Silesian University - School of Business Administration

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدرسه مدیریت بازرگانی (SU SBA) واقع در Karvina از لحاظ تاریخی، قدیمی ترین بخش دانشگاه سیلزی است. ساختمان مدرن مدرسه فضایی دلپذیر برای دانش آموزان خود ارائه می دهد. دانشکده دارای حدود 2000 دانشجو ثبت شده (200 نفر از آنها در خارج از کشور) و 80 معلم است. این مدرسه به سمت آموزش کارشناسان در رشته های اقتصادی، مالی، اجتماعی، اداری و مطالعات کامپیوتری هدایت می شود.

115933_115837_8.jpeg

دانشگاه

دانشگاه سیلسی یکی از جوانترین دانشگاه های جمهوری چک است که در سال 1991 تأسیس شده است. در حال حاضر ، دانشگاه سیلسی در Opava دارای سه دانشکده است: "دانشکده فلسفه و علوم در اوپاوا ، دانشکده مدیریت بازرگانی در کاروینا ، دانشکده عمومی. سیاست در Opava "و موسسه ریاضیات در Opava. در پردیس دانشگاه سیلسیس ، متخصصان آکادمیک آینده برای زندگی حرفه ای یا علمی در زمینه های اقتصادی ، مالی ، بازاریابی ، تاریخ ، فیزیک ، ریاضیات ، ادبیات ، زبان ، معده ، معده ، مراقبت های بهداشتی ، چندرسانه ای و هنری آماده می شوند. دانشکده ها چندین ده برنامه کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا ارائه می دهند که همگی مطابق با استاندارد سیستم انتقال اعتبار و تجمع اعتبار اروپا (ECTS) هستند. تدریس توسط شبکه ای از متخصصان حرفه ای و استادان مهمان پشتیبانی می شود.

دانشکده

مدرسه بازرگانی در Karviná (SU SBA) یکی از دانشکده های دانشگاه سیلزی Opava در جمهوری چک است. مکان های مدرن و امکانات SU SBA فضایی دلپذیر را برای همه 2000 دانش آموز و 80 عضو هیات علمی ارائه می دهد. SBA SBA ارائه دوره های کارشناسی 3 ساله، برنامه های کارشناسی 2 ساله و یک برنامه 4 ساله دکترای خود را ارائه می دهد. رشته های تحصیلی شامل اقتصاد و مدیریت کسب و کار، بانکداری، مدیریت اجتماعی، اقتصاد و اداره دولتی، حسابداری و مالیات، مدیریت هتل و گردشگری، و مدیریت اطلاعاتی است. به منظور ارائه بهترین شرایط برای دانش آموزان، SU SBA تمرکز بر تحقیقات و علم، همکاری با شرکت ها و بین المللی شدن است. شهر کاروینا با 60،000 ساکن آن مکان خوبی برای لذت بردن از وقت شماست. در نزدیکی سومین شهر بزرگ در کشور اوستراوا، نزدیک مرزهای لهستان و اسلواکی، و همچنین کوه های کوهستانی در کوه های بسکی، قرار دارد.

115936_115836_3.jpeg

محوطه دانشگاه

خوابگاه

محوطه دانشگاه ما بهترین ها را از هر دو جهان، تحصیل و زندگی اجتماعی ارائه می دهد. برای تحصیل شما می توانید از کتابخانه دانشگاه مدرن و بسیاری از باشگاه های مطالعه بهره مند شوید. زندگی اجتماعی شما به لطف راه های مختلفی برای دیدار با مردم و لذت بردن از زمان خود با هم می تواند غنی باشد. شما می توانید ورزش های مختلف را در محوطه دانشگاه خود انجام دهید، آیا دوست دارید که در حال اجرا، بازی کردن در بازی های توپ یا ضربه زدن به ورزشگاه باشید. ما حتی لیگ های ورزشی برای انواع رقابتی داریم. بعد از آن یک وعده غذا بخورید؟ ما شما را با رستوران و دانشجویان خود ببندید. مثل بازی کردن؟ اتاق های بازی ما را ببینید البته، بعضی از مکان های آرام و آرام برای دوستان و همسایگان هم در فضای باز و هم در فضای باز وجود دارد.

محل اقامت

دانشجویان می توانند اتاق های دو نفره خود را که به طور کامل مجهز به مبلمان، اینترنت، بالش و پتو (ملحفه نیز در دسترس هستند و به طور مرتب تغییر می کنند) اجاره می کنند، تنها حوله های حمام تامین نمی شوند. هر دو اتاق حمام و توالت را به اشتراک می گذارند. آشپزخانه مشترک با ظروف، یخچال، اجاق مایکروویو و اجاق گاز مجهز است. پذیرش 24 ساعته باز است.

کتابخانه و امکانات کامپیوتری

کتابخانه دانشگاه در محوطه دانشگاه قرار دارد و دارای هنر است و ده ها هزار منبع آن، بسیاری از کتاب ها دیجیتالی شده اند، دانش آموزان می توانند از اتاق خواندن، دسترسی به اینترنت، کلاس کامپیوتر چند رسانه ای و ماشین کپی چند منظوره استفاده کنند. تمام ساختمانها و محوطه دانشگاه با استفاده از شبکه Wi-Fi رایگان پوشش داده می شود. تمام ساختمان های ما نیز دارای کلاس های کامپیوتری هستند که می توانند در هر زمان توسط دانشجویان ما آزادانه مورد استفاده قرار گیرند.

115931_115842_10.jpeg

مطالعه در کاروینا

یک شهر صنعتی پیشین در دره زیبا رودخانه اولش و در شمال شمال بشویید. این شهر واقع در 18 کیلومتری شرق اورستوا، سومین شهر بزرگ جمهوری چک است. بخشی از مرز شمالی کاروینا نیز مرز ملی با لهستان است.

حتی اگر در نگاه اول ممکن است به نظر نرسد، این شهر صنعتی نیز با تاریخ فرهنگی و اجتماعی غنی است. این شهر طی بیش از هفت قرن به توسعه پیچیده و چند بعدی ادامه داده است.

در گذشته، اهمیت شهر به دلیل موقعیت استراتژیک آن در مسیر تجاری که از مجارستان به مناطق بالتیک بود، تعیین شد. این شهر را مرکز تجاری، اقتصادی و فرهنگی کل منطقه قرار داده است. کشف زغال سنگ در نیمه دوم قرن هجدهم، این عامل بود که به طور قابل توجهی بر توسعه بعدی شهر تاثیر گذاشت. به رغم این واقعیت که شهر ما متعلق به مناطق با غلظت متراکم صنعت، بخش تجاری و گردشگری در سال های گذشته تقویت شده است.

اطراف Karvina انواع مختلفی برای لذت بردن از زندگی خود، مانند Beskydy و کوه Jeseníky با جنگل های بزرگ، Těrlicko دریاچه ها و Žermanice برای برخی از سرگرمی تابستان، مراکز خرید در Ostrava و خیابان Stodolní با بیش از 100 بار است.

115932_115838_4.jpeg

مکان ها

کاروینا

Address
Silesian University in Opava
School of Business Administration in Karviná
Univerzitní nám. 1934/3

73340 کاروینا, منطقه موراویان-سیلزی, جمهوری چک