Charles University Faculty of Mathematics and Physics

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

برنامه های علم ریاضی و کامپیوتر در دانشگاه چارلز چه ارائه می دهیم؟ برنامه های کارشناسی ارشد سه ساله کارشناسی و دو ساله مقرون به صرفه با کیفیت بالا آموزش داده به زبان انگلیسی، در یکی از قدیمی ترین و بسیار مورد توجه ترین دانشگاه های اروپا، در یکی از شهرستانها زیباترین در جهان، پایتخت یک کشور مدرن و تکنولوژی پیشرفته . این برنامه ها برای سال با موفقیت بزرگ را به دانش آموزان چک ارائه شده است. در حال حاضر آنها را به دانش آموزان بین المللی باز است، بیش از حد.

چه کسی به دنبال ما؟ انگیزه، جوانان سخت کوش و با استعداد از سراسر جهان که جرات به فکر می کنم و علاقه مند به علوم کامپیوتر و ریاضیات.

برنامه تحصیلی برنامه کارشناسی در علوم کامپیوتر کارشناسی برنامه مطالعه عمومی علم کامپیوتر است برای دانش آموزان که می خواهم به یاد بگیرند که پایه ماندگار از علوم کامپیوتر و برای تبدیل شدن به مهارت در روش ها و رویکردهای خود را در نظر گرفته شده. پایه نظری کاملا ساخته شده است ارزشمند برای کار با برنامه های کاربردی و توسعه نرم افزار است و یک ضرورت برای مطالعه و پژوهش در علوم کامپیوتر بیشتر است. برنامه مطالعه کارشناسی معمولا سه سال طول می کشد و با یک امتحان نهایی دولت به پایان می رسد، پس از اتمام موفقیت آمیز است که دانش آموز موفق به دریافت عنوان کارشناسی. درجه اعطا است که توسط وزارت آموزش و پرورش جوانان و ورزش از جمهوری چک معتبر و بین المللی شناخته شده است. زبان آموزش زبان انگلیسی است.

درجه مقطع کارشناسی ارشد در برنامه های کارشناسی ارشد ما، دانش آموزان داده می شود مروری گسترده ای از رشته خود، کمک به آنها را به طور مستقل فکر می کنم، به تمایز بین مسائل مهم و حاشیه ای، و به جای سرعت به فن آوری های رمان است. تمرکز بر درک اصول اساسی چگونه و چرا چیزهایی کار می کنند و در استفاده از این اصول در فن آوری های مدرن است. مبنای نظری قوی از برنامه مطالعه کارشناسی ارشد در یک جهان پویا در حال تحول که در آن فن آوری های امروز اغلب فردا منسوخ می دهد فارغ التحصیلان ما یک مزیت رقابتی.

مطالعات معمولا دو سال طول بکشد و پایان با امتحان نهایی دولت و دفاع از پایان نامه کارشناسی ارشد. پس از اتمام موفقیت آمیز دانش آموز موفق به دریافت عنوان یک کارشناسی ارشد.

پذیرش شرایط ورود کارشناسی برای درخواست کارشناسی علوم کامپیوتر برنامه تحویل در انگلیسی شما باید

نگه دارید و یا می شود کار به سمت یک ترک مدرسه گواهی (دیپلم) یا معادل آن. در موارد مورد نیاز قانون، صدور گواهینامه از هم ارزی آموزش و پرورش باید از نرم افزار همراه. دیدار با الزامات استدلال، و مدرک کافی از تسلط به زبان انگلیسی.

شرایط ورود کارشناسی ارشد برای درخواست برنامه کارشناسی ارشد تحویل در انگلیسی شما باید

نگه دارید و یا می شود کار به سمت کارشناسی یا دیپلم کارشناسی ارشد و ارائه یک نسخه گواهی شده آن. در موارد مورد نیاز قانون، صدور گواهینامه از هم ارزی آموزش و پرورش باید از نرم افزار همراه، پس زمینه علمی کافی در زمینه های مربوطه (برای جزئیات بیشتر). این را می توان با عبور از آزمون ورودی تخصصی در ماه ژوئن 2015 در پراگ است که توسط دانشکده ریاضی و فیزیک سازمان نشان داد، و یا با ارائه رونوشت (سوابق علمی) آموزش قبلی خود را (ترجیحا با برنامه های درسی از دوره به اتمام همراه)؛ دانش آموزان امیدوار که این زمینه را نداشته باشند ممکن است با ارائه که آنها از دست رفته دوره های کارشناسی تکمیل بستری، دستور دارند کافی به زبان انگلیسی. این را می توان با ارائه نتایج خود را در یکی از آزمون های استاندارد زبان انگلیسی است که ما می دانیم (زیر برای جزئیات بیشتر) را نشان داد.

شما همچنین خوش آمدید به همراه نرم افزار خود را می

خلاصه ای از اهداف که در آن شما دلایل خود را برای استفاده به برنامه های پیشنهادی توصیف، مطالعه خود را و احتمالا منافع و برنامه های حرفه ای آینده تحقیق، توصیه نامه ها عنوان اخیر به عنوان ممکن است از اساتید و کارفرمایان که می تواند بر روی موفقیت های حرفه ای اخیر خود و مدارک خود را برای کسب مدرک کارشناسی ارشد در ریاضیات یا علوم کامپیوتر نظر.

دو دور انتخاب وجود دارد هر سال را، از دور زمستان با مهلت ارسال 2016 فوریه 29، و دور بهار با مهلت ارسال 2016 مه 31. کمیته بررسی را به بهترین متقاضیان در هر دور را انتخاب کنید. هدف از این فرایند پذیرش بررسی است که از استخر از متقاضیان آن دسته از افرادی که بهترین قابلیت و سعی و کوشش انتظار می رود از دانشجویان دانشگاه چارلز نشان داده شده است را انتخاب کنید.

هزینه درخواست برای برنامه های کارشناسی ارشد و کارشناسی همه متقاضیان: 20 EUR (حدود 22 $) به ازای هر برنامه. لطفا این پرداخت با کارت اعتباری، به دنبال دستورالعمل داده شده در نرم افزار آنلاین.

شهریه برای برنامه های کارشناسی ارشد و کارشناسی 140 000 CZK (5000 EUR)؛ دانش آموزان از اتحادیه اروپا واجد شرایط برای تخفیف 40 درصد هزینه های متوسط ​​زندگی در محدوده هستند 400 تا 600 EUR حدود 440 $ به $ 660) در هر ماه، از جمله خوابگاه، غذا، حمل و نقل عمومی، و فعالیت های اوقات فراغت است.

مکان ها

پراگ

Address
Charles University
Faculty of Mathematics and Physics
Ke Karlovu 3
Prague 2

121 16 پراگ, پراگ, جمهوری چک