FAMU Film and TV School of the Academy of Performing Arts in Prague

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدرسه فیلم و تلویزیون (FAMU)

مدرسه فیلم و تلویزیون (FAMU) بخشی جدایی ناپذیر از آکادمی هنرهای نمایشی است که پس از جنگ جهانی دوم در سال 1947 تاسیس شد. این پنجمین قدیمی ترین مدرسه فیلم در جهان است. فارغ التحصیلان آن شامل بسیاری از فیلمسازان با نفوذ و نویسندگان سینمایی هستند.

مطالعات در Famu = فیلم سازی نوشتن رشته های دانشگاهی

FAMU International برنامه های مختلفی برای زبان انگلیسی دارد، از یک تا 6 هفته کارگاه های تابستانی به یک برنامه ترم در خارج از کشور به برنامه های یک ساله تا برنامه های کامل کارشناسی ارشد.

هر برنامه شامل یک نسبت متنوع از فیلم سازی عملی، مهارت نوشتن متصل به فرآیندهای عملی و رشته های دانشگاهی مربوط به زمینه های سمعی و بصری با بازتاب و روش شناسی آنها است. هر برنامه دارای شرایط مختلف برای پذیرش است.

تحصیل در FAMU به معنای این است که زندگی خود را در قلب یکی از زیباترین شهرهای جهان قرار دهید. پراگ محل شگفت انگیزی برای زندگی دانشجویی، پر از فرهنگ و سرگرم کننده است. کمتر از 5 ساعت از وین / برلین / مونیخ / بوداپست و دیگر شهرهای بزرگ اروپای مرکزی.

تاریخ

دهه 1960 شاید دوران درخشان ترین تاریخ سینمای چک و FAMU بود. دانش آموزان و استادان، ایده های مترقی و چالش برانگیز را به گفتمان اجتماعی کلی زمان ارائه دادند.

پس از اشغال چکسلواکی در ماه اوت سال 1968، اساتید و فارغ التحصیلان FAMU مجبور به ترک کشور شدند، از جمله Miloš Forman یا Frank Daniel. بعضی از آنها به توسعه هنر و صنعت فیلم در جهان کمک کرده و نقش مهمی در توسعه آموزش فیلم داشته اند. بعد از سقوط کمونیسم در اروپا، FAMU وضعیت خود را به عنوان مکتب ملی فیلم حفظ کرد، اما در عین حال دروازه های خود را برای دانشجویان بین المللی از سراسر جهان باز کرد.

FAMU عضو موسس CILECT (انجمن جهانی مدارس فیلم)، لیگ موسسات هنر اتحادیه اروپا (ELIA) و انجمن GEET سیاتل و تلویزیون اروپا است. فارغ التحصیلان این کارخانه جوایز بسیاری در جشنواره های بین المللی دریافت کرده اند و اغلب با شبکه های تلویزیونی داخلی تولید و پخش شده اند.

FAMU3

مکان ها

پراگ

FAMU Film and TV School of the Academy of Performing Arts in Prague

Address
FAMU International
Smetanovo nábřeží 2

11665 پراگ, پراگ, جمهوری چک
تلفن
+420 234 244 311