Faculty of Pharmacy - University Of Veterinary And Pharmaceutical Sciences Brno

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه

دانشکده فارماسي بخشي از دانشگاه ماساريك در برنو در اول ژوئيه سال 2020 مي باشد.

دومین دانشگاه قدیمی جمهوری چک در سال 1919 تأسیس شد. تاکنون این یکی از بهترین مراکز شناخته شده تعالی تحقیقات ، آموزش و پشتیبانی دانشجویان در اروپا است.

از آنجا که دانشکده داروسازی پیش از این بین سالهای 1952 تا 1960 جزئی از دانشگاه ماساریک بود ، به طور رسمی به ششمین دانشکده قدیمی این دانشگاه تبدیل خواهد شد.

Pavilion of Pharmacy II

مطالعه داروخانه در برنو

فارغ التحصیلی از دانشکده داروسازی دانش آموزان را قادر می سازد تا بیش از فقط کار در داروخانه انجام دهند! دانشجویان پس از فارغ التحصیلی آماده هستند تا در زمینه داروسازی بالینی، داروخانه بیمارستان، سم شناسی، بیوشیمی، میکروب شناسی، تحقیقات، دانشگاه، داروخانه صنعتی، آزمایشات بالینی، امور تنظیمی، داروسازی، حقوق ثبت اختراع و بسیاری دیگر آماده شوند .

برنامه استاندارد کارشناسی ارشد در فارماکولوژی پنج سال طول می کشد و بر اساس یک سیستم اعتباری است. این دانشکده عضو انجمن دانشکده های داروسازی اروپا است و فارغ التحصیلان آن همه شرایط را برای حرفه ای مطابق با دستورالعمل اتحادیه اروپا 2005/36 / EC ملاقات می کنند، بنابراین پس از فارغ التحصیلی، کشورهای اروپایی را آسان می کند. در دو سال اول، دانشجویان دانش خود را از مقاطع ابتدایی طبیعی و پزشکی تجدید و گسترش می دهند تا سطح مورد نیاز برای درک موضوعات خاص از زمینه داروسازی. دانش آموزان در سخنرانی ها، سمینارها، کلاس های آزمایشگاهی عملی شرکت می کنند و در برنامه های کاربردی داروخانه ای شرکت می کنند. در طول سال های پس از مطالعه، آنها در پایان نامه خود کار می کنند. این برنامه با دفاع از پایان نامه و گرفتن امتحان نهایی کشور پایان می یابد. سپس دانش آموزان مدرک فوق لیسانس را دریافت می کنند (اختصار Mgr.).

بعدها فارغ التحصیلان مدرک کارشناسی ارشد می توانند برای یک امتحان عمومی کامل از جمله دفاع پیشرفته دفاع کنند. پس از گذراندن آنها درجه دکترا داروسازی (اختصار PharmDr.) اهدا می شود.

فارغ التحصیلان می توانند برای دوره های تحصیلات تکمیلی در پنج شعبه معتبر داروخانه اعمال نمایند. پس از دفاع از پایان نامه خود و گذراندن امتحان نهایی دولت آنها به درجه دکترا اهدا می شود.

Students in the Microbiology and molecular biotechnology laboratories

زندگی دانشجویان در برنو

همه می دانند که مطالعات نه تنها در مورد تحصیل، بلکه در مورد تجربیات، دوستی و زمان کافی در دانشگاه نیز صادق است. پس ما برای حمایت از زندگی دانشجویان چه کار میکنیم؟

خوابگاه تنها در فاصلهی کوتاهی از محله آرام است و در ساختمان تاریخی میراث فرهنگی جمهوری چک قرار دارد - خوابگاه کوئینک. دانش آموزان می توانند از انواع مختلفی از اتاق ها استفاده کنند - تک، دو یا سه گانه. اتاق ها در حدود 120 € در هر ماه هزینه می کنند. خوابگاه مجهز به اتاق مطالعه، اتاق لباسشویی با ماشین لباسشویی و خشک کن، سونا، اتاق تنیس روی میز، زمین های ورزشی و در کنار سبز و جنگل های نزدیک قرار گرفته است.

Kounic's Student Dormitory

پردیس دانشکده شامل بسیاری از امکانات دانشجویی از جمله کتابخانه های بزرگ ، اتاقهای مطالعه و رایانه ، غذاخوری ، کافه تریا ، سالن بدنسازی ، پارک برای استراحت ، کلینیک حیوانات ، پزشکانی مانند پزشک عمومی ، ایمونولوژیست ، پنومولوژی و متخصص زنان است. بنابراین ، دانش آموزان در محوطه دانشگاه نه تنها به شلوغی ، بلکه برای استراحت و ملاقات هم تمرکز می کنند.

برای آسانتر کردن زندگی دانش آموزان ، اتحادیه دانشجویان داروسازی با شروع استقبال از دانشجویان و کمک به دور زدن ، بسیاری از برنامه ها را برگزار می کند ، از طریق سازماندهی فعالیت های مختلفی از جمله آموزش مهارت های نرم ، کمپین های بهداشت عمومی ، مهمانی دانشجویان ، توپ دانشکده ، اتحادیه دانشجویان داروسازی بخشی از اتحادیه دانشجویان دانشجویان داروسازی اروپا و فدراسیون بین المللی دانشجویان داروسازی است که به دانشجویان ما این امکان را می دهد که دوره های کارآموزی را در سرتاسر جهان انجام دهند ، در کنگره های اروپایی و بین المللی شرکت کنند ، از دوستان بین المللی و آگاهی بین فرهنگی استفاده کنند. بسیاری از دانشجویان همچنین در برنامه Erasmus + شرکت می کنند و برای یک ترم یا یک سال در خارج از کشور تحصیل می کنند. دانشجویان ورودی Erasmus همچنین تنوع فرهنگی را بسیار گسترده می کنند که به فضای عالی اینجا در محوطه دانشگاه کمک می کند.

مکان ها

برنو

Address
Faculty of Pharmacy
University of Veterinary and Pharmaceutical Sciences Brno
Palackeho trida 1946/1
612 42 Brno

612 42 برنو, منطقه موراویای جنوبی, جمهوری چک

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: