Sabanci University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Sabanci University واقعا محل تحصیل در ترکیه است. این دانشگاه در سراسر سه دانشکده تحصیلات چند رشته ای خود را تأسیس می کند. در سو، پس از آرمان های آزادی آکادمیک، دانش آموزان پس از سال اول یا دوم تحصیلی خود می توانند رشته های خود را انتخاب کنند. این اجازه می دهد تا دانش آموزان تصمیم بگیرند چه برنامه ای برای تحصیل در دانشگاه با درک بیشتر در مورد تحصیلات عالی و در مورد منافع علمی و حرفه ای خود.

تحصیلات

Sabanci University در سه دانشکده خود آموزش های چند رشته ای را ارائه می دهد. دانشجویان سعودی پس از سال اول یا دوم تحصیل، فرصت انتخاب رشته های خود را دارند. این اجازه می دهد تا دانش آموزان تصمیم بگیرند چه برنامه ای برای تحصیل در دانشگاه با درک بیشتر در مورد تحصیلات عالی و در مورد منافع علمی و حرفه ای خود.

SU با تحصیلات دانشگاهی خود در جهان، تحصیلات دانشگاهی در سطح جهانی و هزینه های تحصیلی مقرون به صرفه در مقایسه با دانشگاه های مشابه در سراسر جهان، SU برای تحصیل در ترکیه است. این دانشگاه همچنین بورس تحصیلی قوی برای دانشجویان تمام ملل و تمام زمینه های آموزش و پرورش فراهم می کند و آموزش عالی برای همه با کیفیت بالا را تضمین می کند.

پژوهش

Sabanci University خود را به عنوان یکی از دانشگاه های نوآورانه و پژوهشی در ترکیه معرفی می کند. به عنوان بخشی از فلسفه خود، دانشگاه قصد دارد تلاش های پژوهشی خود را عمدتا در راستای تحقیقات کاربردی و استراتژیک با هدف ارتقاء دانش، حمایت از آموزش و کمک به پیشرفت جامعه هدایت کند. این دانشگاه دارای تعداد زیادی از آزمایشگاه ها و مراکز تحقیقاتی، از جمله پیشرفته ترین مرکز تحقیق و توسعۀ فناوری نانو در منطقه است. تمام پروژه های تحقیقاتی در داخل دانشکده ها (دانشکده مهندسی

چشم انداز شغلی

فارغ التحصیلان Sabanci University در تمامی بخش ها و کشورهای مختلف بسیار ارزشمند هستند. 90 درصد از فارغ التحصیلان در طول یک سال از فارغ التحصیلی خود استخدام می کنند و بیش از 7000 فارغ التحصیل از آنها شروع به تحصیل در رشته های خود کرده و یا تحصیلات تکمیلی خود را در برخی از بهترین شرکت ها و دانشگاه های دنیا انجام می دهند.

دانشگاه هایی که فارغ التحصیلان ما را برای تحصیلات تکمیلی انتخاب کرده اند عبارتند از دانشگاه کارنگی ملون، دانشگاه کالیفرنیا، دانشگاه پلی تکنیک میلان، دانشگاه بوستون، دانشگاه هاروارد، دانشگاه براون، دانشگاه استنفورد و دانشگاه ماساچوست.

Unilever، Accenture، Procter

مکان ها

استانبول

Address
Sabancı University, Orta Mahalle, Üniversite Caddesi No: 27 Tuzla
34956 استانبول, استانبول, بوقلمون

برنامه ها

دوره های اجرایی
کارشناسی ارشد(MA)
کارشناسی ارشد(MSc)
این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: