توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مأموریت دانشکده امور مالی و حسابداری، ارائه آموزش دانشگاهی در برنامه های تحصیلی معتبر است که در بالاترین سطوح ممکن تدریس می شود، تحقیق علمی را انجام می دهد و روال ها و روش های مربوط به اشاعه اساتید را در رشته های معتبر تدوین می کند.

دانشکده دارایی و حسابداری در تاریخ 1 ژوئیه 1991 به علت تغییرات سازمانی در دانشگاه اقتصاد، پراگ (VSE) در طول تغییرات سیاسی پس از انقلاب 1989 ایجاد شد. این بر مبنای سنت دانشکده های امور مالی، حسابداری و آموزش و پرورش مطالعات اقتصادی ساخته شده است که (از جمله دوره های تحصیلات خود)، مرکز حوزه دانشگاه از زمان تأسیس آن در سال 1953 بوده و همچنان در سراسر آن بیش از شصت سال از وجود.

دانشکده دارایی و حسابداری تازه تاسیس شده از ابتدا توسط تیم قوی و پایدار متخصصان علمی و آموزشی حمایت شده است که با ترکیبی از رویکرد سنتی به سمت آموزش اقتصادی و برنامه های دقیق برنامه ریزی شده موفق به کسب مزیت رقابتی شده است که نگهداری می شود تا این تاریخ این تیم باقی مانده از زمان ایجاد آن با دانشکده همکاری کرده است و گروهی از متخصصان برجسته از حوزه علمی و زمینه های خارجی مانند شرکت ها و نهادهای دولتی را تشکیل داده است که به طور قابل توجهی در تغییرات پس از انقلاب در جامعه چکی شرکت داشتند.

با تشکر از این صورت فلکی غیر معمول، دانشکده یکی از بالاترین دانشکده های اقتصادی در جمهوری چک بود و در حال حاضر این موقعیت معتبر را در دست دارد. دانشکده امور مالی و حسابداری سه سطح (کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا) از مطالعات در زبان چک را ارائه می دهد.

از سال 2015، دانشکده افتخار دارد که بتواند سطح تحصیلات تکمیلی و دکتری را به طور کامل به زبان انگلیسی ارائه دهد. دو سال استاد برنامه در امور مالی و حسابداری (MIFA) و سه سال تحصیل در رشته های مالی یا حسابداری و مدیریت مالی شرکت. این واقعیت، اثبات دیگری از رویکرد مدرن دانشکده و تلاش برای ارائه دانش آموزانش چیزی بیشتر است که برای حرفه شان ارزشمند است.

کیفیت بالای دانشکده در رده بندی مستمر نظرسنجی ها و نظرسنجی هایی که توسط متخصصان، روزنامه نگاران و دانشجویان قرار می گیرد ، منعکس می شود . بخش دیگر کیفیت اثبات شده دانشکده در دانش آموزان فارغ التحصیل می باشد.

شغل های موفقیت آمیز آنها در بانک ها، حسابرسان و شرکت های مشاوره ای، شرکت های تولیدی و تجاری، از جمله موسسات دولتی و همچنین در بخش غیر انتفاعی، برای خود صحبت می کنند. هنگام ارزیابی آمار سالانه میزان موفقیت شغلی فارغ التحصیلان، اعضای هیات علمی ما در موقعیت های پیشرو هستند که تقریبا یک درصد از نرخ بیکاری فارغ التحصیلان آن است. کیفیت آن نیز یک جنبه مهم است، وقتی که به کارکنان دانشگاهی دانشکده مربوط می شود، با توجه به عملکرد آکادمیک، فعالیت های انتشارات علمی - تحقیقاتی که هر دو توسط هیئت علمی پشتیبانی می شوند.

دانشکده در این زمینه دارای امتیاز در سازماندهی کنفرانس های تخصصی و انتشار مجلات علمی و همکاری با چندین حرفه ای خارجی است که در فعالیت های ذکر شده در بالا قرار دارند و همچنین در سمت های شورای علمی دانشکده قرار دارند. با تشکر از این، هیات علمی قادر به نگهداری از جدیدترین اطلاعات از تجربه زندگی واقعی و اتصال آنها به ویژگی های مطالعه و تحقیقاتی است که از سطح بالایی از آکادمیک و دانش روزمره استفاده می کنند. فعالیت های بین المللی دانشکده نه تنها ارائه یک برنامه کارشناسی ارشد و دکترا را به زبان انگلیسی می کند، بلکه دانش آموز فرصت منحصر به فرد برای تحصیل در خارج از کشور را نیز با کمک برنامه هایی مانند اراسموس یا تجارتی در خارج از کشور تجربه می کند.

دستاوردهای دانشکده که از طریق وجود آن به دست آمد، الزام آور بوده و نیاز به تلاش قابل توجهی برای ادامه و توسعه بیشتر خواهند داشت. من به شدت بر این باور هستم که دانشکده به اندازه کافی مجهز است و انگیزه ای برای دستیابی به این هدف دارد و همچنان به عنوان یک موسسه آموزشی شناخته شده به نظر می رسد که دیدگاه های حرفه ای آن مورد احترام قرار گرفته و فارغ التحصیلان آن ها کیفیت خود را در عمل به طور کامل اعمال خواهند کرد.

اسناد Ing لدیسلاو Mejzlík، Ph.D.
رئیس دانشکده امور مالی و حسابداری
برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

University of Economics Prague - Faculty of Finance and Accounting

ایده اصلی برنامه MIFA برای ارائه یک برنامه با کیفیت بالا برای تمام دانش آموزانی بود که آینده خود را در امور مالی و حسابداری می دیدند. این یک چشم انداز بود که فرصتی استثنا ... [+]

ساختار برنامه MIFA:ترم اول (30 اعتبار):حسابداری متوسط: اصول پذیرفته شده (6 اعتبار)مدیریت عملکرد (6 واحد)امور مالی بین المللی (6 واحد)اقتصاد دوم (6 اعتبار)دارایی های شرکت (6 واحد)دوم ترم (30 اعتبار):مشتقات مالی (6 اعتبار)درک شاخص های اقتصادی و اجتماعی (3 اعتبار)مالیات در اتحادیه اروپا و اتحادیه اروپا (6 اعتبار)ارزیابی کسب و کار (6 واحد)اخلاق تجاری (6 واحد)یک دوره انتخابی (3 واحد)ترم سوم (30 اعتبار):دوره ها... [-]
جمهوری چک Prague
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی