توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه بوهم جنوب

دانشگاه بوهمیا جنوبی موسسه آموزشی و پژوهشی عمومی این نوع دانشگاه است که هشت دانشکده را انتخاب می کند که برنامه های آموزش عالی را ارائه می دهد.

دانشکده علوم

دانشکده علوم در سال 1991 تاسیس شد و تحصیلات کارشناسی، فارغ التحصیل و تحصیلات تکمیلی را در مجموعه ای از رشته های زیست شناسی ارائه می دهد. اکثر برنامه های تحصیلی در چک، اما تعداد دوره ها و برنامه های انگلیسی به طور مداوم افزایش می یابد. نمونه هایی از جمله برنامه های کارشناسی و کارشناسی شیمی شیمی زیستی در حال اجرا بیش از 10 سال و یا ماژول کم محیط زیست در حال اجرا از سال 2011. علاوه بر این، بسیاری از دکترای وجود دارد. دانش آموزان در اکثر گروه های کاری در کل دانشکده کار می کنند. فهرست مطالعات انگلیسی در حال حاضر توسط برنامه جدید استاد محیط زیست آغاز شده در پاییز 2019 گسترش یافته است.

برنامه های کارشناسی سه ساله دانش آموزان را با دانش اساسی لازم برای تحصیلات کارشناسی ارشد یا کار حرفه ای حرفه ای عرضه می کند. دانشجویان از "برنامه زیست شناسی مقدماتی" (آماده سازی برای مطالعات بیشتر در زیست شناسی یا زیست شناسی برای معلمان آینده)، "بیوفیزیک"، "شیمی و شیمی برای معلمان آینده"، "ریاضی کاربردی"، "ریاضیات برای معلمان آینده"، " فیزیک و فیزیک برای معلمان آینده "،" اندازه گیری و تکنولوژی کامپیوتر "و یا از برنامه های حرفه ای جهت گیری -" محیط زیست و مراقبت از محیط زیست "،" تکنیک های آزمایشگاهی بیومدیکال "،" مکاترونیک "و" علوم کاربردی ".

این برنامه ها فقط در زبان چک انجام می شود، هرچند دانش آموزان برای دستیابی به دانش کافی انگلیسی به زبان انگلیسی نیاز دارند تا بتوانند از کتاب های درسی انگلیسی مطالعه کنند. علاوه بر برنامه های تحصیلی انجام شده در چک، دانشکده علوم ارائه می دهد برنامه های لیسانس نخبگان "شیمی بیولوژیکی" و "بیوانفورماتیک" در حال اجرا به زبان انگلیسی. این برنامه های تحصیلی در یک همکاری متقابل دو جانبه بین دانشگاه یوهانس کپلر در لینز (اتریش) و دانشکده علوم دانشگاه بوهمیا جنوبی در České Budějovice انجام می شود.

برنامه های کارشناسی ارشد برای هر دانش آموزی که با موفقیت یک برنامه کارشناسی را در زیست شناسی یا زمینه های مرتبط در هر دانشگاه به پایان رسانده است، باز است. متقاضیان به صورت رقابتی پذیرفته می شوند، بسته به نتایج آنها در آزمون پذیرش. آنها ممکن است در زمینه های مختلف تحصیلی وارد شوند - "علوم کاربردی"، "شیمی بیولوژیک"، "بیوفیزیک"، "گیاه شناسی"، "زیست شناسی بالینی"، "محیط زیست"، "بیولوژی تجربی"، "شیمی محیط زیست"، "انگل شناسی"، "زیست شناسی "یا" اندازه گیری های فیزیکی و مدل سازی ". از سال 2008 نیز امکان مطالعه برنامه های تحصیلی فردی در ترکیبات ارائه شده برای دوره های دو دوره آموزشی و آموزش معلمان فراهم شده است. اکثر این برنامه ها فقط در چک انجام می شود، اما برخی نیز به زبان انگلیسی و تعداد نسخه های انگلیسی انتظار می رود که افزایش یابد.

دانش آموزان در زمینه تخصصی خود دانش نظری بیشتری به دست می آورند و همچنین یک پایان نامه دیپلم را ارائه می دهند که باید مقاله ای را در یک مجله معتبر بین المللی علمی منتشر شود. با توجه به افزایش علاقه به برنامه های تبادل دانش آموزان (مانند سقراط / اراسموس) در اروپا و یا حتی بیشتر، برنامه ها مجموعه ای از دوره های نیمه سال را با تعدادی از موضوعات مرتبط به دانش آموزان خارجی ارائه می کنند.

سطح دکترا ممکن است برای دانشجویان خارجی مورد توجه خاص باشد. زمینه های تحصیلات دکترا در جدول زیر نشان داده شده است و جزئیات بیشتر در مورد برنامه های فردی در صفحات ذکر شده ارائه شده است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی
  • کشور چک

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

University of South Bohemia – Faculty of Science

این برنامه یک مدول اکولوژیکی کمی معیوب توسط پروفسور را گسترش می دهد. Jan Lepš، در حال اجرا از سال 2011 است. ... [+]

این برنامه یک مدول اکولوژیکی کمی معیوب توسط پروفسور را گسترش می دهد. Jan Lepš، در حال اجرا از سال 2011 است.

دانش آموزان در تحقیقات زیست شناسی مدرن آموزش خواهند یافت. این دوره ها بر تئوری و تجزیه و تحلیل اکولوژیکی و تفسیر داده های اکولوژیکی با استفاده از رویکردهای محاسباتی مدرن متمرکز شده است. حجم کاری حدود پنج دوره در هر ترم است.

تاکید قوی بر روی تحقیقات خود دانش آموزان گذاشته شده است؛ تقریبا نیمی از اعتبارات برای یک پروژه تحقیقاتی که در طول دو سال تحصیلی انجام می شود، اعطا می شود و بر اساس پایاننامه کارشناسی ارشد خواهد بود. بهترین پروژه ها به احتمال زیاد توسط دانش آموز به عنوان اولین نویسنده منتشر خواهد شد. استادان و استادان کارشناسی ارشد پژوهش های با کیفیت بالا را رهبری می کنند، اغلب در همکاری نزدیک با مرکز زیست شناسی آکادمی علوم چک.... [-]

جمهوری چک Ceske Budejovice
فوریه 2020
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
درخواست اطلاعات رایگان از
University of South Bohemia – Faculty of Science