Bahcesehir University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Bahcesehir University

شعار "در قلب استانبول" برای یک دانشگاه مانند Bahcesehir University (BAU) مناسب است. با محوطه اصلی خود در لبه بسفر در بشیکتاس هر روز با تحرک سریع شروع می شود و در طول روز ادامه دارد. علاوه بر این، ممکن است در تقریبا هر قسمت از دانشگاه شاهد رویداد باشد.

اولین چیزی که در هنگام ورود به دانشگاه به چشم شما ضربه خواهد زد تعداد زیادی از دانش آموزان خارجی خواهد بود. از ایالات متحده به چین، از فرانسه به کره جنوبی از یک منطقه جغرافیایی وسیع که بیش از یک هزار دانشجوی خارجی تحصیل می کنند، در BAU تحصیل می کنند. وقتی پرسید که چرا آنها BAU را ترجیح می دهند، ما همیشه جواب مشابهی می دهیم: "موقعیت مرکزی و قدرت بین المللی". موقعیت BAU آشکار است. برای درک همکاری های بین المللی دانشگاه ما یک تور کوتاه از دانشگاه یا وب سایت ما کافی است.

"BAU GLOBAL" دانش آموزان BAU را با فرصتی برای دریافت آموزش از نقاط بسیار مختلف فراهم می کند. BAU Global می تواند از طریق برلین، مرکز انکوباسیون تورنتو، واشنگتن دی سی، هنگ کنگ، رم، سیلیکون ولی و بوستون دست یابد. "BAU Global" دانش آموزان را قادر می سازد تا در تمام مراکز جهانی BAU خارج از کشور تحصیل خود را ادامه دهند و تمام حمایت های مربوط به برنامه ها را فراهم می کند.

شما می توانید دوره ای را در بخش خود در استانبول، برلین، رم یا واشنگتن دی سی بگذرانید. همچنین در انتهای هر سال تحصیلی، شما می توانید درخواست برای برنامه های BAU در خارج از کشور در خارج از کشور داشته باشید. به عنوان مثال، در نیویورک می توانید زمینه رسانه ها و ارتباطات را مطالعه کنید، در واشنگتن دی سی شما می توانید ارتباطات سیاسی را مطالعه کنید، فن آوری در قلب رسانه های دیجیتال و بازاریابی در دره سیلیکون قرار دارد و ما یک برنامه آموزشی در هنگ کنگ با تمرکز بر روی کسب و کار و نوآوری علاوه بر این، برنامه BAU در تابستان در خارج از کشور نه تنها برای دانش آموزان خود، بلکه برای دانش آموزان از سراسر جهان باز است!

حمل و نقل به BAU کاملا آسان است. ما خدمات شاتل رایگان را به دانش آموزان و دانش پژوهان ما بدون قایق های خودمان بین دو دانشگاه ما واقع در قلب استانبول، Besiktas North، Beşiktaş جنوبی، Göztepe و Galata ارائه می کنند. قایقهای ما از یک ناحیه جدا می شوند که نام BAUPORT را به آن می دهیم. این منطقه است که به طور کامل برای استفاده دانشجویان ما با سبز و دیدگاه نفیس از بوسپور اختصاص داده شده است. قایق های ما در روزهای خاصی از اسکله خود ما را ترک می کنند و این امر برای سفر دلپذیری بین دانشگاه های ما در بشیکتاش و گالاتا امکان پذیر است. بنابراین، دانش آموزان از ترافیک مشغول استانبول دور می شوند و در هنگام گذر از محوطه دانشگاه به محوطه دانشگاه، از اقیانوس و هوای تازه خود لذت می برند. محوطه دانشگاه ما در Galata متخصص در کار دانشکده ارتباطات در رسانه های جدید است. انتشارات قرص در رسانه های دیجیتال، یادگیری مبتنی بر بازی های دیجیتال از اخبار از استودیو به میز و بسیاری از کارگاه های دیگر در Galata در دسترس است.

BAU نه تنها به دانشجویان کارشناسی ارایه می دهد، بلکه برنامه هایی را برای فارغ التحصیلان و کاندیداهای فارغ التحصیل می کند. دفتر کارآموزان ما در طول سال ها فعالیت می کند و خانواده ما فارغ التحصیل BAU هر ساله رشد می کند در حالی که یک پیوند قوی حتی پس از فارغ التحصیلی حفظ می شود.

از شما دعوت می کنیم که بخشی از خانواده BAU شوید.

مأموریت

مأموریت دانشگاه بهششهر به عنوان یک موسسه آموزش عالی که برای تدریس، تحقیق و خدمات به جامعه ما اختصاص داده شده است، آموزش نیروی کار پیشرو در آینده است که دارای ذهن مشاوری و توانایی تفکر انتقادی است؛ به مسائل محلی و جهانی حساس هستند رسیدن به استانداردهای بین المللی؛ به دانش علمی، تکنولوژیکی و فرهنگی کمک می کند؛ هواداران قوی ایده ها و ارزش های جهانی هستند.

چشم انداز

دانشگاه بهزیه پیش بینی می کند نیروی پیشرو در سطح منطقه و ملی در ارتقاء دانش باشد. دانشگاه بهششهر با هدف آموزش دانشجویانی که متعهد به ترویج احترام به حقوق دیگران هستند، از نظر انسانی و قدردانی از تفاوت های انسانی و بیان سازنده ایده ها است.109983_22_001.jpg109984_22_002ii.jpg109985_22_018.jpg

مکان ها

استانبول

Address
Yıldız Mh., Çırağan Caddesi, Osmanpaşa Mektebi Sokak 4-6, Beşiktaş
34353 استانبول, استانبول, بوقلمون