توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کشف دانشگاه هارده کرولو

دانشگاه هارده کرولاو

دیدار با محیط پویا و جوانان دانشگاه هادس کراولو - موسسه ای که در سال 1959 تأسیس شد و نام خود را از سال 2000 به ارمغان آورده است. در حال حاضر، Alma Mater از بیش از 7300 دانشجو، دانشگاه هادس کراولو فراهم می کند آموزش عالی با کیفیت بالا در محدوده وسیعی از زمینه های تحصیل که شامل علوم اجتماعی، علوم انسانی، مطالعات آموزشی، علوم طبیعی، مطالعات اقتصاد و فناوری اطلاعات می شود. تعداد زیادی از برنامه های ارسال شده به دانشگاه هر سال نشان می دهد تقاضای بالا برای مطالعات در دانشگاه، و آن را تایید نام عالی خود را.

دانشگاه هادس کراولو یک نهاد پر جنب و جوش است و توسعه مداوم آن در فعالیت های علمی و ساختمانی منعکس شده است: دانش آموزان و مؤسسات جدید ایجاد می شوند، برنامه های جدید تحصیلی مورد تأیید قرار می گیرند و ساختمان دانشگاه دانشگاه پیشرفت بی وقفه دارد. محوطه دانشگاه به راحتی در مرکز شهر واقع شده است و در حال پیاده روی از ساختمان های دانشگاهی دیگر، کتابخانه آموزشی و علمی و شهر قدیمی است.

فارغ التحصیلان

دانشگاه هادس کراولو متخصصین واجد شرایط را که در بازار کار محلی و همچنین در خارج از کشور موفق هستند، آماده می کند. در سال 2010، دانشگاه مکمل برچسب دیپلم دریافت کرد، گواهی صادر شده توسط کمیسیون اروپا تایید کرد که دانشگاه با تمام استانداردهای موسسات آموزش عالی عالی رتبه اروپا موافقت می کند. این سند به طور خودکار به تمام فارغ التحصیلان داده می شود، و این امر اطمینان در سراسر جهان از دیپلم از دانشگاه Hradec Králové تضمین می کند.

این دانشگاه شامل چهار بخش است: دانشکده تربیت، دانشکده اطلاعات و مدیریت، دانشکده فلسفه و دانشکده علوم.

دانشکده فیزیولوژی

university building

دانشکده فلسفه UHK برنامه های تحصیلات تکمیلی، کارشناسی ارشد و دکتری را در زبان چک به صورت تمام وقت و در چندین رشته تحصیلی، یک شغل نیمه وقت مطالعه می کند. این آموزش در زمینه های تاریخ، باستان شناسی، علم بایگانی، علوم سیاسی (با تخصص در مناطق آفریقا و آمریکای لاتین در برنامه های تحصیلات تکمیلی و دکترا)، جامعه شناسی، فلسفه و چندین رشته مطالعات بین رشته ای (متمرکز بر اطلاع رسانی و چند رسانه ای در علم بایگانی و باستان شناسی).

دانش آموزان هیئت علمی می توانند از تماس با دانشگاه های خارجی بهره مند شوند و بخشی از تحصیلات خود را در خارج از کشور در یکی از موسسات شریک زندگی در سراسر جهان انجام دهند. دانشکدۀ فلسفه در زمینه تاریخ و علوم اجتماعی برای دانشجویان برنامه های آموزشی در دانشکده آموزش می دهد. فارغ التحصیلان دانشکده دانش ابتدایی را در علوم انسانی و علوم اجتماعی به دست می آورند و طیف گسترده ای از فرصت های شغلی را در نهادهای دولتی، سازمان های غیر دولتی، آژانس های تجاری، رسانه ها یا تحقیق و توسعه می یابند.

دانشکده فلسفه همچنین برنامه های تحصیلات تکمیلی و کارشناسی ارشد و دکتری را به زبان انگلیسی، یعنی برنامه کارشناسی ارشد مطالعات اروپای مرکزی و دو برنامه مطالعاتی دکترای علوم آمریکای لاتین و مطالعات آفریقا ارائه می دهد. به غیر از این برنامه های تحصیلی، یک دوره آمادگی در مورد زبان چک و آموزش تخصصی تخصصی برای دانشجویان بین المللی ارائه می دهد.

اطلاعات مفید

سال تحصیلی به 2 ترم تبدیل شده است. ترم زمستان معمولا هفته سوم ماه سپتامبر شروع می شود و در ماه دسامبر به پایان می رسد؛ ترم تابستان در ماه فوریه آغاز می شود و در ماه جولای به پایان می رسد. ترم همیشه یک دوره 6 هفته ای امتحانات دنبال می شود.

دانشگاه ما به خوبی سیستم دوستی ایجاد کرده است. مأموریت سیستم ESN Buddy HK برای کمک به ادغام اراسموس و دیگر دانشجویان خارجی به محیط محلی است.

دانش آموزان دانشگاه هادس کراولو با خوابگاه در خوابگاه دانشگاه پالاچوا ارائه می شوند.

VISA (شهروندان غیر اتحادیه اروپا): شهروندان خارجی که مورد نیاز ویزا هستند، مجبور به درخواست ویزا هستند تا قبل از ورود به جمهوری چک در سفارت مجاز چک. ویزا برای شهروندان اتحادیه اروپا لازم نیست. برای دریافت ویزا می توانید 2 ماه طول بکشد، پس فراموش نکنید که در زمان درخواست اعمال شود!

مجوز اقامت برای تحصیل برای تمام دانش آموزان خارجی که بیش از 90 روز در این محل اقامت دارند اجباری است. کشورهای غیر اتحادیه اروپا: برای دانش آموزان کشورهای غیر اتحادیه اروپا مجوز اقامت / روادید قبل از ورود به جمهوری چک لازم است - مهم نیست که چه مدت آنها اینجا مطالعه خواهند کرد. دانش آموزان باید برای اجازه اقامت موقت در سفارت، کنسولگری یا دیپلم چک در خانه یا نزدیکترین کشور درخواست دهند. دفاتر بین المللی در دانشکده های مربوطه کمک به دانشجویان خارجی می کنند.

چرا مطالعه در جمهوری چک؟

از آنجا که آموزش های رایگان در دانشگاه های عمومی ارائه می دهد! آموزش و پرورش در جمهوری چک مزیت قابل توجهی دارد - برای کسانی که مایل به گرفتن دیپلم از دانشگاه در چک هستند، برای کسانی که در زبان چک زبان می گیرند، رایگان است.

به دلیل کیفیت بالای آموزش و پرورش. امروز دیپلم از دانشگاه های چک در سراسر جهان، همراه با انگلیسی و آمریکایی، در همه کشورهای اتحادیه اروپا به رسمیت شناخته شده است.

به دلیل توانایی سفر در سراسر اتحادیه اروپا. جمهوری چک عضو اتحادیه اروپا است و در سال 2007 به منطقه شنگن ملحق شده است، که به دانشجویان اجازه می دهد تا بدون ویزا به همه کشورهای عضو شنگن سفر کنند.

به خاطر چشم انداز موفقیت حرفه ای! دانشجویان خارجی پس از فارغ التحصیلی می توانند در جامعه چک یا اروپایی و همچنین در موسسات و شرکت های خصوصی به همان اندازه به عنوان شهروندان چک کار کنند.

به دلیل کیفیت بالای زندگی اروپا و قیمت های پایین. به دلیل باز بودن سیاسی و اقتصادی آن، جمهوری چک امروز یکی از کشورهای پیشرفته ترین اروپای مرکزی است. استاندارد زندگی با اروپای غربی قابل مقایسه است، اما قیمت مواد غذایی، محل اقامت و کالاها بسیار پایین است.

سازگاری سریع دانشجویان ما در محیط چک. امروز جمهوری چک یک کشور چند فرهنگی و باز است که اکثریت شهروندان می توانند حداقل انگلیسی صحبت کنند.
برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

University of Hradec Králové, Philosophical Faculty

هدف این برنامه، آماده ساختن متخصصان واجد شرایط در زمینه فلسفه معاصر با تمرکز بر فلسفه در علوم اجتماعی است. فلسفه به عنوان یک رشته جداگانه نیست بلکه به عنوان یک نظم در گفت ... [+]

تحصیلات: فارغ التحصیل (کارشناسی ارشد)مدت زمان: 2 سال (4 ترم)فرم: تمام وقتزبان انگلیسیمصرف: سپتامبر / فوریههزینه تحصیل: € 1500 / ترمبورس تحصیلی: در دسترس استمهلت درخواست: 30 آوریل / 31 اکتبرمحل: سرادکرولو، جمهوری چک، اتحادیه اروپابررسی اجمالی

هدف این برنامه، آماده ساختن متخصصان واجد شرایط در زمینه فلسفه معاصر با تمرکز بر فلسفه در علوم اجتماعی است.

فلسفه به عنوان یک رشته جداگانه در نظر گرفته نمی شود، بلکه به عنوان یک رشته در گفتگو با یافته های علوم اجتماعی (و برخی علوم طبیعی)، به ویژه جامعه شناسی، انسان شناسی فرهنگی و اجتماعی، علوم سیاسی، علوم شناختی و غیره... [-]

جمهوری چک Hradec Kralove
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی ارشد(MA)

University of Hradec Králové, Philosophical Faculty

برنامه کارشناسی ارشد برای دانش آموزانی که دارای مدرک لیسانس هستند طراحی شده است. این مطالعه به عنوان یک مروری چندفرهنگی از علوم انسانی و علوم اجتماعی است که در آن مرکزی ا ... [+]

دانشکده فلسفه دانشگاه هادس کراولو مدرک کارشناسی ارشد را ارائه می دهد که ممکن است در تمام طول تحصیل ادامه یابد. برنامه کارشناسی ارشد برای دانش آموزانی که مدرک لیسانس را کسب کرده اند طراحی شده است. این مطالعه به عنوان یک مروری چندفرهنگی از علوم انسانی و علوم اجتماعی طراحی شده است، که در آن مرکز مرکزی در یک زمینه وسیع مشخص شده است.

محتویات مطالعه

مطالعات بین رشته ای در حوزه علوم انسانی و علوم انسانی.اروپای مرکزی در یک موضوع وسیع تر، به ویژه تاریخی-سیاسی و اجتماعی-اقتصادی درک شده و مورد مطالعه قرار گرفته است.دوره های چک، لهستانی و آلمانی به عنوان بخشی از مطالعات ارائه می شود.فارغ التحصیل رشته مطالعات مطالعات اروپای مرکزی، اطلاعات دقیق از واقعیت اروپای مرکزی، به ویژه در زمینه تاریخ، سیاست، فرهنگ، جامعه و اقتصاد اروپا می دهد.فارغ التحصیلان توانایی تجزیه و تحلیل رویدادهای اجتماعی، اقتصادی و سیاسی فعلی در این منطقه و همچنین در کشورهای مستقل اروپایی را فراهم می کنند.... [-]
جمهوری چک Hradec Kralove
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Hradec Králové, Philosophical Faculty

هدف اصلی برنامه کارشناسی ارشد، آماده سازی دانش آموزان برای حل شرایط زندگی پیچیده افراد، خانواده ها، گروه ها و جوامع در محیط اجتماعی خود است. ... [+]

موسسه کارهای اجتماعی مدرک کارشناسی ارشد در کار اجتماعی را ارائه می دهد.

هدف اصلی برنامه کارشناسی ارشد، آماده سازی دانش آموزان برای حل شرایط زندگی پیچیده افراد، خانواده ها، گروه ها و جوامع در محیط اجتماعی خود است. این برنامه دانش آموزان را با دانش مدیریت و هماهنگی، و همچنین مهارت بازتاب عوامل داخلی و خارجی عملکرد اجتماعی و توانایی حل معضلات در حال ظهور، آموزش خواهد داد. بر اساس دیپلم مکمل برچسب، درجه در بازار اتحادیه اروپا به رسمیت شناخته شده است، که در آن فارغ التحصیلان می توانند استخدام در خدمات اجتماعی و عمومی پیدا کنید.... [-]

جمهوری چک Hradec Kralove
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Location address
University of Hradec Králové – Philosophical Faculty
Náměstí Svobody 331
(building B)

Hradec Kralove, منطقه Hradec Králové, 50003 CZ
Social Media