توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره İstanbul Bilgi Üniversitesi

در سال 1996، دانشگاه در ترکیه به منظور آوردن یک نفس جدیدی از زندگی به جاده به İstanbul Bilgi Üniversitesi ، "نه برای مدرسه، باید یاد بگیرند برای زندگی" (غیر Scholae SED رزومه) سیاست به تصویب رسید.

در راستای این اصل، امروزه بیش از 24،000 فارغ التحصیل، نزدیک به 1000 کارمند واجد شرایط و بیش از 22،000 دانش آموز در زمینه هایی مانند BİLGİ، علوم اجتماعی، علوم اداری، علوم انسانی، ارتباطات، حقوق، معماری، مهندسی و علوم بهداشتی آموزش دیده اند. 6 دانشکده، 5 مؤسسه، 5 مدرسه حرفه ای و 3 دبیرستان حرفه ای وجود دارد و بیش از 150 برنامه تحصیلات تکمیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در BİLGİ وجود دارد.

بزرگترین شبکه جهان از دانشگاه از سال 2006 به عنوان تنها عضو بین المللی دانشگاه، برنده جایزه نوبل در ترکیه داده ها، ایالات متحده بخشی از شبکه جهانی است، با جمعیت بیش از 1 میلیون دانش آموز در 28 کشور به چین است. دانش آموزان دانش آموزان بیش از 80 دانشگاه هستند. با تبادل دانش آموزان، برنامه های مشترک و قراردادهای دیپلم دوگانه با بسیاری از دانشگاه های با شهرت بین المللی، BİLGİ تبدیل به موسسه مورد علاقه دانشجویان خارجی شده است. بنابراین، داده بر روی دانش آموزان در ترکیه و به دور اگر آنها در خارج از کشور هستید، یک "بین المللی" تجربه واقعی به دست آوردن.

BİLGİ دارای سه مرکز آموزشی در مرکز استانبول است که هر سال بیش از 1000 فعالیت، سنتالرینبول، دولپدره و کوستپه ارائه می دهد.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
ترکی