توضیحات رسمی را مطالعه کنید

زمانی که اسقف های کاتولیک تانزانیا تصمیم به گسترش خدمات کلیسا به ارائه آموزش عالی دادند، آموزش هایی را ارائه می دادند که مهارت های علمی و حرفه ای را به ارمغان می آورد و همچنین ارزش های یادگیری مدنی و اجتماعی مانند کسب هویت ملی، هنجارهای فرهنگی ، رشد سیاسی و شهروندی مسئول. بدین ترتیب چشم انداز کلیسا توسعه انسانی یک فرد و احترام به کرامت انسانی است.

اگر پتانسیل تحصیلی بالایی داشته باشید و به دنبال یک دانشگاه فارغ التحصیل با اخلاق بین المللی و جامعه پر جنب و جوش هستید، دانشگاه ایالت سنگاپور تانزانیا انتخاب ایده آل برای شما است.

دانشگاه دارای بسیاری از ویژگی های خاص است که ترکیبی از آن را به یک شخصیت مجزا:

  • با حدود 7،037 دانش آموز، 28 تئاتر سخنرانی و مرکز منابع یادگیری ماریو Mgulunde، دانشگاه تضمین می کند که اعضای آن می توانند امکانات یادگیری را در یک فضای اجتماعی صمیمی و دوستانه به اشتراک بگذارند.
  • دانشگاه سنت آگوستین دارای بالاترین نسبت کارکنان با تجربه و بسیار متعهد کارکنان دانشگاهی و اداری برای اندازه دانشجویان خود است.
  • مردان و زنان به دانشگاه سنت آگوستین تانزانیا از سراسر جهان و از طیف وسیعی از زمینه ها می آیند و دانشجویان خوبی در یک دوره دو یا سه ساله یا چهار ساله تدریس شده و کسانی که تحقیق می کنند، وجود دارد درجه.
  • دانش آموزان در SAUT امکانات آموزشی را در شرایط برابر به اشتراک می گذارند. این امر جریان آزاد دانش و تجربه را که هر فارغ التحصیل باید از یک جامعه دانشگاهی مانند SAUT انتظار داشته باشد، فراهم می کند.
برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

ST AUGUSTINE UNIVERSITY OF TANZANIA

... [+]

محتویات برنامه

شرایط ورود

[-]
تانزانیا موانزا
فوریه 2020
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
ST AUGUSTINE UNIVERSITY OF TANZANIA

این یک برنامه دو ساله است که هدف آن تولید دانشمندان علوم اجتماعی است که به لحاظ علمی متعهد و متعهد به بررسی جامعه و دنیای اجتماعی است. ... [+]

استاد جامعه شناسی

این یک برنامه دو ساله است که هدف آن تولید دانشمندان علوم اجتماعی است که به لحاظ علمی متعهد و متعهد به بررسی جامعه و دنیای اجتماعی است. این برنامه دارای چهار زمینه تخصصی است: جامعه شناسی پزشکی، جامعه شناسی سازمان ها، جامعه شناسی محیطی، و جامعه شناسی روستایی.

شرایط ورود

i) دارندگان مدرک لیسانس هنر در جامعه شناسی با طبقه اول یا بخش دوم بالا. 2) دارندگان دیپلم کارشناسی ارشد در علوم بهداشتی، کار اجتماعی، مطالعات محیطی و توسعه جامعه. iii) دارندگان کلاس پایین تر یا مدرک تحصیلی حداقل حداقل سه سال تجربه کاری در سازمان ها و یا دولت.... [-]

تانزانیا موانزا
فوریه 2020
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
ST AUGUSTINE UNIVERSITY OF TANZANIA

هدف از برنامه زبانشناسی مؤسسه، تقویت دانش پژوهی و تحقیق در رشته زبانشناسی است، هر دو برای دانش آموزانی که برنامه ریزی در مورد ادامه برنامه PhD در زمینه زبان شناسی و برای ... [+]

استاد زبان شناسی

اهداف و اهداف برنامه

هدف زبان شناسان در مطالعه زبان ها، ایجاد یک نظریه زبان است تا توضیح دهد که چگونه زبان ها بوجود آمده، چگونه شکل گرفته اند، در چه شکل در مغز انسان وجود دارد، چگونه زبان ها در طول زمان و فضا تغییر می کنند، و چگونه آنها استفاده می شود برای انتقال اطلاعات و احساسات. چنین نظری با درک عمیق از ساختار زبان مبتنی بر تحقیقات تجربی زبان می آید.

هدف از برنامه زبانشناسی مؤسسه، تقویت دانش پژوهی و تحقیق در رشته زبانشناسی است، هر دو برای دانش آموزانی که برنامه ریزی در مورد ادامه برنامه PhD در زمینه زبان شناسی و برای کسانی که به دنبال کار حرفه ای در طیف وسیعی از زمینه های که زمینه زبانشناسی مورد نیاز است دانش آموزان در معرض مفاهیم اساسی در این زمینه قرار می گیرند و در زمینه تجزیه و تحلیل زبانشناسی پایه محکمی ارائه می شوند. ... [-]

تانزانیا موانزا
فوریه 2020
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
ST AUGUSTINE UNIVERSITY OF TANZANIA

این یک برنامه دو ساله است که کاندیداها را قادر می سازد تا نظریه های پیشرفته و مؤثر اقتصادی در محیط فعلی را درک، تحلیل و اعمال کنند تا بتوانند به چالش های اقتصادی جهانی بر ... [+]

کارشناسی ارشد اقتصاد

این یک برنامه دو ساله است که کاندیداها را قادر می سازد تا نظریه های پیشرفته و مؤثر اقتصادی در محیط فعلی را درک، تحلیل و اعمال کنند تا بتوانند به چالش های اقتصادی جهانی برسند.

اهداف برنامه

برای فعال کردن نامزدها برای درک، تجزیه و تحلیل و اعمال نظریههای پیشرفته میکرو و اقتصاد کلان در محیط فعلی که آنها را قادر به برآورده ساختن چالش های اقتصادی جهانی می کند. اهداف هر دوره و انتظارات یادگیری انتظار می رود، به وضوح در خطوط مربوطه درسی مشخص شده است.... [-]

تانزانیا موانزا
فوریه 2020
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی