National Sun Yat-Sen University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

National Sun Yat-Sen University ( NSYSU ) در سال 1980 در Kaohsiung تاسیس شد و یکی از سریعترین دانشگاه های در حال رشد در تایوان و در آسیا بود. NSYSU تلاش کرده است که در زمینه تدریس و تحقیق عالی تلاش کند و از وزارت آموزش و پرورش تحت برنامه "هدف دانشگاه برتر" (یا "پروژه پنج تا پنج میلیارد دلاری") دریافت کرده است. NSYSU با شش کالج از جمله علوم NSYSU ، علوم، مهندسی، مدیریت، علوم دریایی و علوم اجتماعی، 21 مدرک لیسانس، 38 مدرک و 27 برنامه دکترا را ارائه می دهد. در حال حاضر 9،547 دانشجوی ثبت نام شده و 467 اعضای هیات علمی تمام وقت وجود دارد.

در حال حاضر نزدیک به 400 دانشجوی بین المللی در NSYSU زیرا دانشگاه بسیاری از دوره های آموزش داده شده را به زبان انگلیسی ارائه می دهد. همچنین مرکز زبان چینی دوره های مختلفی را برای بهبود زبان و شناخت فرهنگ فراهم می کند.

در کنار علمی و پژوهشی، محوطه دانشگاه با هم اقیانوس و کوه واقع شده است، جایی که ورزشهای آبی مانند گشت و گذار و قایقرانی در کنار ساحل. گونه های جالب مانند میمون های ماکائو و طوطی های Cacatus که زندگی چندگانه را برای دانشکده ها و دانش آموزان اضافه می کنند.

تعالی در آموزش
NSYSU این مفهوم را یک محوطه محور "مردم گرا" بر اساس فلسفه آموزشی Dr. Sun Yat-sen "آموزش فراگیر فراگیر، مطالعه دقیق، تبعیض واضح و عمل سختگیرانه " به ارمغان آورده است . از طریق به اشتراک گذاری منابع آموزشی و تحقیقاتی، NSYSU دانشگاه ها را در ناحیه Kaohsiung-Pingtung NSYSU سازی کرده است تا یک مجتمع آموزشی اختصاص داده شود تا به ویژگی های محلی، رقابت ملی و تمرکز جهانی توجه شود . "


ادغام توسعه آینده Kaohsiung و چشم انداز یک "دانشگاه عالی در یک شهر بزرگ" را به NSYSU UCSD از تایوان. با فلسفه آموزشی «کمک به جامعه از طریق کشت رهبران در تمام زمینه ها" هدایت از NSYSU تبدیل خواهد شد نیروی محرکه در آموزش، پژوهش و توسعه صنعتی برای بزرگ کائوسیونگ.

مکان ها

شهر کاوهسونگ

National Sun Yat-Sen University

Address
Office of College of Management, 70 Lien-hai Rd.
80424 شهر کاوهسونگ, تایوان
تلفن
+886 7 525 2000

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: