توضیحات رسمی را مطالعه کنید

با نقش روزافزون جهانی شدن در جامعه امروز، دانشگاه سیلپکارن دانشگاه بین المللی در سال 2003 تاسیس به ارائه برنامه با کیفیت بالا انجام شده در زبان انگلیسی است.

رشد SUIC

دانشکده فقط با 30 دانش آموز در مدرک لیسانس مدیریت بازرگانی دو درجه در مدیریت هتل با گروه درام از فرانسه آغاز شده،. در سال 2004 مدرک دو دانشگاه شهر بیرمنگام، انگلستان در طراحی ارتباطات دیجیتال، همراه با دو درجه MBA مدیریت هتل و گردشگری از طریق درام معرفی شد. در سال 2009 MBA در کسب و کار بین المللی آغاز شد که همچنین شامل یک تور مطالعه کار را به سیدنی، استرالیا، برگزار شده توسط دانشگاه تکنولوژی سیدنی.

در سال 2010 دانشکده بین المللی در محبوبیت رشد کرده بود و تعداد دانشجویان به بیش از 500 افزایش یافته است. به عنوان بخشی از این رشد SUIC ظرفیت خود را با گسترش به امکانات جدید و بزرگتر افزایش یافته است. اول از همه SUIC فضای اضافی در دفتر رئیس جمهور در ساختمان Talingchan، بانکوک به منظور دیدار با این تقاضای رو به رشد گرفت. یک رستوران جدید نیز در نزدیکی دانشگاه برای برنامه مدیریت هتل تاسیس شد، در حالی که بخش طراحی ارتباطات دیجیتال را به یک کشور با نام تجاری جدید از مرکز هنر در CAT ساختمان مخابرات، CHAROEN کرونگ جاده، سی Phraya در، Bangrak، بانکوک منتقل شد.

صنعت به کیفیت و قدرت از دانش آموزان SUIC در حالی که همچنین قدردانی از طبیعت موثر از دوره های آموزشی و تحویل شناخته شده است. این هدف کالج به ادامه ارائه برنامه های حرفه ای و گسترش این در آینده ای نزدیک است. آن را نیز هدف SUIC به همکاری نزدیک تر با مدارس، سازمان های دولتی و صنعت با ارائه خدمات آموزشی.

ماموریت SUIC است:

  • برای تولید فارغ التحصیلان حرفه ای، که می تواند دانش و اخلاق خود را با کار به طور موثر در یک محیط بین المللی اعمال می شود.
  • به طور مستمر مهارت های تحصیلی در تحقیق و توسعه آموزش.
  • به یک رهبر در حفاظت از هنر و فرهنگ ملی است.
  • به یک مرکز آموزش و پرورش در آسیا: ارائه آموزش و خدمات آموزشی حرفه ای است.
برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

BBA Hotel Management Alumni Interview

SUIC Bachelor Programs - Morning Talk