University of the Thai Chamber of Commerce

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

University of the Thai Chamber of Commerce ( UTCC ) قدیمی ترین موسسه خصوصی غیرانتفاعی خصوصی است که در رشته مدیریت کسب و کار، حسابداری، اقتصاد، علوم انسانی، علوم، هنر ارتباطی، مهندسی، و قانون ارائه می دهد. این مکانی است که در آن نظریه های دانشگاهی و تجارب کسب و کار برای تولید فارغ التحصیلانی که می توانند با موفقیت بر چالش های کسب و کار امروز مواجه شوند، یکپارچه شده اند.

University of the Thai Chamber of Commerce ، که در اصل کالج تجارت شناخته می شود، دانشگاه خصوصی است که توسط اتاق بازرگانی تایلند در سال 1940 برای ارائه آموزش برای کسب و کار به جوانان تایلندی تاسیس شد. پس از وقوع جنگ جهانی دوم در سال 1941، موسسه بسته شد و در سال 1963 بازسازی شد. برنامه درسی دو ساله در سال 1964 به یک برنامه چهار ساله استاندارد تبدیل شد و در 17 ژوئن 1970 کالج تجارت رسمی شد معتبر تحت قانون کالج خصوصی است.

در 24 اکتبر 1984 این نهاد به عنوان یک دانشگاه ثبت نام شد و نام آن به University of the Thai Chamber of Commerce .

برنامه های بین المللی نشان دهنده گسترش تحصیلی University of the Thai Chamber of Commerce با توجه به روند کسب و کار جهانی است.

چشم انداز و مأموریت

مأموریت های UTCC به منظور تحقق بخشیدن به دیدگاه ما در مورد یکی از دانشگاه های برجسته در آموزش و پرورش برای کسب و کار در آسیا، تاکید بر تولید فارغ التحصیلان با توانایی های علمی و کسب و کار و اخلاق، داشتن اعضای هیات علمی، کارکنان و دانش آموزان با توانایی های برجسته در زبان انگلیسی، فناوری اطلاعات و کسب و کار، و منبع قابل اعتماد خدمات دانشگاهی در زمینه کسب و کار برای جامعه است.

وضعیت و قدرت

در ژانویه سال 2007، UTCC دارای 19،472 دانشجوی کارشناسی و 1710 دانشجوی فارغ التحصیل است. تعداد کل دانشجویان بین المللی از کشورهای مختلف در سراسر جهان است.

از زمان تأسیس آن، دانشگاه ارتباطات و همکاری نزدیک خود با اتاق بازرگانی تایلند را حفظ کرده است. بسیاری از استادان پاره وقت ما موفق و برجسته تجار و مدیران با دانش و تجربیات ارزشمند است.

در محیط بسیار رقابتی و به سرعت در حال تغییر، برنامه های درسی ما بدون وقفه بهبود و توسعه می یابد؛ علاوه بر این، برنامه های درسی جدیدی نظیر مدیریت تدارکات و MBA جهانی برای پاسخگویی به نیازهای اقتصادی جدید ارائه می شود.

مکان ها

بانکوک

Address
University of the Thai Chamber of Commerce Office of International Programs 10/F, Building 7, 126/1 Vibhavadee-Rangsit Road, Dindaeng,
10400 بانکوک, تایلند

برنامه ها