توضیحات رسمی را مطالعه کنید

تاریخ مؤسسه به روزهای اولیه دانشگاه ایالتی غرب، با تشکیل موسسه مطالعات اجتماعی و اقتصادی (ISER) در سال 1948، پیش می رود. ISER پیش از تأسیس دانشکده علوم اجتماعی تاسیس شد پایه محکمی از داده های تجربی در منطقه کارائیب است و به طرز قابل توجهی در این ظرفیت به مدت پنجاه سال کار می کند. در سال 2000 ISER با دانشکده تحصیلات تکمیلی کنسرسیوم علوم اجتماعی (CGSS) ادغام شد که ابتکار تازه ای برای پانزده ساله برای آموزش دانشجویان فارغ التحصیل با چشم انداز بین رشته ای بود. SALISES تلاش می کند بهترین سنت های پژوهشی ISER را با تدریس و نظارت عالی فارغ التحصیل با کیفیت بالا ترکیب نماید که مشخصه CGSS است.

SALISES دارای شاخه هایی در سه دانشگاه دانشگاه ایالتی غرب است:

  • کوه هیل، باربادوس
  • مونا، جامائیکا
  • St.Augustine، ترینیداد و توباگو

هر شاخه توسط یک مدیر اداره می شود.

SALISES با یک دستاورد منحصر به فرد آموزش و پژوهش فارغ التحصیلان، دو برنامه عالی در MSc و MPhil / Ph.D. سطوح این دوره ها به طور عمده توسط همکاران پژوهشی با تاریخ قوی تحقیق و آموزش عالی ارائه شده است.

بیانیه چشم انداز

به عنوان یک موسسه بین المللی شناخته شده برای تحصیلات تکمیلی و راه حل های مبتنی بر تحقیق در توسعه است.

بیانیه مأموریت

برای تأثیرگذاری بر بحثهای علمی، عمومی و سیاسی؛ با انجام تحقیقات و فارغ التحصیلان آموزش از دیدگاه کارائیب در یک زمینه چند رشته ای، کشور کوچک و مقایسهای.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

The University of the West Indies, Sir Arthur Lewis Institute of Social and Economic Studies

کارشناسی ارشد مطالعات توسعه واقعا دیدگاه استراتژیک UWI را در راستای تولید فارغ التحصیل ایده آل با آموزش رهبری لازم و درک بین رشته ای علوم اجتماعی به ارمغان می آورد. ... [+]

مطالعات توسعه کارشناسی یک برنامه جدید و هیجان انگیز یک ساله (دو ساله نیمه وقت) از موسسه مطالعات اجتماعی و اقتصادی سر آرتور لوئیس (SALISES) است. این جایگزین هایی است که قبلا آموخته شده است در امور اداری و سیاست عمومی، سیاست توسعه اقتصادی و سیاست های اجتماعی. کارشناسی ارشد مطالعات توسعه واقعا به دیدگاه استراتژیک UWI مربوط می شود تا تولید فارغ التحصیل ایده آل را با آموزش رهبری لازم و درک بین رشته ای علوم اجتماعی به دست آورد.... [-]

جامائیکا کینگستون
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی