توضیحات رسمی را مطالعه کنید

University of the Thai Chamber of Commerce ( UTCC ) قدیمی ترین موسسه خصوصی غیرانتفاعی خصوصی است که در رشته مدیریت کسب و کار، حسابداری، اقتصاد، علوم انسانی، علوم، هنر ارتباطی، مهندسی، و قانون ارائه می دهد. این مکانی است که در آن نظریه های دانشگاهی و تجارب کسب و کار برای تولید فارغ التحصیلانی که می توانند با موفقیت بر چالش های کسب و کار امروز مواجه شوند، یکپارچه شده اند.

University of the Thai Chamber of Commerce ، که در اصل کالج تجارت شناخته می شود، دانشگاه خصوصی است که توسط اتاق بازرگانی تایلند در سال 1940 برای ارائه آموزش برای کسب و کار به جوانان تایلندی تاسیس شد. پس از وقوع جنگ جهانی دوم در سال 1941، موسسه بسته شد و در سال 1963 بازسازی شد. برنامه درسی دو ساله در سال 1964 به یک برنامه چهار ساله استاندارد تبدیل شد و در 17 ژوئن 1970 کالج تجارت رسمی شد معتبر تحت قانون کالج خصوصی است.

در 24 اکتبر 1984 این نهاد به عنوان یک دانشگاه ثبت نام شد و نام آن به University of the Thai Chamber of Commerce .

برنامه های بین المللی نشان دهنده گسترش تحصیلی University of the Thai Chamber of Commerce با توجه به روند کسب و کار جهانی است.

چشم انداز و مأموریت

مأموریت های UTCC به منظور تحقق بخشیدن به دیدگاه ما در مورد یکی از دانشگاه های برجسته در آموزش و پرورش برای کسب و کار در آسیا، تاکید بر تولید فارغ التحصیلان با توانایی های علمی و کسب و کار و اخلاق، داشتن اعضای هیات علمی، کارکنان و دانش آموزان با توانایی های برجسته در زبان انگلیسی، فناوری اطلاعات و کسب و کار، و منبع قابل اعتماد خدمات دانشگاهی در زمینه کسب و کار برای جامعه است.

وضعیت و قدرت

در ژانویه سال 2007، UTCC دارای 19،472 دانشجوی کارشناسی و 1710 دانشجوی فارغ التحصیل است. تعداد کل دانشجویان بین المللی از کشورهای مختلف در سراسر جهان است.

از زمان تأسیس آن، دانشگاه ارتباطات و همکاری نزدیک خود با اتاق بازرگانی تایلند را حفظ کرده است. بسیاری از استادان پاره وقت ما موفق و برجسته تجار و مدیران با دانش و تجربیات ارزشمند است.

در محیط بسیار رقابتی و به سرعت در حال تغییر، برنامه های درسی ما بدون وقفه بهبود و توسعه می یابد؛ علاوه بر این، برنامه های درسی جدیدی نظیر مدیریت تدارکات و MBA جهانی برای پاسخگویی به نیازهای اقتصادی جدید ارائه می شود.

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

University of the Thai Chamber of Commerce

MIBE یک برنامه طول دوره یک ساله است. آن را در یک برنامه سه ترم از هر چهار ماه عمل می کند. دانش آموزان باید 8 هسته ای در دوره دو ترم اول را.برای ترم سوم، دانش آموزان یکی ا ... [+]

اقتصاد استاد بین المللی کسب و کار

MIBE یک برنامه طول دوره یک ساله است. آن را در یک برنامه سه ترم از هر چهار ماه عمل می کند. دانش آموزان باید 8 هسته ای در دوره دو ترم اول را. نوشتن یک پایان نامه یا مصرف مکمل 2 دروس اختیاری و یک کارگاه آموزشی: برای ترم سوم، دانش آموزان یکی از دو برنامه را انتخاب کنید. پس از اتمام موفقیت آمیز ترم سوم، دانش آموزان کارشناسی ارشد در اقتصاد بین الملل کسب و کار تعلق می گیرد. ترم اضافی (بیش از نه پنج سال تحصیلی) طراحی شده اند به جای دانش آموزان پایان نامه-گزینه که وقت بیشتری نیاز را به پایان برساند آثار خود و همچنین دانش آموزان کارگاه گزینه که می تواند نیازهای برنامه کارگاه آموزشی در سه ترم عبور نمی کند. ... [-]

تایلند Bangkok
ژوئن 2020
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی