توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه گل عبدالله (AGU)

دانشگاه گل عبدالله (AGU) است یک جوان، پویا با کیفیت بالا ترکیه دانشگاه ایالتی و در حال حاضر یکی از بهترین در کشور.

دانشگاه درهای خود را در ماه جولای سال 2010 با هدف تولید فارغ التحصیلانی که می تواند آینده را شکل شکل، مجهز به بهترین مهارت ها برای جامعه ی جهانی امروز افتتاح شد.

AGU اولین دانشگاه دولتی در ترکیه با ارائه قانونی برای حمایت شده توسط یک بنیاد خصوصی (از جمله بسیاری از چهره های برجسته ترکیه)، که صرفا به دانشگاه و اهداف آن اختصاص داده شده است.

به عنوان پیشگام دانشگاه نسل سوم، AGU تاکید زیادی بر تحقیقات میان رشته ای، همکاری دانشگاه و صنعت و آموزش خلاقانه. AGU یک دانشگاه تحقیقاتی که پذیرای است راه حل به دنبال چالش های جهانی. به منظور دستیابی به این، AGU با هدف جذب اعضای هیئت علمی درخشان و درخشان دانش آموزان، که به عنوان فارغ التحصیلان AGU، خواهد شد توانایی خود را برای فکر، تحقیق، کار در مد میان رشته ای نمونة چنین روشی برای رهبری و کسی که آموزش داده خواهد شد به کار در هر نقطه در جهان است.

بنابراین مهارت در انگلیسی اساسی است و تمام برنامه های ما 100٪ به زبان انگلیسی تدریس. آموزش زبان انگلیسی در AGU بعد از برنامه مقدماتی ما (در مدرسه AGU زبان) ادامه دارد و نقش مهمی در زندگی علمی و اجتماعی دانش آموزان ما بازی می کند.

اهداف AGU است

 • برای تبدیل شدن به یک رهبر در خلاقیت، نوآوری و نهاد با کیفیت بالا برای یادگیری، آموزش، پژوهش و شرکت.
 • برای جذب درخشان دانش آموزان (AGU دانش آموزان ترکیه که در 20.000 صفحه در سطح ملی هستند را دریافت و نیازهای ما را برای دانشجویان بین المللی در میان انتخابی هستند) و درخشان / برنده جایزه اعضای هیئت علمی از سراسر جهان (در مجموع 20٪ از اعضای هیئت علمی ما، 40 درصد از استادان ما و 82 درصد از مدرسان انگلیسی ما بین المللی).
 • برای تولید یادگیری و دانش است، که از ارزش به طیف گسترده ای از سهامداران
 • به همکاری نزدیک با صنعت، در صنعت محلی خاص، به منظور توسعه کیفیت بالا و پروژه های موثر در R & D های صنعتی.

شیوه های آموزشی AGU شامل

 • ایجاد برنامه های طراحی شده را مطابق با خواسته های اعتبارنامه مثل ABET، AACSB، AMBA، اراسموس +، و غیره و رتبه بندی های مختلف بین المللی است.
 • تصویب یک رویکرد میان رشته با ترکیبی از آموزش و پرورش نظری، تحقیق و توسعه و آموزش عملی.
 • ایجاد همکاری های بین المللی، برنامه های مشترک و برنامه های تبادل بالا بردن مشخصات بین المللی و دانش بین فرهنگی دانش آموزان و کارکنان ما است.
 • حفاظت از یک نسبت دانش آموزان / دانشگاهیان کوچک برای بهینه سازی تجربه دانش آموزان.
 • اجرای برنامه های کارآموزی طولانی مدت با شرکت های با کیفیت مشهور است.
 • استفاده از دست در آموزش در همکاری با شرکت ها، موسسات و صنایع.
 • آماده سازی دانش آموزان ما برای بازار کار و زندگی حرفه ای از طریق مرکز حرفه ای ما، کارخانه جوانان و دیگر برنامه های AGU توسعه شخصی.
 • تعامل مستقیم با جامعه کسب و کار از طریق مربیگری حرفه ای و مربیگری.
 • اجرای کلاس های موثر، تعاملی و مشارکتی.
 • اجرای آموزش مبتنی بر عمل در آزمایشگاه با کیفیت بالا و امکانات پژوهشی.
 • این فرصت را به یادگیری زبان های خارجی از طریق مدرسه زبان ما است.
 • این فرصت را به تکامل در یک مرکز چند فرهنگی و تعامل با اعضای AGU جامعه بین المللی ما (19 کشور در محوطه دانشگاه در حال حاضر)

100٪ انگلیسی موسسه

تسلط به زبان انگلیسی اساسی است، بنابراین همه برنامه ها 100٪ به زبان انگلیسی تدریس. مدرسه AGU زبان (AGUSL) سه هدف اساسی:

 • برای اطمینان از اینکه همه دانش آموزان که در مورد به وارد دانشکده AGU هستند قدرت به طور موثر به زبان انگلیسی در برنامه مطالعه آنها به دنبال خواهد داشت.
 • برای اطمینان از اینکه همه دانش آموزان که از یک دانشکده AGU فارغ التحصیل قدرت به برقراری ارتباط موثر و عملکرد حرفه ای در زبان انگلیسی است.
 • برای ارائه تمام دانش آموزان این فرصت برای به دست آوردن برخی از آشنایی با یک زبان خارجی دوم که دارای اهمیت است.

آموزش زبان انگلیسی در AGU پس از برنامه مقدماتی همچنان ادامه دارد و نقش مهمی در زندگی علمی و اجتماعی اعضای AGU ما دارد.

برنامه های آکادمیک AGU

AGU است در حال حاضر پذیرش دانشجو به برنامه های زیر:

کارشناسی

 • دانشکده فنی و مهندسی: مهندسی کامپیوتر (B.Sc)، مهندسی عمران (B.Sc)، برق و الکترونیک مهندسی (B.Sc)، مهندسی صنایع (B.Sc)، مهندسی مکانیک (B.Sc) - دانشکده معماری: معماری (B.Sc) - دانشکده رهبری و مدیریت: مدیریت کسب و کار (B.Sc) - مدرسه زندگی و علوم طبیعی: زیست شناسی مولکولی و ژنتیک (B.Sc)، پاییز 2017

فارغ التحصیل

 • دانشکده تحصیلات تکمیلی: پیشرفته مواد و فناوری نانو (M.Sc)، مهندسی برق و کامپیوتر (M.Sc و دکترا)، مهندسی صنایع (M.Sc و دکترا) برنامه های جدید خواهد شد در آینده نزدیک اضافه شده است. AGU نیز برنامه های تحصیلات تکمیلی میان رشته ای در گروه های دانشگاهی آن پروژه می باشد.

AGU به نظر می رسد به شما خوش آمد به پردیس با نام تجاری جدید خود و آماده به مطمئن شوید که شما به طور کامل با تمام دانش، مهارت، تجربه و قرار گرفتن در معرض بین المللی شما نیاز به یک تاثیر قابل توجهی در امروز و جامعه ی جهانی آینده ما مجهز شده است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
 • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

Abdullah Gül University

برق و کارشناسی ارشد و دکترا برنامه های گروه مهندسی کامپیوتر در AGU بر آموزش و پرورش فارغ التحصیل پیشرفته برای تحقیقات برش، لبه. ... [+]

کارشناسی ارشد در مهندسی برق و کامپیوتر (100٪ به زبان انگلیسی) دانشگاه عبدالله گل عبدالله (AGU) قصد دارد تا یک دانشگاه پژوهش محور با دولت از هنر و امکانات طراحی شده برای مطالعات تحقیقاتی و کارشناسی ارشد چند رشته. دانشکده AGU با تجربه کامل در پروژه های تحقیقاتی ملی و بین المللی به منافع برای همه ذینفعان تولید کند. AGU توجه ویژه ای به ایجاد روابط با صنعت به منظور ایجاد همکاری موثر برای پروژه های ... [-]
بوقلمون Kayseri
سپتامبر 2019
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Abdullah Gül University

پژوهش در دانشکده مهندسی صنایع در دانشگاه عبدالله گل در درک، مدل های در حال توسعه راه حل ها و روش های تمرکز دارد. ... [+]

کارشناسی ارشد در مهندسی صنایع (100 به زبان انگلیسی٪) آیا به دنبال برنامه رفع نیازهای حرفه ای شما؟ تخصص در تحقیقات میان رشته ای؟ نوآورانه و تحریک جو؟ محیط کار همکاران؟ به چالش کشیدن، تحقیق بالا تاثیر؟ آب و هوا یادگیرنده محور؟ تجربه زندگی در حال تغییر؟ به ما بپیوندید در کشف، کشف، تجربه و حل مشکلات جهانی به چالش کشیدن. مقدمه پژوهش در دانشکده مهندسی صنایع در دانشگاه عبدالله گل با تمرک... [-]
بوقلمون Kayseri
سپتامبر 2019
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Abdullah Gül University

آینده افزایش شیوه زندگی ما دارد اوراق قرضه قوی با بهبود در علم مواد و فناوری نانو. ... [+]

برنامه MASTER 'S درجه در مواد پیشرفته و نانو (AM & N) (به زبان انگلیسی 100٪) چه علم مواد و فناوری نانو؟ بحث معروف تحت عنوان "مقدار زیادی از اتاق وجود دارد در پایین" توسط فیزیکدان نظری مشهور ریچارد فاینمن مفهوم فناوری نانو در سال 1959 در یک نشست انجمن فیزیک آمریکا در موسسه فناوری کالیفرنیا (کلتک)، که قبل از مدت "طولانی بود کشت فناوری نانو "مورد استفاده قرار گرفت. با الهام از این بحث، بسیاری از مح... [-]
بوقلمون Kayseri
سپتامبر 2019
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی