Metropolitan University Prague

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه متروپولیتن پراگ (MUP) در میان قدیمی ترین و بزرگترین دانشگاه های خصوصی در جمهوری چک. جریان ورود مستمر متقاضیان علاقه مند به تحصیل در دانشگاه متروپولیتن پراگ گواه شهرت خود را از یک موسسه آموزشی برای اولین بار نرخ. MUP آموزش به حدود 5000 دانش آموز فراهم می کند. از زمان تأسیس آن در سال 2001، این دانشگاه ارائه می دهد برنامه های آموزشی در زمینه روابط بین المللی ارضی، تخصص حقوقی و روابط اقتصادی بین المللی در هر دو تمام وقت و پاره وقت اشکال مطالعه در چک و همچنین انگلیسی. MUP عمل در پراگ و در سه مراکز منطقه ای در پیلسن، لیبرتس، و هاردک کارلوف.

مطالعه برنامه ها و Specialisations

دانشگاه متروپولیتن پراگ فراهم می کند آموزش و پرورش در دوره کارشناسی، کارشناسی ارشد، و برنامه های دکترا درجه. MUP نیز پیاده سازی دوره های فشرده از چک و انگلیسی به عنوان زبان دوم در چارچوب برنامه یادگیری مادام العمر.

فعالیت Scitientific

دانشگاه متروپولیتن پراگ همچنان به گسترش فعالیت های تحقیقاتی خود را برای اطمینان از افزایش مداوم در کیفیت آموزش. MUP فراهم می کند یک پلت فرم برای مراکز تحقیقاتی که برگزاری کنفرانس های متعدد و سمینارهای تخصصی در هر سال. مراکز تحقیقاتی در تلاش برای شامل دانش آموزان در تمام فعالیت های تحقیقاتی خود را.


مراکز زیر را در MUP کار: مرکز مطالعات خاورمیانه (CME ها)، موسسه حمایت قانونی از مالکیت صنعتی (UPOPV)، مرکز مطالعات امنیت (C4SS)، ایبرو آمریکا مرکز (IAC)، مرکز مطالعات روابط بین الملل اقتصادی (CMEV)، موسسه رسانه (IPM)، و غیره

همکاری های بین المللی

با توجه به میزان همکاری بین المللی، دانشگاه متروپولیتن پراگ در بین دانشگاه های خصوصی پیشرو در جمهوری چک. در اروپا در چارچوب برنامه + اراسموس و همچنین در آسیا، Nothern آفریقا، و در امریکا - - MUP شبکه ای از بیش از 180 دانشگاه های همکار برقرار برای اجرای فعالیت های بین المللی خود را.

مکان ها

پراگ

Address
MUP Strašnice Building
University Headquarters
Metropolitan University Prague
Dubečská 900/10

100 31 پراگ, پراگ, جمهوری چک