National Taiwan University International College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

NTUIC نقاط قوت NTU را در چندین موضوع برجسته برای ارائه برنامه های بین رشته ای آموزش داده شده با زبان انگلیسی متناسب با نیازهای جهانی و همگام با روندهای بین المللی ارائه می دهد.

بر اساس ایده ایجاد برنامه های چند ملتی و چند مدرسه ای ، NTUIC یک پردیس بدون مرز از نوآوری های آموزشی برای کمک به دانش آموزان از یادگیری و پیوند با جهان ایجاد می کند. NTUIC همچنین ضمن تقسیم منابع آموزشی برتر سطح NTU با جهان ، اساتید و دوره های برجسته ای را در سطح جهان به ارمغان می آورد. از این رو نقاط قوت دانشگاهی تایوان می تواند به یک خاک حاصلخیز بین فرهنگی برای استعدادهای جهانی تبدیل شود.

NTUIC همچنین بخش هایی را ایجاد می کند که دوره های آموزش زبان انگلیسی را برای ارتقاء توانایی های NTU در آموزش عالی و مزایای تایوان ایجاد می کند ، بنابراین تأثیرات جهانی ایجاد می کند.

mentatdgt / Pexels

چشم انداز و مأموریت

تأسیس دانشگاه بین المللی دانشگاه ملی تایوان (NTUIC) نقطه عطفی در ارتقاء آموزش بین المللی NTU است.

NTUIC در مورد مفهوم سه "BOTH" مراكز دارد

  • استعدادهای دیگر را در اینجا بیاورید
  • خانه های استعدادهای ما را بیاورید
  • برجسته باشید بشریت فکر کنید

آخرین BOTH با ایجاد یک محیط یادگیری باز و با کیفیت بالا حاصل می شود که در آن دانش آموزان به دنبال تعالی هستند در حالی که انسان ها را در ذهن می دانند ، با ایجاد یک ذهنیت قوی و چشم انداز جهانی.

ما چه کار میکنیم

NTUIC یک "پلت فرم ادغام جهانی" و "هماهنگ کننده" در NTU خواهد بود که به ایجاد یک محیط یادگیری جهانی شده برای هر بخش اختصاص می یابد.

NTUIC به تدریج برنامه های کارشناسی ارشد انگلیسی آموزش داده شده را در زمینه هایی از جمله فناوری کشاورزی جهانی و علم ژنومی ، پیشگیری از بروز بلایا و کاهش آسیب ها ، و پزشکی هوشمند و مراقبت های بهداشتی دیجیتال بر روی مفاهیم بشریت ، کمک های متقابل فراملی و دستیابی به تعالی اجرا خواهد کرد.

این برنامه ها پردیس NTU را برای دانشجویان در سراسر جهان باز خواهد کرد. از این رو NTUIC می تواند تحقیق و توسعه برجسته تایوان و همچنین توانایی های دانشگاهی را به جهانیان اختصاص دهد. در عین حال ، این برنامه با هدف ادعای استعدادهای موجود در تایوان با ادغام نقاط قوت دانشگاهی NTU مشهور جهان. یک نمونه از برنامه ها برنامه کارشناسی ارشد در فناوری کشاورزی جهانی و علم ژنومی است که پذیرش برنامه های دانشجویان بین المللی را در سال 2019 آغاز می کند.

با ادغام نقاط قوت دانشگاهی NTU ، NTUIC نه تنها مسئولیت ارتقاء تحقیق و توسعه بین رشته ای و تدریس را بر عهده دارد بلکه نقش مهمی در بازاریابی تایوان و NTU به جهان دارد.

مکان ها

تایپه

Address
4F, Liberal Education Classroom Building, No.1, Sec.4 Roosevelt Rd., Taipei 10617, Taiwan
10617 تایپه, تایوان