هستند. در عین حال شما متوجه خواهید شد که سطح دانش زبان دانمارکی بسیار بالاست، همانطور که بعضی از دانمارکها به عنوان مثال آلمانی، فرانسوی و اسپانیایی صحبت می کنند.

تحصیل در آلبرگ، شما در شهر زندگی می کنید که دارای گزینه های زیادی برای بازدید، رستوران و کافه و همچنین شب زنده داری است. در همان زمان، زندگی در آلبرگ، شما هرگز دور از تجارب طبیعی طبیعت زیبا نیستید. آلبورگ توسط حوزه های سبز، جنگل های عمیق و سواحل با تپه های سفید پوشیده و امواج بلند احاطه شده است.

Esbjerg یک شهر دانشگاه دوست داشتنی نزدیک بندر و دریای Wadden دانمارک است، در حالی که کپنهاگ زندگی شهری مدرن و شهری را با مکان های تاریخی و ساختمان هایی از دوره رنسانس و باروک اروپایی ترکیب می کند.

آمار مربوط به Aalborg University :

-17،700 دانش آموز

-3000 کارمند

-Established در سال 1974

- واقع در آلبرگ، اسبیرگر و کپنهاگ

دانشکده یونسکو در زمینه ی یادگیری مبتنی بر مشاغل

مکان ها

آلبورگ

Address
Aalborg University Fredrik Bajers Vej 5
DK - 9100 آلبورگ, دانمارک

کپنهاگ

Address
کپنهاگ, دانمارک

اسبیرگر

Address
اسبیرگر, دانمارک