University College Of The Caribbean

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

بررسی اجمالی

کالج دانشگاه کارائیب بخش خصوصی برگزار شد دانشگاه کالج ارائه دوره های در دیپلم، کاردانی، سطح کارشناسی، کارشناسی ارشد و آموزش و پرورش است. مناطق اصلی ما تمرکز مطالعات بازرگانی، فناوری اطلاعات و قانون هستند.

تاریخچه

در سال 2002، موسسه علوم مدیریت (IMS - EST. ژانویه 1992)، به دست آورد موسسه مدیریت و تولید، (IMP - EST. ژانویه 1976) برای تشکیل بزرگترین کنسرسیوم آموزش عالی خصوصی در جامائیکا. ادغام ایجاد دانشکده کارائیب (UCC). UCC سازمان مادر در سال 2004 شد. این نهاد جدید در همکاری با دانشگاه بین المللی فلوریدا (FIU)، دانشگاه فلوریدا (UF)، و دانشگاه ایالتی فلوریدا (FSU) سپس در یک ابتکار بزرگ را آغاز کرده به راه اندازی تعدادی از کسب و کار جدید، فن آوری اطلاعات و برنامه های آموزشی مهندسی در جامائیکا ، که در ژوئن سال 2005 آغاز شد. در ماه مه 2008، UCC اجازه ارائه دیپلم حقوق در همکاری با دانشگاه لندن اعطا شد. امروز، دانشگاه کارشناسی لندن قوانین، کارشناسی علوم در بانکداری و امور مالی و کارشناس بانکداری و امور مالی نیز تحویل / ارائه شده در UCC.

هدف اصلی از UCC در آمادگی بیشتر از فارغ التحصیلان دوره متوسطه و حرفه ای در سطح میانی با درجه ای از آموزش عالی برای ورود و یا برای تحرک اجتماعی صعودی به کسب و کار و یا صنعت متمرکز است. از زمان تأسیس آن (UCC / IMS / IMP)، حدود 65،000 نفر با موفقیت از چند برنامه آن فارغ التحصیل شد. در حال حاضر، این سازمان سالانه پاره وقت و جمعیت دانشجویی تمام وقت (عمدتا کار حرفه ای) حدود 4000 و کارکنان اداری و آموزشی مجرب و با تجربه از 192 و 250 به ترتیب برای حمایت از تمام برنامه های ذکر شده در بالا.

ثبت

کالج دانشگاه کارائیب ثبت و به رسمیت شناخته شده و چند تن از برنامه های آن توسط شورای دانشگاه جامائیکا (UCJ)، بدن مجوز رسمی رسمی از آموزش عالی در جامائیکا معتبر و عضو کشورهای مشترک المنافع و سازمان کشورهای آمریکایی کنسرسیوم از دانشگاه ها، است شورای آمریکایی در آموزش و پرورش (ACE) و انجمن بین المللی روسای دانشگاه (IAUP).

مدل تجاری

UCC است که در 17 وورتینگتون خیابان با دانشگاه های ماهواره ای در مکان های قدیمی امید راه و آکسفورد تراس در کینگستون و پنج دانشگاه های منطقه ای در مکان های در مونتگوبی، مندویل Ocho ریوس، دشت بی درخت-لا-Mar و مه قلم مقر. UCC گسترش آن به منطقه کارائیب شرقی از طریق ارائه برنامه های آنلاین خود را به طور خاص در آنتیگوا و باربودا، سنت وینسنت و گرنادینها، گرانادا، دومینیکا و ترک و کیکو را آغاز کرده است.

UCC، از طریق شرکت تابعه آن، IMS، به عنوان مرکز منطقه ای در دریای کارائیب در درجه اول برای واردات و صادرات خدمات آموزش عالی و برنامه های (به عنوان مثال در مقطع کارشناسی و تنها درجه کارشناسی ارشد) ارائه شده توسط دو شریک در خارج از کشور اصلی آن، دانشگاه بین المللی و فلوریدا ایجاد دانشگاه لندن. UCC طریق IMP بدن مسئول توسعه و تحویل محلی، گواهی حرفه ای بومی، کاردانی و لیسانس برای بازار جامائیکا محلی است.

حکومتداری

UCC تحت ریاست دکتر وینستون آدامز و مدیر عامل شرکت، خانم جرالدین آدامز و توسط یک رئیس جمهور معاون و یک تیم از معاونین رئیس جمهور، مدیران و مدیران، از جمله حرفه ای برگزاری دکترا که در رشته های مختلف واجد شرایط اداره می شود. UCC نیز استخدام و به طور مداوم ایجاد یک سیستم از مدیریت توسط اهداف به اطمینان حاصل شود که کیفیت تحویل آن بهبود یافته است به عنوان نهاد به منظور حصول اطمینان از نتایج مطلوب دانش آموز و ذینفعان رشد می کند.

مزیت رقابتی

مفهوم دانشگاه کالج به طور جدی در فلسفه آموزش و پرورش مبتنی بر انعطاف پذیری، استانداردهای حرفه ای و قرار گرفتن در معرض محل کار ریشه دارد. UCC بیشتر توسط طیف گسترده ای از برنامه ها و سطوح، انعطاف پذیری صلاحیت ورود خود را برجسته است، استانداردهای خروج به وضوح تعریف شده که در برابر عمل حرفه ای، شایستگی متمایز از فارغ التحصیلان محک؛ ارتباط؛ دسترسی عادلانه؛ توانایی مالی؛ تنوع هیات علمی، کارکنان و برنامه های. با کیفیت بالا برنامه های محلی و خارج از کشور؛ ترتیبات همکاری بین المللی و حکومت نمونه.

با آن را به عنوان یک کالج دانشگاه، UCC به شاگردان بهترین مزایای استفاده از هر دو سیستم با یک انتخاب از برنامه های مدرک کارشناسی و دیپلم بومی دقیق و به موقع تکمیل شده توسط تخته سنگ به همان اندازه مربوط به برنامه های کارشناسی ارشد دوره کارشناسی و ارائه طرف شرکای خارجی خود دانشگاه بین المللی فلوریدا و دانشگاه لندن است.

UCC نیز در حوزه آن است دانشکده بنیاد کارائیب است که با مسئولیت متهم به ارائه و مدیریت کمک هزینه تحصیلی برای دانش آموزان از UCC. در انجام این کار آن ارائه می دهد طیف گسترده ای از بورس های تحصیلی، به حداکثر رساندن فرصت برای آموزش عالی برای دانش آموزان در سراسر جامائیکا.

بنیاد UCC نیز با انجام فعالیت جمع آوری پول برای UCC برای پشتیبانی نه تنها برنامه بورس تحصیلی خود، بلکه فعالیت برای ارتقاء امکانات و گسترش ارائه برنامه های خود عنوان شده است. بنیاد UCC (US) گنجانیده شده است که در ایالت فلوریدا ثبت نام، به عنوان یک 502 ج 3 خیریه عمومی است.

اندازه بازار و توضیحات

جمعیت دانشجویی هسته UCC است از یک آرایه گسترده ای از صنایع کشیده شده است. آنها معمولا در رده های ارشد روحانیت، نظارتی و مدیریتی به کار و در اصلی در 30S و 40S خود را در سن. با گسترش آن به ارائه برنامه های تمام وقت در دانشگاه وورتینگتون خیابان در کینگستون، UCC در حال حاضر نیز به نیازهای فارغ التحصیلان اخیر دبیرستان تا حد زیادی از این منطقه شرکت را برآورده سازد، به طور عمده از اواخر نوجوانی خود را به اوایل و اواسط دهه بیست سالگی سن.

در اواسط سال 2012، UCC دفتر بین المللی که حمایت کلیدی به ابتکار بین المللی دانشگاه ارائه شد. این ابتکار شامل در میان چیزهای دیگر، جذب دانش آموزان از سراسر جهان که نه تنها دانش خود را به جامعه UCC کمک بلکه به فرهنگ جامائیکا از طریق برنامه های درسی دانشگاهی UCC را تجربه کنند.

مکان ها

کینگستون

Address
University College of the Caribbean,
17 Worthington Avenue

کینگستون, کلیسای سنت اندرو, جامائیکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید