Nanhua University Institute of International and Cross-Strait Affairs

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه نانوا به بیش از 5600 دانشجو و 468 نفر از اعضای دانشگاه در بخش میانی تایوان واقع شده است. 99 درصد دانشکده ها استادیار دستیار و فراتر از آن هستند. 99 درصد دانشکده دارای مدرک دکترا هستند. ما بیش از 300 دوره تدریس به زبان انگلیسی ارائه می دهیم و آموزش ما تمرکز بین المللی دارد ، با هدف آماده سازی دانشجویان برای تبدیل شدن به شهروندان جهانی که می توانند در هر نقطه دنیا موفق باشند. این دانشگاه بیش از 800 دانشجوی خارج از کشور از 22 کشور جهان / سلطنت دارد و بیش از 600 دانشجوی NHU هر ساله در برنامه های مبادله و تحرک دانشجویی شرکت می کنند ، به این معنی که NHU یک دانشگاه جهانی است.

موسسه امور بین الملل و امور بین المللی و تنگه با هدف ترویج بین المللی سازی ، ایجاد همکاری های علمی در امر تدریس و تحقیق بین دانشگاه نانوا و مدارس بین المللی و سرزمین اصلی چین ، ارتقاء تبادل معلمان / دانش آموزان ، مدارک دوتایی ، کارورزی بین المللی و برنامه های داوطلبانه تأسیس شد. ، افزایش رقابت بین المللی و تحرک معلمان و دانش آموزان ، و همچنین مدیریت امور دانشجویان بین المللی (دانشجویان چینی خارج از کشور ، دانشجویان خارجی و دانشجویان چینی سرزمین اصلی). این دفتر به دانشجویان بین المللی کمک می کند تا با زندگی دانشگاه سازگار شوند ، دوره های راهنمایی و آموزش زبان چینی را فراهم می کند ، و به پیشرفت و ترغیب یک دانشگاه دوستانه و بین المللی کمک می کند.

هدف این دانشگاه ادغام فعال منابع آموزشی و همچنین تسهیل در ارتقاء توسعه بین المللی است. با توجه به این موضوع ، این دانشگاه به همراه دانشگاه غرب (آمریکای شمالی) ، موسسه نان تین (استرالیا) ، کالج گوانگ مینگ (فیلیپین) و دانشگاه فو گوانگ (تایوان) گرد هم آمده اند تا سیستم دانشگاه های وابسته به دانشگاه Fo Guang Shan را تشکیل دهند. با فرض اصلی "ثبت نام در یک دانشگاه - شرکت در دوره ها در پنج دانشگاه". این امر همچنین واحدهای اداری دانشگاه را با منابع جهانی فو گوان شان پیوند می دهد ، همچنین فرصت های تبادل بین المللی و تحصیل در خارج از کشور را برای دانشجویان فراهم می کند.

همکاری بین المللی

به منظور ارتقاء توسعه بین المللی مدرسه و تقویت رقابت بین المللی دانش آموزان ، این دانشگاه به طور فعال با موسسات تحقیقاتی خارجی و دانشگاه ها همکاری می کند تا مشارکت های دانشگاهی را توسعه دهد. فو گوان شان بیش از 180 مرکز تبلیغ دارما را در سراسر جهان راه اندازی کرده است تا به عنوان یک بستر بین المللی عمل کند و برای ایجاد روابط دوستانه با مبادلات فرهنگی ، مبادلات هنری و دانشگاهی ، تبادل دانشجویی و سایر موارد مرتبط با آنها توافق نامه های شرکتی را امضا کرده است. .

با توجه به مبادله آکادمیک ، دانشگاه برای توسعه همکاری در موضوعات مختلف و ترغیب ، تبادل دانشجویی و معلمان و تبادل مطالعه ، به اصول برابری و دوستی متکی است.

تحت این شماره مهم همکاری های بین المللی ، دانشگاه بورسیه های تحصیلی بالا و راهنمای دانشجویی را فراهم می کند تا دانشجویان بتوانند یکی از برنامه های زیر را با حمایت مالی وزارت آموزش و پرورش دریافت کنند. یک ترم یا سال تحصیلی کامل را در خارج از کشور در یکی از مدارس خواهر خارجی دانشگاه بگذرانید.

136775_pexels-photo-1438072.jpeg

صرافی های تنگه ای

به منظور تقویت همکاری های بین تنگه ای ، ارتقاء سطح کیفیت آموزش و خرید همان هدف از تعامل دانشگاهی ، دانشگاه نانوا بخاطر ایجاد فرصت های بیشتر برای تعامل با دانشگاه های سرزمین اصلی مشتاق امضای قرارداد همکاری با دانشگاه های خارج از کشور و موسسات دانشگاهی است. چین بر اساس برابری تعامل دو طرفه ، دانشگاه نانوا فعالیت های تعامل دانشگاهی ، تحقیقات مبادله معلمان و تحصیلات ارز را برگزار می کند. دانشگاه Nanhua قرارداد MOU را با دانشگاه نانجینگ ، دانشگاه یونان ، دانشگاه ژنگژو و دانشگاه شمال غربی ، که با پروژه 985 و پروژه 211 گواهی شده اند ، امضا کرده است.

در همین حال ، دانشگاه نانوا نیز دانشجویان این دانشگاه ها را تبادل کرده است. ما انتظار داریم که تبادل برنامه ریزی می تواند باعث افزایش تدریس ، تحقیق و مدیریت بین مدارس بین تنگه شود.

آموزش خارج از کشور

دانشگاه نانوا ، دانشگاه فو گوانگ (تایوان) ، دانشگاه غرب (آمریکا) ، دانشگاه نان تین (استرالیا) و کالج فو گوانگ (فیلیپین) ، اولین سیستم بین المللی دانشگاه بین المللی "سیستم دانشگاه دانشگاه فو گوان شان متحد" را از طریق قدرت شبکه آموزش عالی با چهار مدرسه توسط سیستم فو گوانگ. همچنین منابع یادگیری کثرت گرایانه را برای دانش آموزان به عنوان "ثبت نام تک مدرسه ای و دوره های پنج مدرسه ای" انتخاب می کند. در عین حال ، بیش از 100 قلعه فو گوانگ در پنج قاره نیز برای دانشجویان دانشگاه نانوا که می خواهند به تبادل و تحصیل در خارج از کشور بپردازند ، می باشد.

مکان ها

Chiayi

Address
Nanhua Road, Dalin Township
600 Chiayi, شهر چیایی, تایوان

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید