Yuan Ze University & College of Management

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چرا YZU

دانشگاه یوان زو دارای پنج دانشکده است

 • مدیریت
 • علوم انسانی و علوم انسانی
 • اطلاع رسانی
 • مهندسی برق و ارتباطات
 • مهندسی

با هدف قرار گرفتن در مراکز تحقیقاتی کلیدی در تایوان ، مراکز تحقیقاتی سلول سوختی و مرکز تحقیقات ارتباطات ما تمامی منابع و استعدادهای استخدام شده در کلیه بخشهای مرتبط با مهندسی را در YZU از طریق پشتیبانی از پروژه دانشگاههای برتر استخدام کرده اند.

آموزش عالی تایمز- رتبه های دانشگاه جهانی

 • رتبه بندی دانشگاه های جهانی 2019: 1001
 • رده بندی دانشگاه های جوان 2018: 201-250th
 • رتبه بندی دانشگاه های آسیا 2019: 251-300th
 • اقتصادهای نوظهور 2019: 251-300th

رتبه بندی دانشگاه جهانی QS

 • رتبه های دانشگاه 2019 در آسیا: 199

فرصت های کارآموزی

به عنوان بخشی از برنامه های بشردوستانه گروه خاور دور ، ما با همه شرکتهای تابعه آن روابط نزدیک برقرار کرده ایم تا یک اتحاد صنعتی و دانشگاهی تشکیل شود.

برنامه کارآموزی دانشجویان داخلی و بین المللی از طریق چنین شبکه ای کاملاً محقق می شود. بر اساس طرحی منحصر به فرد که YZU ایجاد کرده است ، ما ارزش افزوده ای را به دانشجویان و اعضای هیئت علمی ارائه می دهیم و انتظار داریم خودمان در همکاری صنعت و دانشگاه ، معیار دانشگاه باشیم.

جوایز دانشجویی

 • 2019 Stanford Design Challenge مقام سوم "بالش مبارزه" از تیم YZU ، CKfablab
 • مسابقه CAD 2018 در بخش جایگاه دوم ICCAD. علوم و مهندسی کامپیوتر
 • 2018 ASIAGRAPH Reallusion Award بهترین کارگردان جایزه Dep. ارتباطات اطلاعاتی
 • 2018 سالن بین المللی مدال طلای دارایی صنعتی مسکو در مسکو. علوم کامپیوتر

خوابگاه

دانشجویان بین المللی (دانشجویان درجه و تبادل) اولویت خوابگاه YZU را دارند. YZU دارای دو خوابگاه در محوطه دانشگاه است که خوابگاه 1 و 2 ، هرکدام دارای خوابگاه مرد و زن است. همه دانشجویان بین المللی به 1 خوابگاه ترتیب داده می شوند.

منطقه مسکونی

Discovery Plaza منطقه ای در کنار مرکز تناسب اندام YZU است که در خوابگاه واقع شده است. این هتل دارای انتخاب متنوعی از کافه تریا ها ، فروشگاه راحتی Family Mart (15 درصد از خرید) ، مرکز فتوکپی و دستگاه خودپرداز 24 ساعته (بانک بین المللی فارست شرقی و Chunghwa Post) است. این منطقه یک مرکز زندگی کوچک و در عین حال راحت را ایجاد می کند.

به غیر از اطمینان از موفقیت دانشجویان در دانشگاهیان خود ، ما همچنین فعالیتهای مختلفی را برای جشن و اقامت از جمله "جشنواره نان" ، مهمانی های رقص در فضای باز ، سیل های زمستانی ، جشن های کریسمس ، جشن رایگان اواخر شب در میان دوره ای برگزار می کنیم. هفته ، و بسیاری دیگر. مناسبتهای اجتماعی و برادری / خواهرزنی مطمئناً تجربه یونیلی شما را دور می زند.

Residential Area

کتابخانه

كسب كتاب "جايزه مجله معمار" و "جايزه طراحي معماري برجسته خاور دور" ، كتابخانه YZU به خاطر طراحي هاي محيط دوستانه خواننده ، بسيار مورد علاقه دانش آموزان است. این یک جاذبه مشهور در دانشگاه است و همچنین برای بسیاری از درام ها ، تبلیغات و فیلم های موسیقی یک مکان تیراندازی مشهور بود. این کتابخانه بیش از 300000 مجموعه و مناطق یادگیری فراوانی دارد که عملکردهای تصویری و تصویری چندرسانه ای را ادغام می کند. این کتابخانه همچنین خدمات همکاری بین کتابخانه ای را ارائه می دهد که به اعضای هیئت علمی و دانشجویان امکان می دهد کتابهایی را از واحدها و مؤسسات عملیاتی خارج از دانشگاه وارد و قرض دهند.

Library

کلاس آماده سازی چینی گوشه ماندارین و کلاس آماده سازی TOCFL

از دانشجویان بین المللی استقبال می شود تا بتوانند با معلمان و دانشجویان محلی به گفتگو بپردازند. با مباحث مختلف برای هر جلسه ، دانشجویان بین المللی اطلاعات بیشتری در مورد تایوان و فرهنگ چینی کسب می کنند که در کلاس ها ضمن آموزش مهارت های گوش دادن و صحبت کردن چینی ماندارین ، در کلاس ها تدریس نمی شود. YZU همچنین کلاس آمادگی رایگان چینی به عنوان یک زبان خارجی (TOCFL) برای دانشجویان بین المللی را دارد که می تواند آنها را با ساختار آزمون آشنا کند ، راهنمایی هایی برای نمره دهی در TOCFL و تقویت توانایی کلی چینی ماندارین در اختیار شما قرار می دهد.

اکنون اعمال کنید -

دوره درخواست: 25 نوامبر 2019 - 15 دسامبر 2019

مکان ها

تاویوان

Address
YZU, Building 7
تاویوان, شهر تاویوان, تایوان

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: