Koc University - Istanbul Turkey

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

با توجه به ساختار قوی دانشگاهی، فرصت های تحقیق، دستاوردهای بین المللی، محیط اجتماعی واضح و طیف گسترده ای از فرصت های شغلی پس از فارغ التحصیلی، دانشگاه کوش برجسته ترین دانشجویان در ترکیه و خارج از کشور را جذب می کند. تعهد دانشگاه Koç به برتری و برنامه های دارای منابع رضایتبخش آن، همچنین دانشگاهی معتبر بین المللی را از دانشگاه های برتر ایالات متحده، انگلستان و اتحادیه اروپا جذب می کند.

در سال 2018-1988، دانشگاه کوش در رتبه اول در ترکیه قرار دارد، رتبه 13 در رتبه بندی تحصیالت عالی بریتانیا و 50 دانشگاه برتر جهان در سراسر جهان .

نکات برجسته

 • نسبت دانشجویان و دانش آموزان کم (11 تا 1)
 • تمام برنامه ها به زبان انگلیسی (به استثنای پرستاری و حقوق) تدریس می شوند
 • دانشکده ها دارای مدرک لیسانس دانشگاه ایالتی آیوی لیگ و موسسات اروپایی هستند
 • 194 آزمایشگاه تحقیقاتی با تجهیزات و منابع پیشرفته
 • 22 مراکز تحقیقاتی، 5 انجمن تحقیقاتی و آموزشی
 • بیش از 200 همکار برتر جهان در سطح جهانی برای تبادل دانشجو و همکاری پژوهشی
 • در میان سه دانشگاه برتر در ترکیه برای انتشار در هر استاد و استناد است
 • 164 سرمایه گذاری خارجی پروژه های تحقیقاتی فعلی با ارزش 50 میلیون دلار بود
 • موفق ترین موسسه عالی آموزشی در ترکیه در پیشنهادات برای کمک های ERC، میزبانی 14 از 16 پروژه فعال در ترکیه است
 • 16 نفر از 90 عضو آکادمی علوم ترکیه از دانشگاه کوش هستند
 • کمک هزینه تحصیلی برای دانشجویان بین المللی عالی وجود دارد
 • دانشگاه کوش ملی و بین المللی برای اعتباربخشی و عضویت خود شناخته شده است. مدرسه کسب و کار تحصیلات تکمیلی تنها مدرسه کسب و کار EQUIS و AMBA معتبر در ترکیه است

فرصت های پژوهشی با دانشکده عالی رتبه

برنامه های تحصیلات تکمیلی دانشگاه Koç دارای یک مولفه تحقیقاتی قدرتمند هستند، با همکاری دانشگاهیان برتر با تجربه تحقیق مورد نیاز. به طور مشابه، دانشجویان کارشناسی در کنار اعضای هیئت علمی در پروژه های تحقیقاتی کار می کنند. این فعالیت های پژوهشی، خلاقیت و آگاهی خود را برای تحقیق افزایش می دهد.

انجام تحقیقات علمی و کاربردی، پیشنهاد سیاست ها در زمینه های مختلف و انتشار دانش آکادمیک در زمینه های اجتماعی، اقتصادی و حقوقی، مراکز تحقیقاتی دانشگاه کوش، ابعاد قدرتمندی است که تأکید نهاد بر تحقیقات است.

بورس تحصیلی برای دانشجویان خارجی

دانشگاه Koç از نسل بعدی محققان با کمک مالی کامل برای Ph.D. برنامه ها و بورس تحصیلی جزئی یا کامل برای برنامه های کارشناسی ارشد برای همه کاندیدان پذیرفته شده، داخلی و بین المللی.

همچنین تعداد دانشجویان بین المللی دانشجویان در حال افزایش است.

آلبوم های موفقیت

فارغ التحصیلان دانشگاه کوش موفق به کسب حرفه ای در شرکت های مختلف ملی و بین المللی می شوند و یا در رشته های پیشرفته و دکتری در بالاترین دانشگاه های جهان از جمله هاروارد، ییل، پرینستون، گرجستان، استنفورد، MIT، کالج امپریال و دیگران پیگیری می کنند.

dh
برنامه های آموزشی دانشگاهی Koç به وسیله یک محیط اجتماعی پر جنب و جوش و زندگی پردیس پویا، از جمله فعالیت های اجتماعی منظم، باشگاه های دانشجویی، تیم های ورزشی و سازمان های داوطلبانه، تقویت می شود.

زندگی دانشگاهی در دانشگاه محیط زیست پر جنب و جوش را با فراوانی از فعالیت های اجتماعی و فرهنگی ارائه می دهد. کلاس های درس و آزمایشگاه ها با جدیدترین زیرساخت های فن آوری و سیستم های پشتیبانی می شوند. علاوه بر این، امکانات ورزشی و تفریحی عالی برای همه اعضای خانواده دانشگاه کوز وجود دارد.

فرصت های تحقیقاتی

مأموریت تحقیقاتی KOC UNIVERSITY ، کمک به دانش جهانی است و تحولات فکری، تکنولوژیکی، اقتصادی و اجتماعی را در مقیاس جهانی تحت تاثیر قرار می دهد. اعضای هیات علمی در زمینه های خود به صورت جداگانه و در تیم های متضاد بین المللی طراحی شده اند. انجام تحقیقات علمی و کاربردی، پیشنهاد سیاست ها در زمینه های مختلف و انتشار دانش آکادمیک در زمینه های اجتماعی، اقتصادی و حقوقی، مراکز تحقیقاتی KOC UNIVERSITY یک ابعاد قدرتمند از تأکید موسسات برای تحقیق است.

دانشجویان کارشناسی در کنار اعضای هیئت علمی در پروژه های تحقیقاتی کار می کنند. این فعالیت های پژوهشی، خلاقیت و آگاهی خود را برای تحقیق افزایش می دهد. به همین ترتیب، برنامه های تحصیلات تکمیلی KOC UNIVERSITY یک مولفه تحقیق قدرتمند است که بین دانش آموزان برتر با تجربه تحقیق مورد نیاز است.

دانشگاه Koç با درک بازار به طور فزاینده جهانی شدن و ارزش ذاتی بین المللی، مبنای حضور قابل توجه بین المللی را ضروری در قرن 21 می داند. از این رو، دانشگاه ارزش ها و فعالانه دانشگاه پرداخته است، که در آن افکار، فرهنگ ها، ارزش ها و شخصیت های مختلف نه تنها همسو می شوند، بلکه به طور متقابل در گسترش فرد و جمعی نیز نقش دارند. دانشگاه Koç ارزش و فعالانه به دنبال یک پردیس گوناگون است، که در آن افکار، فرهنگ ها، ارزش ها و شخصیت های مختلف نه تنها همسو می شوند، بلکه به طور متقابل در گسترش فرد و گروه هم نقش دارند.

پذیرش دانشجویان بین المللی

دانش آموزانی که مایل به تحصیل در مقطع کارشناسی و یا دانشجویان تحصیلات تکمیلی هستند، باید ملیت کشور دیگری غیر از ترکیه را داشته باشند (شهروندان بی خانمان و همچنین پناهندگان می توانند درخواست کنند). متقاضیان باید با موفقیت تحصیلات متوسطه در ترکیه یا مدرسه ای معادل با دبیرستان ترکیه را امتحان کنند و یا در حال حاضر در سال آخر تحصیلات متوسطه باشند. برای اطلاعات بیشتر به https://international.ku.edu.tr/ مراجعه کنید er

 • همه برنامه ها به زبان انگلیسی (به استثنای برنامه پرستاری و برخی دوره های قانون)
 • 25٪ از دانشجویان تحصیلات تکمیلی در سطح بین المللی هستند که 50 کشور را نمایندگی می کنند
 • ویزای کامل و مهاجرت از اداره کل جامعه بین المللی (ICO) و همچنین فعالیت های ادغام اجتماعی و زبان
 • تحقیق، آموزش و مراقبت از برنامه های توسعه مهارت های مهارت و فعالیت های غیرمستقیم توسط تیم های پشتیبانی تخصصی.

میخواهید ما را برای summalt = "er؟"

Undalt = "دانشجویان کارشناسی ارشد و فارغ التحصیلان از همه دانشآموزان در زمان تحصیل در دانشگاه خود صرف وقت می کنند." ery summalt = "انجام تحقیقات، دوره های آموزشی تخصصی یا پروژه های تخصصی. اگر شما یک دانش آموز فوق لیسانس هستید و مایل به تحصیل در رشته های تحصیلی و تحصیلی خود هستید، با تحصیل رایگان، ما Undalt = "ergraduate Summalt =" Research Program را در kusrp.ku.edu بررسی کنید. .tr

Whalt = "در دانشگاه ما است؟

واقع در تپه های سرایالت، استانبول، Koç Univalt = "بیست دقیقه از سواحل دریای سیاه، که توسط روستاهای جذاب و منظره های طبیعی احاطه شده است و از طریق بسیاری از گزینه های حمل و نقل مناسب Koç Univalt = "ersity" دارای 4 محل استقرار دانشگاه: Camp Camp، Campus Nizantaşı، RCAC Beyoğlu و Campus Campus است. به Koc Univalt خوش آمدید = "ersity! qw

مکان ها