توضیحات رسمی را مطالعه کنید

اولین دانشگاه عمومی پس از رونق اقتصادی تایوان در سال 1980 تاسیس شد، دانشگاه ملی چانگ چنگ شکست زمین پس از یوان اجرایی طرح ساخت دانشگاه در سال 1986 به افتخار اواخر رئيس جمهور چیانگ کای شک و توسعه آموزش عالی در یون لین، چیا یی، و مناطق تاینان منتقل می شود. آن را رسما در تاریخ 1 ژوئیه سال 1989 با دکتر تاسیس شد LIN چینگ جیانگ بودن رئيس جمهور اول از دانشگاه. در طول مراحل اولیه از دانشگاه، پنج کالج تأسیس شد: دانشکده علوم انسانی، دانشکده علوم، دانشکده علوم اجتماعی، دانشکده مهندسی، و دانشکده مدیریت.

دکتر چنگ کو-SHUNG، که به مدت سه سال از 1996 اکتبر 21 به 1999 اکتبر 21 خدمت کرده است، 2 رئیس دانشگاه در تاریخ CCU بود. در زمان تصدی خود، دانشکده حقوق و کالج آموزش و پرورش در سال 1998 و 1999، به ترتیب تاسیس شد. در مجموع، دانشگاه در حال حاضر هفت کالج ارائه 29 برنامه های مقطع کارشناسی، 44 کارشناسی ارشد برنامه ها، 29 دکتری شامل برنامه ها، 17 در خدمت برنامه های تحصیلات تکمیلی. این دانشگاه دارای بیش از 960 عضو هیات علمی / هیات، و در حدود 12،000 دانش آموزان است.

به عنوان یک دانشگاه پژوهش محور، CCU با هدف ارائه دانش آموزان با مهارت های پیشرفته و دانش عمیق در زمینه های علوم انسانی، علوم، فن آوری، قانون، و مدیریت. با آموزش و پرورش از علوم انسانی و علوم، CCU انتظار دانش آموزان یاد بگیرند به طور موثر با پیچیدگی چالش های قرن 21 رسیدگی کند.

ساختمان بنیاد از 20 سال گذشته، رئیس جمهور فعلی، دکتر فونگ، ژانگ هوآ، است که منجر به دانشگاه به ادامه تلاش برای برتری علمی، بین المللی، و تعامل فعال با جامعه جهانی است.

محیط زیست پردیس

این پردیس در بخش مرکزی از چیا یی شهرستان، 15 کیلومتر از شهر چیا یی است، که تقریبا در 250 کیلومتری جنوب تایپه واقع شده است. پردیس اشغال یک چشم انداز باز از 132 هکتار بر روی تپه، با بیش از 200،000 اصله درخت از گونه های مختلف. در یک تور محوطه دانشگاه، یکی ممکن است توسط ساختمان های زیبا از سبک های مختلف معماری شگفت زده، احاطه شده توسط درختان بلند، فضاهای سبز باز و پیچ در پیچ جاده کنار با درختان و بوته های گل در فصول مختلف. پردیس به خودی خود یک پارک زیبا را با آرامش و باز بودن است، و به معنای واقعی کلمه یک نفس هوای تازه در مقایسه با دانشگاه های شهری تایوان. بازدید از دشت زیر، دانشگاه شبیه به یک کاخ پر زرق و برق بر روی یک تپه. با وجود این عکس از دانشگاه به ظاهر برج عاج حذف شدند، این دانشگاه در واقع پسند به روی همه باز است و در خدمت جامعه در بسیاری از.

ساختمان اداری در مرکز محوطه دانشگاه موجی، چینی به سبک گام به هرم است، اقدام به عنوان یک نقطه کانونی جرندنج برای فعالیت اتفاق می افتد در اطراف آن. در مقابل آن یک جاده آجر گسترده ای منجر به دروازه اصلی از دانشگاه است. جاده به ترافیک موتوری برای پیاده روی و دوچرخه سواری، راه اصلی برای دانش آموزان ورود و خروج از محوطه دانشگاه مسدود شده است. در طرف مقابل یک دیگر گردشگاه آجر مرز با درختان و فضای سبز می یابد. این گردشگاه منجر به میدان آجر چشمگیر واقع در مقابل سالن اصلی دانشگاه و باز می شود به یکی از ویژگی های آب دایره است که نقطه عطفی و جلسه مشترک است.

در مواجهه با سالن کتابخانه و اطلاعات ساختمان، مالکیت، قوی نقطه عطفی از دانشگاه است. دارای بیش از 891،610 کتاب، نشریات دوره ای 7315 و بیش از 1،212،927 میکروفیلم، microfiches و CD-ROM (2010/01/17 به روز رسانی). مرکز کامپیوتر آن پشتیبانی از تحقیقات علمی، کامپیوتر به کمک آموزش، بر روی خط خدمات ثبت نام، کنفرانس های ویدئویی، آموزش از راه دور، و سایر خدمات چند رسانه ای. مرکز سمعی و بصری کتابخانه دارای ترین به روز شده، با تکنولوژی بالا و تجهیزات AV. در کتابخانه اصلی، دادگاه درونی خورشید مسقف به مناطق خواندن می افزاید: نور طبیعی است. این یک لذت بزرگ به مطالعه و پژوهش در این محیط بزرگ و آرام است.

سالن تربیت بدنی یکی از سازه های پر زرق و برق ترین و گران قیمت در جنوب تایوان است. این دو استخر شنا المپیک به اندازه (یکی در داخل خانه و یکی در خارج از منزل)، سرسره غلتکی اسکیت، سالن های بولینگ، و دادگاه های داخلی بسکتبال، والیبال، بدمینتون و. علاوه بر این، دارای اتاق برای جودو، وزنه برداری و آموزش مدار داخلی دیواره های صخره نوردی، یک دو و میدانی المپیک ورزشگاه در فضای باز، و امکانات البته، پینگ پنگ است. تاریخ و زمان آخرین اما نه کم، پردیس آلاینده حتی یک زمین گلف با 20 FAIRWAYS.

مرکز فعالیت دانشجویی می باشد آرامش دریاچه واقع شده است. ساختار خود بسیار منحصر به فرد با ارتفاع مختلف در داخل کشور است. از این طبقه می توان یک نمایش زرق و برق دار از پل زیبایی قوسی عبور از دریاچه است. طبقه همکف بزرگ و در یک طرف توسط دریاچه توسط یکی از سالن های غذاخوری های مختلف در مرکز مرز، در دیگری، و در یکی دیگر از توسط یک راه پله گسترده است. این منطقه است که اغلب صحنه را برای اجرای برنامه های مختلف گروه دانشجویی و فعالیت است.

دریاچه نقطه های مورد علاقه برای بازدید کنندگان و اعضای جامعه دانشگاه است. در یک روز آفتابی یکی از خانواده ها و کودکان قدم زدن در طول گردشگاهها سنگ آن پیدا کنید. به زودی به شود زوج ازدواج کرده، در لباس عروسی کامل، اغلب دیده می شود نما برای پرتره عروسی خود را. قوها، اردک، بلدرچین، لاک پشت، و ماهی از گونه های مختلف جامعه خود را در دریاچه تشکیل می دهد. آنها را به این بخش زیبا از دانشگاه عقب نشینی خانواده جذاب برای شهرهای مجاور و شهرستان، و همچنین به عنوان یک محل برای پیاده روی عاشقانه در مسیر در اطراف دریاچه.

ساختمان برای هفت کالج در دانشگاه پارک مانند پراکنده، هر کدام با سبک معماری منحصر به فرد خود نمادین از هدف و فردیت خود را. همه آنها خانه مناطق مختلف استراحت، دانشجویان اداره کافه ها و حیاط کوچک است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

National Chung Cheng University

برنامه اصلی در رهبری آموزشی و توسعه مدیریت (ELMD) اجرا شده توسط کالج آموزش و پرورش در سال 2012 به عنوان اولین برنامه کاملا انگلیسی در دانشگاه چنگ چانگ ملی (CCU) تاسیس شد، ... [+]

تاریخچه

برنامه اصلی در رهبری آموزشی و توسعه مدیریت (ELMD) اجرا شده توسط کالج آموزش و پرورش در سال 2012 به عنوان اولین برنامه کاملا انگلیسی در دانشگاه چنگ چانگ ملی (CCU) تاسیس شد، به طور عمده توسط هیات علمی از موسسه تحصیلات تکمیلی آموزش و پرورش، وزارت آموزش بزرگسالان و آموزش مداوم و مرکز معلم کمک تحصیلات. در سپتامبر 2013، سال تحصیلی 2013/14، 4 دانش آموزان در خارج از کشور تحصیل خود، در ELMD به عنوان نسل 1 آغاز شد.... [-]

تایوان Chiayi City
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی ارشد(MSc)

National Chung Cheng University

برنامه بین المللی در امور مالی جهانی استاد یک برنامه انگلیسی-تدریس در ترم پاییز سال 2015 با تمرکز اصلی در کاربرد عملی از نظریه / حسابداری / اقتصاد مالی در بازارهای مالی ج ... [+]

مقدمه

برنامه بین المللی در امور مالی جهانی استاد یک برنامه انگلیسی-تدریس در ترم پاییز سال 2015 با تمرکز اصلی در کاربرد عملی از نظریه / حسابداری / اقتصاد مالی در بازارهای مالی جهانی راه اندازی شد. این برنامه درجه تلاش برای پرورش نخبگان مالی با دیدگاه های جهانی و بینش مشتاق / درک نسبت به عملکرد بازارهای مالی جهانی است.

تم اصلی این برنامه مدرک کارشناسی ارشد عبارتند از:

درگیر شدن در همکاری میان رشته ای بین امور مالی، حسابداری و اقتصاد، و بین دانشگاهی و صنعتی. کشت دانش حرفه ای دانش آموزان در مورد عملیات جهانی بازارهای مالی است. توسعه فرصت های تحقیقاتی / کارآموزی متقابل هم مرز است. ... [-]
تایوان Chiayi City
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
National Chung Cheng University

برنامه کارشناسی ارشد، فراهم می کند که آموزش آکادمیک برای دانش آموزان با هدف دنبال شغل دانشگاهی در رشته مهندسی برق در آموزش عالی و یا موسسات تحقیقاتی، سفارشی ساخته شده را ... [+]

گروه مهندسی برق دانشگاه ملی چانگ چنگ به عنوان یک موسسه تحصیلات تکمیلی در ماه جولای سال 1990 آغاز شده و در مقطع کارشناسی در سال 1992 تاسیس شد. دکتری برنامه و یکی دیگر از کلاس در مقطع کارشناسی در سال 1993 و 1999، به ترتیب اضافه شد. این یکی از بهترین موسسات در تایوان برای آموزش و پرورش و آموزش حرفه ای در رشته مهندسی برق است.

برنامه کارشناسی ارشد، فراهم می کند که آموزش آکادمیک برای دانش آموزان با هدف دنبال شغل دانشگاهی در رشته مهندسی برق در آموزش عالی و یا موسسات تحقیقاتی، سفارشی ساخته شده را با توجه به نیازهای مختلف دانش آموزان در تحقیقات دانشگاهی آینده خود است. با هدایت از مشاوران، دوره های آموزشی به نیازهای بهترین دانش آموزان مناسب در جهت پژوهش خود را در آینده طراحی شده است.... [-]

تایوان Chiayi City
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
National Chung Cheng University

همه انگلیسی کارشناسی ارشد در تولید سیستم های پیشرفته (AMS) در CCU یک برنامه کارشناسی ارشد تازه تاسیس در میان اعضای هیئت علمی گروه مهندسی مکانیک اجرا شده توسط دانشکده مهند ... [+]

همه انگلیسی کارشناسی ارشد در تولید سیستم های پیشرفته (AMS) در CCU یک برنامه کارشناسی ارشد تازه تاسیس در میان اعضای هیات علمی گروه های اجرا شده توسط دانشکده مهندسی و ایجاد شده توسط تلاش های مشترک است مهندسی مکانیک، گروه علوم کامپیوتر و مهندسی اطلاعات، گروه مهندسی برق، گروه ارتباطات مهندسی، موسسه فارغ التحصیل أبت-مکاترونیک و موسسه پیشرفته ساخت با نوآوری های جدید (AIM-HI).

ساخت و تولید پیشرفته است که پایه و اساس بسیاری از صنایع مهم در تایوان، از جمله الکترونیک، اپتوالکترونیک، زیست پزشکی، و انرژی سبز بوده است، به نام تنها چند. به عنوان محوطه CCU در غرب تایوان به دقت ماشین آلات فناوری کریدور بسته است، این برنامه AMS خواهد شد، نقش پیشرو در ایجاد و پیشرفت فن آوری های پیشرفته ساخت بازی.... [-]

تایوان Chiayi City
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی