توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه OKAN، یکی از جوان ترین و دانشگاه پویا ترین ترکیه، توسط Okan فرهنگ، آموزش، و بنیاد ورزش در سال 1999 تاسیس شد و زندگی تحصیلی خود را در 2003-2004 آغاز شد. از آنجا که سال تحصیلی 2006-2007، دانشگاه سرعت در حال رشد است در پردیس جدید و مدرن Akfırat آن واقع شده است.

درست به شعار خود را، "دانشگاه نزدیک به زندگی کسب و کار،" دانشگاه OKAN به طور موثر ترکیبی از تئوری و عمل با استفاده از یک کارکنان دانشگاه که کارشناسان در زمینه های خود هستند، اتخاذ یک رویکرد معاصر به آموزش و پرورش، و تمرکز بر مطالعات عمل گرا که دانش آموزان را برای زندگی کسب و کار آماده سازی، با شروع از سال اول دانش آموزان از مطالعه. در واقع، این دانشگاه، که به حال لذت بردن از ارائه اولین فارغ التحصیلان آن با دیپلم خود را در 2006-2007، تحقق وعده شعار خود را، به عنوان تمام اعضای نخستین فارغ التحصیلان آن از فارغ التحصیلان اشتغال پیدا کرده اند.

دانشگاه OKAN با هدف ایجاد یک پل بین دانشگاهی و دنیای کسب و کار. برای این منظور، دانشگاه دانش آموزان را قادر می سازد به کار در شرکت های به عنوان بخشی از آماده سازی خود را برای کسب و کار برنامه زندگی، با شروع از سال اول خود را. این برنامه نه تنها دانش آموزان کمک می کند تا برای تبدیل شدن به کسب و کار آشنا با زندگی و بهبود دانش و مهارت های خود را با قرار دادن تئوری به عمل، اما در خدمت به انگیزه دانش آموزان و. دانش آموزانی که با موفقیت به اتمام آماده شدن برای کسب و کار برنامه زندگی با گواهی شرکت و همچنین سایر گواهی نامه سابقه کار اضافه شده به دیپلم خود را زمانی که آنها فارغ التحصیل شده است.

دانشگاه OKAN است پروتکل همکاری با نهادهای کسب و کار مانند هیئت روابط اقتصادی خارجی ترکیه، ترکی - اوراسیا شورای کسب و کار، اطلاعات و ارتباطات فن آوری های قدرت، انجمن پیمانکاران ترکی، انجمن ترکیه آژانس های مسافرتی، بین المللی Transporters'Association، ترکی گردشگری انجمن سرمایه گذاران ، خطوط هوایی ترکیه، فرودگاه بینالمللی صبیحه گوکچن، هلال احمر ترکیه فستو صنعتی اتوبوس. شرکت، شهرداری Akfırat، و همچنین موسسات دانشگاهی مانند دانشگاه پکن، دانشگاه ایالتی موری و دانشگاه اندلس.

از ویژگی های بارز بهترین در معماری معاصر، پردیس Akfırat دارای تمام ویژگی های یک دانشگاه مدرن باید داشته باشد. Akfırat پردیس با همه چیز لازم مجهز به اطمینان حاصل شود که دانش آموزان می توانند برای دریافت آموزش و پرورش موثر ترین امکان پذیر است. امکانات ما شامل کلاس های درس مدرن، کامپیوتر و آزمایشگاه های فنی، کتابخانه، سالن های کنفرانس، مرکز تناسب اندام، استخر شنا، سالن ورزشی، سالن های غذاخوری و رستوران ها.

یکی دیگر از پردیس دانشگاه Akfırat اوکان مزیت نزدیکی خود را به فرودگاه سابیها هواپیمایی و مسیر F1 Race است. پردیس همچنین ویژگی های یک مرکز اجتماعی، در سال 2008، که در خانه یک سینمای کوچک، سونا، کافه تریا، سالن کوکتل، مرکز خرید، و اتاق های باشگاه دانش آموز. چه تر است، مرکز ورزشی، که شامل یک ظرفیت ورزشگاه 400 نفر، یک استخر شنا، تنیس، بسکتبال، و زمین های والیبال و همچنین یک زمین فوتبال، به طوری که دانش آموزان ممکن است وقت آزاد خود را در بهترین راه ممکن است صرف طراحی شده بود .

دانشگاه OKAN است خوابگاه برای دانشجویان مرد و زن. امکانات خوابگاه عبارتند از اتاق مطالعه، یک سالن غذاخوری، کافه تریا، تمیز کردن خدمات، لباسشوئی، یک تیم امنیتی که در روز وظیفه و شب برای اطمینان از ایمنی دانش آموزان در سراسر محل خوابگاه، درمانگاه با یک دکتر در دست 7 / 24، و بی سیم و کابل اینترنت.

چشم انداز ما

چشم انداز ما این است برای تبدیل شدن به یک دانشگاه در سطح جهانی که منجر به بهبود ملت و زندگی کسب و کار خود را با ارائه آموزش از بالاترین استانداردهای و در نتیجه آماده سازی دانش آموزان خود را برای ورود به دنیای کسب و کار مدرن، تضمین این که آنها به داخلی و خارجی باز هستند رقابت، و القای آنها را با مسئولیت اجتماعی و آگاهی های زیست محیطی.

ماموریت ما

برای آموزش دانش آموزان در یک تحلیلی، راه میان رشته ای فکر می کنم، و به آنها القا با روحیه کارآفرینی دارد. به سرمایه گذاری در حمایت از دانشمندان و نوآورانه و دانشمندان که قادر به یکپارچه سازی موفق آموزش و پرورش و آموزش و در نتیجه کمک به دانشجویان ما برای تبدیل شدن به فارغ التحصیلان استثنایی در زمینه های مربوطه. به تمرکز بر روی فعالیت های آموزشی و پژوهشی در جهت رفع نیازهای جامعه با ساخت مسئولیت اجتماعی و آگاهی های زیست محیطی اولویت ما. برای تبدیل اطلاعات به فن آوری و سود اجتماعی.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی
  • ترکی