Mahasarakham University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

MSU در یک نگاه

  • MSU یک دانشگاه جامع است ، که شامل 17 دانشکده ، 2 کالج ، 1 مدرسه و 1 موسسه است.
  • MSU دارای 2 دانشگاه
  • MSU 177 برنامه مدرک ارائه می دهد: 87 برنامه کارشناسی ارشد ، 57 برنامه کارشناسی ارشد و 33 برنامه مدرک دکترا.
  • در سال 2016 ، MSU 1،268 کادر دانشگاهی و 2،316 کادر پشتیبانی دارد.
  • در سال 2016 ، 40.759 دانشجو در MSU وجود دارد ، از جمله 49 دانشجوی دیپلم (0.12٪) ، 37.644 دانشجوی لیسانس (92.36٪) ، 2،206 دانشجوی کارشناسی ارشد (5.41٪) و 860 دانشجوی دکترا (2.11٪).
  • در سال 2016 ، MSU 123 دانشجوی بین المللی از کشورهای کامبوج ، چین ، هند ، اندونزی ، ژاپن ، لائوس ، پاکستان ، کره جنوبی ، سودان ، تایوان ، انگلیس ، ایالات متحده و ویتنام ثبت نام کرده است.
  • MSU بیش از 30 واحد اصلی مشارکت و پشتیبانی آموزش جامعه را در خود جای داده است.
  • در سال 2016 ، MSU 148 پروژه مشارکت جامعه را با بودجه کل 11،570،000 THB) بر عهده گرفت ، و بسیاری از موارد دیگر در سال های بعدی به بهره برداری رسید.
  • در سال 2016 ، MSU 166 پروژه تحقیقاتی مختلف با بودجه 46100،628 THB انجام داد.

Mahasarakham University (MSU) ، که در سال 1967 تأسیس شد ، یک دانشگاه عمومی و مترقی است که در قلب شمال شرقی تایلند واقع شده است. این مرکز به عنوان مرکز آموزش شناخته می شود و یک پانوراما در سطح جهانی با وجود مسئولیت پذیری بیشتر بر محیط زیست و پروژه های پایدار ارائه می دهد. MSU یک سنت طولانی و افتخار از تعالی دانشگاهی و پژوهشی دارد. به عنوان یک موسسه آموزشی ، MSU یک وظیفه ذاتی برای خدمت به دنیای بورس تحصیلی ، دانشجویان و فارغ التحصیلان آن ، حرفه ها و جامعه را می شناسد.

اعتقاد بر این است که MSU یکی از بهترین دانشگاه های جامع تایلند است. از بسیاری از دانشگاههای مشهور در آسیا ، به ویژه در ASEAN ، MSU خود را به عنوان نهادی معرفی کرده است که دارای مدرک تحصیلی بسیار خوبی را در اختیار دانشجویان خود قرار داده است. به عنوان یک دانشگاه جامع دولتی ، MSU در کل 177 برنامه کارشناسی و کارشناسی ارشد از جمله 87 کارشناسی ، 57 کارشناسی ارشد و 33 برنامه مدرک دکترا در زمینه های علوم بهداشتی ، علوم انسانی و علوم اجتماعی و علوم و فناوری ارائه می دهد. از این طیف گسترده ای از مدرک ها ، MSU همچنین برنامه های بین المللی با زبان انگلیسی را به عنوان متوسط آموزش شامل 4 کارشناسی ، 1 کارشناسی ارشد و 2 برنامه مدرک دکترا ، یعنی کارشناسی مدیریت بازرگانی (تجارت بین المللی) ، لیسانس حسابداری ، کارشناسی هنر ( مدیریت بین المللی گردشگری) ، برنامه کارشناسی ارشد هنر به زبان انگلیسی برای ارتباطات بین المللی ، کارشناسی ارشد علوم (دیرینه شناسی) ، دکتر فلسفه (دیرینه شناسی) و دکتر فلسفه (فناوری غذا).

MSU در حال حاضر (از سال 2017) دارای 17 دانشکده ، 2 دانشکده ، 1 مدرسه و 1 موسسه به شرح زیر است: کالج موسیقی ، دانشکده سیاست و مدیریت ، دانشکده علوم فرهنگی ، دانشکده آموزش ، دانشکده هنرهای زیبا و کاربردی ، دانشکده علوم انسانی و علوم اجتماعی ، دانشکده حقوق ، دانشکده گردشگری و مدیریت هتل ، دانشکده بازرگانی ماهاساراخام ، دانشکده پزشکی ، دانشکده پرستاری ، دانشکده داروسازی ، دانشکده بهداشت ، دانشکده بهداشت ، دانشکده دامپزشکی و علوم دامی ، دانشکده معماری ، طراحی شهری ، و هنرهای خلاقانه ، دانشکده مهندسی ، دانشکده محیط زیست و مطالعات منابع ، دانشکده انفورماتیک ، دانشکده علوم ، دانشکده فناوری ، و پژوهشکده تحقیقاتی ولای رقهاوج.

MSU بیش از 3584 نفر اشتغال دارد. از این تعداد ، 1،268 نفر عضو هیات علمی دانشگاه و 2 هزار و 316 نفر از اعضای ستادی اداری و پشتیبانی دانشگاه هستند. تعداد ثبت نام های تحصیلی در MSU در سال تحصیلی 2017 به 41000 دانشجو صعود کرد.

119074_pexels-photo-1543895.jpeg

MSU جزء دانشگاه های پیشرو در تایلند به حساب می آید و یک دانشگاه با رشد سریع و در سطح جهانی شناخته شده است. MSU تنها دانشگاه تایلند است که کارشناسی ارشد را ارائه می دهد. و دکتری در دیرینه شناسی و لیسانس به زبان خمر. MSU اولین دانشگاه در شمال شرقی تایلند است که یک برنامه کارشناسی هنر را در حسابداری ارائه می دهد و دومین دانشگاهی که دکتری خود را شروع می کند. دوره در همان موضوع MSU اولین دانشگاه در کشور است که دانشکده علوم فرهنگی را تأسیس می کند. MSU اولین دانشگاه تایلند است که به برنامه IT دانشگاه پردیس منطقه ای مایکروسافت پیوسته است. علاوه بر این ، دانشکده آموزش و پرورش ، پرچمدار MSU توسط دفتر ملی آموزش و پرورش به عنوان بهترین دانشکده آموزش تایلند رای داده است. MSU Corner American Corner و یک مرکز مطالعات جدید ASEAN را در دانشکده علوم انسانی و اجتماعی تأسیس کرد. علاوه بر این ، MSU اولین موزه قارچ دارویی طبیعی را در تایلند و آسیا به نام موزه قارچ دارویی طبیعی ایجاد کرده است که به عنوان مرکز یادگیری گسترش و انتشار دانش در مورد قارچ های دارویی طبیعی است.

کیفیت کلاس جهانی MSU مطابق تعدادی از سازمان های بین المللی ، از جمله URAP ، رتبه بندی دانشگاههای آسیا QS ، رتبه بندی موسسات SCImago (SIR) ، گزارش رتبه جهانی ، رتبه بندی دانشگاههای جهانی GreenMetric ، وبسنجی ، رتبه بندی محبوبیت وب 4icu و رتبه بندی وب الکسا کاملاً واضح است. . این موفقیت به این معنی است که در آینده نزدیک ، MSU شناخت برجسته خود را در مقیاس ملی و در سطح جهانی برقرار خواهد کرد.119077_pexels-photo-256262.jpeg

MSU به دلیل تعالی تدریس و تحقیق ، پردیس های زیبا و مدرن ، تعهد خود به جامعه و کیفیت فارغ التحصیلانش به خوبی شناخته شده و مورد توجه بسیار قرار گرفته است. MSU برای تدریس ، امکانات و مشارکت در رتبه بندی QS Stars 5 ستاره دریافت کرده است. این امر آشکار می سازد که MSU دارای امکانات اولیه و دانشکده تدریس مشهور بین المللی و همچنین تعامل منطقه ای و اجتماعی است. علاوه بر این ، MSU در رده بندی دانشگاه جهانی GreenMetric UI قرار گرفته است ، و این امر به تعهد خود نسبت به کمپین "دانشگاه سبز" و همچنین بهزیستی مردم و محیط زیست اشاره دارد. MSU همچنین سعی در ارتقاء دسترسی به انتشارات آنلاین خود دارد و در رتبه بندی وبومتریک قرار گرفته است. MSU با برنامه خود برای غنی سازی دانشگاهی ادامه خواهد داد و متعهد است از طریق "جامعه محققان" ما روابط نزدیکی با شرکای ما و جوامع مجاور برقرار کند.

همه ساله ، تعدادی از محققان کالیبر و استادان مهمان از بخشهای دولتی و غیر دولتی در سراسر جهان برای انجام پروژه های تحقیقاتی مشترک در این زمینه ها که به ندرت در جایی دیگر یا متفاوت با سایر نقاط جهان وجود دارند ، از MSU بازدید می کنند. به عنوان مثال ، در مرکز تحقیقات و آموزش پالئنتولوژی ، مؤسسه تحقیقات گیاه شناسی ولای رقهاویج ، مرکز حفظ برگهای شمال شرقی و موزه قارچ دارویی طبیعی.

به عنوان یک مؤسسه آموزش عالی در قرن 21 ، MSU متوجه می شود که ما دیگر نمی توانیم در مأموریتهای متداول تدریس و تحقیق خط بکشیم ، بلکه باید رسالت انتقال دانش به جوامع را نیز پذیرفت. MSU به شدت بر این باور است که با گسترش مشارکت در جوامع ، دانشگاه می تواند به ایجاد و افزودن ارزش ها و همچنین افزایش قابلیت های طیف وسیعی از افراد از جمله محققان در سطح جهانی ، محققان محلی ، کارمندان MSU ، دانشجویان MSU ، جوامع و افراد محلی کمک کند. بنابراین ، عملکرد قوی MSU در سراسر دانشگاهی و تعامل باعث می شود تا این دانشگاه به یک حرفه ای در آموزش و پرورش تبدیل شود و معتقد باشد که یک دانشگاه در سطح جهانی نه تنها باید بتواند تحقیقاتی را در سطح بین المللی تولید و منتشر کند بلکه می تواند به پیشرفت و پیشرفت اصول کمک کند. در جامعه.

119076_pexels-photo-1059116.jpeg

MSU با جدیت مصمم است و هدف آن به رسمیت شناختن بیشتر بین المللی است.

برای تسهیل همکاری دانشگاهی با موسسات همکار خارج از کشور ، MSU با بیش از یکصد و پنجاه موسسه در بیست و هشت کشور ، یعنی استرالیا ، بلژیک ، برونئی ، کامبوج ، کانادا ، چین ، دانمارک ، فرانسه ، آلمان ، هند ، تفاهم نامه امضا کرده است. اندونزی ، ژاپن ، لائوس ، مالزی ، مغولستان ، میانمار ، هلند ، نیوزلند ، پاکستان ، فیلیپین ، روسیه ، آفریقای جنوبی ، کره جنوبی ، تایوان ، تایلند ، انگلیس ، ایالات متحده و ویتنام.

MSU با پیشروی به آینده درخشان تر در مرحله ای از سطح جهانی ، همکاری های نزدیکی خود را با همکاران خود در سراسر جهان از طریق تعدادی فعالیت علمی که به طور مشترک انجام شده است ، ادامه داده است. به عنوان مثال ، برنامه های درجه مشترک بین دانشگاه های MSU و دانشگاه های شریک از جمله دانشکده بازرگانی Groupe Sup De Co Montpellier (فرانسه) ، دانشگاه Hue (ویتنام) ، دانشگاه ملی گوانگی (National China) و دانشگاه حسابرسی نانجینگ (چین).

علاوه بر این ، به عنوان یک مؤسسه یادگیری محور پژوهش ، محققان MSU در مطالعاتی با اهمیت جهانی درگیر هستند. آنها بر رویکردهای میان رشته ای که از علوم ، علوم اجتماعی و علوم انسانی ترسیم می شود تأکید می کنند. MSU کاملاً از جامعه تحقیقاتی خود برای پیشبرد یادگیری از طریق تعامل خلاق آموزش و تحقیق با بالاترین کیفیت پشتیبانی می کند. به طور خاص ، MSU با اعضای محلی ، منطقه ای ، ملی و بین المللی جامعه تحقیقاتی همکاری می کند تا از پیشرفت و سرآمد مباشرت در تحقیق (همکار بررسی شده ، کالیبر بالا ، با شناخت ملی و بین المللی) استفاده کند. تأکید ویژه بر تحقیقات بین رشته ای با همکاری تعدادی از بخش ها ، برنامه ها ، رشته ها ، مراکز و مؤسسات و دخالت دانشجویان (اعم از فارغ التحصیل و کارشناسی) در کار تحقیق و پروژه ها است.119078_people-coffee-notes-tea.jpg

MSU بسیاری از پروژه های مرتبط با توسعه دانش آموزان را به منظور افزایش تحرک دانش آموزان و همچنین گسترش دانش آکادمیک در منطقه انجام می دهد. در سال 2015 ، MSU 126 پروژه مرتبط با توسعه دانشجویی را با بودجه 5958،740 بات انجام داد و بیش از 760 پروژه تحقیقاتی با بودجه تحقیقاتی کل از بودجه داخلی و خارجی 94،435،305 بات انجام داد.

حال و در آینده ، MSU می کوشد تا حمایت خود را از تحقیقات مهم ، هیجان انگیز و مسئولانه ادامه دهد و در عین حال به دنبال اطمینان حاصل شود که دانشکده های ما به اصول تحقیق اساسی احترام می گذارند در حالی که تلاش می کنند با تحقیقات پیشگامانه یک دوره علمی جدید را باز کنند.

MSU حق ثبت اختراعات کشور را از تحقیقات برجسته و با کیفیت و تعداد فزاینده ثبت اختراعات در زمینه های مهم مانند فناوری نانو ، فناوری بیوتکنولوژی ، مهندسی و ابداع ابریشم در اختیار دارد. بنابراین ، اعتقاد بر این است که MSU می تواند در بهبود کیفیت تحقیق و بازده کار کند که به زودی MSU را به یکی از دانشگاه های برتر تحقیقاتی در کشور و منطقه تبدیل می کند.

در همین ارتباط ، MSU همچنین از همکاری دانشگاه و صنعت در زمینه های آموزش ، تحقیق و انتقال فناوری پشتیبانی می کند ، با تمرکز جدی بر کمک به مشاغل محور جامعه در دستیابی به یک نتیجه فناوری در رقابت خود. مرکز همکاری دانشگاه و صنعت MSU که توسط کمیسیون آموزش عالی تایلند و دفتر ملی آژانس توسعه علوم و فناوری (NSTDA) تأمین می شود ، بین دانشجویان ، کارمندان ، محققان ، ادارات دولتی ، شرکت های خصوصی و سایر موسسات آموزشی پیوند برقرار می کند. تحقیق و توسعه نوآوری یا محصولات با استفاده از بهترین منابع فناوری و تحقیقاتی موجود.

MSU با شعار خود "فداکاری عمومی یک فضیلت آموخته است" متعهد است برنامه های باکیفیتی را به دانشجویان آینده و شرکای بالقوه خود ارائه دهد ، دانش به دست آمده از این طریق روابط محکم بین جوامع و افراد تحصیل کرده را تسهیل می کند. MSU با درک مزایای محلی بودن ، تلاش می کند تا بین المللی خود را به منظور تقویت دانش و آگاهی مردم محلی و از همه مهمتر ، کالیبر دانش آموزان و کارمندان خود به عنوان محققان مجرب در نظر بگیرد.

مکان ها

خام ریانگ

Address
Khamriang Sub-District,
Kantarawichai District

44150 خام ریانگ, ماها سرخام, تایلند

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

در حال حاضر هیچ برنامه ای برای نمایش

لطفا جستجو در بالا پالایش، لطفا دسته محبوب ما شوید و یا جستجوی یک لغت کلیدی.


... or simply by choosing your degree: