Institute of Accountancy Arusha

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

موسسه حسابداری آروشا ارائه می دهد تعدادی از درجه کارشناسی ارشد در آروشا و دارالسلام، تانزانیا، از طریق شریک استراتژیک خود دانشگاه کاونتری در انگلستان است.

آموزش و پرورش ارائه شده توسط دانشگاه کاونتری در کنار موسسه حسابداری آروشا می رود راه طولانی به سوی ساخت مطمئن شوید که فارغ التحصیلان ما باید مهارت ها و دانش مورد نیاز برای رسیدن به جاه طلبی های خود. دانش آموزان را به بهترین تجربه ممکن است، و از دانشجویان موسسه حسابداری همان آموزش با کیفیت بالا که به سود همه فارغ التحصیلان دانشگاه کاونتری دریافت خواهید کرد.

موسسه حسابداری آروشا (IAA) دارای سه شعبه: دانشگاه اصلی در آروشا واقع، یکی دیگر از در دارالسلام است و ما نیز یک دانشگاه در باباتی دارند. برنامه کارشناسی ارشد در آروشا ارائه و دارالسلام دانشگاه: این ها در شب ارائه شده به منظور تسهیل کسانی که در طول روز کار می کند.

IAA آروشا پردیس در Njiro هیل واقع شده، فقط چند کیلومتر از مرکز شهرستان آروشا، و میزبان ستاد و ساختمان کتابخانه فوق مدرن، همراه با تعدادی از سالن های سخنرانی، سالن های کلاس، کلاس های درس و یک آزمایشگاه کامپیوتر، طراحی شده به منظور ارتقاء و حمایت از یادگیری خود را. است تعداد محدودی از خوابگاه برای دانش آموزان هر دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد باید از آنها مایل به استفاده از وجود دارد.

دانشگاه کاونتری دارای یک سنت طولانی به عنوان ارائه دهنده آموزش عالی است. این می تواند به ریشه های آن است که به کالج کاونتری طراحی در سال 1843 ردیابی. امروز دانشگاه کاونتری است جلو، به دنبال، دانشگاه مدرن با میراث افتخار به عنوان ارائه دهنده آموزش با کیفیت بالا و یک منادی از تحقیقاتی چند رشته.

دانشگاه حضور دانشگاهی ایجاد کرده است منطقه ای، ملی و بین المللی و طول می کشد مراقبت بزرگ در ارائه یک محیط حمایتی به همه دانش آموزان آن است.

مکان ها

آروشا

Address
Njiro Hill, Arusha
آروشا, منطقه آروشا, تانزانیا
تلفن
undefined

دارالسلام

Address
دارالسلام, دارالسلام, تانزانیا
تلفن
undefined

تانزانیا آنلاین

Address
Babati, Tanzania
تانزانیا آنلاین, تانزانیا
تلفن
undefined

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: