توضیحات رسمی را مطالعه کنید

موسسه حسابداری آروشا ارائه می دهد تعدادی از درجه کارشناسی ارشد در آروشا و دارالسلام، تانزانیا، از طریق شریک استراتژیک خود دانشگاه کاونتری در انگلستان است.

آموزش و پرورش ارائه شده توسط دانشگاه کاونتری در کنار موسسه حسابداری آروشا می رود راه طولانی به سوی ساخت مطمئن شوید که فارغ التحصیلان ما باید مهارت ها و دانش مورد نیاز برای رسیدن به جاه طلبی های خود. دانش آموزان را به بهترین تجربه ممکن است، و از دانشجویان موسسه حسابداری همان آموزش با کیفیت بالا که به سود همه فارغ التحصیلان دانشگاه کاونتری دریافت خواهید کرد.

موسسه حسابداری آروشا (IAA) دارای سه شعبه: دانشگاه اصلی در آروشا واقع، یکی دیگر از در دارالسلام است و ما نیز یک دانشگاه در باباتی دارند. برنامه کارشناسی ارشد در آروشا ارائه و دارالسلام دانشگاه: این ها در شب ارائه شده به منظور تسهیل کسانی که در طول روز کار می کند.

IAA آروشا پردیس در Njiro هیل واقع شده، فقط چند کیلومتر از مرکز شهرستان آروشا، و میزبان ستاد و ساختمان کتابخانه فوق مدرن، همراه با تعدادی از سالن های سخنرانی، سالن های کلاس، کلاس های درس و یک آزمایشگاه کامپیوتر، طراحی شده به منظور ارتقاء و حمایت از یادگیری خود را. است تعداد محدودی از خوابگاه برای دانش آموزان هر دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد باید از آنها مایل به استفاده از وجود دارد.

دانشگاه کاونتری دارای یک سنت طولانی به عنوان ارائه دهنده آموزش عالی است. این می تواند به ریشه های آن است که به کالج کاونتری طراحی در سال 1843 ردیابی. امروز دانشگاه کاونتری است جلو، به دنبال، دانشگاه مدرن با میراث افتخار به عنوان ارائه دهنده آموزش با کیفیت بالا و یک منادی از تحقیقاتی چند رشته.

دانشگاه حضور دانشگاهی ایجاد کرده است منطقه ای، ملی و بین المللی و طول می کشد مراقبت بزرگ در ارائه یک محیط حمایتی به همه دانش آموزان آن است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

Institute of Accountancy Arusha

هدف از این برنامه این است که به دانش آموزان با دانش و مهارت های مورد نیاز برای کمک به آنها برای یک شغل آماده در بخش مالی و سرمایه گذاری، و یا برای کمک به پیشبرد و سرعت بخ ... [+]

کارشناسی ارشد امور مالی و سرمایه گذاری با هدف تجهیز دانشجویان دانش و درک در امور مالی و سرمایه گذاری در مناطق مربوط می شود. تاکید این برنامه در تفسیر، ارزیابی و ارتباط با اطلاعات مالی در شکل های مختلف، از جمله فرم ها و سخنرانی های نوشته شده (فردی و گروهی) است. علاوه بر این، دانش آموزان نیز این فرصت را به کشف مناطق از تکنیک های سرمایه گذاری و مدیریت ریسک در بازارهای مالی است.

هدف از این برنامه این است که به دانش آموزان با دانش و مهارت های مورد نیاز برای کمک به آنها برای یک شغل آماده در بخش مالی و سرمایه گذاری، و یا برای کمک به پیشبرد و سرعت بخشیدن به فرصتهای شغلی از کسانی در حال حاضر در صنعت.... [-]

تانزانیا Arusha Dar es Salaam
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی