Université Centrale

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Université Centrale بزرگترین دانشگاه خصوصی در تونس است. پایونیر و قاطعانه بین المللی گرا، Université Centrale متحده افتخاری دانشگاه، اولین شبکه پان-آفریقایی آموزش عالی خصوصی به استانداردهای بین المللی پیوست.


Université Centrale دانشگاه شماره 1 در تمام تونس و از پیشگامان آموزش خصوصی مشترک در آفریقا با شبکه پان-آفریقایی جدید خود را از enseigneur بالاتر "افتخاری متحده دانشگاه" است که پذیرای بهترین دانشگاه های آفریقایی است./>

رهبر در تونس، Université Centrale این قاره با پروفیل های دانشجویی تا به حال بلند پروازانه تر با چالش ادغام به لطف صحنه بین المللی به تخصص و دانش به دانشگاه آنها با افتخار نشان را فتح کرد.

باشگاه، موبایل و دفاع از هوش مشارکتی؛ دانشگاه ما به نفع تبادل دانش از طریق تحرک فرهنگی و افزایش هر دانش آموز و معلم به دلیل نوآوری و خلاقیت برافراشتند اند Université Centrale به رتبه 1 دانشگاه خصوصی.

Université Centrale خود را با قدرت استخدام خود را از فارغ التحصیلی اما به ویژه از طریق آموزشی متناسب با نیازهای بازار کار و همکاری را مشخص کرده است با شرکت ها نیز استانداردهای بین المللی مطابقت.

برنامه های حرفه ای و دانشگاه به طور مداوم در دانشگاه ما توسعه یافته است. Université Centrale پاسخگوی نیازهای جهان امروز یک ماموریت برای نه تنها پاسخگویی به تقاضای اما به خلاق با ارزش افزوده خود را و. ساختمان بر روی انسان، توسعه ظرفیت خود را و حمایت از رویاهای بلند پروازانه از دانش آموزان ما شعار از ترینر 1 رهبران آینده در آفریقا است.

دانشگاه مرکزی:

 • آزمایشگاه هوشمند در نظر گرفته شده برای تقویت یادگیری با انجام.
 • مراکز شبیه سازی (بهداشت، حقوق، تجارت، و غیره).
 • مراکز نوآوری: فضاهای شوخ و گاه به گاه مجهز با آخرین فن آوری برای ترویج نوآوری و تشویق کارآفرینی.
 • مناقصه دفتر: مربیگری برای کارآموزی، شغل 1، تعریف پروژه حرفه ای است.
 • سالن
 • آزمایشگاه زبان و گواهی نامه
 • کتابخانه
 • اتاق مطالعه و کار
 • سالن چند ورزشی
 • سالن های غذاخوری و آرامش مناطق.
 • پردیس بسیار مجهز و متصل (رایگان فای، رایانه های شخصی متصل سلف سرویس).

انتخاب UC


دانشگاه باز به جهان/>


بعد بین المللی از Université Centrale است در حال حاضر از پایه و اساس آن بوده است./>

دلگرم شده این حرفه، برای تقریبا 15 سال، این دانشگاه خصوصی در تونس امروز تبدیل به یک بازیکن کلیدی برای ارائه آموزش و فرصت های: دیپلم بین المللی به رسمیت شناخته شده، یک جامعه چند فرهنگی (از Université Centrale استخدام دانش آموزان در نزدیک به 25 کشور)، شبکه ای از شرکای در تمام کشورها (مایکروسافت، سیسکو، ...)، چندین توافقنامه همکاری امضا کردند با دانشگاه های معتبر و یا کالج در فرانسه، ایتالیا، اسپانیا، لبنان، سوریه، اردن، الجزایر، مراکش، سنگال، ساحل عاج، کامرون، کنگو، نیجریه، آفریقای جنوبی، کانادا، آمریکا، برزیل و استرالیا ...


یک موسسه در حال حرکت/>


از زمان آغاز آن، نزدیک به 15 سال وجود دارد، Université Centrale به طور مستمر ابداع./>

امروز دانشکده ها و دانشگاه های ما بیش از هر جای دیگر مکانی که در آن ایده های جدید می توان راه اندازی و اجرا شده است.

روش های تدریس، باز کردن دوره، فعالیتهای مدنی، پردیس دیجیتال، ابزارهای جدید: توانایی نوآوری یکی از علائم تجاری ما است.


پرشی حرفه/>


آموزش و پرورش عمومی و لنگر حرفه ای در Université Centrale ، ما دوست داریم به مخلوط روش و عبور از چشم خود را./>

این سنت از تنوع و واقع چند رشته ای از نهادهای ما یک مکان ممتاز برخورد و همکاری بین فکر و عمل، اجازه می دهد توسعه اشتغال جامع تر و بالا از فارغ التحصیلان ما.


آموزش و پرورش نسبت به در نظر گرفتن مسئولیت/>


اولین ماموریت از Université Centrale است که به آموزش رهبران مجرب و مدیران برای بخش دولتی و خصوصی در تونس و در سراسر جهان./>

اما جاه طلبی ما است و حتی بیشتر: برای آموزش شهروندان آگاه قادر به تبدیل جامعه و به آنها ارزش ها و پروژه های خود را گسترش دهید.

ماموریت ما


تبدیل دانش آموزان ما انجام حرفه ای با ارائه دانش و مهارت های لازم برای موفقیت در خدمت اقتصاد و جامعه تونس و آفریقایی در دنیای جهانی شده./>


ماموریت ما این است برای باز کردن درب های بین المللی با توجه به اهداف و رویاهای خود را با موقعیت خود را در بازار کار، یا از طریق آموزش حرفه ای در تماس مستقیم با کسب و کار پررونق، و یا یک دوره دانشگاه مناسب دوره خود را با معلمان و دانش آموزان از زمینه های متعدد./>

پس زمینه خود را، فرهنگ خود را و دارایی های خود را. ما در حال ایجاد یک موفقیت مشترک با بهره برداری از تفاوت ها و شباهت های تقویت ما با ادغام خود را در یک محیط که در آن شما بازیگر و سوخت برای موفقیت آن در دنیای جهانی شده است.

از طریق شبکه خود، از Université Centrale ترویج انتقال دانش و مهارت با هم با بازیکنان قوی در اقتصاد تونس، آفریقایی و جهانی است.

کارآموزی، کمک هزینه تحصیلی، سفرهای مدرسه، باشگاه ها و زندگی دانشجویی با فعالیت های مختلف است که کمک خواهد کرد که شما را از ایستادن در رزومه کاری خود و رشد شخصی در دانشگاه ما برنامه ریزی شده.

Université Centrale ، یک آموزش عالی خصوصی پیشرو در تونس به شما آماده برای یک آینده در خارج از کشور که در آن شما با چابکی وفق دهند و تشخیص خود را به عنوان یک رهبر.

چشم انداز ما


این دانشگاه خصوصی در جهانی حرفه پان پیشرو در تونس، ارائه می دهد که رویکرد نوآورانه آموزشی دانش آموز و چابکی فرهنگی و "بهترین در کلاس" است در آماده سازی دانش آموزان برای موفقیت حرفه ای: نسل جدید رهبران آفریقایی./>

مکان ها

تونس

Address
3, Rue Hammadi Eljaziri
1002 تونس, تونس, تونس

برنامه ها