ST AUGUSTINE UNIVERSITY OF TANZANIA

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

زمانی که اسقف های کاتولیک تانزانیا تصمیم به گسترش خدمات کلیسا به ارائه آموزش عالی دادند، آموزش هایی را ارائه می دادند که مهارت های علمی و حرفه ای را به ارمغان می آورد و همچنین ارزش های یادگیری مدنی و اجتماعی مانند کسب هویت ملی، هنجارهای فرهنگی ، رشد سیاسی و شهروندی مسئول. بدین ترتیب چشم انداز کلیسا توسعه انسانی یک فرد و احترام به کرامت انسانی است.

اگر پتانسیل تحصیلی بالایی داشته باشید و به دنبال یک دانشگاه فارغ التحصیل با اخلاق بین المللی و جامعه پر جنب و جوش هستید، دانشگاه ایالت سنگاپور تانزانیا انتخاب ایده آل برای شما است.

دانشگاه دارای بسیاری از ویژگی های خاص است که ترکیبی از آن را به یک شخصیت مجزا:

  • با حدود 7،037 دانش آموز، 28 تئاتر سخنرانی و مرکز منابع یادگیری ماریو Mgulunde، دانشگاه تضمین می کند که اعضای آن می توانند امکانات یادگیری را در یک فضای اجتماعی صمیمی و دوستانه به اشتراک بگذارند.
  • دانشگاه سنت آگوستین دارای بالاترین نسبت کارکنان با تجربه و بسیار متعهد کارکنان دانشگاهی و اداری برای اندازه دانشجویان خود است.
  • مردان و زنان به دانشگاه سنت آگوستین تانزانیا از سراسر جهان و از طیف وسیعی از زمینه ها می آیند و دانشجویان خوبی در یک دوره دو یا سه ساله یا چهار ساله تدریس شده و کسانی که تحقیق می کنند، وجود دارد درجه.
  • دانش آموزان در SAUT امکانات آموزشی را در شرایط برابر به اشتراک می گذارند. این امر جریان آزاد دانش و تجربه را که هر فارغ التحصیل باید از یک جامعه دانشگاهی مانند SAUT انتظار داشته باشد، فراهم می کند.

مکان ها

موانزا

Address
Saint Augustine University Of Tanzania
PO Box 307

موانزا, منطقه مانزا, تانزانیا