Czech Technical University in Prague

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Czech Technical University in Prague قدیمی ترین دانشگاه فنی اروپا است که در سال 1707 تاسیس شد و در حال حاضر یک دانشگاه تحقیقاتی فنی پیشرو در منطقه و در خوشه تحقیقات پراگ است.

CTU برنامه های کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا را در 8 دانشکده ارائه می دهد: دانشکده مهندسی عمران ، مهندسی مکانیک ، مهندسی برق ، علوم هسته ای و مهندسی فیزیک ، معماری ، علوم حمل و نقل ، مهندسی پزشکی ، فناوری اطلاعات و برنامه هایی در دانشکده بازرگانی MIAS.

علاوه بر این ، CTU دوره های ورزشی رایگان را ارائه می دهد ، شما ممکن است در کتابخانه ملی فناوری دیدن کنید و تحصیل کنید و احساس کنید جامعه بین المللی در دانشگاه پردیس در قلب اروپا است.

136733_32cf6ae7-460a-4c2a-8f89-93860bb45f99.jpg

این دانشگاه محققان و کارگران خلاق آینده را آموزش می دهد. همه دانش آموزان یک پروژه اصلی را به عنوان بخشی اجباری از برنامه مطالعاتی خود ، در مقطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری دارند. مرحله. دانشجویان مهندسی به آزمایشگاه ها و کارگاه های دانشجویی و تجهیزات و امکاناتی که برای کارهای پروژه خود نیاز دارند دسترسی دارند. دانشجویان متبحر می توانند به یکی از تیم های تحقیقاتی در دانشکده خود بپیوندند. بعنوان مثال ، آنها می توانند به یکی از تیمهای فرمول دانشجویی بپیوندند که هر ساله نسخه جدیدی از یک اتومبیل مسابقه ای با موتور سنتی و یک اتومبیل مسابقه ای دیگر با قدرت الکتریکی را تولید می کنند. تحقیقات علمی یکی از عناصر اصلی کار کلیه اعضای هیات علمی است که در دانشکده ها (مدارس) به کار گرفته می شوند و معیار اصلی ارتقا their آنها است.

تحقیقات در هر 8 دانشکده و همچنین در چندین مؤسسه ، به عنوان مثال ، انستیتوی انفورماتیک ، روباتیک و سایبرنتیک چک (CIIRC) یا مرکز دانشگاه برای ساختمانهای کارآمد انرژی (UCEEB) انجام می شود.

CTU در پراگ در رده بندی های اخیر دانشگاه QS EECA رتبه نهم را به دست آورد و شهر پراگ جایگاه خود را در شاخص QS بهترین شهرهای دانشجویی برای سال 2019 بهبود بخشید. پراگ همچنین به عنوان دومین شهر برای فارغ التحصیلان دانشگاه رتبه بندی شده است.

دانشجویان و محققان منطقه و به طور فزاینده ای از سراسر جهان دریافتند که پراگ فقط یک شهر ایده آل برای تحصیل نیست. همچنین مکانی برای ملاقات و گذراندن چند روز در کنار هم در یک کنفرانس است. سرزمین های چک و پراگ دارای قرن بیستم دشواری بودند ، اما پراگ اکنون کاملاً خود را به عنوان یکی از شهرهای بزرگ اروپای مرکزی دوباره برقرار کرد. جمهوری چک جایگاه خود را به عنوان مرکز تحقیق و نوآوری ، که از آغاز دوره صنعتی تا جنگ جهانی دوم برگزار کرده بود ، به دست آورد.

CTU در پراگ همچنین یکی از اعضای بنیانگذار کنسرسیوم مطالعه در پراگ است که 7 دانشگاه برتر دولتی در پراگ را جمع آوری می کند.

136734_18449dfd-caa9-4b75-8b17-758948d30410.jpg

ما را در فیس بوک ، اینستاگرام و توییتر دنبال کنید:studyatctu

مکان ها

Prague 6

Address
Jugoslávských partyzánů 1580/3
160 00 Prague 6, Hlavní město Praha, جمهوری چک

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها