Koc University - Istanbul Turkey

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

EFMD Equis Accredited

دانشگاه کوچ در سال 1993 به عنوان یک دانشگاه خصوصی غیر انتفاعی در استانبول، ترکیه تاسیس شد. از زمان تأسیس آن، دانشگاه کوچ تبدیل به یکی از دانشگاه های پیشرو در ترکیه، مشخص شده توسط سهم قابل توجه به ارتفاع از آموزش، دانش و خدمات داخلی و فراتر از آن.

ماموریت اصل دانشگاه کوچ است به پرورش فارغ التحصیلان صالح ترین ترکیه، بزرگسالان به خوبی گرد که در سطح بین المللی واجد شرایط هستند. که خلاقانه می توانید فکر می کنم، به طور مستقل و عینی؛ و کسی که رهبران با اعتماد به نفس هستند. همزمان، تحقیقات انجام شده در دانشگاه کوچ به توسعه علمی کمک در مقیاس بین المللی و تقویت توسعه فن آوری، اقتصادی و اجتماعی. دانشگاه کوچ مداوم تلاش برای پیشبرد دانش از طریق تلاش های خود و برای خدمت به ترکیه و بشریت به عنوان یک مدل تعالی سازمانی.

DH

دانشگاه کوچ توسط منابع مشهور بین المللی بنیاد کوچ Vehbi پشتیبانی می شود. در سال 2009، 22 سازمان کارنگی متوقف ساختن سیاست خارجی اندیشکده محترم، بنیاد کارنگی برای صلح بین المللی در مجموع اعطا خانواده کوچ، "کارنگی مدال انسان دوستی." جهان به عنوان شناخت معتبر ترین برتری های بشردوستانه در جهان شناخته شده است، مدال نظر گرفته شده است معادل جایزه نوبل انسان دوستی است.

وهبی کوچ تعهد پرشور به آموزش جوانان بود. در سخنان خود، "اگر ما در اطراف ما امروز نگاه کنید، ما می بینیم که کشورهای جهان مدرن در حال ساخت پیشرفت های سریع در تمام زمینه های علمی و به سمت اکتشافات جدید در فضا مسابقه. به منظور برای ما برای بستن شکاف و در آماده سازی برای آینده، ما باید جوانان ما در بهترین راه ممکن آموزش. "بنابراین، دانشگاه کوچ تلاش می شود یک مرکز عالی، که در ارائه آموزش در سطح جهانی موفق به دانش آموزان خود، ایجاد دانش جدید از طریق پژوهشی دانشکده خود، استفاده از دانش به دست آورد که به نفع جامعه و تجهیز دانش آموزان خود را با بالاترین حس اخلاق، مسئولیت اجتماعی و شهروندی خوب است.

در بیست سال از زمان تأسیس آن، دانشگاه کوچ تبدیل به یکی از دانشگاه های پیشرو در ترکیه، مشخص شده توسط سهم قابل توجه به ارتفاع از آموزش، دانش و خدمات داخلی و فراتر از آن. با کالج علوم اجتماعی و علوم انسانی، علوم اداری و اقتصاد، علوم، مهندسی، حقوق، پرستاری و پزشکی، دانشگاه کوچ ارائه می دهد 22 در مقطع کارشناسی، 32 کارشناسی ارشد و 18 برنامه های دکترا.

از طریق آموزش و پرورش و مجموعهای از فرصت غنی سازی های فوق برنامه در هنرهای آزاد را الهام گرفته از دانشگاه کوچ، دانشجویان شجاعت فکری به پرس و جو و درخواست در حالی که در حال توسعه شخصیت لازم به عنوان متولیان ارزش های دموکراتیک و آزادی خدمت به دست آوردن. هدایت از بالاترین استانداردهای توسعه علمی و بین فردی، موسسه جمعی، گویا این مهم دانش فکر لازم برای تجزیه و تحلیل، خلاقیت به پرورش و پیش افتادن از این دانش و کنجکاوی برای یادگیری مادام العمر. دانشکده دانشگاه متشکل از محققان ارشد تاسیس ترکیه و دکترا از موسسات تحقیقاتی نخبگان در سراسر جهان. بسیاری از اعضای هیات علمی تمام وقت ما دکترا از دانشگاههای برتر در جهان است.

SD

ارائه علمی قوی دانشگاه کوچ را بیشتر با محیط اجتماعی زنده و زندگی دانشگاهی پویا، از جمله فعالیت های منظم اجتماعی، باشگاه دانشجویان، تیم های ورزشی و سازمان های داوطلبانه تقویت شده است. زندگی در دانشگاه ارائه می دهد یک محیط پر جنب و جوش با فراوانی از فعالیت های اجتماعی و فرهنگی است. کلاس های درس و آزمایشگاه با آخرین سیستم های زیرساخت ها و پشتیبانی فنی مجهز شده است. علاوه بر این، امکانات ورزشی و تفریحی بسیار عالی در دسترس همه اعضای خانواده دانشگاه کوچ هستند.

فرصت های پژوهشی

ماموریت تحقیقاتی دانشگاه KOC است برای کمک به بدن دانش جهانی و نفوذ تحولات فکری، تکنولوژیکی، اقتصادی و اجتماعی در مقیاس جهانی. اعضای هیئت علمی به زمینه های خود را به صورت مجزا و در تیم های میان رشته استراتژیک طراحی شده کمک می کند.

انجام تحقیقات علمی و کاربردی، پیشنهاد سیاست در عرصه های مختلف و انتشار دانش آکادمیک در عرصه های اجتماعی، اقتصادی و قانونی، مراکز تحقیقاتی دانشگاه KOC هستند یک بعد منحصر به فرد قدرتمند از تاکید موسسه در پژوهش است. دانشجویان مقطع کارشناسی در کنار اعضای هیات علمی در پروژه های تحقیقاتی کار می کنند. این فعالیت های تحقیقاتی افزایش خلاقیت و حدت آن را برای تحقیقات. به طور مشابه، برنامه های تحصیلات تکمیلی دانشگاه KOC است دارای یک جزء پژوهش قدرتمند، درهم بافته دانشگاهیان برتر با تجربه پژوهشی مورد نیاز است.

برنامه های بین المللی

با آگاهی از این بازار به طور فزاینده جهانی و ارزش ذاتی بین المللی، دانشگاه کوچ پایه و اساس حضور بین المللی قابل توجه را یک ضرورت در قرن 21st. از این رو، ارزش دانشگاه و به طور فعال به دنبال یک دانشگاه های گوناگون، که در آن افکار مختلف، فرهنگ، ارزش ها و شخصیت ها، نه تنها همکاری وجود داشته باشد، بلکه متقابلا به گسترش فرد و جمعی کمک می کند.

ارزش دانشگاه کوچ و به طور فعال به دنبال یک دانشگاه های گوناگون، که در آن افکار مختلف، فرهنگ، ارزش ها و شخصیت ها، نه تنها همکاری وجود داشته باشد، بلکه متقابلا به گسترش فرد و جمعی کمک می کند.

دانش آموزانی که مایل به استفاده از به عنوان دانشجویان بین المللی باید تابعیت یک کشور دیگر از ترکیه را نگه دارید (شهروندان بدون تابعیت و پناهندگان همچنین می توانید درخواست). متقاضیان باید با موفقیت آموزش متوسطه در ترکیه و یا در یک مدرسه معادل یک دبیرستان ترکیه تکمیل، و یا آنها در حال حاضر باید در سال گذشته آموزش و پرورش ثانویه باشد.

ER
  • تمام برنامه ها به زبان انگلیسی (به جز برنامه پرستاری و برخی از دوره در قانون) تدریس
<li>25 درصد از دانش آموزان فارغ التحصیل بین المللی هستند، به نمایندگی از بیش از 50 کشور</li> <li>بیش از 200 شرکای جهانی برای فرصت های ارز فارغ التحصیل</li> <li>برای دانش آموزان دکترای بستری که می خواهند به بهبود بیشتر مهارت زبان انگلیسی خود را در حالی که ادامه تحقیقات خود، GLP (برنامه زبان کارشناسی ارشد) آموزش زبان انگلیسی با شروع از سال اول خود را فراهم می کند.</li> <li>ویزا و مهاجرت پشتیبانی کامل ارائه شده توسط دفتر بین المللی جامعه (ICO) و همچنین فعالیت های اجتماعی و زبان</li> <li>پژوهش، آموزش و حرفه ای مهارت های برنامه های توسعه و فعالیت های ارائه شده توسط تیم پشتیبانی تخصصی است.</li>

آیا می خواهید به برای تابستان به ما مراجعه کنید.

دانشجویان فارغ التحصیل از سراسر جهان هم هر تابستان صرف در دانشگاه ما انجام پژوهش، در نظر گرفتن دوره تحصیلی تخصصی و یا پروژه. اگر شما یک دانشجوی دوره کارشناسی هستند و می خواهم به تجربه تعالی دانشگاهی و تحقیقاتی ما برای تابستان با اقامت رایگان، چک کردن برنامه تحقیقاتی تابستان کارشناسی ما.

واقع در تپه های سارییر، استانبول، دانشگاه کوچ بیست دقیقه از سواحل دریای سیاه، احاطه شده توسط روستاهای جذاب و مناظر طبیعی، و از طریق مجموعهای از گزینه های حمل و نقل مناسب به مرکز شهرستان متصل است. دانشگاه کوچ دارای چهار مکان دانشگاه دیگر: غرب پردیس، پردیس NISANTASI، RCAC بی اوغلو و پردیس ISTINYE.

به دانشگاه KOC خوش آمدید!

QW
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید MAs » بازدید کنید MScs » از دوره های ارشد بازدید کنید » بازدید کنید کارشناسی ارشد(MSc) » بازدید کنید دوره های تابستانی » بازدید کنید دوره های یک ساله MBA » بازدید کنید Courses » بازدید کنید دکترا(PhD) » بازدید کنید LLM »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

استاد در مدیریت بین المللی (CEMS MIM)

Campus تمام وقت 12 - 12  September 2018 بوقلمون İstanbul

CEMS کارشناسی ارشد در برنامه بین المللی مدیریت (CEMS MIM) برای دانش آموزان علاقه مند به شروع زندگی حرفه ای در شرکت های چند ملیتی. CEMS درجه از پیش تجربه، که اذعان می کند فارغ التحصیلان و نامزد جدید با کمتر از 2 سال تجربه حرفه ای است. دانشجویان انتظار می رود به صرف یک ترم در خارج از کشور، خواهد شد که توسط کارآموزی بین المللی است. [+]

استاد در مدیریت بین المللی (CEMS MIM)

در سال 1988 تاسیس شد، CEMS MIM تنها واقعا جهانی، برتر در مدیریت در جهان (FT 2005-2012) با کارشناسی ارشد. 29 کاربر مدارس بیش از 71 شرکت چند ملیتی همکاران 4 اجتماعی همکاران (غیر دولتی) 95 درصد از دانش آموزان CEMS کمتر از 3 ماه پس از فارغ التحصیلی به کار گرفته شد (کلاس 2010/11) 1000 نفر از دانش آموزان 65 ملیت (2012/13) 7000 فارغ التحصیلان از 78 ملیت مشغول به کار در 75 کشور

دانشگاه کوچ ترکیه دفتر ملی رئیس CEMS اتحاد کارشناسی ارشد در مدیریت بین المللی برنامه (MIM) که به ارمغان می آورد موسسات بالا دانشگاهی، منجر شرکت های چند ملیتی، و دانش آموزان برجسته با هم از سراسر جهان برای آموزش آینده رهبران کسب و کار جهانی است.... [-]


ارشد روابط بین الملل

Campus تمام وقت September 2018 بوقلمون İstanbul

[+]

برنامه

 

[-]

M.sc. در مهندسی برق و الکترونیک

Campus تمام وقت September 2018 بوقلمون İstanbul

طراحی Protable و بهره برداری از سیستم های تولید و خدمات مدرن نیاز به ادغام انسان، مواد، تجهیزات و منابع مالی. در سال های اخیر این ادغام تبدیل شده است [+]

M.Sc. در مهندسی برق و الکترونیک

طراحی Protable و بهره برداری از سیستم های تولید و خدمات مدرن نیاز به ادغام انسان، مواد، تجهیزات و منابع مالی. در سال های اخیر این ادغام tighterdue به گنجاندن فناوری اطلاعات تبدیل شده است، و منجر به سیستم های پیچیده تر. تحقیقات مهندسی صنعتی در تجزیه و تحلیل کمی، سنتز و مدیریت سیستم های پیچیده مانند تمرکز دارد. اعضای هیئت علمی aliated از بخش مهندسی صنایع از دانشکده مهندسی، گروه عملیات و سیستم های اطلاعات از دانشکده علوم اداری و اقتصاد، و سایر زمینه های مرتبط آمده است. زمینه های تحقیقاتی ما متنوع است، از جمله تدارکات، مدیریت زنجیره تامین، عملیات سرویس، سیستم های تولید، فرآیندهای تصادفی، مهندسی مالی، برنامه ریزی ریاضی، داده کاوی و بیوانفورماتیک. این برنامه ها در روش های اساسی تحقیق در عملیات و برنامه های کاربردی خود را در صنایع تولید، توزیع و خدمات ساخته شده است. دانش آموختگان از برنامه MS در دکتری محترم قرار داده شده است برنامه های در شمال امریکا، اروپا و ترکیه و همچنین موقعیت های مختلف حرفه ای در صنعت از سال 2003. اولین فارغ التحصیلان دکترا برنامه در سال 2009 تولید شد و آنها به دنبال شغل دانشگاهی خود یا از طریق یک برنامه پس از توضیحات و یا با پیوستن به دانشگاه محترم در ترکیه و یا خارج از کشور. در حالی که برنامه MS ما یک بنیان قوی برای مطالعات دانشگاهی از نظر دانش مهندسی صنایع و همچنین مهارت های پژوهش در حال توسعه را فراهم می کند، دکتری ما... [-]


MSc علوم محاسباتی و مهندسی

Campus تمام وقت 1 - 2  February 2018 بوقلمون İstanbul

1 ساله دوره کارشناسی و پایان نامه کارشناسی ارشد 2 ساله در برنامه علوم در علوم و مهندسی محاسبات در دانشگاه کوک در استانبول ترکیه به زبان انگلیسی تدریس می شود. [+]

M.Sc. علوم و مهندسی محاسباتی

شرح برنامه

در این برنامه دانش آموزان فارغ التحصیل در تکنیک های علوم محاسباتی مدرن و برنامه های کاربردی خود را برای حل مشکلات علمی و مهندسی آموزش دیده اند. چالش های جدید تکنولوژیکی و چالش های مرتبط با آن به شدت به مدل سازی محاسباتی و حل مسئله بستگی دارد.

با توجه به در دسترس بودن رایانه های قدرتمند و ارزان، آزمایش های محاسباتی مبتنی بر مدل در حال حاضر یک رویکرد استاندارد برای تجزیه و تحلیل و طراحی سیستم های پیچیده ای است که آزمایش های واقعی می تواند گران یا غیر قابل انجام باشد.... [-]


کارشناسی ارشد(MA)

کارشناس ارشد اقتصاد

Campus تمام وقت 1 - 2  September 2018 بوقلمون İstanbul

MA در اقتصاد برنامه غیر پایان نامه یک پایه محکم در تئوری اقتصادی و اقتصاد سنجی ایجاد و آموزش های تخصصی در زمینه های مختلف کاربردی از اقتصاد را فراهم می کند. این برنامه است [+]

کارشناس ارشد اقتصاد

MA در اقتصاد برنامه غیر پایان نامه یک پایه محکم در تئوری اقتصادی و اقتصاد سنجی ایجاد و آموزش های تخصصی در زمینه های مختلف کاربردی از اقتصاد را فراهم می کند. این برنامه طراحی شده است برای آماده سازی دانش آموزان به سوی یک حرفه ای به عنوان یک اقتصاددان در دولت، کسب و کار، و سازمان های غیر دولتی. روش دقیق آن نیز آماده سازی بسیار عالی برای دکترا فراهم می کند در اقتصاد. برنامه ما از درجه اعتبار ساقط مهم را پر می کند در بازار کار امروز که در آن تخصص در حال تبدیل شدن زمان دیگری مهم تر و مدرک کارشناسی است که اغلب کافی نیست. دانشکده اقتصاد دانشگاه کوچ دارای شهرت جامد، که با مرزهای پژوهش در ترکیه و خارج از کشور. اخیرا ریاست تا به شماره 1 در ترکیه قرار گرفت و همچنان به بهبود رتبه خود را در اروپا و جهان است. ما باور داریم که دانشگاه کوچ یکی از بهترین مکانها برای دنبال مدرک کارشناسی ارشد در اقتصاد است.... [-]


Ma در مطالعات تطبیقی ​​در تاریخ و جامعه

Campus تمام وقت 1 - 2  September 2018 بوقلمون İstanbul

مطالعات تطبیقی ​​در تاریخ و جامعه (CSHS) ترکیبی از نقاط قوت جامعه شناسی و تاریخ گروه ها دانشگاه KOC در میان رشته ای ... [+]

کارشناسی ارشد مطالعات تطبیقی ​​در تاریخ و جامعه

برنامه MA غیر پایان نامه در مطالعات تطبیقی ​​در تاریخ و جامعه ترکیبی از نقاط قوت جامعه شناسی و تاریخ گروه ها دانشگاه کوچ در کارشناسی ارشد رشته ای از هنر برنامه (MA). این برنامه در خدمت نیاز رو به رشد در ترکیه برای برنامه های تحصیلات تکمیلی رشته ای در علوم اجتماعی. دانش آموزان در زمینه های تحولات تاریخی مربوط به دولت و جامعه و همچنین نابرابری های اجتماعی آموزش داده است. دوره های دانش آموزان را برای هر دو دکتری آینده آماده برنامه ها و مشاغل در موقعیت های تحقیق و مربوط به سیاست در سازمان های دولتی و غیر دولتی با ارائه زمینه های اساسی در تجزیه و تحلیل تاریخی از جریان روز دینامیک اجتماعی.... [-]


برنامه کارشناسی ارشد در روانشناسی (غیر پایان نامه)

Campus تمام وقت September 2018 بوقلمون İstanbul

MA در برنامه روانشناسی غیر پایان نامه برنامه یک ساله شامل 10 درس (30 واحد) و یک پروژه می باشد. دوره پروژه های غیر اعتباری و رضایت بخش است یا رضایت بخش ارزیابی است. [+]

غیر پایان نامه برنامه MA در روانشناسی MA در برنامه روانشناسی غیر پایان نامه برنامه یک ساله شامل 10 درس (30 واحد) و یک پروژه می باشد. دوره پروژه های غیر اعتباری و رضایت بخش است یا رضایت بخش ارزیابی است. برنامه متقاضیان انتظار می رود که از یک برنامه کارشناسی فارغ التحصیل شد. دانش آموزان، که هنوز مطالعه و انتظار می رود که قبل از ترم پاییز فارغ التحصیل، همچنین می تواند اعمال می شود.

رونوشت رسمی: حداقل معدل 3،30 / 4،00 متقاضی باید حداقل یک دوره را از هر گروه ذکر شده با درجه "B" یا معادل آن گرفته باشد. گروه 1: مقدمه ای بر روانشناسی، مباحث اخیر در روانشناسی گروه 2: آمار، روش تحقیق گروه 3: اجتماعی، نمو، شناختی، روانشناسی صنعتی و سازمانی. ... [-]

کارشناسی ارشد(MSc)

کارشناسی ارشد در علم مواد و مهندسی

Campus تمام وقت September 2018 بوقلمون İstanbul

پیشرفت در تکنولوژی بستگی دارد بیشتر و بیشتر در کشف و توسعه مواد جدید داشتن خواص خاص مورد نظر است. علاوه بر استحکام مکانیکی، خواص مختلف ساختاری، نوری، الکتریکی، مغناطیسی و حرارتی [+]

کارشناسی ارشد در علم و مهندسی مواد

پیشرفت در تکنولوژی بستگی دارد بیشتر و بیشتر در کشف و توسعه مواد جدید داشتن خواص خاص مورد نظر است. علاوه بر استحکام مکانیکی، خواص مختلف ساختاری، نوری، الکتریکی، مغناطیسی و حرارتی از مواد بسته به نوع کاربرد خواستار. حوزه علم و مهندسی مواد به بررسی انواع مختلف مواد -metals، سرامیک، پلیمر، مواد الکترونیکی، biomaterials- با تاکید بر روابط بین ساختار زمینه ای و پردازش، خواص و عملکرد مواد. درک خواص مواد مختلف، اولین گام در پیدا کردن راه هایی به خیاط این خواص برای دیدار با برخی از نیاز و یا نرم افزار خاص، و برای ایجاد مواد کاملا جدید داشتن خواص خاص مورد نظر است. برنامه MS در علم و مهندسی مواد در دانشگاه کوچ یک برنامه interdisiciplinary با هدف دادن دانش آموزان دانش فیزیکی و شیمیایی اساسی مورد نیاز برای سنتز مواد، خصوصیات ساختار مالکیت و پردازش است. و تکمیل این آزمایشگاه با تجربه عملی است.... [-]


کارشناسی ارشد در رشته مهندسی شیمی و بیولوژیکی

Campus تمام وقت September 2018 بوقلمون İstanbul

مواد شیمیایی و زیستی فنی رشته ای است که ادغام شیمی و زیست شناسی در سطح مولکولی و با استفاده از این بنیاد گسترده همراه با اصول مهندسی به مطالعه است [+]

کارشناسی ارشد در مهندسی شیمیایی و بیولوژیک مواد شیمیایی و زیستی فنی رشته ای است که ادغام شیمی و زیست شناسی در سطح مولکولی و با استفاده از این بنیاد گسترده همراه با اصول مهندسی به مطالعه سنتز فرآیندها و محصولات جدید است. برنامه کارشناسی ارشد ما در مهندسی شیمیایی و بیولوژیک یک برنامه میان رشته ای است که ترکیبی از اصول مهندسی شیمی و زیست شناسی سیستم برای پاسخگویی به چالش های تحقیقاتی در آینده است. زمینه های تحقیقاتی مورد علاقه ... [-]


کارشناسی ارشد در امور مالی

Campus تمام وقت پاره وقت 12 - 12  September 2018 بوقلمون İstanbul + {تعداد} بیشتر

برنامه MS در مالی طراحی شده است برای پاسخگویی به نیازهای متنوع از متخصصان امور مالی در بخش دولتی و خصوصی که مایل به ادامه در حرفه خود است و به دنبال مطالعات پیشرفته و متخصص در زمینه اقتصاد مالی. هدف اصلی از این برنامه ارائه یک پایه کامل در اقتصاد مالی و افزایش تجزیه و تحلیل و پژوهش های مالی اعمال شده با ارائه دولت از هنر، تکنیک ها و روش های. علاوه بر این، برنامه آماده سازی ایده آل برای شرکت کنندگان که قصد تحصیل در مقطع دکتری است درجه در امور مالی. [+]

MS در برنامه مالی طراحی شده است برای پاسخگویی به نیازهای متنوع از متخصصان امور مالی در بخش دولتی و خصوصی که مایل به ادامه در حرفه خود است و به دنبال مطالعات پیشرفته و متخصص در زمینه اقتصاد مالی. هدف اصلی از این برنامه ارائه یک پایه کامل در اقتصاد مالی و افزایش تجزیه و تحلیل و پژوهش های مالی اعمال شده با ارائه دولت از هنر، تکنیک ها و روش های. علاوه بر این، برنامه آماده سازی ایده آل برای شرکت کنندگان که قصد تحصیل در مقطع دکتری است درجه در امور مالی.... [-]


کارشناسی ارشد در رشته مهندسی مکانیک

Campus تمام وقت September 2018 بوقلمون İstanbul

نوآوری در طراحی محصول و تولید در سال های اخیر تبدیل شده است عامل اصلی برای رقابت صنعتی و profitablity. به عنوان فن آوری را قادر می سازد به راحتی تبدیل [+]

کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک

نوآوری در طراحی محصول و تولید در سال های اخیر تبدیل شده است عامل اصلی برای رقابت صنعتی و profitablity. به عنوان فن آوری را قادر می سازد به راحتی قابل دسترس تبدیل، مهندسان با افزایش تقاضا برای طراحی و تولید دستگاه های پیچیده تر مکانیکی برای خدمت به نیازهای جامعه مواجه شده است. محصولات بعدی مهندسی نسل خواهد بود "هوشمند" با بسیاری از ویژگی های. آنها خواهد شد از مواد جدید ساخته شده است؛ آنها را بهره وری انرژی را افزایش می دهد و کاهش اثرات زیست محیطی. آنها در اندازه نانو به مقیاس از مگا متفاوت خواهد بود. و آنها خواهد شد بیشتر از نزدیک با سیستم های پردازش اطلاعات یکپارچه شده است. همچنین به عنوان سیستم های مکانیکی در حال تبدیل شدن به طور فزاینده پیچیده به تجزیه و تحلیل و گران قیمت برای آزمایش، تاکید بیشتری خواهد شد که به کمک کامپیوتر تجزیه و تحلیل، طراحی، تایید و ساخت قرار داده. برنامه های تحقیقاتی ما در رشته مهندسی مکانیک در پاسخ به این روند و با تمرکز بر تحقیقات پایه مربوط به علوم مواد و مهندسی فرآیند، طراحی محصول، و اطلاعات یکپارچه فرآیندهای تولید. در انجام این کار برنامه های کاربردی به فرآیندهای فیزیکی مختلف مورد مطالعه (به عنوان مثال سیستم های انرژی، مهندسی زیستی، شکل دهی فلزات، پردازش مواد پلیمری متوسطه، ساخت بخشی گسسته به نام چند).... [-]


کارشناسی ارشد در مهندسی صنایع

Campus تمام وقت September 2018 بوقلمون İstanbul

طراحی سودآور و بهره برداری از سیستم های مدرن صنعتی نیاز به ادغام انسان، مواد، تجهیزات و منابع مالی است. در سال های اخیر این ادغام تنگ تر تبدیل شده است [+]

کارشناسی ارشد در مهندسی صنایع

طراحی سودآور و بهره برداری از سیستم های مدرن صنعتی نیاز به ادغام انسان، مواد، تجهیزات و منابع مالی است. در سال های اخیر این ادغام به علت گنجاندن فناوری اطلاعات تنگ تر تبدیل شده است، و منجر به سیستم های پیچیده تر. تحقیقات مهندسی صنعتی در تجزیه و تحلیل کمی، سنتز و مدیریت سیستم های پیچیده مانند تمرکز دارد. اعضای هیئت علمی وابسته از بخش مهندسی صنایع از دانشکده مهندسی، گروه عملیات و سیستم های اطلاعات از دانشکده علوم اداری و اقتصاد، و سایر زمینه های مرتبط آمده است.... [-]


کارشناسی ارشد زیست شناسی تولید مثل در

Campus تمام وقت 12 - 24  September 2018 بوقلمون İstanbul

کارشناسی ارشد برنامه علمی در زیست شناسی تولید مثل هدف از ارائه پس زمینه نظری و همچنین مهارت های عملی در پزشکی تولیدمثل و کمک فن آوری های تکثیر [+]

کارشناسی ارشد در زیست شناسی تولید مثل

کارشناسی ارشد برنامه علمی در زیست شناسی تولید مثل هدف از ارائه پس زمینه نظری و همچنین مهارت های عملی در پزشکی تولیدمثل و فن آوری کمک باروری می باشد. این برنامه شامل دوره بر توسعه سلول های تولید مثل نر و ماده، رشد جنین، دست زدن به سلول های تولید مثل و جنین در شرایط آزمایشگاهی. همچنین به مشکلات پزشکی از بیماران درخواست برای "کمک باروری مراکز فن آوری" و رویکرد به چنین مسائلی. دانش آموختگان از برنامه خواهد شد که پس زمینه و مهارت های لازم برای در "تکنیکهای نوین باروری کمکی مراکز" و "آزمایشگاه آندرولوژی" به کار گرفته شود. علاوه بر این، آنها می توانند به مراکز تعیین شده توسط وزارت بهداشت، درمان برای به دست آوردن گواهینامه مورد نیاز به عنوان "مدیر گروه جنینشناسی" کار اعمال می شود. فارغ التحصیلان نیز با مهارت مناسب برای کار در آزمایشگاه سلول های بنیادی و دیگر سلول فرهنگ، با تجربه تحقیقات گسترده و پس زمینه به تقاضای خود را به دکتر در فلسفه برنامه در زمینه های مرتبط (جنین شناسی، زیست شناسی تولید مثل) مجهز شده است.... [-]


ویدئو ها

Koç University From the Sky!

A tour to remember

تماس