Faculty of Social Sciences, Charles University (FSV UK)

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه چارلز (CU) در پراگ در سال 1348 توسط امپراتور مقدس چارلز IV تاسیس شد و متعلق به یکی از قدیمی ترین، بزرگترین و معتبر ترین دانشگاه های جهان است. دانشگاه چارلز در حال حاضر در رتبه 2٪ از دانشگاه های جهان در دانشگاه های دانشگاهی دانشگاه شانگهای قرار دارد. این دانشگاه شماره یک در شرق اروپا با توجه به رتبه بندی Webometrics از دانشگاه های جهان است.

دانشکده علوم اجتماعی ( FSV UK ) دومین دانشکده دانشگاه چارلز است. مدت کوتاهی پس از آن در سال 1990، دانشکده تبدیل به مرکز منطقه ای آموزش و پژوهش در اقتصاد، جامعه شناسی، علوم سیاسی، روابط بین الملل، مطالعات منطقه ای، مطالعات رسانه ای و روزنامه نگاری شد.

مشخصات: دانشکده علوم اجتماعی ارائه می دهد برخی از بالاترین کیفیت کارشناسی، برنامه های کارشناسی ارشد و دکترا در مرکز و شرق اروپا در تمام زمینه های علوم اجتماعی. بسیاری از فارغ التحصیلان تحصیلات خود را در دانشگاه های برتر ایالات متحده و بریتانیا (هاروارد، کلمبیا، LSE، کمبریج و غیره) ادامه می دهند و یا در مسابقات برای مشاغل واجد شرایط موفق می شوند.

مأموریت دانشکده، ارتقاء یادگیری و حفاظت از دانش، رشد تفکر آزاد، تحقیق مستقل علمی و حمایت از روح خلاق جامعه بشری است. هدف اصلی این دانشکده، توسعه تدریس و تحقیق در آن دسته از جنبه های علوم اجتماعی است که به طور مستقیم یا غیر مستقیم مربوط به اداره عمومی یا زندگی اقتصادی و فرهنگی جامعه است.

آمار و ارقام: در حال حاضر، دانشکده حدود 4000 دانش آموز تمام وقت دارد. تقریبا 150 نفر از آنها در یکی از برنامه های آموزشی زبان انگلیسی ما ثبت نام کرده اند. FSV UK دارای یکی از بالاترین میزان مشارکت بین المللی در زمینه تحرک همه دانشکده های دانشگاه چارلز است. هر ساله حدود 500 دانشجوی تبادلی از سراسر جهان راضی است.

همکاری بین المللی: FSV UK بر توسعه همکاری های خارجی تأکید دارد. اولا، با توسعه و تقویت پیوندهای علمی، تحرک دانشجویی و تحصیلی، و در مرحله دوم، با ارائه برنامه های آموزشی زبان انگلیسی. در طول سال تحصیلی، دانشکده به طور منظم سخنرانی ها، سمینارها، کارگاه ها و کنفرانس های مهمان را به زبان انگلیسی برگزار می کند. آنها در همکاری با دانشگاه های همکار دانشکده در اروپا، آمریکای شمالی، آسیا و خاورمیانه برگزار می شود.

مکان ها

پراگ

Charles University Faculty of Social Sciences

Address
Charles University
Faculty of Social Sciences
International Office
Smetanovo nabrezi 6110 01 پراگ, پراگ, جمهوری چک
وب سایت
تلفن
+420 222 112 111

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: