Stamford International University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مقدمه

واقع در شهرستان پایتخت بانکوک، تایلند، و همچنین به عنوان در هوآ-هین، یک منطقه رفت و آمد مکرر محبوب با جمعیت بین المللی، دانشگاه بین المللی استمفورد (STIU) به ارتقاء درک فرهنگی و برتری علمی اختصاص یافته است.

بعد از سر استمفورد رافلز (1781-1826)، مدیر بزرگ انگلیسی استعماری، مورخ و نام، دانشگاه بین المللی استمفورد اول محوطه دانشگاه خود را در تایلند در سال 1995 افتتاح شد، در نزدیکی پالم هیلز گلف توچال، هوآ هین-. برای پاسخگویی به تقاضای رو به رشد برای آموزش بین المللی در تایلند و منطقه آسه آن، دانشگاه بین المللی دانشگاه استمفورد دوم خود را در بانکوک در سال 2009 افتتاح شد. به راحتی در امتداد خط جدید راه آهن فرودگاه بانکوک لینک واقع، آن است که خانه را به یک جامعه بین المللی از دانش آموزان از 100 کشور در سراسر جهان است. در سال 2015، دانشگاه بین المللی استمفورد پردیس مرکز آموزش Asoke که در قلب مرکز تجاری بانکوک در برج تبادل، به راحتی به ایستگاه های BTS و MRT متصل واقع باز کرد. این ارائه می دهد برنامه های تایلندی و MBA بین المللی، با انواع حالت های مطالعه و زمان کلاس برای انطباق با سبک زندگی مدرن است.

طی 20 سال استقرار، استمفورد همچنان ادامه دارد به ارائه آموزش های بین المللی با استاندارد بالا برای تایلندی و دانشجویان بین المللی از بیش از 100 کشور در سراسر جهان. استمفورد تبدیل به یک شریک از برنده جایزه بین المللی دانشگاه. به عنوان یک شریک از شبکه ای جهانی از بیش از 80 موسسات در 28 کشور خدمت به بیش از یک میلیون دانش آموز، استمفورد دسترسی به منابع آموزش و یادگیری جهانی به دست آورد؛ دانشجویان همچنین مطالعه بیشتر فرصت در خارج از کشور. 30 درصد از دانشجویان در دانشگاه بانکوک از بیش از 100 کشور مختلف بین المللی هستند، با اعضای هیئت علمی از گوشه و کنار جهان آمده است. در استمفورد، هر روز یک تجربه واقعا میان فرهنگی است.

دانش آموزان به اینترنت دسترسی دارند:

 • آموزش جهانی و منابع آموزش
 • بیشتر مطالعه سرنشین و فرصت دو درجه
 • برنامه های در سطح جهانی به عنوان برنده جایزه برنامه مانند زبان انگلیسی و برنده جایزه برنامه های مهمان نوازی
 • بسیاری از دانشجویان هم برنده جایزه و فارغ التحصیلان سراسر جهان که به اهداف و رویاهای به اشتراک گذاری

اعتباربخشی

دانشگاه بین المللی استمفورد و برنامه های آن، برنامه های درسی و درجه به طور کامل توسط معتبر وزارت آموزش و پرورش (MOE) و وزارت امور دانشگاه (MUA) تایلند. شما می توانید با ما در پیدا CHE (MUA) 's فهرست از معتبر خصوصی دانشگاه تایلند.

تایید شده توسط دفتر کمیسیون آموزش عالی - استمفورد نمره بسیار عالی در ارزیابی کیفیت داخلی برای سه سال متوالی (2011 2009) به دست آورد. این ما را در بین دانشگاه های بین المللی تایلند بالا قرار می گیرد. با توجه به ارزیابی کیفیت،

 • کارفرمایان بیشتر با مهارت های ارتباطی انگلیسی از فارغ التحصیلان استمفورد راضی هستند
 • 100٪ از فارغ التحصیلان استمفورد حقوق بالاتر از حد متوسط ​​در صنایع مربوطه خود را دریافت کرد

وابستگی

دانشگاه بین المللی استمفورد همتای تایلند برنده جایزه بین المللی دانشگاه است. استمفورد ارائه می دهد برنامه های جهانی آموزشی از طریق درجه دو ما (فقط در مدارس انتخاب شده)، مبادله و مطالعه روی برنامه. برخی از شرکای ما عبارتند از:

 1. Hogeschool ون آمستردام، هلند
 2. دانشگاه میکلی علوم کاربردی، فنلاند
 3. دانشگاه Vaasa، فنلاند
 4. هوخشوله برمن، آلمان
 5. اکول سوپریور تجارت du Exterieur (ESCE)، فرانسه
 6. دانشگاه متروپولیتن پراگ، جمهوری چک
 7. دانشگاه باتا توماس، جمهوری چک
 8. Bilgi دانشگاه، ترکیه
 9. دانشگاه هونان اقتصاد بین الملل (HIEU)، چین
 10. دانشگاه اروپایی، سوئیس / اسپانیا / آلمان
 11. دانشگاه جدید انگلستان، استرالیا
 12. دانشگاه تورنس، استرالیا
 13. دانشگاه Myongji، کره جنوبی
 14. ها Universidade Europeia، پرتغال
 15. دانشگاه ماکرومدیا علوم کاربردی، آلمان

به تازگی، دانشگاه بین المللی استمفورد اولین دانشگاه در تایلند شد برای دریافت مجمع جهانی دانشگاهی آموزش و پرورش کسب و کار (IACBE) عضویت - سازمان اعتبار حرفه ای نتایج پیشرو بر اساس برنامه های کسب و کار در کالج دانش آموز محور و دانشگاه ها در سطح جهانی.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی

ویدئو ها

Stamford - the new concept of learning space

تماس

تلفن

تلفن