Faculty of Pharmacy - University Of Veterinary And Pharmaceutical Sciences Brno

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه

دانشگاه علوم دامپزشکی و داروسازی برنو در تاریخ 12 دسامبر 1918 به عنوان اولین دانشگاه ای که پس از ایجاد جمهوری چکوسلواکی تشکیل شد، تاسیس شد. این در حوزههایی قرار گرفته بود که بعدها یک سربازخانه سواره نظام و یک مدرسه آموزش والیتی بود. از زمان آغاز آن، دانشگاه به عنوان یک دانشگاه متمرکز بر دامپزشکی و بهداشت دامپزشکی توسعه یافت. در سال 1991، یک دانشکده سوم اضافه شد - دانشکده داروسازی.Pavilion of Pharmacy II

مطالعه داروخانه در برنو

فارغ التحصیلی از دانشکده داروسازی دانش آموزان را قادر می سازد تا بیش از فقط کار در داروخانه انجام دهند! دانشجویان پس از فارغ التحصیلی آماده هستند تا در زمینه داروسازی بالینی، داروخانه بیمارستان، سم شناسی، بیوشیمی، میکروب شناسی، تحقیقات، دانشگاه، داروخانه صنعتی، آزمایشات بالینی، امور تنظیمی، داروسازی، حقوق ثبت اختراع و بسیاری دیگر آماده شوند .

برنامه استاندارد کارشناسی ارشد در فارماکولوژی پنج سال طول می کشد و بر اساس یک سیستم اعتباری است. این دانشکده عضو انجمن دانشکده های داروسازی اروپا است و فارغ التحصیلان آن همه شرایط را برای حرفه ای مطابق با دستورالعمل اتحادیه اروپا 2005/36 / EC ملاقات می کنند، بنابراین پس از فارغ التحصیلی، کشورهای اروپایی را آسان می کند. در دو سال اول، دانشجویان دانش خود را از مقاطع ابتدایی طبیعی و پزشکی تجدید و گسترش می دهند تا سطح مورد نیاز برای درک موضوعات خاص از زمینه داروسازی. دانش آموزان در سخنرانی ها، سمینارها، کلاس های آزمایشگاهی عملی شرکت می کنند و در برنامه های کاربردی داروخانه ای شرکت می کنند. در طول سال های پس از مطالعه، آنها در پایان نامه خود کار می کنند. این برنامه با دفاع از پایان نامه و گرفتن امتحان نهایی کشور پایان می یابد. سپس دانش آموزان مدرک فوق لیسانس را دریافت می کنند (اختصار Mgr.).

بعدها فارغ التحصیلان مدرک کارشناسی ارشد می توانند برای یک امتحان عمومی کامل از جمله دفاع پیشرفته دفاع کنند. پس از گذراندن آنها درجه دکترا داروسازی (اختصار PharmDr.) اهدا می شود.

فارغ التحصیلان می توانند برای دوره های تحصیلات تکمیلی در پنج شعبه معتبر داروخانه اعمال نمایند. پس از دفاع از پایان نامه خود و گذراندن امتحان نهایی دولت آنها به درجه دکترا اهدا می شود.Students in the Microbiology and molecular biotechnology laboratories

زندگی دانشجویان در برنو

همه می دانند که مطالعات نه تنها در مورد تحصیل، بلکه در مورد تجربیات، دوستی و زمان کافی در دانشگاه نیز صادق است. پس ما برای حمایت از زندگی دانشجویان چه کار میکنیم؟

خوابگاه تنها در فاصلهی کوتاهی از محله آرام است و در ساختمان تاریخی میراث فرهنگی جمهوری چک قرار دارد - خوابگاه کوئینک. دانش آموزان می توانند از انواع مختلفی از اتاق ها استفاده کنند - تک، دو یا سه گانه. اتاق ها در حدود 120 € در هر ماه هزینه می کنند. خوابگاه مجهز به اتاق مطالعه، اتاق لباسشویی با ماشین لباسشویی و خشک کن، سونا، اتاق تنیس روی میز، زمین های ورزشی و در کنار سبز و جنگل های نزدیک قرار گرفته است.

Kounic's Student Dormitory

محوطه دانشگاه شامل امکانات بسیاری از دانش آموزان مانند کتابخانه، اتاق مطالعه و کامپیوتر، غذاخوری، کافه تریا، سالن بدنسازی، پارک برای استراحت، کلینیک های حیوانی، پزشکان از جمله پزشک عمومی، ایمونولوژیست، پنومولوژیست و متخصص زنان است. بنابراین، دانش آموزان در محوطه دانشگاه نه تنها به اشتیاق، بلکه همچنین برای استراحت و ملاقات تمرکز می کنند.

برای ساده تر شدن زندگی دانشجویان، انجمن دانشجویان داروسازی بسیاری از رویدادها را سازماندهی می کند و از استقبال از افراد تازهکار کمک می گیرد و از طریق سازماندهی فعالیت های مختلف مانند آموزش مهارت های نرم افزاری، برنامه های بهداشت عمومی، احزاب دانشجویان، توپ های علمی و غیره ادامه می دهد اتحادیه دانشجویان داروسازی بخشی از انجمن دانشجویان داروسازی اروپا و فدراسیون دانشجویان داروسازی بین المللی است که دانش آموزان را قادر می سازد تا کارآموزی های سراسر جهان را انجام دهند، در کنگره های اروپایی و بین المللی شرکت کنند، دوستان بین المللی و آگاهی بین فرهنگی را دریافت کنند. بسیاری از دانش آموزان نیز در برنامه اراسموس شرکت می کنند و برای یک ترم یا سال تحصیلی تحصیل می کنند. دانش آموزان ورودی اراسموس همچنین انواع فرهنگی بسیار گسترده ای را تشکیل می دهند که در فضای بزرگ در محوطه دانشگاه کمک می کند.

مکان ها

برنو

Address
Faculty of Pharmacy
University of Veterinary and Pharmaceutical Sciences Brno
Palackeho trida 1946/1
612 42 Brno

612 42 برنو, منطقه موراویای جنوبی, جمهوری چک

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: